Reštaurácia Sýpka s. r. o.
Jablonica · Služby pohostinstiev
9 631 €tržby 2025 ▼ 56 %−3 645 €strata 2025aktívna 6 rokov1 zamestnanec (2025)
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 14. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 20 : tržby 2 108 €, výsledok hospodárenia -6 223 €
- 21 : tržby 87 475 €, výsledok hospodárenia -1 069 €
- 22 : tržby 11 319 €, výsledok hospodárenia -2 857 €
- 23 : tržby 9 994 €, výsledok hospodárenia -1 655 €
- 24 : tržby 21 711 €, výsledok hospodárenia 861 €
- 25 : tržby 9 631 €, výsledok hospodárenia -3 645 €
Reštaurácia Sýpka s. r. o. (IČO 52853748) mala v roku 2025 tržby 9 631 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci Reštaurácia Sýpka
V roku 2025 mala Reštaurácia Sýpka priemerne 1 zamestnanca, osobné náklady v roku 2023 boli 881 €.
- Počet zamestnancov
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2025 | 1 | — | — |
| 2023 | — | 881 € | — |
| 2022 | — | 2 706 € | — |
| 2021 | — | 15 256 € | — |
| 2020 | — | 105 € | — |
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: príloha závierky 2025 (PDF), výkaz 2023 v RÚZ.
Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 3. 10. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2023 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 7. 10. 2026.
Konatelia Reštaurácia Sýpka
Podľa Registra právnických osôb konajú za Reštaurácia Sýpka 2 konatelia. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026.
Spoločník Reštaurácia Sýpka
V registri je zapísaný 1 spoločník.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026.
Tržby, zisk a majetok Reštaurácia Sýpka
Za rok 2025 má Reštaurácia Sýpka v závierke tržby 9 631 €, o 55,6 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia −3 645 €. Závierky máme za 6 rokov (2020 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2021: 87 475 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 340 € podľa Finančnej správy SR.
Výkaz ziskov a strát Reštaurácia Sýpka
Najvyššie tržby: rok 2021, 87 475 €. Najnižšie: rok 2020, 2 108 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 9 631 € |
| 2024 | 21 711 € |
| 2023 | 9 994 € |
| 2022 | 11 319 € |
| 2021 | 87 475 € |
| 2020 | 2 108 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 1 roku, strata v 5 rokoch z 6 rokov. Súčet za celé obdobie: −14 588 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | −3 645 € |
| 2024 | 861 € |
| 2023 | −1 655 € |
| 2022 | −2 857 € |
| 2021 | −1 069 € |
| 2020 | −6 223 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- Reštaurácia Sýpka
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je −37,8 %, medián odvetvia +2,9 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | Reštaurácia Sýpka | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | −37,8 % | +2,9 % |
| 2024 | +4,0 % | +2,0 % |
| 2023 | −16,6 % | +1,0 % |
| 2022 | −25,2 % | −0,1 % |
| 2021 | −1,2 % | −2,5 % |
| 2020 | — | −4,3 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 1 z 4 roky, najviac v roku 2024 (+117,2 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | −55,6 % |
| 2024 | +117,2 % |
| 2023 | −11,7 % |
| 2022 | −87,1 % |
| 2021 | +4 049,7 % |
| 2020 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha Reštaurácia Sýpka
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 1 052 €, vlastné imanie −9 588 € a záväzky 10 640 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 1 052 € | −9 588 € | 10 640 € |
| 2024 | 3 097 € | −5 943 € | 9 040 € |
| 2023 | 2 301 € | −6 804 € | 9 105 € |
| 2022 | 6 € | −5 149 € | 5 155 € |
| 2021 | 2 300 € | −2 292 € | 4 592 € |
| 2020 | 2 527 € | −1 223 € | 3 750 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok Reštaurácia Sýpka (6 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 9 631 € | −3 645 € | 1 052 € | −9 588 € | 10 640 € | −3 117 € | −37,8 % |
| 2024 | 21 711 € | 861 € | 3 097 € | −5 943 € | 9 040 € | 1 476 € | +4,0 % |
| 2023 | 9 994 € | −1 655 € | 2 301 € | −6 804 € | 9 105 € | −677 € | −16,6 % |
| 2022 | 11 319 € | −2 857 € | 6 € | −5 149 € | 5 155 € | −93 € | −25,2 % |
| 2021 | 87 475 € | −1 069 € | 2 300 € | −2 292 € | 4 592 € | 14 555 € | −1,2 % |
| 2020 | 2 108 € | −6 223 € | 2 527 € | −1 223 € | 3 750 € | −6 017 € | −295,2 % |
Riziko: zaplatí Reštaurácia Sýpka?
Peniaze od štátu: Reštaurácia Sýpka
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy Reštaurácia Sýpka
Dátum vzniku Reštaurácia Sýpka je 10. 1. 2020, teda pred 6 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2020. Na časovej osi je spolu 6 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/45912/T
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2020tržby 2 108 € · majetok 2 527 €
- Nový spoločník: Bohuslav PatákSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Nový štatutár: Jana PatákováKonateľ
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 6, posledné tržby 9 631 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti Reštaurácia Sýpka
- Pohostinská činnosť a výroba hotových jedál určených na priamu spotrebu mimo prevádzkových priestorov
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026.
