AMALES s.r.o.
Zvolen · Služby poskytované v lesníctve
2 048 €tržby 2025 ▼ 86 %−10 118 €strata 2025aktívna 6 rokov
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 1. 11. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 21 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 0 €
- 22 : tržby 14 343 €, výsledok hospodárenia 84 €
- 23 : tržby 44 376 €, výsledok hospodárenia 18 831 €
- 24 : tržby 14 371 €, výsledok hospodárenia -2 861 €
- 25 : tržby 2 048 €, výsledok hospodárenia -10 118 €
AMALES s.r.o. (IČO 53057449) mala v roku 2025 tržby 2 048 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 11
Zamestnanci AMALES
V roku 2025 mala AMALES priemerne 0 zamestnancov.
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: príloha závierky 2025 (PDF).
Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 3. 10. 2026.
Konateľ AMALES
Podľa Registra právnických osôb koná za AMALES 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 1. 11. 2026.
Spoločníci AMALES
V registri sú zapísaní 2 spoločníci.
- Ing. Michaela Gostíková50,0 %
- JUDr. Jakub Dudák50,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Ing. Michaela Gostíkováod 29. 6. 2022 | 2 500 € | 50,0 % |
| JUDr. Jakub Dudákod 29. 6. 2022 | 2 500 € | 50,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok AMALES
Za rok 2025 má AMALES v závierke tržby 2 048 €, o 85,7 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia −10 118 €. Závierky máme za 5 rokov (2021 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2023: 44 376 €.
Výkaz ziskov a strát AMALES
Najvyššie tržby: rok 2023, 44 376 €. Najnižšie: rok 2025, 2 048 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 2 048 € |
| 2024 | 14 371 € |
| 2023 | 44 376 € |
| 2022 | 14 343 € |
| 2021 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 2 rokoch, strata v 2 rokoch z 5 rokov. Súčet za celé obdobie: 5 936 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | −10 118 € |
| 2024 | −2 861 € |
| 2023 | 18 831 € |
| 2022 | 84 € |
| 2021 | 0 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- AMALES
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je −19,9 %, medián odvetvia +15,8 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | AMALES | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | — | +15,8 % |
| 2024 | −19,9 % | +12,9 % |
| 2023 | +42,4 % | +11,8 % |
| 2022 | +0,6 % | +18,1 % |
| 2021 | — | +16,4 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 1 z 3 roky, najviac v roku 2023 (+209,4 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | −85,7 % |
| 2024 | −67,6 % |
| 2023 | +209,4 % |
| 2022 | — |
| 2021 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha AMALES
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 31 886 €, vlastné imanie 10 937 € a záväzky 20 949 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 31 886 € | 10 937 € | 20 949 € |
| 2024 | 40 027 € | 21 054 € | 18 973 € |
| 2023 | 45 125 € | 23 915 € | 21 210 € |
| 2022 | 10 883 € | 5 084 € | 5 799 € |
| 2021 | 0 € | — | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok AMALES (5 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2 048 € | −10 118 € | 31 886 € | 10 937 € | 20 949 € | −9 303 € | −494,0 % |
| 2024 | 14 371 € | −2 861 € | 40 027 € | 21 054 € | 18 973 € | −1 660 € | −19,9 % |
| 2023 | 44 376 € | 18 831 € | 45 125 € | 23 915 € | 21 210 € | 22 485 € | +42,4 % |
| 2022 | 14 343 € | 84 € | 10 883 € | 5 084 € | 5 799 € | 344 € | +0,6 % |
| 2021 | — | 0 € | 0 € | — | — | — | — |
Riziko: zaplatí AMALES?
Peniaze od štátu: AMALES
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy AMALES
Dátum vzniku AMALES je 16. 6. 2020, teda pred 6 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2021.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/43152/S
- Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2121276938
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2021majetok 0 €
- Nový štatutár: Ing. Michaela GostíkováKonateľ
- Nový spoločník: Ing. Michaela GostíkováSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Nový spoločník: JUDr. Jakub DudákSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 5, posledné tržby 2 048 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti AMALES
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod),
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby
- Prenájom hnuteľných vecí
- Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájom
- Organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí
- Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti
- Vedenie účtovníctva
- Služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
- Administratívne služby
- Činnosť podnikateľský, organizačných a ekonomických poradcov
- Reklamné a marketingové služby
- Verejné obstarávanie
- Správa registratúrnych záznamov bez trvalej dokumentárnej hodnoty
- Vydavateľská činnosť
- Skladovanie
- Baliace činnosti a manipulácia s tovarom
- Prieskum trhu a verejnej mienky
- Poskytovanie služieb v poľnohospodárske a záhradníctve
- Poskytovanie služieb v lesníctve a poľovníctve,
- Prevádzkovanie čistiarne a práčovne
- Čistiace a upratovacie služby
- Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 1. 11. 2026.
