DOKARO výrobné družstvo
Bratislava - Ružinov · Zemné práce
5 864 940 €tržby 2025 ▲ 76 %+1 114 525 €zisk 2025aktívna 36 rokov24 zamestnancov (2025)
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 5. 11. 2026 Čo prezradí IČO a ako ho overiť ›
Tržby a zisk rok po roku
- 12 : tržby 1 774 126 €, výsledok hospodárenia -76 873 €
- 13 : tržby 1 732 084 €, výsledok hospodárenia -102 266 €
- 14 : tržby 1 239 441 €, výsledok hospodárenia -32 325 €
- 15 : tržby 1 304 014 €, výsledok hospodárenia -27 293 €
- 16 : tržby 1 995 398 €, výsledok hospodárenia -11 796 €
- 17 : tržby 2 774 929 €, výsledok hospodárenia 298 194 €
- 18 : tržby 2 861 161 €, výsledok hospodárenia 206 605 €
- 19 : tržby 3 330 673 €, výsledok hospodárenia 217 373 €
- 20 : tržby 2 891 996 €, výsledok hospodárenia 170 387 €
- 21 : tržby 2 999 475 €, výsledok hospodárenia 315 425 €
- 22 : tržby 3 046 598 €, výsledok hospodárenia 335 029 €
- 23 : tržby 4 456 006 €, výsledok hospodárenia 444 658 €
- 24 : tržby 3 335 613 €, výsledok hospodárenia 21 456 €
- 25 : tržby 5 864 940 €, výsledok hospodárenia 1 114 525 €
DOKARO výrobné družstvo (IČO 00586781) mala v roku 2025 tržby 5 864 940 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 11
Zamestnanci DOKARO výrobné
V roku 2025 mala DOKARO výrobné priemerne 24 zamestnancov, osobné náklady v tom roku boli 819 174 €. Mzdové náklady na zamestnanca vychádzajú 2 064 € mesačne, priemerná hrubá mzda v odvetví Stavebníctvo v okrese Bratislava II bola v roku 2025 2 554 €.
- Počet zamestnancov
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2025 | 24 | 819 174 € | 594 320 € |
| 2024 | 22 | 732 490 € | 530 663 € |
| 2023 | 22 | 679 570 € | 496 789 € |
| 2022 | 20 | 539 349 € | 393 165 € |
| 2021 | 20 | 472 622 € | 342 848 € |
| 2020 | 19 | 433 622 € | 319 070 € |
| 2019 | — | 336 498 € | 249 317 € |
| 2018 | — | 266 780 € | 196 711 € |
| 2017 | — | 279 912 € | 205 896 € |
| 2016 | — | 251 981 € | 186 266 € |
| 2015 | — | 224 165 € | 165 437 € |
| 2014 | — | 236 043 € | 173 377 € |
| 2013 | — | 266 541 € | 196 390 € |
| 2012 | — | 239 456 € | 176 181 € |
Mesačne na zamestnanca v roku 2025 a priemerná hrubá mzda
- DOKARO výrobné, mzdové náklady na zamestnanca2 064 €
- Stavebníctvo v okrese Bratislava II2 554 €
- Všetky odvetvia v okrese Bratislava II2 453 €
- Stavebníctvo na Slovensku1 580 €
Firma: mzdové náklady zo závierky (účty 521 a 522) delené priemerným počtom a 12 mesiacmi. Mzdy: ŠÚ SR, DATAcube np3110rr, rok 2025, zber 11. 9. 2026. Odbor podľa registra je Stavebníctvo, porovnanie je preto orientačné.
Na čo išli osobné náklady v roku 2025
- Mzdy 73 % 594 320 €
- Odvody zamestnávateľa 26 % 213 402 €
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: príloha závierky 2025 (PDF), výkaz 2025 v RÚZ.
Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč POD) v Registri účtovných závierok, zber 28. 9. 2026.
Predstavenstvo DOKARO výrobné
Podľa Registra právnických osôb konajú za DOKARO výrobné 2 členovia predstavenstva. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 5. 11. 2026.
Tržby, zisk a majetok DOKARO výrobné
Za rok 2025 má DOKARO výrobné v závierke tržby 5 864 940 €, o 75,8 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +1 114 525 €. Závierky máme za 14 rokov (2012 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2025: 5 864 940 €.
