Rodičovské združenie Stavbár, o. z.
Trenčín · Činnosti ostatných členských organizácií i. n.
25 711 €tržby 2025 ▼ 22 %−25 659 €strata 2025aktívna 6 rokov
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 3. 11. 2026 Čo prezradí IČO a ako ho overiť ›
Tržby a zisk rok po roku
- 21 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia neuvedený
- 22 : tržby 20 728 €, výsledok hospodárenia 16 221 €
- 23 : tržby 17 635 €, výsledok hospodárenia -4 819 €
- 24 : tržby 32 956 €, výsledok hospodárenia 1 381 €
- 25 : tržby 25 711 €, výsledok hospodárenia -25 659 €
Rodičovské združenie Stavbár, o. z. (IČO 52875962) mala v roku 2025 tržby 25 711 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 10
Štatutári Rodičovské združenie Stavbár
Podľa Registra právnických osôb konajú za Rodičovské združenie Stavbár 3 štatutári. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 3. 11. 2026.
Tržby, zisk a majetok Rodičovské združenie Stavbár
Za rok 2025 má Rodičovské združenie Stavbár v závierke tržby 25 711 €, o 22,0 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia −25 659 €. Závierky máme za 5 rokov (2021 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2024: 32 956 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 0 € podľa Finančnej správy SR.
Výkaz ziskov a strát Rodičovské združenie Stavbár
Najvyššie tržby: rok 2024, 32 956 €. Najnižšie: rok 2023, 17 635 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 25 711 € |
| 2024 | 32 956 € |
| 2023 | 17 635 € |
| 2022 | 20 728 € |
| 2021 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 2 rokoch, strata v 2 rokoch z 4 roky. Súčet za celé obdobie: −12 876 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | −25 659 € |
| 2024 | 1 381 € |
| 2023 | −4 819 € |
| 2022 | 16 221 € |
| 2021 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- Rodičovské združenie Stavbár
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je −99,8 %, medián odvetvia +4,6 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | Rodičovské združenie Stavbár | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | −99,8 % | +4,6 % |
| 2024 | +4,2 % | +4,7 % |
| 2023 | −27,3 % | +4,1 % |
| 2022 | +78,3 % | +4,0 % |
| 2021 | — | +28,7 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 1 z 3 roky, najviac v roku 2024 (+86,9 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | −22,0 % |
| 2024 | +86,9 % |
| 2023 | −14,9 % |
| 2022 | — |
| 2021 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha Rodičovské združenie Stavbár
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 24 341 €, vlastné imanie 23 861 € a záväzky 480 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 24 341 € | 23 861 € | 480 € |
| 2024 | 52 470 € | 52 470 € | — |
| 2023 | 44 208 € | 44 208 € | — |
| 2022 | 48 913 € | 48 913 € | — |
| 2021 | 32 892 € | 32 892 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok Rodičovské združenie Stavbár (5 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 25 711 € | −25 659 € | 24 341 € | 23 861 € | 480 € | — | −99,8 % |
| 2024 | 32 956 € | 1 381 € | 52 470 € | 52 470 € | — | — | +4,2 % |
| 2023 | 17 635 € | −4 819 € | 44 208 € | 44 208 € | — | — | −27,3 % |
| 2022 | 20 728 € | 16 221 € | 48 913 € | 48 913 € | — | — | +78,3 % |
| 2021 | — | — | 32 892 € | 32 892 € | — | — | — |
Riziko: zaplatí Rodičovské združenie Stavbár?
Rodičovské združenie Stavbár a verejné zmluvy
V Centrálnom registri zmlúv sú 3 zmluvy s dodávateľom Rodičovské združenie Stavbár v objeme 3 025 € z rokov 2025 až 2026. Najväčší objem je s odberateľom Stredná priemyselná škola stavebná Emila Belluša, Staničná 4, Trenčín: 3 025 € v 3 zmluvách.
Rok s najväčším objemom: 2026, 1 900 € v 1 zmluve.
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmlúv | Objem |
|---|---|---|
| 2026 | 1 | 1 900 € |
| 2025 | 2 | 1 125 € |
Zdroj: Centrálny register zmlúv (crz.gov.sk); nezmyselné sumy vynechané, výpočet Štatistiky.sk.
História firmy Rodičovské združenie Stavbár
Dátum vzniku Rodičovské združenie Stavbár je 16. 12. 2019, teda pred 6 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2021.
- Vznik spoločnostiZdruženie (zväz, spolok, spoločnosť, klub ai.) · VVS/1-900/90-58193
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2021majetok 32 892 €
- Nový štatutár: Jana KováčováIný štatutárny orgán
- Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Stredná priemyselná škola stavebná Emila Belluša, Staničná 4, Trenčín, hodnota zmluvy 315 €. Firma vznikla 16. 12. 2019.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 5, posledné tržby 25 711 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti Rodičovské združenie Stavbár
- ZRPŠ
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 3. 11. 2026.
