Maladinovo - Ubytovanie, s. r. o.
Liptovský Mikuláš · Turistické a iné krátkodobé ubytovanie
31 €tržby 2021−123 €strata 2021aktívna 6 rokov
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 7. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 20 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -533 €
- 21 : tržby 31 €, výsledok hospodárenia -123 €
- 22 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -85 €
- 23 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -117 €
- 24 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -424 €
- 25 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -3 472 €
Maladinovo - Ubytovanie, s. r. o. (IČO 53003675), sídlo Liptovský Mikuláš, je v registri zapísaná od 10. 3. 2020 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 7. 10. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2021.
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci Maladinovo - Ubytovanie
V roku 2025 mala Maladinovo - Ubytovanie priemerne 0 zamestnancov.
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: príloha závierky 2025 (PDF).
Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 3. 10. 2026.
Konateľ Maladinovo - Ubytovanie
Podľa Registra právnických osôb koná za Maladinovo - Ubytovanie 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 7. 10. 2026.
Spoločník Maladinovo - Ubytovanie
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- HONESTY spol. s r.o.100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| HONESTY spol. s r.o.od 10. 3. 2020 | 5 000 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok Maladinovo - Ubytovanie
Za rok 2021 má Maladinovo - Ubytovanie v závierke tržby 31 €, a výsledok hospodárenia −123 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 340 € podľa Finančnej správy SR.
Výkaz ziskov a strát Maladinovo - Ubytovanie
Zisk v 0 rokoch, strata v 6 rokoch z 6 rokov. Súčet za celé obdobie: −4 754 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | −3 472 € |
| 2024 | −424 € |
| 2023 | −117 € |
| 2022 | −85 € |
| 2021 | −123 € |
| 2020 | −533 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha Maladinovo - Ubytovanie
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 4 291 €, vlastné imanie 671 € a záväzky 3 620 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 4 291 € | 671 € | 3 620 € |
| 2024 | 4 279 € | 3 719 € | 560 € |
| 2023 | 4 263 € | 4 143 € | 120 € |
| 2022 | 4 280 € | 4 260 € | 20 € |
| 2021 | 4 376 € | 4 345 € | 31 € |
| 2020 | 4 640 € | 4 467 € | 173 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok Maladinovo - Ubytovanie (6 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | −3 472 € | 4 291 € | 671 € | 3 620 € | −2 952 € | — |
| 2024 | — | −424 € | 4 279 € | 3 719 € | 560 € | — | — |
| 2023 | — | −117 € | 4 263 € | 4 143 € | 120 € | — | — |
| 2022 | — | −85 € | 4 280 € | 4 260 € | 20 € | — | — |
| 2021 | 31 € | −123 € | 4 376 € | 4 345 € | 31 € | — | −396,8 % |
| 2020 | — | −533 € | 4 640 € | 4 467 € | 173 € | −304 € | — |
Riziko: zaplatí Maladinovo - Ubytovanie?
Peniaze od štátu: Maladinovo - Ubytovanie
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy Maladinovo - Ubytovanie
Dátum vzniku Maladinovo - Ubytovanie je 10. 3. 2020, teda pred 6 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2020. Na časovej osi je spolu 6 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/74307/L
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2020majetok 4 640 €
- Nový spoločník: HONESTY spol. s r.o.Spoločník v.o.s. / s.r.o.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 6.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti Maladinovo - Ubytovanie
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností
- Ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžok
- Ubytovacie služby v ubytovacích zariadeniach s prevádzkovaním pohostinských činností v týchto zariadeniach a v chatovej osade triedy 3, v kempingoch triedy 3 a 4
- Pohostinská činnosť a výroba hotových jedál určených na priamu spotrebu mimo prevádzkových priestorov
- Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu
- prevádzkovanie výdajne stravy
- prenájom hnuteľných vecí
- Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
- Správa a údržba bytového a nebytového fondu v rozsahu voľných živností
- Vedenie účtovníctva
- Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
- Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
- Informačná činnosť
- Administratívne služby
- Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
- Poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiach
- Služby požičovní
- Čistiace a upratovacie služby
- Prevádzkovanie čistiarne a práčovne
- Prevádzkovanie športových zariadení a zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu
- Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí
- Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 7. 10. 2026.
