LEAN KOMPLEX, s. r. o.
Bratislava - Rača · Elektrická inštalácia
2 396 977 €tržby 2024 ▲ 117 %+88 533 €zisk 2024aktívna 7 rokov4 zamestnanci (2024)
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 8. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 19 : tržby 21 415 €, výsledok hospodárenia 1 908 €
- 20 : tržby 130 799 €, výsledok hospodárenia 21 132 €
- 21 : tržby 331 559 €, výsledok hospodárenia 2 372 €
- 22 : tržby 449 657 €, výsledok hospodárenia -19 914 €
- 23 : tržby 1 103 635 €, výsledok hospodárenia 51 243 €
- 24 : tržby 2 396 977 €, výsledok hospodárenia 88 533 €
LEAN KOMPLEX, s. r. o. (IČO 52584488) mala v roku 2024 tržby 2 396 977 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2024, zber 12. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci LEAN KOMPLEX
V roku 2024 mala LEAN KOMPLEX priemerne 4 zamestnancov, osobné náklady v tom roku boli 41 822 €. Odhad hrubej mzdy zo závierky vychádzajú 644 € mesačne, priemerná hrubá mzda v odvetví Stavebníctvo v okrese Bratislava III bola v roku 2024 2 842 €.
- Počet zamestnancov
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2024 | 4 | 41 822 € | — |
| 2023 | — | 1 511 € | — |
| 2022 | — | 1 270 € | — |
| 2021 | — | 2 535 € | — |
| 2020 | — | 1 197 € | — |
| 2019 | — | 335 € | — |
Mesačne na zamestnanca v roku 2024 a priemerná hrubá mzda
- LEAN KOMPLEX, odhad zo závierky644 €
- Stavebníctvo v okrese Bratislava III2 842 €
- Všetky odvetvia v okrese Bratislava III2 261 €
- Stavebníctvo na Slovensku1 549 €
Firma: osobné náklady mikro závierky delené 1,352 (odvody zamestnávateľa), počtom a 12 mesiacmi. Mzdy: ŠÚ SR, DATAcube np3110rr, rok 2024, zber 11. 9. 2026. Odbor podľa registra je Stavebníctvo, porovnanie je preto orientačné.
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: príloha závierky 2024 (PDF), výkaz 2024 v RÚZ.
Počet: poznámky účtovnej závierky 2024 v RÚZ, zber 28. 9. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2024 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 28. 9. 2026.
Konateľ LEAN KOMPLEX
Podľa Registra právnických osôb koná za LEAN KOMPLEX 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 8. 10. 2026.
Spoločník LEAN KOMPLEX
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- IN MEDIAL s.r.o.100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| IN MEDIAL s.r.o.od 24. 3. 2026 | 5 000 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok LEAN KOMPLEX
Za rok 2024 má LEAN KOMPLEX v závierke tržby 2 396 977 €, o 117,2 % viac než v roku 2023, a výsledok hospodárenia +88 533 €. Závierky máme za 6 rokov (2019 až 2024), najvyššie tržby sú z roku 2024: 2 396 977 €.
Výkaz ziskov a strát LEAN KOMPLEX
Najvyššie tržby: rok 2024, 2 396 977 €. Najnižšie: rok 2019, 21 415 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2024 | 2 396 977 € |
| 2023 | 1 103 635 € |
| 2022 | 449 657 € |
| 2021 | 331 559 € |
| 2020 | 130 799 € |
| 2019 | 21 415 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 5 rokoch, strata v 1 roku z 6 rokov. Súčet za celé obdobie: 145 274 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2024 | 88 533 € |
| 2023 | 51 243 € |
| 2022 | −19 914 € |
| 2021 | 2 372 € |
| 2020 | 21 132 € |
| 2019 | 1 908 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- LEAN KOMPLEX
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +3,7 %, medián odvetvia +3,0 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | LEAN KOMPLEX | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2024 | +3,7 % | +3,0 % |
| 2023 | +4,6 % | +2,0 % |
| 2022 | −4,4 % | +1,7 % |
| 2021 | +0,7 % | +1,6 % |
| 2020 | +16,2 % | +1,7 % |
| 2019 | +8,9 % | +1,9 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 4 z 4 roky, najviac v roku 2021 (+153,5 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2024 | +117,2 % |
| 2023 | +145,4 % |
| 2022 | +35,6 % |
| 2021 | +153,5 % |
| 2020 | +510,8 % |
| 2019 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha LEAN KOMPLEX
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2024 mala súvaha majetok 283 514 €, vlastné imanie 94 033 € a záväzky 189 481 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2024 | 283 514 € | 94 033 € | 189 481 € |
| 2023 | 268 825 € | 61 739 € | 207 086 € |
