Fi.EMOL, s.r.o.
Jelenec · Výroba ostatných potravinárskych produktov i. n.
45 725 €tržby 2025 ▲ 28 %+13 610 €zisk 2025aktívna 6 rokov
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 4. 11. 2026 Čo prezradí IČO a ako ho overiť ›
Tržby a zisk rok po roku
- 19 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia neuvedený
- 20 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -1 008 €
- 21 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 0 €
- 22 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 0 €
- 23 : tržby 60 685 €, výsledok hospodárenia 6 069 €
- 24 : tržby 35 677 €, výsledok hospodárenia 4 534 €
- 25 : tržby 45 725 €, výsledok hospodárenia 13 610 €
Fi.EMOL, s.r.o. (IČO 52773604) mala v roku 2025 tržby 45 725 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 11
Zamestnanci Fi.EMOL
osobné náklady v roku 2025 boli 1 638 €.
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2025 | — | 1 638 € | — |
| 2024 | — | 4 444 € | — |
| 2023 | — | 8 784 € | 6 770 € |
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: výkaz 2025 v RÚZ.
Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 4. 10. 2026.
Konatelia Fi.EMOL
Podľa Registra právnických osôb konajú za Fi.EMOL 2 konatelia. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 4. 11. 2026.
Spoločníci Fi.EMOL
V registri sú zapísaní 2 spoločníci.
- Ervín Molnár50,0 %
- Mgr. Andrea Molnárová50,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Ervín Molnárod 27. 11. 2019 | 2 500 € | 50,0 % |
| Mgr. Andrea Molnárováod 27. 11. 2019 | 2 500 € | 50,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok Fi.EMOL
Za rok 2025 má Fi.EMOL v závierke tržby 45 725 €, o 28,2 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +13 610 €. Závierky máme za 7 rokov (2019 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2023: 60 685 €.
Výkaz ziskov a strát Fi.EMOL
Najvyššie tržby: rok 2023, 60 685 €. Najnižšie: rok 2024, 35 677 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 45 725 € |
| 2024 | 35 677 € |
| 2023 | 60 685 € |
| 2022 | — |
| 2021 | — |
| 2020 | — |
| 2019 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 3 rokoch, strata v 1 roku z 6 rokov. Súčet za celé obdobie: 23 205 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 13 610 € |
| 2024 | 4 534 € |
| 2023 | 6 069 € |
| 2022 | 0 € |
| 2021 | 0 € |
| 2020 | −1 008 € |
| 2019 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- Fi.EMOL
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +29,8 %, medián odvetvia +2,6 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | Fi.EMOL | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | +29,8 % | +2,6 % |
| 2024 | +12,7 % | +2,2 % |
| 2023 | +10,0 % | +1,3 % |
| 2022 | — | +0,7 % |
| 2021 | — | +0,5 % |
| 2020 | — | +0,5 % |
| 2019 | — | +0,5 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha Fi.EMOL
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 33 518 €, vlastné imanie 28 205 € a záväzky 5 313 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 33 518 € | 28 205 € | 5 313 € |
| 2024 | 21 541 € | 14 595 € | 6 946 € |
| 2023 | 12 266 € | 10 061 € | 2 205 € |
| 2022 | 3 992 € | 3 992 € | — |
| 2021 | 3 992 € | 3 992 € | — |
| 2020 | 3 992 € | 3 992 € | — |
| 2019 | 5 000 € | 5 000 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok Fi.EMOL (7 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 45 725 € | 13 610 € | 33 518 € | 28 205 € | 5 313 € | 17 108 € | +29,8 % |
| 2024 | 35 677 € | 4 534 € | 21 541 € | 14 595 € | 6 946 € | 8 676 € | +12,7 % |
| 2023 | 60 685 € | 6 069 € | 12 266 € | 10 061 € | 2 205 € | 16 827 € | +10,0 % |
| 2022 | — | 0 € | 3 992 € | 3 992 € | — | — | — |
| 2021 | — | 0 € | 3 992 € | 3 992 € | — | — | — |
| 2020 | — | −1 008 € | 3 992 € | 3 992 € | — | −1 008 € | — |
| 2019 | — | — | 5 000 € | 5 000 € | — | — | — |
Riziko: zaplatí Fi.EMOL?
Fi.EMOL a verejné zmluvy
V Centrálnom registri zmlúv sú 2 zmluvy s dodávateľom Fi.EMOL v objeme 1 742 €. Najväčší objem je s odberateľom agrokomplex NÁRODNÉ VÝSTAVISKO, štátny podnik: 1 742 € v 2 zmluvách.
