Vanja, s. r. o.
Hviezdoslavov · Tkanie textilu
178 893 €tržby 2025 ▲ 1 475 %−60 754 €strata 2025aktívna 6 rokov4 zamestnanci (2025)
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 2. 11. 2026 Čo prezradí IČO a ako ho overiť ›
Tržby a zisk rok po roku
- 20 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia neuvedený
- 21 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -765 €
- 22 : tržby 600 €, výsledok hospodárenia -440 €
- 23 : tržby 800 €, výsledok hospodárenia -2 976 €
- 24 : tržby 11 361 €, výsledok hospodárenia -3 550 €
- 25 : tržby 178 893 €, výsledok hospodárenia -60 754 €
Vanja, s. r. o. (IČO 52916189) mala v roku 2025 tržby 178 893 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 2. 11. 2026).
Prejsť na časť profilu 11
Zamestnanci Vanja
V roku 2025 mala Vanja priemerne 4 zamestnancov, osobné náklady v tom roku boli 42 997 €. Odhad hrubej mzdy zo závierky vychádzajú 658 € mesačne, priemerná hrubá mzda v odvetví Priemyselná výroba v okrese Dunajská Streda bola v roku 2025 1 596 €.
- Počet zamestnancov
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2025 | 4 | 42 997 € | — |
| 2024 | — | 814 € | — |
| 2023 | — | 2 839 € | — |
Mesačne na zamestnanca v roku 2025 a priemerná hrubá mzda
- Vanja, odhad zo závierky658 €
- Priemyselná výroba v okrese Dunajská Streda1 596 €
- Všetky odvetvia v okrese Dunajská Streda1 583 €
- Priemyselná výroba na Slovensku1 904 €
Firma: osobné náklady mikro závierky delené 1,362 (odvody zamestnávateľa), počtom a 12 mesiacmi. Mzdy: ŠÚ SR, DATAcube np3110rr, rok 2025, zber 11. 9. 2026. Odbor podľa registra je Priemyselná výroba, porovnanie je preto orientačné.
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: príloha závierky 2025 (PDF), výkaz 2025 v RÚZ.
Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 30. 9. 2026.
Konatelia Vanja
Podľa Registra právnických osôb konajú za Vanja 2 konatelia. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 2. 11. 2026.
Spoločníci Vanja
V registri sú zapísaní 2 spoločníci.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 2. 11. 2026.
Kto firmu skutočne vlastní a kde nájsť konečného užívateľa výhod ›Tržby, zisk a majetok Vanja
Za rok 2025 má Vanja v závierke tržby 178 893 €, o 1 474,6 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia −60 754 €. Závierky máme za 6 rokov (2020 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2025: 178 893 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 960 € podľa Finančnej správy SR.
Výkaz ziskov a strát Vanja
Najvyššie tržby: rok 2025, 178 893 €. Najnižšie: rok 2022, 600 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 178 893 € |
| 2024 | 11 361 € |
| 2023 | 800 € |
| 2022 | 600 € |
| 2021 | — |
| 2020 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 0 rokoch, strata v 5 rokoch z 5 rokov. Súčet za celé obdobie: −68 485 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | −60 754 € |
| 2024 | −3 550 € |
| 2023 | −2 976 € |
| 2022 | −440 € |
| 2021 | −765 € |
| 2020 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- Vanja
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je −34,0 %, medián odvetvia +3,7 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | Vanja | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | −34,0 % | +3,7 % |
| 2024 | −31,2 % | +3,0 % |
| 2023 | — | +1,2 % |
| 2022 | −73,3 % | +0,9 % |
| 2021 | — | +1,5 % |
| 2020 | — | +1,5 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha Vanja
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 34 352 €, vlastné imanie −62 485 € a záväzky 96 837 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 34 352 € | −62 485 € | 96 837 € |
| 2024 | 46 667 € | −1 731 € | 48 398 € |
| 2023 | 5 615 € | 1 819 € | 3 796 € |
| 2022 | 5 795 € | 4 795 € | 1 000 € |
| 2021 | 5 235 € | 5 235 € | — |
| 2020 | 5 000 € | 5 000 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok Vanja (6 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 178 893 € | −60 754 € | 34 352 € | −62 485 € | 96 837 € | −10 962 € | −34,0 % |
| 2024 | 11 361 € | −3 550 € | 46 667 € | −1 731 € | 48 398 € | 1 076 € | −31,2 % |
| 2023 | 800 € | −2 976 € | 5 615 € | 1 819 € | 3 796 € | −941 € | −372,0 % |
| 2022 | 600 € | −440 € | 5 795 € | 4 795 € | 1 000 € | 235 € | −73,3 % |
| 2021 | — | −765 € | 5 235 € | 5 235 € | — | −756 € | — |
| 2020 | — | — | 5 000 € | 5 000 € | — | — | — |
Riziko: zaplatí Vanja?
