VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

APIS integrated, s. r. o.

Bratislava - Ružinov · Ostatné činnosti v oblasti nehnuteľností za odmenu alebo na základe zmluvy

48 625 €tržby 2025 ▲ 10 %+4 098 €zisk 2025

Fakturačné údaje

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 18. 10. 2026
Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 18. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

48 625 €tržby 2025 ▲ 10 %
+4 098 €zisk 2025
  1. 20 : tržby 19 724 €, výsledok hospodárenia 469 €
  2. 21 : tržby 49 438 €, výsledok hospodárenia 17 965 €
  3. 22 : tržby 49 514 €, výsledok hospodárenia -3 339 €
  4. 23 : tržby 49 574 €, výsledok hospodárenia 1 602 €
  5. 24 : tržby 44 153 €, výsledok hospodárenia 3 827 €
  6. 25 : tržby 48 625 €, výsledok hospodárenia 4 098 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

APIS integrated, s. r. o. (IČO 52943232) mala v roku 2025 tržby 48 625 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci APIS integrated

V roku 2025 mala APIS integrated priemerne 2 zamestnancov, osobné náklady v tom roku boli 41 938 €.

Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 4. 10. 2026.

Konatelia APIS integrated

Podľa Registra právnických osôb konajú za APIS integrated 2 konatelia. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 18. 10. 2026.

Spoločníci APIS integrated

V registri sú zapísaní 2 spoločníci.

Podiely spoločníkov na vkladoch APIS integrated
Podiely spoločníkov na vkladoch APIS integrated bene vivendi, s. r. o. 50,0 %, Ing. Boris Komár 50,0 %. Spolu 5 000 €. bene vivendi, s. r. o.: 2 500 €, 50,0 %Ing. Boris Komár: 2 500 €, 50,0 %50,0 % najväčší podiel
  • bene vivendi, s. r. o.50,0 %
  • Ing. Boris Komár50,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
bene vivendi, s. r. o.od 10. 2. 2026 2 500 €50,0 %
Ing. Boris Komárod 26. 8. 2022 2 500 €50,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok APIS integrated

Za rok 2025 má APIS integrated v závierke tržby 48 625 €, o 10,1 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +4 098 €. Závierky máme za 6 rokov (2020 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2023: 49 574 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 455 € podľa Finančnej správy SR.

Tržby 202549 tis. €▲ +10,1 % medziročne
Výsledok hospodárenia 20254 098 €zisk
Majetok (aktíva) 202534 tis. €
Vlastné imanie 202530 tis. €
Záväzky 20254 756 €13,8 % majetku
Pridaná hodnota 202547 tis. €
Zisková marža 2025+8,4 %medián odvetvia +8,8 %
Súčet výsledkov za 6 rokov25 tis. €2020 až 2025
Vyrubená daň z príjmov455 €obdobie do 31. 12. 2025

Výkaz ziskov a strát APIS integrated

Súvaha APIS integrated

Všetky čísla zo závierok APIS integrated (6 rokov)
Čísla zo závierok APIS integrated po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
202548 625 €4 098 €34 378 €29 622 €4 756 €46 825 €+8,4 %
202444 153 €3 827 €30 120 €25 524 €4 596 €43 437 €+8,7 %
202349 574 €1 602 €25 367 €21 697 €3 670 €40 584 €+3,2 %
202249 514 €−3 339 €21 235 €20 095 €1 140 €32 281 €−6,7 %
202149 438 €17 965 €28 734 €23 434 €5 300 €45 587 €+36,3 %
202019 724 €469 €7 766 €5 469 €2 297 €19 411 €+2,4 %

Riziko: zaplatí APIS integrated?