| 2022 | 132 583 € | 10 497 € | 122 086 € |
| 2021 | 161 555 € | 30 411 € | 131 144 € |
| 2020 | 50 332 € | 28 040 € | 22 292 € |
| 2019 | 10 045 € | 6 908 € | 3 137 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok LEAN KOMPLEX (6 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 2 396 977 € | 88 533 € | 283 514 € | 94 033 € | 189 481 € | 151 701 € | +3,7 % |
| 2023 | 1 103 635 € | 51 243 € | 268 825 € | 61 739 € | 207 086 € | 65 052 € | +4,6 % |
| 2022 | 449 657 € | −19 914 € | 132 583 € | 10 497 € | 122 086 € | 3 512 € | −4,4 % |
| 2021 | 331 559 € | 2 372 € | 161 555 € | 30 411 € | 131 144 € | 13 138 € | +0,7 % |
| 2020 | 130 799 € | 21 132 € | 50 332 € | 28 040 € | 22 292 € | 28 195 € | +16,2 % |
| 2019 | 21 415 € | 1 908 € | 10 045 € | 6 908 € | 3 137 € | 2 827 € | +8,9 % |
Riziko: zaplatí LEAN KOMPLEX?
LEAN KOMPLEX a verejné zmluvy
V Centrálnom registri zmlúv sú 2 zmluvy s dodávateľom LEAN KOMPLEX z roku 2024.
História firmy LEAN KOMPLEX
Dátum vzniku LEAN KOMPLEX je 16. 8. 2019, teda pred 7 rokmi. Skoršie obchodné meno: ASAZ, s. r. o.. Závierky v registri máme od roku 2019. Na časovej osi je spolu 12 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/198573/B
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2019tržby 21 415 € · majetok 10 045 €
- Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2121071887
- Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Oravská vodárenská spoločnosť, a.s. alebo v skratke OVS, a.s.. Firma vznikla 16. 8. 2019.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2024Závierok máme 6, posledné tržby 2 396 977 €.
- Nový štatutár: Jaroslav ScheffelKonateľ
- Zmena obchodného menaPredtým ASAZ, s. r. o., odvtedy LEAN KOMPLEX, s. r. o.
- Nový spoločník: IN MEDIAL s.r.o.Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti LEAN KOMPLEX
- Montáž, rekonštrukcia a údržba vyhradených technických zariadení - elektrických
- Prípravné práce k realizácii stavby
- Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Oprava osobných potrieb a potrieb pre domácnosť
- Výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovu
- Výroba elektrických zariadení a elektrických súčiastok
- Výroba strojov a zariadení pre všeobecné účely
- Administratívne služby
- Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
- Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností
- Počítačové služby
- Služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
- Finančný leasing
- Poskytovanie úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôt
- Faktoring a forfaiting
- Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
- Prenájom hnuteľných vecí
- Čistiace a upratovacie služby
- Vedenie účtovníctva
- Reklamné a marketingové služby
- Prieskum trhu a verejnej mienky
- Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 8. 10. 2026.
LEAN KOMPLEX v odvetví špecializované stavebné práce
LEAN KOMPLEX je v registri v odvetví Špecializované stavebné práce (SK NACE 43), činnosť elektrická inštalácia. Medián tržieb odvetvia za rok 2024 je 79 000 € (13 658 závierok), LEAN KOMPLEX má 2 396 977 €, čo je 30-násobok mediánu. V okrese Bratislava III je v tomto odvetví 3 302 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je LEAN KOMPLEX 30. z 680.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 26 152 €, polovica do 79 000 €, tri štvrtiny do 293 214 €; 10 % firiem má viac než 878 869 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 7 644 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 26 152 € |
| medián | 79 000 € |
| horný kvartil | 293 214 € |
| 10 % firiem má viac než | 878 869 € |
| LEAN KOMPLEX | 2 396 977 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 12. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- LEAN KOMPLEX
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby LEAN KOMPLEX s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | LEAN KOMPLEX | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2024 | 2 396 977 € | 79 000 € |
| 2023 | 1 103 635 € | 84 532 € |
| 2022 | 449 657 € | 86 176 € |
| 2021 | 331 559 € | 76 761 € |
| 2020 | 130 799 € | 75 261 € |
| 2019 | 21 415 € | 85 855 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2024.
