M - clinic, s. r. o.
Veľký Biel · Činnosti zubnej lekárskej praxe
359 480 €tržby 2025 ▼ 5 %+6 612 €zisk 2025aktívna 6 rokov3 až 4 zamestnanci
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 2. 11. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 20 : tržby 91 717 €, výsledok hospodárenia 14 353 €
- 21 : tržby 216 760 €, výsledok hospodárenia 21 047 €
- 22 : tržby 321 685 €, výsledok hospodárenia 29 794 €
- 23 : tržby 405 485 €, výsledok hospodárenia -3 417 €
- 24 : tržby 378 062 €, výsledok hospodárenia 11 737 €
- 25 : tržby 359 480 €, výsledok hospodárenia 6 612 €
M - clinic, s. r. o. (IČO 52497917) mala v roku 2025 tržby 359 480 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 11
Zamestnanci M - clinic
M - clinic má podľa Registra organizácií ŠÚ SR 3 až 4 zamestnancov, osobné náklady v roku 2025 boli 93 414 €.
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2025 | — | 93 414 € | — |
| 2024 | — | 85 328 € | — |
| 2023 | — | 129 964 € | — |
| 2022 | — | 99 385 € | — |
| 2021 | — | 74 437 € | — |
| 2020 | — | 15 947 € | — |
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: výkaz 2025 v RÚZ.
Pásmo: Register organizácií ŠÚ SR. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 28. 9. 2026.
Konateľ M - clinic
Podľa Registra právnických osôb koná za M - clinic 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 2. 11. 2026.
Spoločník M - clinic
V registri je zapísaný 1 spoločník.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 2. 11. 2026.
Kto firmu skutočne vlastní a kde nájsť konečného užívateľa výhod ›Tržby, zisk a majetok M - clinic
Za rok 2025 má M - clinic v závierke tržby 359 480 €, o 4,9 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +6 612 €. Závierky máme za 6 rokov (2020 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2023: 405 485 €.
Výkaz ziskov a strát M - clinic
Najvyššie tržby: rok 2023, 405 485 €. Najnižšie: rok 2020, 91 717 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 359 480 € |
| 2024 | 378 062 € |
| 2023 | 405 485 € |
| 2022 | 321 685 € |
| 2021 | 216 760 € |
| 2020 | 91 717 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 5 rokoch, strata v 1 roku z 6 rokov. Súčet za celé obdobie: 80 126 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 6 612 € |
| 2024 | 11 737 € |
| 2023 | −3 417 € |
| 2022 | 29 794 € |
| 2021 | 21 047 € |
| 2020 | 14 353 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- M - clinic
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +1,8 %, medián odvetvia +15,6 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | M - clinic | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | +1,8 % | +15,6 % |
| 2024 | +3,1 % | +16,0 % |
| 2023 | −0,8 % | +17,2 % |
| 2022 | +9,3 % | +16,1 % |
| 2021 | +9,7 % | +15,7 % |
| 2020 | +15,6 % | +14,2 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 3 z 5 rokov, najviac v roku 2021 (+136,3 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | −4,9 % |
| 2024 | −6,8 % |
| 2023 | +26,1 % |
| 2022 | +48,4 % |
| 2021 | +136,3 % |
| 2020 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha M - clinic
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 415 354 €, vlastné imanie 77 711 € a záväzky 337 643 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 415 354 € | 77 711 € | 337 643 € |
| 2024 | 203 086 € | 71 099 € | 131 987 € |
| 2023 | 212 424 € | 59 363 € | 153 061 € |
| 2022 | 223 800 € | 70 194 € | 153 606 € |
| 2021 | 224 330 € | 40 400 € | 183 930 € |
| 2020 | 28 405 € | 19 353 € | 9 052 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok M - clinic (6 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 359 480 € | 6 612 € | 415 354 € | 77 711 € | 337 643 € | 182 992 € | +1,8 % |
| 2024 | 378 062 € | 11 737 € | 203 086 € | 71 099 € | 131 987 € | 156 614 € | +3,1 % |
| 2023 | 405 485 € | −3 417 € | 212 424 € | 59 363 € | 153 061 € | 205 130 € | −0,8 % |
| 2022 | 321 685 € | 29 794 € | 223 800 € | 70 194 € | 153 606 € | 172 263 € | +9,3 % |
| 2021 | 216 760 € | 21 047 € | 224 330 € | 40 400 € | 183 930 € | 123 272 € | +9,7 % |
| 2020 | 91 717 € | 14 353 € | 28 405 € | 19 353 € | 9 052 € | 35 345 € | +15,6 % |
Riziko: zaplatí M - clinic?
M - clinic a verejné zmluvy
V Centrálnom registri zmlúv je 13 zmlúv s dodávateľom M - clinic z rokov 2020 až 2026.
Rok s najväčším objemom: 2020, 0 € v 4 zmluvách.
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmlúv | Objem |
|---|---|---|
| 2026 | 1 | 0 € |
| 2025 | 2 | 0 € |
| 2024 | 2 | 0 € |
| 2023 | 1 | 0 € |
| 2022 | 2 | 0 € |
| 2021 | 1 | 0 € |
| 2020 | 4 | 0 € |
Zdroj: Centrálny register zmlúv (crz.gov.sk); nezmyselné sumy vynechané, výpočet Štatistiky.sk.