Výkaz ziskov a strát DOKARO výrobné
Najvyššie tržby: rok 2025, 5 864 940 €. Najnižšie: rok 2014, 1 239 441 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 5 864 940 € |
| 2024 | 3 335 613 € |
| 2023 | 4 456 006 € |
| 2022 | 3 046 598 € |
| 2021 | 2 999 475 € |
| 2020 | 2 891 996 € |
| 2019 | 3 330 673 € |
| 2018 | 2 861 161 € |
| 2017 | 2 774 929 € |
| 2016 | 1 995 398 € |
| 2015 | 1 304 014 € |
| 2014 | 1 239 441 € |
| 2013 | 1 732 084 € |
| 2012 | 1 774 126 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 9 rokoch, strata v 5 rokoch z 14 rokov. Súčet za celé obdobie: 2 873 099 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 1 114 525 € |
| 2024 | 21 456 € |
| 2023 | 444 658 € |
| 2022 | 335 029 € |
| 2021 | 315 425 € |
| 2020 | 170 387 € |
| 2019 | 217 373 € |
| 2018 | 206 605 € |
| 2017 | 298 194 € |
| 2016 | −11 796 € |
| 2015 | −27 293 € |
| 2014 | −32 325 € |
| 2013 | −102 266 € |
| 2012 | −76 873 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- DOKARO výrobné
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +19,0 %, medián odvetvia +4,2 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | DOKARO výrobné | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | +19,0 % | +4,2 % |
| 2024 | +0,6 % | +3,0 % |
| 2023 | +10,0 % | +2,0 % |
| 2022 | +11,0 % | +1,7 % |
| 2021 | +10,5 % | +1,6 % |
| 2020 | +5,9 % | +1,7 % |
| 2019 | +6,5 % | +1,9 % |
| 2018 | +7,2 % | +2,3 % |
| 2017 | +10,7 % | +3,3 % |
| 2016 | −0,6 % | +3,3 % |
| 2015 | −2,1 % | +2,7 % |
| 2014 | −2,6 % | — |
| 2013 | −5,9 % | — |
| 2012 | −4,3 % | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 9 z 13 rokov, najviac v roku 2025 (+75,8 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | +75,8 % |
| 2024 | −25,1 % |
| 2023 | +46,3 % |
| 2022 | +1,6 % |
| 2021 | +3,7 % |
| 2020 | −13,2 % |
| 2019 | +16,4 % |
| 2018 | +3,1 % |
| 2017 | +39,1 % |
| 2016 | +53,0 % |
| 2015 | +5,2 % |
| 2014 | −28,4 % |
| 2013 | −2,4 % |
| 2012 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha DOKARO výrobné
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 3 588 876 €, vlastné imanie 2 113 994 € a záväzky 1 474 882 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 3 588 876 € | 2 113 994 € | 1 474 882 € |
| 2024 | 3 574 046 € | 1 699 469 € | 1 874 577 € |
| 2023 | 3 811 944 € | 1 678 013 € | 2 133 931 € |
| 2022 | 3 174 471 € | 1 593 337 € | 1 581 134 € |
| 2021 | 3 124 169 € | 1 518 308 € | 1 605 861 € |
| 2020 | 2 557 290 € | 1 202 883 € | 1 354 407 € |
| 2019 | 1 863 017 € | 1 032 496 € | 830 521 € |
| 2018 | 1 246 859 € | 815 123 € | 431 736 € |
| 2017 | 1 372 937 € | 608 518 € | 764 419 € |
| 2016 | 1 407 910 € | 310 324 € | 1 097 586 € |
| 2015 | 1 062 915 € | 322 120 € | 740 795 € |
| 2014 | 1 025 223 € | 349 413 € | 675 810 € |
| 2013 | 1 039 473 € | 381 738 € | 657 735 € |
| 2012 | 941 491 € | 484 004 € | 457 487 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok DOKARO výrobné (14 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 5 864 940 € | 1 114 525 € | 3 588 876 € | 2 113 994 € | 1 474 882 € | 2 517 853 € | +19,0 % |
| 2024 | 3 335 613 € | 21 456 € | 3 574 046 € | 1 699 469 € | 1 874 577 € | 1 082 089 € | +0,6 % |
| 2023 | 4 456 006 € | 444 658 € | 3 811 944 € | 1 678 013 € | 2 133 931 € | 1 408 883 € | +10,0 % |
| 2022 | 3 046 598 € | 335 029 € | 3 174 471 € | 1 593 337 € | 1 581 134 € | 1 106 570 € | +11,0 % |
| 2021 | 2 999 475 € | 315 425 € | 3 124 169 € | 1 518 308 € | 1 605 861 € | 1 003 566 € | +10,5 % |
| 2020 | 2 891 996 € | 170 387 € | 2 557 290 € | 1 202 883 € | 1 354 407 € | 917 509 € | +5,9 % |
| 2019 | 3 330 673 € | 217 373 € | 1 863 017 € | 1 032 496 € | 830 521 € | 776 136 € | +6,5 % |
| 2018 | 2 861 161 € | 206 605 € | 1 246 859 € | 815 123 € | 431 736 € | 681 554 € | +7,2 % |
| 2017 | 2 774 929 € | 298 194 € | 1 372 937 € | 608 518 € | 764 419 € | 858 967 € | +10,7 % |
| 2016 | 1 995 398 € | −11 796 € | 1 407 910 € | 310 324 € | 1 097 586 € | 468 279 € | −0,6 % |
| 2015 | 1 304 014 € | −27 293 € | 1 062 915 € | 322 120 € | 740 795 € | 333 598 € | −2,1 % |
| 2014 | 1 239 441 € | −32 325 € | 1 025 223 € | 349 413 € | 675 810 € | 294 948 € | −2,6 % |
| 2013 | 1 732 084 € | −102 266 € | 1 039 473 € | 381 738 € | 657 735 € | 326 558 € | −5,9 % |
| 2012 | 1 774 126 € | −76 873 € | 941 491 € | 484 004 € | 457 487 € | 244 741 € | −4,3 % |
Riziko: zaplatí DOKARO výrobné?
