SIMEX REALITY NR s.r.o.
Trenčín · Tvarovanie a spracovanie plochého skla
45 892 €tržby 2025 ▲ 202 %+3 050 €zisk 2025aktívna 6 rokov
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 5. 11. 2026 Čo prezradí IČO a ako ho overiť ›
Tržby a zisk rok po roku
- 20 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia neuvedený
- 21 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -28 €
- 22 : tržby 300 €, výsledok hospodárenia 185 €
- 23 : tržby 100 €, výsledok hospodárenia 16 €
- 24 : tržby 15 217 €, výsledok hospodárenia 1 743 €
- 25 : tržby 45 892 €, výsledok hospodárenia 3 050 €
SIMEX REALITY NR s.r.o. (IČO 52958442) mala v roku 2025 tržby 45 892 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 10
Konateľ SIMEX REALITY NR
Podľa Registra právnických osôb koná za SIMEX REALITY NR 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 5. 11. 2026.
Spoločníci SIMEX REALITY NR
V registri sú zapísaní 2 spoločníci.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 5. 11. 2026.
Kto firmu skutočne vlastní a kde nájsť konečného užívateľa výhod ›Tržby, zisk a majetok SIMEX REALITY NR
Za rok 2025 má SIMEX REALITY NR v závierke tržby 45 892 €, o 201,6 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +3 050 €. Závierky máme za 6 rokov (2020 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2025: 45 892 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 340 € podľa Finančnej správy SR.
Výkaz ziskov a strát SIMEX REALITY NR
Najvyššie tržby: rok 2025, 45 892 €. Najnižšie: rok 2023, 100 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 45 892 € |
| 2024 | 15 217 € |
| 2023 | 100 € |
| 2022 | 300 € |
| 2021 | — |
| 2020 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 4 rokoch, strata v 1 roku z 5 rokov. Súčet za celé obdobie: 4 966 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 3 050 € |
| 2024 | 1 743 € |
| 2023 | 16 € |
| 2022 | 185 € |
| 2021 | −28 € |
| 2020 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- SIMEX REALITY NR
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +6,6 %, medián odvetvia +2,6 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | SIMEX REALITY NR | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | +6,6 % | +2,6 % |
| 2024 | +11,5 % | +2,0 % |
| 2023 | +16,0 % | +1,7 % |
| 2022 | +61,7 % | +1,5 % |
| 2021 | — | +1,3 % |
| 2020 | — | +0,8 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha SIMEX REALITY NR
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 10 306 €, vlastné imanie 9 966 € a záväzky 340 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 10 306 € | 9 966 € | 340 € |
| 2024 | 7 256 € | 6 916 € | 340 € |
| 2023 | 5 173 € | 5 173 € | — |
| 2022 | 5 188 € | 5 157 € | 31 € |
| 2021 | 4 972 € | 4 972 € | — |
| 2020 | 5 020 € | 5 000 € | 20 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok SIMEX REALITY NR (6 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 45 892 € | 3 050 € | 10 306 € | 9 966 € | 340 € | 3 660 € | +6,6 % |
| 2024 | 15 217 € | 1 743 € | 7 256 € | 6 916 € | 340 € | 2 167 € | +11,5 % |
| 2023 | 100 € | 16 € | 5 173 € | 5 173 € | — | 100 € | +16,0 % |
| 2022 | 300 € | 185 € | 5 188 € | 5 157 € | 31 € | 300 € | +61,7 % |
| 2021 | — | −28 € | 4 972 € | 4 972 € | — | — | — |
| 2020 | — | — | 5 020 € | 5 000 € | 20 € | — | — |
Riziko: zaplatí SIMEX REALITY NR?
Peniaze od štátu: SIMEX REALITY NR
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy SIMEX REALITY NR
Dátum vzniku SIMEX REALITY NR je 28. 3. 2020, teda pred 6 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2020. Na časovej osi je spolu 7 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/39804/R
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2020majetok 5 020 €
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 6, posledné tržby 45 892 €.
- Nový spoločník: Martin MésarošSpoločník v.o.s. / s.r.o.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti SIMEX REALITY NR
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
- Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
- Prenájom hnuteľných vecí
- Skladovanie a pomocné činnosti v doprave
- Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou 3,5 t vrátane prípojného vozidla
- Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
- Výroba skla, výrobkov zo skla a ich úprava
- Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu, prevádzkovanie výdajne stravy
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 5. 11. 2026.