Peniaze od štátu: Vanja
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy Vanja
Dátum vzniku Vanja je 8. 3. 2020, teda pred 6 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2020. Na časovej osi je spolu 10 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/50138/T
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2020majetok 5 000 €
- Nový štatutár: Mgr. Ján MojžišKonateľ
- Nový spoločník: Mgr. Ján MojžišSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2121216636
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 6, posledné tržby 178 893 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti Vanja
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
- Textilná výroba
- Odevná výroba
- Pohostinská činnosť a výroba hotových jedál určených na priamu spotrebu mimo prevádzkových priestorov
- Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí
- Poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiach
- Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu
- Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky
- Prevádzkovanie výdajne stravy
- Finančný lízing
- Vydavateľská činnosť, polygrafická výroba a knihárske práce
- Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
- Kuriérske služby
- Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 2. 11. 2026.
Vanja v odvetví výroba textilu
Vanja je v registri v odvetví Výroba textilu (SK NACE 13), činnosť tkanie textilu. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 36 821 € (743 závierok), Vanja má 178 893 €, čo je 4,9-násobok mediánu. V okrese Dunajská Streda je v tomto odvetví 65 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Vanja 7. z 20.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 10 080 €, polovica do 36 821 €, tri štvrtiny do 156 616 €; 10 % firiem má viac než 635 872 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 2 237 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 10 080 € |
| medián | 36 821 € |
| horný kvartil | 156 616 € |
| 10 % firiem má viac než | 635 872 € |
| Vanja | 178 893 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 2. 11. 2026; mierka je logaritmická.
- Vanja
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby Vanja s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | Vanja | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 178 893 € | 36 821 € |
| 2024 | 11 361 € | 38 671 € |
| 2023 | 800 € | 39 186 € |
| 2022 | 600 € | 34 996 € |
| 2021 | — | 36 292 € |
| 2020 | — | 37 366 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| Vanja | 178 893 € |
|---|---|
| medián okresu Dunajská Streda | 58 403 € |
| medián kraja | 36 061 € |
| medián Slovenska | 36 821 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- SAPMIX s.r.o.Košice - mestská časť Juh · tržby 415 049 € (2025)
- UNIKOB Martin s.r.o.Martin · tržby 403 146 € (2025)
- WAKIVAKY j.s.a.Pezinok · tržby 392 602 € (2025)
- Silfox Logistics s.r.o.Lužianky · tržby 391 679 € (2014)
- MOVEO Dynamic Studio s.r.o.Prešov · tržby 391 242 € (2025)
- CarHub s. r. o.Zlaté · tržby 388 015 € (2025)
- ŠIMONTEX, s. r. o.Jakubovany · tržby 378 920 € (2025)
- ODEVY MIX s. r. o.Holíč · tržby 376 090 € (2025)
- Foxxy Fashion Creations s.r.o.Dubnica nad Váhom · tržby 376 014 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Vanja, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo Vanja: Hviezdoslavov
Vanja sídli na adrese Rovná ulica 10, 930 41 Hviezdoslavov, okres Dunajská Streda. V obci Hviezdoslavov je 652 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 24 235. Na tej istej adrese je zapísaných 6 aktívnych subjektov.
Hviezdoslavov: obyvatelia a dáta ›Okres Dunajská Streda ›Adresár firiem v okrese Dunajská Streda ›
Vanja: IČO, sídlo a základné údaje
Vanja, s. r. o. (IČO 52916189) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Hviezdoslavov, okres Dunajská Streda. Dátum vzniku je 8. 3. 2020, na trhu je 6 rokov a štatutármi sú Mgr. Ján Mojžiš a Mgr. Peter Čubík. Za rok 2025 sú v závierke tržby 178 893 € a výsledok hospodárenia −60 754 €, počet zamestnancov podľa registra je 1.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 2. 11. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Tkanie textilu (SK NACE 1320) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 8. 3. 2020 |
| Obec | Hviezdoslavov |
| Okres | Okres Dunajská Streda |
| Vyrubená daň z príjmov | 960 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 7 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví výroba textilu (SK NACE 13) Vanja, s. r. o. patrí tržbami do štvrtiny najväčších firiem: za rok 2025 mala 178 893 €, typická firma odvetvia 36 821 €, čo je 4,9-násobok mediánu (medián z 743 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 2. 11. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Dunajská Streda ›Výroba textilu: tržby a mzdy ›Výroba textilu v Trnavskom kraji ›Mzdy v okrese Dunajská Streda ›
Súvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
DELEVOLT s.r.o.Pivovar HVEZDOŇ s.r.o.Fundus Noster s.r.o.HVEZDOŇ s.r.o.Digitea s. r. o.
Najväčšie firmy v obci Hviezdoslavov
HSE Slovakia, s.r.o.Elektrik one Company s. r. o.AMAI cars s.r.o.VivaGo s. r. o.Jozef, s.r.o.Všetky firmy v obci Hviezdoslavov ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 13.20) v okrese Dunajská Streda
Froggy market s.r.o.DesignJK s.r.o.mycomplete s.r.o.REKLANDIA, s.r.o.Per Evo Fin s. r. o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.