DOKARO výrobné a verejné zmluvy
V Centrálnom registri zmlúv je 18 zmlúv s dodávateľom DOKARO výrobné v objeme 1 316 171 € z rokov 2012 až 2025. Najväčší objem je s odberateľom Ministerstvo obrany SR: 902 291 € v 5 zmluvách. Vo verejnom obstarávaní má 32 vyhratých súťaží za 26 716 429 €.
Rok s najväčším objemom: 2023, 726 042 € v 9 zmluvách.
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmlúv | Objem |
|---|---|---|
| 2025 | 1 | 100 000 € |
| 2024 | 4 | 208 335 € |
| 2023 | 9 | 726 042 € |
| 2022 | 2 | 227 066 € |
| 2014 | 1 | 54 728 € |
| 2012 | 1 | 0 € |
Zdroj: Centrálny register zmlúv (crz.gov.sk); nezmyselné sumy vynechané, výpočet Štatistiky.sk.
História firmy DOKARO výrobné
Dátum vzniku DOKARO výrobné je 1. 3. 1990, teda pred 36 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 40 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiDružstvo · Dr/64/B
- Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2020298720
- Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Správa účelových zariadení Slovenská akadémia vied. Firma vznikla 1. 3. 1990.
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 1 774 126 € · majetok 941 491 €
- Výhra vo verejnej súťažiObstarávateľ Mestská časť Bratislava - Rača, cena 61 515 €. Oprava miestnych komunikácií Bratislava - Rača
- Výhra vo verejnej súťažiObstarávateľ Mestská časť Bratislava - Ružinov, cena 50 100 €. Zhotovenie parkovacích miest a chodníka na Medzilaboreckej ul.č. 1-9
- Výhra vo verejnej súťažiObstarávateľ Západoslovenská distribučná, a.s., cena 353 651 €. Zemné a súvisiace práce, výkopové práce pre poruchy
- Výhra vo verejnej súťažiObstarávateľ Západoslovenská distribučná, a.s., cena 508 791 €. Výkopové a zemné práce III.
- Najväčšia verejná zmluva: 227 066 €Objednávateľ Ministerstvo obrany SR. Zmluva o dielo č. SEMaI-47-48/2022
- Výhra vo verejnej súťažiObstarávateľ Západoslovenská distribučná, a.s., cena 678 636 €. časť 2: Výkopové a zemné práce III. - Bratislava II.
- Výhra vo verejnej súťažiObstarávateľ Západoslovenská distribučná, a.s., cena 4 866 013 €. Výkopové a zemné práce IV - Bratislava II
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 14, posledné tržby 5 864 940 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti DOKARO výrobné
- - inžinierska činnosť,
- - nákup, predaj a sprostredkovanie tovarov v rozsahu voľnej živnosti,
- - prenájom stavebmých strojov a mechanizmov,
- - výroba asfaltovej a modifikovanej hmoty a stavebných materiálov,
- - sprostredkovanie a poradenstvo v oblasti stavebníctva,
- prípravné práce k realizácii stavby,
- uskutočňovanie stavieb a ich zmien,
- dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov,
- výkon činnosti vedenia uskutočňovania stavieb na individuálnu rekreáciu, prízemných stavieb a stavieb zariadenia staveniska, ak ich zastavaná plocha nepresahuje 300 m2 a výšku 15m, drobných stavieb a ich zmien,
- Podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 5. 11. 2026.
