BeGarden, s. r. o.
Bratislava - Nové Mesto · Výroba ostatných potravinárskych produktov i. n.
15 122 €tržby 2025 ▲ 37 %+8 457 €zisk 2025aktívna 7 rokov
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 18. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 19 : tržby 6 109 €, výsledok hospodárenia 201 €
- 20 : tržby 11 303 €, výsledok hospodárenia 427 €
- 21 : tržby 10 492 €, výsledok hospodárenia 484 €
- 22 : tržby 19 466 €, výsledok hospodárenia 8 175 €
- 23 : tržby 12 909 €, výsledok hospodárenia 4 837 €
- 24 : tržby 11 009 €, výsledok hospodárenia 5 740 €
- 25 : tržby 15 122 €, výsledok hospodárenia 8 457 €
BeGarden, s. r. o. (IČO 52497453) mala v roku 2025 tržby 15 122 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci BeGarden
V roku 2025 mala BeGarden priemerne 0 zamestnancov.
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: príloha závierky 2025 (PDF).
Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026.
Konateľ BeGarden
Podľa Registra právnických osôb koná za BeGarden 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 18. 10. 2026.
Spoločník BeGarden
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- Ing. Beata Bachárová100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Ing. Beata Bachárováod 17. 8. 2019 | 5 000 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok BeGarden
Za rok 2025 má BeGarden v závierke tržby 15 122 €, o 37,4 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +8 457 €. Závierky máme za 7 rokov (2019 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2022: 19 466 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 1 011 € podľa Finančnej správy SR.
Výkaz ziskov a strát BeGarden
Najvyššie tržby: rok 2022, 19 466 €. Najnižšie: rok 2019, 6 109 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 15 122 € |
| 2024 | 11 009 € |
| 2023 | 12 909 € |
| 2022 | 19 466 € |
| 2021 | 10 492 € |
| 2020 | 11 303 € |
| 2019 | 6 109 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 7 rokoch, strata v 0 rokoch z 7 rokov. Súčet za celé obdobie: 28 321 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 8 457 € |
| 2024 | 5 740 € |
| 2023 | 4 837 € |
| 2022 | 8 175 € |
| 2021 | 484 € |
| 2020 | 427 € |
| 2019 | 201 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- BeGarden
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +55,9 %, medián odvetvia +2,6 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | BeGarden | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | +55,9 % | +2,6 % |
| 2024 | +52,1 % | +2,2 % |
| 2023 | +37,5 % | +1,3 % |
| 2022 | +42,0 % | +0,7 % |
| 2021 | +4,6 % | +0,5 % |
| 2020 | +3,8 % | +0,5 % |
| 2019 | +3,3 % | +0,5 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 3 z 6 rokov, najviac v roku 2022 (+85,5 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | +37,4 % |
| 2024 | −14,7 % |
| 2023 | −33,7 % |
| 2022 | +85,5 % |
| 2021 | −7,2 % |
| 2020 | +85,0 % |
| 2019 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha BeGarden
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 34 828 €, vlastné imanie 33 321 € a záväzky 1 507 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 34 828 € | 33 321 € | 1 507 € |
| 2024 | 26 270 € | 24 864 € | 1 406 € |
| 2023 | 20 392 € | 19 126 € | 1 266 € |
| 2022 | 15 926 € | 14 288 € | 1 638 € |
| 2021 | 6 899 € | 6 112 € | 787 € |
| 2020 | 6 502 € | 5 628 € | 874 € |
| 2019 | 6 644 € | 5 201 € | 1 443 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok BeGarden (7 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 15 122 € | 8 457 € | 34 828 € | 33 321 € | 1 507 € | 9 648 € | +55,9 % |
| 2024 | 11 009 € | 5 740 € | 26 270 € | 24 864 € | 1 406 € | 7 052 € | +52,1 % |
| 2023 | 12 909 € | 4 837 € | 20 392 € | 19 126 € | 1 266 € | 5 995 € | +37,5 % |
| 2022 | 19 466 € | 8 175 € | 15 926 € | 14 288 € | 1 638 € | 10 137 € | +42,0 % |
| 2021 | 10 492 € | 484 € | 6 899 € | 6 112 € | 787 € | 906 € | +4,6 % |
| 2020 | 11 303 € | 427 € | 6 502 € | 5 628 € | 874 € | 792 € | +3,8 % |
| 2019 | 6 109 € | 201 € | 6 644 € | 5 201 € | 1 443 € | 308 € | +3,3 % |
Riziko: zaplatí BeGarden?
Peniaze od štátu: BeGarden
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy BeGarden
Dátum vzniku BeGarden je 17. 8. 2019, teda pred 7 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2019.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/139734/B
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2019tržby 6 109 € · majetok 6 644 €
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 7, posledné tržby 15 122 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti BeGarden
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
- Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky
- Poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve
- Poskytovanie služieb v lesníctve a poľovníctve
- Výroba potravinárskych výrobkov
- Opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z dreva
- Výroba jednoduchých výrobkov z dreva, korku, slamy, prútia a ich úprava, oprava a údržba
- Služby súvisiace s produkciou filmov, videozáznamov a zvukových nahrávok
- Dizajnérske činnosti
- Fotografické služby
- Čistiace a upratovacie služby
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 18. 10. 2026.
BeGarden v odvetví výroba potravín
BeGarden je v registri v odvetví Výroba potravín (SK NACE 10), činnosť výroba ostatných potravinárskych produktov i. n.. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 82 611 € (2 787 závierok), BeGarden má 15 122 €, čo je 18 % mediánu. V okrese Bratislava III je v tomto odvetví 324 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je BeGarden 119. z 152.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 24 590 €, polovica do 82 611 €, tri štvrtiny do 420 480 €; 10 % firiem má viac než 1 768 189 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 5 984 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 24 590 € |
| medián | 82 611 € |
| horný kvartil | 420 480 € |
| 10 % firiem má viac než | 1 768 189 € |
| BeGarden | 15 122 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 18. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- BeGarden
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby BeGarden s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | BeGarden | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 15 122 € | 82 611 € |
| 2024 | 11 009 € | 73 589 € |
| 2023 | 12 909 € | 69 410 € |
| 2022 | 19 466 € | 67 669 € |
| 2021 | 10 492 € | 59 879 € |
| 2020 | 11 303 € | 62 663 € |
| 2019 | 6 109 € | 65 320 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| BeGarden | 15 122 € |
|---|---|
| medián okresu Bratislava III | 45 096 € |
| medián kraja | 55 854 € |
| medián Slovenska | 82 611 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- Vintage Park s.r.o.Komárno · tržby 33 900 € (2025)
- BUŠKO s. r. o.Vrbovce · tržby 33 878 € (2025)
- ŠKP s.r.o.Partizánske · tržby 33 856 € (2025)
- PRIMATOR BITTER s.r.o.Košice - mestská časť Západ · tržby 33 804 € (2024)
- OvoŽivo s. r. o.Nevidzany · tržby 33 722 € (2025)
- Garage Group s. r. o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 33 650 € (2021)
- T plus K s.r.o.Pezinok · tržby 33 636 € (2025)
- UniverseFood s. r. o.Košice - mestská časť Juh · tržby 33 568 € (2025)
- Môj Trh, s. r. o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 33 550 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb BeGarden, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo BeGarden: Bratislava - Nové Mesto
BeGarden sídli na adrese Račianska 1518/61, 831 02 Bratislava - mestská časť Nové Mesto, okres Bratislava III. V obci Bratislava - Nové Mesto je 24 601 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 47 393. Na tej istej adrese je zapísaných 11 aktívnych subjektov.
Bratislava - Nové Mesto: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava III ›Adresár firiem v okrese Bratislava III ›
BeGarden: IČO, sídlo a základné údaje
BeGarden, s. r. o. (IČO 52497453) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Nové Mesto, okres Bratislava III. Dátum vzniku je 17. 8. 2019, na trhu je 7 rokov a štatutárom je Ing. Beata Bachárová. Za rok 2025 sú v závierke tržby 15 122 € a výsledok hospodárenia +8 457 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 18. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Výroba ostatných potravinárskych produktov i. n. (SK NACE 1089) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 17. 8. 2019 |
| Obec | Bratislava - Nové Mesto |
| Okres | Okres Bratislava III |
| Vyrubená daň z príjmov | 1 011 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 7 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví výroba potravín (SK NACE 10) BeGarden, s. r. o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 15 122 €, typická firma odvetvia 82 611 € (medián z 2 787 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 18. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Bratislava III ›Výroba potravín: tržby a mzdy ›Výroba potravín v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava III ›
Sieť prepojení firmy BeGarden
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu BeGarden
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu BeGarden
- Tendre5súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 176 tis. €
- Granty a dotácie76výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 196 tis. €
- Končiace zmluvy17zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 13 tis. €
- Výhry konkurentov51firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 32 tis. €
- Diery na trhu1odvetvie chýba v meste Bratislava - Nové Mesto
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Zvolen275 zmlúv za 3 roky · 6 841 771 € · naposledy 14. 10. 2026Pôdohospodárska platobná agentúra52 zmlúv za 3 roky · 456 451 € · naposledy 9. 12. 2025Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.37 zmlúv za 3 roky · 45 677 € · naposledy 31. 8. 2026 Všetkých 375 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Nové Mesto
Kaufland Slovenská republika v.o.s.GGT a. s.Porsche Slovakia, spol. s r.o.ORLEN Unipetrol Slovakia s. r. o.MH Teplárenský holding, a.s.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Nové Mesto ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 10.89) v okrese Bratislava III
VULM s.r.o.AF Distribution s.r.o.Daxa IT s. r. o.Barmis s. r. o.OST BLOCK s. r. o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.