Ceres SNV s. r. o.
Spišská Nová Ves · Skladovanie a uskladňovanie
6 284 €tržby 2025+4 508 €zisk 2025aktívna 6 rokov
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 1. 11. 2026 Čo prezradí IČO a ako ho overiť ›
Tržby a zisk rok po roku
- 20 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -1 136 €
- 21 : tržby 250 €, výsledok hospodárenia 250 €
- 22 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 0 €
- 23 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 0 €
- 24 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -340 €
- 25 : tržby 6 284 €, výsledok hospodárenia 4 508 €
Ceres SNV s. r. o. (IČO 52879895) mala v roku 2025 tržby 6 284 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 11
Zamestnanci Ceres SNV
V roku 2025 mala Ceres SNV priemerne 0 zamestnancov.
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: príloha závierky 2025 (PDF).
Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 3. 10. 2026.
Konateľ Ceres SNV
Podľa Registra právnických osôb koná za Ceres SNV 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 1. 11. 2026.
Spoločník Ceres SNV
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- Ing. Eva Kalafutová100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Ing. Eva Kalafutováod 6. 11. 2024 | 5 000 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok Ceres SNV
Za rok 2025 má Ceres SNV v závierke tržby 6 284 €, a výsledok hospodárenia +4 508 €. Závierky máme za 6 rokov (2020 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2025: 6 284 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 340 € podľa Finančnej správy SR.
Výkaz ziskov a strát Ceres SNV
Najvyššie tržby: rok 2025, 6 284 €. Najnižšie: rok 2021, 250 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 6 284 € |
| 2024 | — |
| 2023 | — |
| 2022 | — |
| 2021 | 250 € |
| 2020 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 2 rokoch, strata v 2 rokoch z 6 rokov. Súčet za celé obdobie: 3 282 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 4 508 € |
| 2024 | −340 € |
| 2023 | 0 € |
| 2022 | 0 € |
| 2021 | 250 € |
| 2020 | −1 136 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- Ceres SNV
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +71,7 %, medián odvetvia +3,4 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | Ceres SNV | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | +71,7 % | +3,4 % |
| 2024 | — | +2,5 % |
| 2023 | — | +2,1 % |
| 2022 | — | +2,3 % |
| 2021 | +100,0 % | +2,2 % |
| 2020 | — | +1,7 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha Ceres SNV
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 8 730 €, vlastné imanie 8 282 € a záväzky 448 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 8 730 € | 8 282 € | 448 € |
| 2024 | 4 114 € | 3 774 € | 340 € |
| 2023 | 4 114 € | 4 114 € | — |
| 2022 | 4 114 € | 4 114 € | — |
| 2021 | 4 114 € | 4 114 € | — |
| 2020 | 3 864 € | 3 864 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok Ceres SNV (6 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 6 284 € | 4 508 € | 8 730 € | 8 282 € | 448 € | 4 869 € | +71,7 % |
| 2024 | — | −340 € | 4 114 € | 3 774 € | 340 € | — | — |
| 2023 | — | 0 € | 4 114 € | 4 114 € | — | — | — |
| 2022 | — | 0 € | 4 114 € | 4 114 € | — | — | — |
| 2021 | 250 € | 250 € | 4 114 € | 4 114 € | — | 250 € | +100,0 % |
| 2020 | — | −1 136 € | 3 864 € | 3 864 € | — | −1 136 € | — |
Riziko: zaplatí Ceres SNV?
Peniaze od štátu: Ceres SNV
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy Ceres SNV
Dátum vzniku Ceres SNV je 25. 1. 2020, teda pred 6 rokmi. Skoršie obchodné meno: Sussane AR s. r. o.. Závierky v registri máme od roku 2020. Na časovej osi je spolu 9 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/48123/V
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2020majetok 3 864 €
- Nový štatutár: Ing. Eva KalafutováKonateľ
- Zmena obchodného menaPredtým Sussane AR s. r. o., odvtedy Ceres SNV s. r. o.
- Nový spoločník: Ing. Eva KalafutováSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 6, posledné tržby 6 284 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti Ceres SNV
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
- Skladovanie a pomocné činnosti v doprave
- Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu
- Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
- Vedenie účtovníctva
- Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky
- Prenájom hnuteľných vecí
- Administratívne služby
- Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
- Podnikateľské poradenstvo v rozsahu voľných živností
- Automatizované spracovanie dát
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 1. 11. 2026.