Maladinovo - Ubytovanie v odvetví ubytovanie
Maladinovo - Ubytovanie je v registri v odvetví Ubytovanie (SK NACE 55), činnosť turistické a iné krátkodobé ubytovanie. Medián tržieb odvetvia za rok 2021 je 41 474 € (1 843 závierok), Maladinovo - Ubytovanie má 31 €, čo je 0 % mediánu. V okrese Liptovský Mikuláš je v tomto odvetví 637 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Maladinovo - Ubytovanie 191. z 190.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 13 723 €, polovica do 41 474 €, tri štvrtiny do 171 367 €; 10 % firiem má viac než 522 790 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 3 426 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 13 723 € |
| medián | 41 474 € |
| horný kvartil | 171 367 € |
| 10 % firiem má viac než | 522 790 € |
| Maladinovo - Ubytovanie | 31 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 13. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- Maladinovo - Ubytovanie
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby Maladinovo - Ubytovanie s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | Maladinovo - Ubytovanie | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | — | 48 590 € |
| 2024 | — | 47 505 € |
| 2023 | — | 48 793 € |
| 2022 | — | 48 812 € |
| 2021 | 31 € | 41 474 € |
| 2020 | — | 44 185 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2021.
Čísla v tabuľke
| Maladinovo - Ubytovanie | 31 € |
|---|---|
| medián okresu Liptovský Mikuláš | 35 257 € |
| medián kraja | 24 618 € |
| medián Slovenska | 41 474 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- NEOZEM, s. r. o.Čierna nad Tisou · tržby 70 € (2021)
- MiŠu Beauty, s. r. o.Košice - mestská časť Sever · tržby 65 € (2025)
- MM-POINT s. r. o.Ružomberok · tržby 60 € (2025)
- EDO plus s.r.o.Nové Zámky · tržby 20 € (2014)
- SKI BIKE PARK ZÁVADA s. r. o.Kšinná · tržby 18 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Maladinovo - Ubytovanie, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo Maladinovo - Ubytovanie: Liptovský Mikuláš
Maladinovo - Ubytovanie sídli na adrese Pri zátoke 66/6, 031 05 Liptovský Mikuláš, okres Liptovský Mikuláš. V obci Liptovský Mikuláš je 6 053 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 13 282. Na tej istej adrese je zapísaných 3 aktívnych subjektov.
Liptovský Mikuláš: obyvatelia a dáta ›Okres Liptovský Mikuláš ›Adresár firiem v okrese Liptovský Mikuláš ›
Maladinovo - Ubytovanie: IČO, sídlo a základné údaje
Maladinovo - Ubytovanie, s. r. o. (IČO 53003675) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Liptovský Mikuláš, okres Liptovský Mikuláš. Dátum vzniku je 10. 3. 2020, na trhu je 6 rokov a štatutárom je Ing. Pavol Tkáč. Za rok 2021 sú v závierke tržby 31 € a výsledok hospodárenia −123 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 7. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Turistické a iné krátkodobé ubytovanie (SK NACE 5520) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 10. 3. 2020 |
| Obec | Liptovský Mikuláš |
| Okres | Okres Liptovský Mikuláš |
| Vyrubená daň z príjmov | 0 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 6 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví ubytovanie (SK NACE 55) Maladinovo - Ubytovanie, s. r. o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2021 mala 31 €, typická firma odvetvia 41 474 € (medián z 1 843 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 13. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Liptovský Mikuláš ›Ubytovanie: tržby a mzdy ›Ubytovanie v Žilinskom kraji ›Mzdy v okrese Liptovský Mikuláš ›
Sieť prepojení firmy Maladinovo - Ubytovanie
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu Maladinovo - Ubytovanie
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu Maladinovo - Ubytovanie
- Tendre124súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 1,2 mil. €
- Granty a dotácie84výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 107 tis. €
- Končiace zmluvy74zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 12 tis. €
- Výhry konkurentov419firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 605 tis. €
- Diery na trhu8odvetví chýba v meste Liptovský Mikuláštypický nepokrytý dopyt 9,3 mil. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Vranov nad Topľou242 zmlúv za 3 roky · 4 620 633 € · naposledy 6. 10. 2026Ministerstvo dopravy SR77 zmlúv za 3 roky · · naposledy 29. 7. 2024Slovenská televízia a rozhlas58 zmlúv za 3 roky · 77 215 € · naposledy 7. 10. 2026 Všetkých 314 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
Maladinovo s.r.o.FIMLUX, s. r. o.FIMDECK, s.r.o.Maladinovo-Sielnica, s. r. o.MEDRELAX s.r.o.
Najväčšie firmy v obci Liptovský Mikuláš
Tatry mountain resorts, a.s.COOP Jednota Liptovský Mikuláš, spotrebné…CBA VEREX, a.s.COOP LC SEVER, a.s.Savencia Fromage & Dairy SK, a. s.Všetky firmy v obci Liptovský Mikuláš ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 55.20) v okrese Liptovský Mikuláš
FBS-SK s. r. o.ProVentri s. r. o.HÔRKY s.r.o.KLAR plus s.r.o.Staviválubela s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.