AMALES v odvetví lesníctvo a ťažba dreva
AMALES je v registri v odvetví Lesníctvo a ťažba dreva (SK NACE 02), činnosť služby poskytované v lesníctve. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 24 499 € (3 558 závierok), AMALES má 2 048 €, čo je 8 % mediánu. V okrese Zvolen je v tomto odvetví 173 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je AMALES 50. z 54.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 6 705 €, polovica do 24 499 €, tri štvrtiny do 78 251 €; 10 % firiem má viac než 293 105 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 1 493 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 6 705 € |
| medián | 24 499 € |
| horný kvartil | 78 251 € |
| 10 % firiem má viac než | 293 105 € |
| AMALES | 2 048 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 1. 11. 2026; mierka je logaritmická.
- AMALES
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby AMALES s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | AMALES | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 2 048 € | 24 499 € |
| 2024 | 14 371 € | 23 973 € |
| 2023 | 44 376 € | 24 589 € |
| 2022 | 14 343 € | 26 919 € |
| 2021 | — | 20 660 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| AMALES | 2 048 € |
|---|---|
| medián okresu Zvolen | 36 479 € |
| medián kraja | 21 664 € |
| medián Slovenska | 24 499 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- Urbár pozemkové spoločenstvo Dolná ŽdaňaDolná Ždaňa · tržby 4 779 € (2025)
- Urbárske pozemkové spoločenstvo v ĽuboticiachĽubotice · tržby 4 766 € (2025)
- Komposesorát pozemkové spoločenstvo ŠtítnikŠtítnik · tržby 4 740 € (2025)
- Urbárska spoločnosť Čerenčany, pozem. spol.Veľké Teriakovce · tržby 4 721 € (2025)
- Urbárske pozemkové spoločenstvo obce ChtelnicaChtelnica · tržby 4 701 € (2025)
- Združenie urbaristov a pasienkových pozemkových spoločenstiev obce Drienovec, p.s.Drienovec · tržby 4 696 € (2025)
- Urbár Rudlová, pozemkové spoločenstvoBanská Bystrica · tržby 4 687 € (2025)
- Lana FASHION s. r. o.Zalužice · tržby 4 684 € (2014)
- Urbárne a pasienkové pozemkové spoločenstvo Krásnohorské PodhradieKrásnohorské Podhradie · tržby 4 680 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb AMALES, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo AMALES: Zvolen
AMALES sídli na adrese Okružná 9844/20, 960 01 Zvolen, okres Zvolen. V obci Zvolen je 7 366 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 11 361.
Zvolen: obyvatelia a dáta ›Okres Zvolen ›Adresár firiem v okrese Zvolen ›
AMALES: IČO, sídlo a základné údaje
AMALES s.r.o. (IČO 53057449) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Zvolen, okres Zvolen. Dátum vzniku je 16. 6. 2020, na trhu je 6 rokov a štatutárom je Ing. Michaela Gostíková. Za rok 2025 sú v závierke tržby 2 048 € a výsledok hospodárenia −10 118 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 1. 11. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Služby poskytované v lesníctve (SK NACE 0240) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 16. 6. 2020 |
| Obec | Zvolen |
| Okres | Okres Zvolen |
| Účtovných závierok v registri | 6 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví lesníctvo a ťažba dreva (SK NACE 02) AMALES s.r.o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 2 048 €, typická firma odvetvia 24 499 € (medián z 3 558 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 1. 11. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Zvolen ›Lesníctvo a ťažba dreva: tržby a mzdy ›Lesníctvo a ťažba dreva v Banskobystrickom kraji ›Mzdy v okrese Zvolen ›
Súvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
APETIT SZ s.r.o.Feriatum v. o. s.
Najväčšie firmy v obci Zvolen
AUMOVIO Slovakia s. r. o.KRONOSPAN, s.r.o.SKOIL s.r.o.ML consortio s.r.o.Nemocnica AGEL Zvolen a.s.Všetky firmy v obci Zvolen ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 02.40) v okrese Zvolen
MD&JD TRANS s.r.o.Obecné lesy Pliešovce s.r.o.EMGE Slovakia, s.r.o.Obecné lesy s.r.o. SásaSEP - HS WOOD, s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.