História firmy M - clinic
Dátum vzniku M - clinic je 1. 1. 2020, teda pred 6 rokmi. Skoršie obchodné meno: Zubná ambulancia Veľký Biel, s. r. o.. Závierky v registri máme od roku 2020. Na časovej osi je spolu 9 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/142135/B
- Prvú verejnú zmluvu uzavrela do roka od vznikuObjednávateľ Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.. Firma vznikla 1. 1. 2020.
- Nový štatutár: Maksym BoichukKonateľ
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2020tržby 91 717 € · majetok 28 405 €
- Nový spoločník: Maksym BoichukSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Zmena obchodného menaPredtým Zubná ambulancia Veľký Biel, s. r. o., odvtedy M - clinic, s. r. o.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 6, posledné tržby 359 480 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti M - clinic
- Prevádzkovanie zdravotníckeho zariadenia: ambulancia zubného lekárstva
- Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 2. 11. 2026.
M - clinic v odvetví zdravotníctvo
M - clinic je v registri v odvetví Zdravotníctvo (SK NACE 86), činnosť činnosti zubnej lekárskej praxe. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 182 699 € (6 339 závierok), M - clinic má 359 480 €, čo je 2,0-násobok mediánu. V okrese Senec je v tomto odvetví 165 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je M - clinic 14. z 85.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 116 291 €, polovica do 182 699 €, tri štvrtiny do 285 460 €; 10 % firiem má viac než 569 890 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 62 348 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 116 291 € |
| medián | 182 699 € |
| horný kvartil | 285 460 € |
| 10 % firiem má viac než | 569 890 € |
| M - clinic | 359 480 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 1. 11. 2026; mierka je logaritmická.
- M - clinic
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby M - clinic s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | M - clinic | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 359 480 € | 182 699 € |
| 2024 | 378 062 € | 175 576 € |
| 2023 | 405 485 € | 163 144 € |
| 2022 | 321 685 € | 137 670 € |
| 2021 | 216 760 € | 124 859 € |
| 2020 | 91 717 € | 106 832 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| M - clinic | 359 480 € |
|---|---|
| medián okresu Senec | 166 542 € |
| medián kraja | 193 966 € |
| medián Slovenska | 182 699 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- OBGYN, s.r.o.Bratislava - mestská časť Vrakuňa · tržby 843 994 € (2025)
- Zemné a stavebné práce Ščasný s.r.o.Zemianske Sady · tržby 843 928 € (2025)
- Ortofan, s.r.o.Zvolenská Slatina · tržby 842 031 € (2025)
- eurodent MEDIMA, s.r.o.Martin · tržby 841 324 € (2025)
- Bari Group s.r.o.Galanta · tržby 840 091 € (2025)
- Medilux s.r.o.Galanta · tržby 836 147 € (2025)
- OBOTO s.r.o.Demandice · tržby 836 100 € (2024)
- mARTdent s. r. o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 836 089 € (2025)
- ProSmile Clinic - Petržalka s. r. o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 827 354 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb M - clinic, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo M - clinic: Veľký Biel
M - clinic sídli na adrese Poľovnícka 14, 900 24 Veľký Biel, okres Senec. V obci Veľký Biel je 577 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 24 588. Na tej istej adrese je zapísaných 2 aktívnych subjektov.
Veľký Biel: obyvatelia a dáta ›Okres Senec ›Adresár firiem v okrese Senec ›
M - clinic: IČO, sídlo a základné údaje
M - clinic, s. r. o. (IČO 52497917) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Veľký Biel, okres Senec. Dátum vzniku je 1. 1. 2020, na trhu je 6 rokov a štatutárom je Maksym Boichuk. Za rok 2025 sú v závierke tržby 359 480 € a výsledok hospodárenia +6 612 €, počet zamestnancov podľa registra je 3 až 4.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 2. 11. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Činnosti zubnej lekárskej praxe (SK NACE 8623) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 1. 1. 2020 |
| Skoršie názvy | Zubná ambulancia Veľký Biel, s. r. o. |
| Obec | Veľký Biel |
| Okres | Okres Senec |
| Účtovných závierok v registri | 7 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví zdravotníctvo (SK NACE 86) M - clinic, s. r. o. patrí tržbami do štvrtiny najväčších firiem: za rok 2025 mala 359 480 €, typická firma odvetvia 182 699 € (medián z 6 339 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 1. 11. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Senec ›Zdravotníctvo: tržby a mzdy ›Zdravotníctvo v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Senec ›
Súvisiace firmy
Najväčšie firmy v obci Veľký Biel
PLAST-EX, spol. s r.o.Szalay Farm s.r.o.MAXIM SERVIS, s. r. o.VMB Partners s.r.o.eliquid s.r.o.Všetky firmy v obci Veľký Biel ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 86.23) v okrese Senec
Smile SV s. r. o.Dental Point s. r. o.B-DENTA s.r.o.MUDr. František Jurča, s. r. o.Smile SV group s. r. o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.