Reštaurácia Sýpka v odvetví reštaurácie a pohostinstvá
Reštaurácia Sýpka je v registri v odvetví Reštaurácie a pohostinstvá (SK NACE 56), činnosť služby pohostinstiev. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 78 685 € (6 740 závierok), Reštaurácia Sýpka má 9 631 €, čo je 12 % mediánu. V okrese Senica je v tomto odvetví 237 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Reštaurácia Sýpka 59. z 68.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 28 731 €, polovica do 78 685 €, tri štvrtiny do 274 546 €; 10 % firiem má viac než 682 043 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 7 694 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 28 731 € |
| medián | 78 685 € |
| horný kvartil | 274 546 € |
| 10 % firiem má viac než | 682 043 € |
| Reštaurácia Sýpka | 9 631 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 14. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- Reštaurácia Sýpka
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby Reštaurácia Sýpka s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | Reštaurácia Sýpka | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 9 631 € | 78 685 € |
| 2024 | 21 711 € | 78 424 € |
| 2023 | 9 994 € | 71 990 € |
| 2022 | 11 319 € | 59 132 € |
| 2021 | 87 475 € | 44 924 € |
| 2020 | 2 108 € | 47 466 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| Reštaurácia Sýpka | 9 631 € |
|---|---|
| medián okresu Senica | 66 402 € |
| medián kraja | 74 167 € |
| medián Slovenska | 78 685 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- ELISTAND s. r. o.Svätý Jur · tržby 22 261 € (2025)
- U Ferdinanda s.r.o.Bratislava - mestská časť Rača · tržby 22 241 € (2025)
- MR. FOOD s. r. o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 22 225 € (2025)
- Coffeeman s.r.o.Pliešovce · tržby 22 219 € (2025)
- A.L.F. - R.T., s.r.o.Drietoma · tržby 22 214 € (2025)
- Subally s.r.o.Jesenské · tržby 22 203 € (2024)
- Khosh Investment s.r.o.Banská Štiavnica · tržby 22 200 € (2018)
- HERCULES, s.r.o.Košice - mestská časť Sever · tržby 22 197 € (2025)
- SONNY BB PLUS s.r.o.Banská Bystrica · tržby 22 180 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Reštaurácia Sýpka, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo Reštaurácia Sýpka: Jablonica
Reštaurácia Sýpka sídli na adrese 452, 906 32 Jablonica, okres Senica. V obci Jablonica je 263 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 7 878.
Jablonica: obyvatelia a dáta ›Okres Senica ›Adresár firiem v okrese Senica ›
Reštaurácia Sýpka: IČO, sídlo a základné údaje
Reštaurácia Sýpka s. r. o. (IČO 52853748) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Jablonica, okres Senica. Dátum vzniku je 10. 1. 2020, na trhu je 6 rokov a štatutármi sú Bohuslav Paták a Jana Patáková. Za rok 2025 sú v závierke tržby 9 631 € a výsledok hospodárenia −3 645 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Služby pohostinstiev (SK NACE 5630) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 10. 1. 2020 |
| Obec | Jablonica |
| Okres | Okres Senica |
| Vyrubená daň z príjmov | 340 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 6 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví reštaurácie a pohostinstvá (SK NACE 56) Reštaurácia Sýpka s. r. o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 9 631 €, typická firma odvetvia 78 685 € (medián z 6 740 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 14. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Senica ›Reštaurácie a pohostinstvá: tržby a mzdy ›Reštaurácie a pohostinstvá v Trnavskom kraji ›Mzdy v okrese Senica ›
Sieť prepojení firmy Reštaurácia Sýpka
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu Reštaurácia Sýpka
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu Reštaurácia Sýpka
- Tendre8súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 177 tis. €
- Granty a dotácie80výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 196 tis. €
- Končiace zmluvy52zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 4 800 €
- Výhry konkurentov78firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 35 tis. €
- Diery na trhu8odvetví chýba v obci Jablonicatypický nepokrytý dopyt 41 tis. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Zvolen359 zmlúv za 3 roky · 3 159 721 € · naposledy 30. 9. 2026Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.80 zmlúv za 3 roky · 161 085 € · naposledy 30. 9. 2026Hotelová akadémia Ľ. Wintera, Stromová 34, 921 01 Piešťany 142 zmlúv za 3 roky · · naposledy 1. 9. 2026 Všetkých 456 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
Najväčšie firmy v obci Jablonica
ADO-Service, s. r. o.Poľnohospodárske družstvo ZÁHORIEMEDO, spol. s r.o.Korlat s.r.o.PRESTONA s.r.o.Všetky firmy v obci Jablonica ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 56.30) v okrese Senica
TROPIC, s. r. o.VRJ, s.r.o.Flyteam, s.r.o.NONAS, s. r. o.RICCO Baguette, s. r. o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.