DOKARO výrobné v odvetví špecializované stavebné práce
DOKARO výrobné je v registri v odvetví Špecializované stavebné práce (SK NACE 43), činnosť zemné práce. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 72 014 € (14 581 závierok), DOKARO výrobné má 5 864 940 €, čo je 81-násobok mediánu. V okrese Bratislava II je v tomto odvetví 2 851 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je DOKARO výrobné 24. z 743.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 25 772 €, polovica do 72 014 €, tri štvrtiny do 269 118 €; 10 % firiem má viac než 853 118 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 7 775 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 25 772 € |
| medián | 72 014 € |
| horný kvartil | 269 118 € |
| 10 % firiem má viac než | 853 118 € |
| DOKARO výrobné | 5 864 940 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 5. 11. 2026; mierka je logaritmická.
- DOKARO výrobné
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby DOKARO výrobné s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | DOKARO výrobné | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 5 864 940 € | 72 014 € |
| 2024 | 3 335 613 € | 79 060 € |
| 2023 | 4 456 006 € | 84 776 € |
| 2022 | 3 046 598 € | 86 359 € |
| 2021 | 2 999 475 € | 76 829 € |
| 2020 | 2 891 996 € | 75 525 € |
| 2019 | 3 330 673 € | 85 982 € |
| 2018 | 2 861 161 € | 83 079 € |
| 2017 | 2 774 929 € | 79 576 € |
| 2016 | 1 995 398 € | 74 221 € |
| 2015 | 1 304 014 € | 72 054 € |
| 2014 | 1 239 441 € | — |
| 2013 | 1 732 084 € | — |
| 2012 | 1 774 126 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| DOKARO výrobné | 5 864 940 € |
|---|---|
| medián okresu Bratislava II | 97 050 € |
| medián kraja | 67 850 € |
| medián Slovenska | 72 014 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- SPEDOS - Slovensko, spol. s r.o.Žilina · tržby 13 625 545 € (2025)
- BAUMANN Nitra s.r.o.Lehota · tržby 13 423 866 € (2025)
- Termomont Dolná Krupá, s.r.o.Biely Kostol · tržby 13 247 474 € (2025)
- P.S. in, a.s.Žilina · tržby 13 034 404 € (2025)
- ESIN construction, a. s. v konkurzePovažská Bystrica · tržby 12 841 722 € (2019)
- BAGERSBAU s.r.o.Banská Bystrica · tržby 12 640 145 € (2025)
- A P I A G R A s.r.o.Zubrohlava · tržby 12 617 496 € (2025)
- Torcy s.r.o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 12 606 471 € (2024)
- ESCO Integra, s. r. o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 12 502 909 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb DOKARO výrobné, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo DOKARO výrobné: Bratislava - Ružinov
DOKARO výrobné sídli na adrese Trenčianska 11, 821 09 Bratislava, okres Bratislava II. V obci Bratislava - Ružinov je 43 933 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 55 321. Na tej istej adrese je zapísaných 2 aktívnych subjektov.
Bratislava - Ružinov: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava II ›Adresár firiem v okrese Bratislava II ›
DOKARO výrobné: IČO, sídlo a základné údaje
DOKARO výrobné družstvo (IČO 00586781) je družstvo so sídlom v obci Bratislava - Ružinov, okres Bratislava II. Dátum vzniku je 1. 3. 1990, na trhu je 36 rokov a štatutármi sú Milena Zálesňáková a Ing. Pavel Koporec. Za rok 2025 sú v závierke tržby 5 864 940 € a výsledok hospodárenia +1 114 525 €, počet zamestnancov podľa registra je 20 až 24.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 5. 11. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Družstvo |
|---|---|
| Odvetvie | Zemné práce (SK NACE 4312) |
| Základné imanie | 1 660 € |
| Vznik | 1. 3. 1990 |
| Obec | Bratislava - Ružinov |
| Okres | Okres Bratislava II |
| Účtovných závierok v registri | 13 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví špecializované stavebné práce (SK NACE 43) DOKARO výrobné družstvo patrí tržbami medzi 10 % najväčších firiem: za rok 2025 mala 5 864 940 €, typická firma odvetvia 72 014 €, čo je 81-násobok mediánu (medián z 14 581 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 5. 11. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Bratislava II ›Špecializované stavebné práce: tržby a mzdy ›Špecializované stavebné práce v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava II ›
Súvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
DOKAR, spol.s r.o.ERPEKO SK s. r. o.Home Is Land , s. r. o.KOMADREX s.r.o.
Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Ružinov
SLOVNAFT, a.s.Slovenské elektrárne, a.s.Lidl Slovenská republika, s.r.o.Slovak Telekom, a.s.Alza.sk s. r. o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Ružinov ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 43.12) v okrese Bratislava II
Kobera NAD, s. r. o.ŠAM - STAV Šandor s.r.o.LEAR, s.r.o.KOSMO spol. s r.o.Potichu s. r. o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.