SIMEX REALITY NR v odvetví výroba nekovových minerálnych výrobkov
SIMEX REALITY NR je v registri v odvetví Výroba nekovových minerálnych výrobkov (SK NACE 23), činnosť tvarovanie a spracovanie plochého skla. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 79 090 € (961 závierok), SIMEX REALITY NR má 45 892 €, čo je 58 % mediánu. V okrese Trenčín je v tomto odvetví 69 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je SIMEX REALITY NR 20. z 30.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 25 664 €, polovica do 79 090 €, tri štvrtiny do 417 248 €; 10 % firiem má viac než 3 080 696 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 6 835 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 25 664 € |
| medián | 79 090 € |
| horný kvartil | 417 248 € |
| 10 % firiem má viac než | 3 080 696 € |
| SIMEX REALITY NR | 45 892 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 5. 11. 2026; mierka je logaritmická.
- SIMEX REALITY NR
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby SIMEX REALITY NR s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | SIMEX REALITY NR | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 45 892 € | 79 090 € |
| 2024 | 15 217 € | 79 631 € |
| 2023 | 100 € | 80 979 € |
| 2022 | 300 € | 76 629 € |
| 2021 | — | 63 688 € |
| 2020 | — | 57 322 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| SIMEX REALITY NR | 45 892 € |
|---|---|
| medián okresu Trenčín | 78 950 € |
| medián kraja | 78 376 € |
| medián Slovenska | 79 090 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- KAILOP s. r. o.Žilina · tržby 102 938 € (2025)
- RUBÍN - Ondrej Malček, s.r.o.Podrečany · tržby 102 781 € (2025)
- M.A.J. TOP s. r. o.Bošáca · tržby 102 602 € (2025)
- SLUNCE s. r. o., r. s. p.Komárno · tržby 102 250 € (2025)
- First West, s.r.o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 100 489 € (2021)
- MARSIL s. r. o.Valaliky · tržby 99 739 € (2025)
- QualityGlass s.r.o.Štúrovo · tržby 98 022 € (2025)
- SIAL, s.r.o.Banská Štiavnica · tržby 97 867 € (2025)
- avenza s. r. o.Bratislava - mestská časť Petržalka · tržby 97 752 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb SIMEX REALITY NR, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo SIMEX REALITY NR: Trenčín
SIMEX REALITY NR sídli na adrese M. Turkovej 22, 911 01 Trenčín, okres Trenčín. V obci Trenčín je 12 290 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 19 843. Na tej istej adrese je zapísaných 16 aktívnych subjektov.
Trenčín: obyvatelia a dáta ›Okres Trenčín ›Adresár firiem v okrese Trenčín ›
SIMEX REALITY NR: IČO, sídlo a základné údaje
SIMEX REALITY NR s.r.o. (IČO 52958442) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Trenčín, okres Trenčín. Dátum vzniku je 28. 3. 2020, na trhu je 6 rokov a štatutárom je Igor Mésaroš. Za rok 2025 sú v závierke tržby 45 892 € a výsledok hospodárenia +3 050 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 5. 11. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Tvarovanie a spracovanie plochého skla (SK NACE 2312) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 28. 3. 2020 |
| Obec | Trenčín |
| Okres | Okres Trenčín |
| Vyrubená daň z príjmov | 340 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 6 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví výroba nekovových minerálnych výrobkov (SK NACE 23) SIMEX REALITY NR s.r.o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 45 892 €, typická firma odvetvia 79 090 € (medián z 961 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 5. 11. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Trenčín ›Výroba nekovových minerálnych výrobkov: tržby a mzdy ›Výroba nekovových minerálnych výrobkov v Trenčianskom kraji ›Mzdy v okrese Trenčín ›
Súvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
MEMAXX s. r. o.SIMEX Opatovská s.r.o.MMX ostrov, s.r.o.M.I.M. real, s. r. o.SIMEX Nemšová s.r.o.
Najväčšie firmy v obci Trenčín
4MP International, s.r.o.MSM LAND SYSTEMS s.r.o.DEFENCE TRADE SLOVAKIA, s.r.o.LEONI Wiring Systems Slovakia, spol. s r. o.A R A V E R a. s.Všetky firmy v obci Trenčín ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 23.12) v okrese Trenčín
AGC Trenčín s.r.o.SIMEX GROUP s.r.o.Borinka s. r. o.SIMEX PROPERTY s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.