Čísla v tabuľke
| LEAN KOMPLEX | 2 396 977 € |
|---|---|
| medián okresu Bratislava III | 79 623 € |
| medián kraja | 75 913 € |
| medián Slovenska | 79 000 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- HM Košice, spol. s r.o.Košice - mestská časť Juh · tržby 5 971 564 € (2025)
- IZOLEX BAU s.r.o.Košice - mestská časť Staré Mesto · tržby 5 883 720 € (2025)
- PROMAN, s.r.o.Nové Mesto nad Váhom · tržby 5 869 134 € (2025)
- DOKARO výrobné družstvoBratislava - mestská časť Ružinov · tržby 5 864 940 € (2025)
- ML - Lock s.r.o.Kostolné Kračany · tržby 5 864 644 € (2025)
- KRS-Transport s. r. o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 5 858 438 € (2025)
- Prima Slovakia s.r.o.Liptovský Mikuláš · tržby 5 821 339 € (2025)
- PROFIgips, s.r.o.Horný Hričov · tržby 5 816 051 € (2025)
- AFR GROUP s. r. o.Stupava · tržby 5 803 781 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb LEAN KOMPLEX, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo LEAN KOMPLEX: Bratislava - Rača
LEAN KOMPLEX sídli na adrese Karpatské námestie 7770/10A, 831 06 Bratislava - mestská časť Rača, okres Bratislava III. V obci Bratislava - Rača je 20 829 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 46 969. Na tej istej adrese je zapísaných 8 454 aktívnych subjektov.
Bratislava - Rača: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava III ›Adresár firiem v okrese Bratislava III ›
LEAN KOMPLEX: IČO, sídlo a základné údaje
LEAN KOMPLEX, s. r. o. (IČO 52584488) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Rača, okres Bratislava III. Dátum vzniku je 16. 8. 2019, na trhu je 7 rokov a štatutárom je Jaroslav Scheffel. Za rok 2024 sú v závierke tržby 2 396 977 € a výsledok hospodárenia +88 533 €, počet zamestnancov podľa registra je 3 až 4.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 8. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Elektrická inštalácia (SK NACE 4321) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 16. 8. 2019 |
| Skoršie názvy | ASAZ, s. r. o. |
| Obec | Bratislava - Rača |
| Okres | Okres Bratislava III |
| Účtovných závierok v registri | 6 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví špecializované stavebné práce (SK NACE 43) LEAN KOMPLEX, s. r. o. patrí tržbami medzi 10 % najväčších firiem: za rok 2024 mala 2 396 977 €, typická firma odvetvia 79 000 €, čo je 30-násobok mediánu (medián z 13 658 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 12. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Bratislava III ›Špecializované stavebné práce: tržby a mzdy ›Špecializované stavebné práce v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava III ›
Sieť prepojení firmy LEAN KOMPLEX
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu LEAN KOMPLEX
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu LEAN KOMPLEX
- Tendre10súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 617 tis. €
- Granty a dotácie80výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 184 tis. €
- Končiace zmluvy85zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 22 tis. €
- Výhry konkurentov64firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 17 tis. €
- Diery na trhu0odvetví chýba v meste Bratislava - Rača
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava214 zmlúv za 3 roky · 2 077 406 € · naposledy 21. 9. 2026Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.196 zmlúv za 3 roky · 212 307 € · naposledy 29. 9. 2026Úrad pre investície a akvizície MO SR73 zmlúv za 3 roky · 6 233 493 € · naposledy 29. 9. 2026 Všetkých 1 259 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
Estravo, s. r. o.Beckerr SK s.r.o.W&M Agency Slovakia s.r.o.IN MEDIAL s.r.o.TRAIN LINE s. r. o.
Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Rača
PHOENIX Zdravotnícke zásobovanie, a.s.Slovenská Grafia a.s.TURAN TRADE s.r.o.Automobilové opravovne Ministerstva vnútra…Blaguss Slovakia s.r.o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Rača ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 43.21) v okrese Bratislava III
ELZA - Elektromontážny závod Bratislava a…OTNS, a. s.Vision1 s.r.o.AktivPersonal s. r. o. v konkurzeASE – SK, s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.