História firmy Fi.EMOL
Dátum vzniku Fi.EMOL je 27. 11. 2019, teda pred 6 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2019. Na časovej osi je spolu 8 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/49863/N
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2019majetok 5 000 €
- Nový spoločník: Ervín MolnárSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ agrokomplex NÁRODNÉ VÝSTAVISKO, štátny podnik, hodnota zmluvy 961 €. Firma vznikla 27. 11. 2019.
- Prvé tržby po 4 rokoch bez tržiebZa rok 2023 firma vykázala 60 685 €.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 7, posledné tržby 45 725 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti Fi.EMOL
- Výroba potravinárskych výrobkov
- Údržba motorových vozidliel bez zásahu do motorickej časti vozidla
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi /maloobchod/ alebo iným prevádzkovateľom živnosti /veľkoobchod/
- Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
- Sťahovacie služby
- Skladovanie a pomocné činnosti v doprave
- Kuriérske služby
- Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom a priamou konzumáciou
- Poskytovanie obslužných sližieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiach
- Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 4. 11. 2026.
Fi.EMOL v odvetví výroba potravín
Fi.EMOL je v registri v odvetví Výroba potravín (SK NACE 10), činnosť výroba ostatných potravinárskych produktov i. n.. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 82 512 € (2 792 závierok), Fi.EMOL má 45 725 €, čo je 55 % mediánu. V okrese Nitra je v tomto odvetví 222 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Fi.EMOL 68. z 113.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 24 635 €, polovica do 82 512 €, tri štvrtiny do 420 379 €; 10 % firiem má viac než 1 773 533 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 6 000 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 24 635 € |
| medián | 82 512 € |
| horný kvartil | 420 379 € |
| 10 % firiem má viac než | 1 773 533 € |
| Fi.EMOL | 45 725 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 6. 11. 2026; mierka je logaritmická.
- Fi.EMOL
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby Fi.EMOL s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | Fi.EMOL | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 45 725 € | 82 512 € |
| 2024 | 35 677 € | 73 519 € |
| 2023 | 60 685 € | 69 360 € |
| 2022 | — | 67 670 € |
| 2021 | — | 59 942 € |
| 2020 | — | 62 731 € |
| 2019 | — | 65 434 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| Fi.EMOL | 45 725 € |
|---|---|
| medián okresu Nitra | 72 438 € |
| medián kraja | 91 924 € |
| medián Slovenska | 82 512 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- Aspergo s.r.o.Stupava · tržby 103 713 € (2025)
- K-IMPEX plus, s.r.o.Imeľ · tržby 103 599 € (2025)
- IB TEAM, s.r.o.Nitra · tržby 102 756 € (2025)
- Rausov dvor s.r.o.Kozí Vrbovok · tržby 102 466 € (2025)
- SR Million Solutions s.r.o.Mierovo · tržby 102 121 € (2025)
- GDC s. r. o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 101 745 € (2025)
- PAPIER RA s.r.o.Revúca · tržby 101 514 € (2022)
- BizWiz s.r.o.Bratislava - mestská časť Petržalka · tržby 101 291 € (2025)
- Chilli Manufaktura s. r. o.Nesvady · tržby 101 252 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Fi.EMOL, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo Fi.EMOL: Jelenec
Fi.EMOL sídli na adrese 128, 951 73 Jelenec, okres Nitra. V obci Jelenec je 273 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 31 544. Na tej istej adrese je zapísaných 2 aktívnych subjektov.
Jelenec: obyvatelia a dáta ›Okres Nitra ›Adresár firiem v okrese Nitra ›
Fi.EMOL: IČO, sídlo a základné údaje
Fi.EMOL, s.r.o. (IČO 52773604) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Jelenec, okres Nitra. Dátum vzniku je 27. 11. 2019, na trhu je 6 rokov a štatutármi sú Ervín Molnár a Mgr. Andrea Molnárová. Za rok 2025 sú v závierke tržby 45 725 € a výsledok hospodárenia +13 610 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 4. 11. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Výroba ostatných potravinárskych produktov i. n. (SK NACE 1089) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 27. 11. 2019 |
| Obec | Jelenec |
| Okres | Okres Nitra |
| Účtovných závierok v registri | 7 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví výroba potravín (SK NACE 10) Fi.EMOL, s.r.o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 45 725 €, typická firma odvetvia 82 512 € (medián z 2 792 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 6. 11. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Nitra ›Výroba potravín: tržby a mzdy ›Výroba potravín v Nitrianskom kraji ›Mzdy v okrese Nitra ›
Súvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
Najväčšie firmy v obci Jelenec
VPP - verejno-prospešný podnik, spol. s r.o.Albes s.r.o.ATS-Europe, s. r. o.SP Jelenec, s.r.o.GASKON, s.r.o.Všetky firmy v obci Jelenec ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 10.89) v okrese Nitra
Swedhandel s.r.o.ADIVIT Slovakia s.r.o.Slowlandia s.r.o.Success food s. r. o.Ice service s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.