VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

Protein Land s. r. o. v likvidácii

Vráble

3 433 €tržby 2023 ▲ 37 %+716 €zisk 2023

Fakturačné údaje

Pozor: subjekt je v registri zrušený ku dňu 15. 8. 2025. Údaje sú posledné zapísané, na doklad ich brať netreba.

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 12. 10. 2026
Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 7. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

3 433 €tržby 2023 ▲ 37 %
+716 €zisk 2023
  1. 19 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -522 €
  2. 20 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -1 970 €
  3. 21 : tržby 1 327 €, výsledok hospodárenia -2 875 €
  4. 22 : tržby 2 504 €, výsledok hospodárenia 433 €
  5. 23 : tržby 3 433 €, výsledok hospodárenia 716 €
  6. 24 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -194 €
  7. 25 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 0 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

Protein Land s. r. o. v likvidácii (IČO 52799581), sídlo Vráble, je v registri zapísaná od 3. 12. 2019 do 15. 8. 2025 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 7. 10. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2023.

Prejsť na časť profilu 11

Zamestnanci Protein Land s. r. o.

osobné náklady v roku 2024 boli 122 €.

Náklady: výkaz ziskov a strát 2024 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 9. 10. 2026.

Ľudia a vlastníci Protein Land s. r. o.

Kto je pri firme zapísaný v registri, v koľkých ďalších firmách pôsobí a ako sú tie firmy prepojené.

Tržby, zisk a majetok Protein Land s. r. o.

Za rok 2023 má Protein Land s. r. o. v závierke tržby 3 433 €, o 37,1 % viac než v roku 2022, a výsledok hospodárenia +716 €. Závierky máme za 7 rokov (2019 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2023: 3 433 €.

Tržby 20233 433 €▲ +37,1 % medziročne
Výsledok hospodárenia 2023716 €zisk
Majetok (aktíva) 20255 000 €
Vlastné imanie 20255 000 €
Zisková marža 2023+20,9 %medián odvetvia +1,0 %
Súčet výsledkov za 7 rokov−4 412 €2019 až 2025

Výkaz ziskov a strát Protein Land s. r. o.

Súvaha Protein Land s. r. o.

Všetky čísla zo závierok Protein Land s. r. o. (7 rokov)
Čísla zo závierok Protein Land s. r. o. po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
2025—0 €5 000 €5 000 €———
2024—−194 €4 874 €2 708 €2 166 €——
20233 433 €716 €4 874 €2 902 €1 972 €1 077 €+20,9 %
20222 504 €433 €3 712 €2 186 €1 526 €1 299 €+17,3 %
20211 327 €−2 875 €2 490 €1 753 €737 €−969 €−216,7 %
2020—−1 970 €3 479 €2 508 €971 €−1 030 €—
2019—−522 €4 478 €4 478 €—−522 €—

Riziko: zaplatí Protein Land s. r. o.?

Peniaze od štátu: Protein Land s. r. o.

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy Protein Land s. r. o.

Dátum vzniku Protein Land s. r. o. je 3. 12. 2019. Závierky v registri máme od roku 2019.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/49935/N
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2019majetok 4 478 €
  3. Zápis zánikuOd tohto dňa subjekt v registri nežije.
  4. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 7.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Protein Land s. r. o. v odvetví reštaurácie a pohostinstvá

Protein Land s. r. o. je v registri v odvetví Reštaurácie a pohostinstvá (SK NACE 56). Medián tržieb odvetvia za rok 2023 je 71 990 € (6 749 závierok), Protein Land s. r. o. má 3 433 €, čo je 5 % mediánu. V okrese Nitra je v tomto odvetví 690 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Protein Land s. r. o. 252. z 270.

V odvetví v okrese Nitra690aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou6 749Slovensko, rok 2023
Medián tržieb odvetvia72 tis. €rok 2023
Medián ziskovej marže+1,0 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Protein Land s. r. o., posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Ubytovanie a stravovanie v okrese Nitra ›

Sídlo Protein Land s. r. o.: Vráble

Protein Land s. r. o. sídli na adrese Lúky 1225/74, 952 01 Vráble, okres Nitra. V obci Vráble je 1 308 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 31 263.

Subjektov v obci Vráble1 308aktívnych
Subjektov v okrese Nitra31 263aktívnych
V tom istom odvetví690okres Nitra

Vráble: obyvatelia a dáta ›Okres Nitra ›Adresár firiem v okrese Nitra ›

Protein Land s. r. o.: IČO, sídlo a základné údaje

Protein Land s. r. o. v likvidácii (IČO 52799581) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Vráble, okres Nitra. Dátum vzniku je 3. 12. 2019, zánik je v registri zapísaný ku dňu 15. 8. 2025, po 5 rokoch. Za rok 2023 sú v závierke tržby 3 433 € a výsledok hospodárenia +716 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 7. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieSK NACE 56101
Vznik3. 12. 2019
Zánik15. 8. 2025
ObecVráble
OkresOkres Nitra
Účtovných závierok v registri7

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.

Sieť prepojení firmy Protein Land s. r. o.

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu Protein Land s. r. o.

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu Protein Land s. r. o.

  • Tendre12súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 210 tis. €
  • Granty a dotácie85výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 196 tis. €
  • Končiace zmluvy102zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 1 400 €
  • Výhry konkurentov78firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 35 tis. €
  • Diery na trhu11odvetví chýba v meste Vrábletypický nepokrytý dopyt 133 tis. €

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v obci Vráble

MATADOR Automotive Vráble, a.s.Miba Steeltec s.r.o.Nanogate Slovakia s.r.o.HUHN PressTech, spol. s r.o.COREX, s.r.o.Všetky firmy v obci Vráble ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 56.10) v okrese Nitra

BTR TRADE, spol. s r.o.food&beer s.r.o.GRANDFOOD s.r.o.DOKI Holding, s. r. o.H B Trade, spol. s r.o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk