MIXACIK CA, s. r. o.
Čadca · Nákladná cestná doprava
42 760 €tržby 2022+1 551 €zisk 2022aktívna 6 rokov
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 30. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 20 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia neuvedený
- 21 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 0 €
- 22 : tržby 42 760 €, výsledok hospodárenia 1 551 €
MIXACIK CA, s. r. o. (IČO 52952126), sídlo Čadca, je v registri zapísaná od 27. 2. 2020 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 30. 10. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2022.
Prejsť na časť profilu 10
Konateľ MIXACIK CA
Podľa Registra právnických osôb koná za MIXACIK CA 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 30. 10. 2026.
Spoločníci MIXACIK CA
V registri sú zapísaní 2 spoločníci.
- ICOR s.r.o.85,0 %
- Pavol Zverec15,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| ICOR s.r.o.od 27. 2. 2020 | 4 250 € | 85,0 % |
| Pavol Zverecod 27. 2. 2020 | 750 € | 15,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok MIXACIK CA
Za rok 2022 má MIXACIK CA v závierke tržby 42 760 €, a výsledok hospodárenia +1 551 €.
Výkaz ziskov a strát MIXACIK CA
Zisk v 1 roku, strata v 0 rokoch z 2 roky. Súčet za celé obdobie: 1 551 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2022 | 1 551 € |
| 2021 | 0 € |
| 2020 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha MIXACIK CA
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2022 mala súvaha majetok 6 825 €, vlastné imanie 6 551 € a záväzky 274 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2022 | 6 825 € | 6 551 € | 274 € |
| 2021 | 5 000 € | 5 000 € | — |
| 2020 | 5 000 € | 5 000 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok MIXACIK CA (3 roky)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2022 | 42 760 € | 1 551 € | 6 825 € | 6 551 € | 274 € | 1 825 € | +3,6 % |
| 2021 | — | 0 € | 5 000 € | 5 000 € | — | — | — |
| 2020 | — | — | 5 000 € | 5 000 € | — | — | — |
Riziko: zaplatí MIXACIK CA?
Peniaze od štátu: MIXACIK CA
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy MIXACIK CA
Dátum vzniku MIXACIK CA je 27. 2. 2020, teda pred 6 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2020. Na časovej osi je spolu 3 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/74205/L
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2020majetok 5 000 €
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti MIXACIK CA
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
- Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
- Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
- Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
- Skladovanie a pomocné činnosti v doprave
- Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
- Správa a údržba bytového a nebytového fondu v rozsahu voľných živností
- Služby požičovní
- Prenájom hnuteľných vecí
- Administratívne služby
- Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti
- Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky
- Poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiach
- Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadení
- Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí
- Čistiace a upratovacie služby
- Oprava osobných potrieb a potrieb pre domácnosť
- Poskytovanie služieb osobného charakteru
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 30. 10. 2026.
MIXACIK CA v odvetví pozemná doprava
MIXACIK CA je v registri v odvetví Pozemná doprava (SK NACE 49), činnosť nákladná cestná doprava. Medián tržieb odvetvia za rok 2022 je 99 096 € (6 824 závierok), MIXACIK CA má 42 760 €, čo je 43 % mediánu. V okrese Čadca je v tomto odvetví 171 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je MIXACIK CA 61. z 76.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 26 204 €, polovica do 99 096 €, tri štvrtiny do 460 309 €; 10 % firiem má viac než 1 539 285 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 6 437 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 26 204 € |
| medián | 99 096 € |
| horný kvartil | 460 309 € |
| 10 % firiem má viac než | 1 539 285 € |
| MIXACIK CA | 42 760 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 2. 11. 2026; mierka je logaritmická.
- MIXACIK CA
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby MIXACIK CA s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | MIXACIK CA | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2022 | 42 760 € | 99 096 € |
| 2021 | — | 92 986 € |
| 2020 | — | 87 104 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2022.
Čísla v tabuľke
| MIXACIK CA | 42 760 € |
|---|---|
| medián okresu Čadca | 184 637 € |
| medián kraja | 105 651 € |
| medián Slovenska | 99 096 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- Stahlmont s. r. o.Ľubotín · tržby 103 650 € (2025)
- Varga and Comp. s.r.o.Povoda · tržby 103 650 € (2025)
- osobna-preprava s.r.o.Lipany · tržby 103 405 € (2025)
- Zoras, s. r. o.Bratislava - mestská časť Rača · tržby 103 395 € (2025)
- G SPEeD, s. r. o.Žilina · tržby 103 265 € (2015)
- PAMI CARGO s.r.o.Šindliar · tržby 103 182 € (2025)
- palddiss s. r. o.Bratislava - mestská časť Nové Mesto · tržby 103 007 € (2025)
- Prestige Fleet s.r.o.Štúrovo · tržby 102 957 € (2025)
- OC TRANS s.r.o.Cinobaňa · tržby 102 910 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb MIXACIK CA, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo MIXACIK CA: Čadca
MIXACIK CA sídli na adrese Školská 2006/33, 022 01 Čadca, okres Čadca. V obci Čadca je 4 543 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 14 587. Na tej istej adrese je zapísaných 14 aktívnych subjektov.
Čadca: obyvatelia a dáta ›Okres Čadca ›Adresár firiem v okrese Čadca ›
MIXACIK CA: IČO, sídlo a základné údaje
MIXACIK CA, s. r. o. (IČO 52952126) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Čadca, okres Čadca. Dátum vzniku je 27. 2. 2020, na trhu je 6 rokov a štatutárom je Pavol Zverec. Za rok 2022 sú v závierke tržby 42 760 € a výsledok hospodárenia +1 551 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 30. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Nákladná cestná doprava (SK NACE 4941) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 27. 2. 2020 |
| Obec | Čadca |
| Okres | Okres Čadca |
| Účtovných závierok v registri | 3 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví pozemná doprava (SK NACE 49) MIXACIK CA, s. r. o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2022 mala 42 760 €, typická firma odvetvia 99 096 € (medián z 6 824 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 2. 11. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Čadca ›Pozemná doprava: tržby a mzdy ›Pozemná doprava v Žilinskom kraji ›Mzdy v okrese Čadca ›
Súvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
QITS, s.r.o.MIXACIK, s. r. o.MIXACIK SA1, s. r. o.MIXACIK PN, s. r. o.MIXACIK SA2, s. r. o.
Najväčšie firmy v obci Čadca
COOP Jednota Čadca, spotrebné družstvoGnotec Slovakia s.r.o.ENZA, s.r.o.Nagini Trade s. r. o.ELORA Slovakia, s.r.o.Všetky firmy v obci Čadca ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 49.41) v okrese Čadca
OS Transport, s.r.o.ČESPOL s.r.o.NEC-TRANS, s. r. o.Bukov, s. r. o.FB-Trade, s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.