Peniaze od štátu: APIS integrated

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy APIS integrated

Dátum vzniku APIS integrated je 25. 2. 2020, teda pred 6 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2020. Na časovej osi je spolu 6 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/143433/B
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2020tržby 19 724 € · majetok 7 766 €
  3. Nový spoločník: Ing. Boris KomárSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  4. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 6, posledné tržby 48 625 €.
  5. Nový spoločník: bene vivendi, s. r. o.Spoločník v.o.s. / s.r.o.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti APIS integrated

  • Čistiace a upratovacie služby
  • Administratívne služby
  • Vedenie účtovníctva
  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
  • Informačná činnosť
  • Správa a údržba bytového a nebytového fondu v rozsahu voľných živností
  • Prenájom hnuteľných vecí
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
  • Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 18. 10. 2026.

APIS integrated v odvetví činnosti v oblasti nehnuteľností

APIS integrated je v registri v odvetví Činnosti v oblasti nehnuteľností (SK NACE 68), činnosť ostatné činnosti v oblasti nehnuteľností za odmenu alebo na základe zmluvy. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 45 458 € (16 659 závierok), APIS integrated má 48 625 €, čo je 1,1-násobok mediánu. V okrese Bratislava II je v tomto odvetví 2 949 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je APIS integrated 828. z 1 728.

V odvetví v okrese Bratislava II2 949aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou16 659Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia45 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+8,8 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb APIS integrated, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Činnosti v oblasti nehnuteľností v okrese Bratislava II ›

Sídlo APIS integrated: Bratislava - Ružinov

APIS integrated sídli na adrese Záhradnícka 60, 821 08 Bratislava - mestská časť Ružinov, okres Bratislava II. V obci Bratislava - Ružinov je 43 869 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 55 356. Na tej istej adrese je zapísaných 41 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Bratislava - Ružinov43 869aktívnych
Subjektov v okrese Bratislava II55 356aktívnych
V tom istom odvetví2 949okres Bratislava II
Na tej istej adrese41aktívnych subjektov

Bratislava - Ružinov: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava II ›Adresár firiem v okrese Bratislava II ›

APIS integrated: IČO, sídlo a základné údaje

APIS integrated, s. r. o. (IČO 52943232) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Ružinov, okres Bratislava II. Dátum vzniku je 25. 2. 2020, na trhu je 6 rokov a štatutármi sú Ing. Boris Komár a Ing. Martin Krupa. Za rok 2025 sú v závierke tržby 48 625 € a výsledok hospodárenia +4 098 €, počet zamestnancov podľa registra je 1.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 18. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieOstatné činnosti v oblasti nehnuteľností za odmenu alebo na základe zmluvy (SK NACE 6832)
Základné imanie5 000 €
Vznik25. 2. 2020
ObecBratislava - Ružinov
OkresOkres Bratislava II
Vyrubená daň z príjmov455 € (za obdobie do 31. 12. 2025)
Účtovných závierok v registri6

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví činnosti v oblasti nehnuteľností (SK NACE 68) APIS integrated, s. r. o. má vyššie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 48 625 €, typická firma odvetvia 45 458 € (medián z 16 659 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 18. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Bratislava II ›Činnosti v oblasti nehnuteľností: tržby a mzdy ›Činnosti v oblasti nehnuteľností v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava II ›

Sieť prepojení firmy APIS integrated

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu APIS integrated

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu APIS integrated

  • Tendre113súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 1,4 mil. €
  • Granty a dotácie76výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 416 tis. €
  • Končiace zmluvy434zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 200 €
  • Výhry konkurentov527firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 310 tis. €
  • Diery na trhu0odvetví chýba v meste Bratislava - Ružinov

Súvisiace firmy

Rovnaký konateľ alebo spoločník

APIS facility management, s.r.o.Waste Management, a.s.G24, s.r.o.APIS facility services, s. r. o.APIS technical support, s.r.o.

Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Ružinov

SLOVNAFT, a.s.Slovenské elektrárne, a.s.Lidl Slovenská republika, s.r.o.Slovak Telekom, a.s.Alza.sk s. r. o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Ružinov ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 68.32) v okrese Bratislava II

CBRE Global Workplace Solutions s. r. o.HB Reavis Investments Slovakia s. r. o.GALVÁNIHO 4, s.r.o.RAS Immobilien SK s. r. o.Global Facility a. s.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk