Štatistiky Kompletné dáta o firme

PERUNELEKTRO s. r. o.

Sabinov · Elektrická inštalácia

1 543 104 €tržby 2025 ▲ 21 %+3 779 €zisk 2025

aktívna 7 rokov2 zamestnanci (2025)

Fakturačné údaje

Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 2. 11. 2026 Čo prezradí IČO a ako ho overiť ›

Tržby a zisk rok po roku

1 543 104 €tržby 2025 ▲ 21 %
+3 779 €zisk 2025
  1. 19 : tržby 342 450 €, výsledok hospodárenia 46 991 €
  2. 20 : tržby 580 610 €, výsledok hospodárenia 15 959 €
  3. 21 : tržby 1 159 861 €, výsledok hospodárenia 14 402 €
  4. 22 : tržby 1 431 281 €, výsledok hospodárenia 16 354 €
  5. 23 : tržby 1 264 089 €, výsledok hospodárenia 434 €
  6. 24 : tržby 1 274 550 €, výsledok hospodárenia 16 846 €
  7. 25 : tržby 1 543 104 €, výsledok hospodárenia 3 779 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

PERUNELEKTRO s. r. o. (IČO 52548163) mala v roku 2025 tržby 1 543 104 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 11

Zamestnanci PERUNELEKTRO

V roku 2025 mala PERUNELEKTRO priemerne 2 zamestnancov, osobné náklady v tom roku boli 72 045 €.

Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 28. 9. 2026.

Konateľ PERUNELEKTRO

Podľa Registra právnických osôb koná za PERUNELEKTRO 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 2. 11. 2026.

Spoločník PERUNELEKTRO

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Podiely spoločníkov na vkladoch PERUNELEKTRO
Podiely spoločníkov na vkladoch PERUNELEKTRO Slavomír Jánošík 100,0 %. Spolu 5 000 €. Slavomír Jánošík: 5 000 €, 100,0 %100,0 % jediný spoločník
  • Slavomír Jánošík100,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Slavomír Jánošíkod 9. 8. 2019 5 000 €100,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Kto firmu skutočne vlastní a kde nájsť konečného užívateľa výhod ›

Tržby, zisk a majetok PERUNELEKTRO

Za rok 2025 má PERUNELEKTRO v závierke tržby 1 543 104 €, o 21,1 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +3 779 €. Závierky máme za 7 rokov (2019 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2025: 1 543 104 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 5 047 € podľa Finančnej správy SR.

Tržby 20251,54 mil. €▲ +21,1 % medziročne
Výsledok hospodárenia 20253 779 €zisk
Majetok (aktíva) 2025342 tis. €
Vlastné imanie 2025120 tis. €
Záväzky 2025223 tis. €65,0 % majetku
Pridaná hodnota 2025184 tis. €
Zisková marža 2025+0,2 %medián odvetvia +4,2 %
Súčet výsledkov za 7 rokov115 tis. €2019 až 2025
Vyrubená daň z príjmov5 047 €obdobie do 31. 12. 2025

Výkaz ziskov a strát PERUNELEKTRO

Súvaha PERUNELEKTRO

Všetky čísla zo závierok PERUNELEKTRO (7 rokov)
Čísla zo závierok PERUNELEKTRO po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
20251 543 104 €3 779 €342 315 €119 764 €222 551 €184 472 €+0,2 %
20241 274 550 €16 846 €480 670 €115 985 €364 685 €157 973 €+1,3 %
20231 264 089 €434 €350 166 €99 140 €251 026 €119 580 €0,0 %
20221 431 281 €16 354 €386 631 €98 706 €287 925 €113 020 €+1,1 %
20211 159 861 €14 402 €239 689 €82 352 €157 337 €131 444 €+1,2 %
2020580 610 €15 959 €211 441 €67 950 €143 491 €89 604 €+2,7 %
2019342 450 €46 991 €118 242 €51 991 €66 251 €65 269 €+13,7 %
Odkiaľ sú tržby a zisk a kedy pribudne závierka za ďalší rok ›

Riziko: zaplatí PERUNELEKTRO?

PERUNELEKTRO a verejné zmluvy

V Centrálnom registri zmlúv sú 4 zmluvy s dodávateľom PERUNELEKTRO v objeme 14 772 € z roku 2020. Najväčší objem je s odberateľom Bratislavská spoločnosť pre správu majetku, s.r.o.: 14 772 € v 3 zmluvách.

Zmluvy so štátom4Centrálny register zmlúv
Objem zmlúv15 tis. €spolu za všetky roky
Prvá zmluva202016. 5. 2020

História firmy PERUNELEKTRO

Dátum vzniku PERUNELEKTRO je 9. 8. 2019, teda pred 7 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2019. Na časovej osi je spolu 7 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/38784/P
  2. Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2121070380
  3. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2019tržby 342 450 € · majetok 118 242 €
  4. Prvú verejnú zmluvu uzavrela do roka od vznikuObjednávateľ Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Prešov. Firma vznikla 9. 8. 2019.
  5. Nový spoločník: Slavomír JánošíkSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  6. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 7, posledné tržby 1 543 104 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti PERUNELEKTRO

  • Opravy, odborné prehliadky a odborné skúšky vyhradených technických zariadení elektrických
  • Montáž, rekonštrukcia a údržba vyhradených technických zariadení – elektrických
  • Výroba elektromotorov, rozvádzačov, káblov a batérií
  • Prípravné práce k realizácii stavby
  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
  • Prevádzkovanie technickej služby podľa § 7 ods. 1 (projektovanie, montáž, údržba, revízia, oprava) zákona o súkromnej bezpečnosti

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 2. 11. 2026.

PERUNELEKTRO v odvetví špecializované stavebné práce

PERUNELEKTRO je v registri v odvetví Špecializované stavebné práce (SK NACE 43), činnosť elektrická inštalácia. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 72 014 € (14 581 závierok), PERUNELEKTRO má 1 543 104 €, čo je 21-násobok mediánu. V okrese Sabinov je v tomto odvetví 3 046 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je PERUNELEKTRO 9. z 220.

V odvetví v okrese Sabinov3 046aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou14 581Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia72 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+4,2 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb PERUNELEKTRO, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Stavebníctvo v okrese Sabinov ›

Sídlo PERUNELEKTRO: Sabinov

PERUNELEKTRO sídli na adrese Ovocinárska 52, 083 01 Sabinov, okres Sabinov. V obci Sabinov je 1 713 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 8 220.

Subjektov v obci Sabinov1 713aktívnych
Subjektov v okrese Sabinov8 220aktívnych
V tom istom odvetví3 046okres Sabinov

Sabinov: obyvatelia a dáta ›Okres Sabinov ›Adresár firiem v okrese Sabinov ›

PERUNELEKTRO: IČO, sídlo a základné údaje

PERUNELEKTRO s. r. o. (IČO 52548163) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Sabinov, okres Sabinov. Dátum vzniku je 9. 8. 2019, na trhu je 7 rokov a štatutárom je Slavomír Jánošík. Za rok 2025 sú v závierke tržby 1 543 104 € a výsledok hospodárenia +3 779 €, počet zamestnancov podľa registra je 2.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 2. 11. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieElektrická inštalácia (SK NACE 4321)
Základné imanie5 000 €
Vznik9. 8. 2019
ObecSabinov
OkresOkres Sabinov
Vyrubená daň z príjmov5 047 € (za obdobie do 31. 12. 2025)
Účtovných závierok v registri7

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví špecializované stavebné práce (SK NACE 43) PERUNELEKTRO s. r. o. patrí tržbami medzi 10 % najväčších firiem: za rok 2025 mala 1 543 104 €, typická firma odvetvia 72 014 €, čo je 21-násobok mediánu (medián z 14 581 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 5. 11. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Sabinov ›Špecializované stavebné práce: tržby a mzdy ›Špecializované stavebné práce v Prešovskom kraji ›Mzdy v okrese Sabinov ›

Súvisiace firmy

Rovnaký konateľ alebo spoločník

PERUN Energo s. r. o.

Najväčšie firmy v obci Sabinov

LC Sabinov a. s.MSK SVK s. r. o.BAPE FOOD trade s.r.o.SANAS, a.s.WEP TRADING a.s.Všetky firmy v obci Sabinov ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 43.21) v okrese Sabinov

GOMA ELEKTRO, s.r.o.EPA BAU s.r.o.APEM, s. r. o.Martec SK s.r.o.ELEKTROSLUŽBY - K+G, s. r. o.

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.skDatahorses, kybernetická bezpečnosť