Ceres SNV v odvetví skladovanie a služby v doprave
Ceres SNV je v registri v odvetví Skladovanie a služby v doprave (SK NACE 52), činnosť skladovanie a uskladňovanie. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 108 950 € (1 827 závierok), Ceres SNV má 6 284 €, čo je 6 % mediánu. V okrese Spišská Nová Ves je v tomto odvetví 44 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Ceres SNV 8. z 9.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 29 988 €, polovica do 108 950 €, tri štvrtiny do 716 157 €; 10 % firiem má viac než 2 971 082 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 6 853 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 29 988 € |
| medián | 108 950 € |
| horný kvartil | 716 157 € |
| 10 % firiem má viac než | 2 971 082 € |
| Ceres SNV | 6 284 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 2. 11. 2026; mierka je logaritmická.
- Ceres SNV
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby Ceres SNV s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | Ceres SNV | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 6 284 € | 108 950 € |
| 2024 | — | 125 510 € |
| 2023 | — | 122 642 € |
| 2022 | — | 141 402 € |
| 2021 | 250 € | 125 900 € |
| 2020 | — | 102 437 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| Ceres SNV | 6 284 € |
|---|---|
| medián kraja | 103 641 € |
| medián Slovenska | 108 950 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- HRČA, s. r. o.Jakubovany · tržby 14 588 € (2025)
- Briton Logistic, s.r.o.Želiezovce · tržby 14 510 € (2020)
- GlowBay BAPB s. r. o.Bratislava - mestská časť Nové Mesto · tržby 14 479 € (2025)
- WOOL-TEXT s.r.o.Dunajská Streda · tržby 14 450 € (2025)
- LDK SK s.r.o.Michalovce · tržby 14 400 € (2025)
- balonmi s. r. o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 14 350 € (2025)
- NISL TRANS s.r.o.Kolíňany · tržby 14 346 € (2025)
- MoJa Group s.r.o.Častkovce · tržby 14 345 € (2025)
- P´ecops s. r. o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 14 200 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Ceres SNV, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo Ceres SNV: Spišská Nová Ves
Ceres SNV sídli na adrese Nad Medzou 3047/10, 052 01 Spišská Nová Ves, okres Spišská Nová Ves. V obci Spišská Nová Ves je 5 449 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 11 169. Na tej istej adrese je zapísaných 4 aktívnych subjektov.
Spišská Nová Ves: obyvatelia a dáta ›Okres Spišská Nová Ves ›Adresár firiem v okrese Spišská Nová Ves ›
Ceres SNV: IČO, sídlo a základné údaje
Ceres SNV s. r. o. (IČO 52879895) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Spišská Nová Ves, okres Spišská Nová Ves. Dátum vzniku je 25. 1. 2020, na trhu je 6 rokov a štatutárom je Ing. Eva Kalafutová. Za rok 2025 sú v závierke tržby 6 284 € a výsledok hospodárenia +4 508 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 1. 11. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Skladovanie a uskladňovanie (SK NACE 5210) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 25. 1. 2020 |
| Skoršie názvy | Sussane AR s. r. o. |
| Obec | Spišská Nová Ves |
| Okres | Okres Spišská Nová Ves |
| Vyrubená daň z príjmov | 0 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 6 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví skladovanie a služby v doprave (SK NACE 52) Ceres SNV s. r. o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 6 284 €, typická firma odvetvia 108 950 € (medián z 1 827 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 2. 11. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Spišská Nová Ves ›Skladovanie a služby v doprave: tržby a mzdy ›Skladovanie a služby v doprave v Košickom kraji ›Mzdy v okrese Spišská Nová Ves ›
Súvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
Ceres Smižany, spol. s r.o.TJ ČINGOV Spišská Nová VesMiestny odbor Matice slovenskej SPIŠSKÁ…NAD MEDZOU družstvo
Najväčšie firmy v obci Spišská Nová Ves
Embraco Slovakia s.r.o.Nemocnica s poliklinikou Spišská Nová Ves…PASS - SK, s.r.o.eyerim s.r.o.ROŠERO - P, s.r.o.Všetky firmy v obci Spišská Nová Ves ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 52.10) v okrese Spišská Nová Ves
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.