Rodičovské združenie Stavbár v odvetví členské organizácie
Rodičovské združenie Stavbár je v registri v odvetví Členské organizácie (SK NACE 94), činnosť činnosti ostatných členských organizácií i. n.. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 9 948 € (10 727 závierok), Rodičovské združenie Stavbár má 25 711 €, čo je 2,6-násobok mediánu. V okrese Trenčín je v tomto odvetví 1 344 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Rodičovské združenie Stavbár 92. z 260.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 2 600 €, polovica do 9 948 €, tri štvrtiny do 29 739 €; 10 % firiem má viac než 74 552 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 391 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 2 600 € |
| medián | 9 948 € |
| horný kvartil | 29 739 € |
| 10 % firiem má viac než | 74 552 € |
| Rodičovské združenie Stavbár | 25 711 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 8. 11. 2026; mierka je logaritmická.
- Rodičovské združenie Stavbár
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby Rodičovské združenie Stavbár s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | Rodičovské združenie Stavbár | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 25 711 € | 9 948 € |
| 2024 | 32 956 € | 8 863 € |
| 2023 | 17 635 € | 8 800 € |
| 2022 | 20 728 € | 8 098 € |
| 2021 | — | 3 035 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| Rodičovské združenie Stavbár | 25 711 € |
|---|---|
| medián okresu Trenčín | 15 218 € |
| medián kraja | 10 799 € |
| medián Slovenska | 9 948 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- "Mladí sociálni demokrati"Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 59 293 € (2025)
- Stredisko Evanjelickej DIAKONIE Vranov nad TopľouVranov nad Topľou · tržby 59 292 € (2025)
- Rímskokatolícka cirkev Farnosť Nitra - Dolné mestoNitra · tržby 59 242 € (2025)
- Občianske združenie Historia Aperta Polgári TársulásBratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 59 214 € (2025)
- Metanoia centrum, o.z.Bratislava - mestská časť Rača · tržby 59 161 € (2025)
- Nezisková organizácia RECYKLOHRYBratislava - mestská časť Karlova Ves · tržby 59 087 € (2025)
- Rímskokatolícka cirkev, farnosť HoliceHolice · tržby 59 072 € (2025)
- Rimskokatolícka cirkev, farnosť BadinBadín · tržby 59 022 € (2025)
- Rímskokatolícka cirkev, Farnosť LednicaLednica · tržby 58 944 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Rodičovské združenie Stavbár, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo Rodičovské združenie Stavbár: Trenčín
Rodičovské združenie Stavbár sídli na adrese Staničná 4, 911 05 Trenčín, okres Trenčín. V obci Trenčín je 12 289 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 19 840.
Trenčín: obyvatelia a dáta ›Okres Trenčín ›Adresár firiem v okrese Trenčín ›
Rodičovské združenie Stavbár: IČO, sídlo a základné údaje
Rodičovské združenie Stavbár, o. z. (IČO 52875962) je združenie (zväz, spolok, spoločnosť, klub ai.) so sídlom v obci Trenčín, okres Trenčín. Dátum vzniku je 16. 12. 2019, na trhu je 6 rokov a štatutármi sú Peter Ridoško, Mário Švacho a 1 ďalší. Za rok 2025 sú v závierke tržby 25 711 € a výsledok hospodárenia −25 659 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 3. 11. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Združenie (zväz, spolok, spoločnosť, klub ai.) |
|---|---|
| Odvetvie | Činnosti ostatných členských organizácií i. n. (SK NACE 9499) |
| Vznik | 16. 12. 2019 |
| Obec | Trenčín |
| Okres | Okres Trenčín |
| Vyrubená daň z príjmov | 0 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 7 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.
V odvetví členské organizácie (SK NACE 94) Rodičovské združenie Stavbár, o. z. má vyššie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 25 711 €, typická firma odvetvia 9 948 €, čo je 2,6-násobok mediánu (medián z 10 727 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 8. 11. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Trenčín ›Členské organizácie: tržby a mzdy ›Členské organizácie v Trenčianskom kraji ›Mzdy v okrese Trenčín ›
Súvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
A3 spol. s r.o.PLAZA BAU, s.r.o.A3 Bau s.r.oA3 Group s. r. o.A3 Real s.r.o
Najväčšie firmy v obci Trenčín
4MP International, s.r.o.MSM LAND SYSTEMS s.r.o.DEFENCE TRADE SLOVAKIA, s.r.o.LEONI Wiring Systems Slovakia, spol. s r. o.A R A V E R a. s.Všetky firmy v obci Trenčín ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 94.99) v okrese Trenčín
Hospic Milosrdných sestierObčianske združenie AMOS TrenčínRegionálne združenie miest a obcí stredného…Silnejší slabším o.z.Mestské divadlo Trenčín
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.