VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

WATAN KEBAB s. r. o.

Bratislava - Staré Mesto · Reštauračné činnosti

313 236 €tržby 2025 ▲ 80 %+108 786 €zisk 2025

Fakturačné údaje

Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 2. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

313 236 €tržby 2025 ▲ 80 %
+108 786 €zisk 2025
  1. 19 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia neuvedený
  2. 20 : tržby 6 710 €, výsledok hospodárenia -3 217 €
  3. 21 : tržby 48 293 €, výsledok hospodárenia -3 746 €
  4. 22 : tržby 67 388 €, výsledok hospodárenia 695 €
  5. 23 : tržby 144 531 €, výsledok hospodárenia -12 939 €
  6. 24 : tržby 174 075 €, výsledok hospodárenia 22 140 €
  7. 25 : tržby 313 236 €, výsledok hospodárenia 108 786 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

WATAN KEBAB s. r. o. (IČO 52461467) mala v roku 2025 tržby 313 236 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci WATAN KEBAB

V roku 2025 mala WATAN KEBAB priemerne 3 zamestnancov, osobné náklady v tom roku boli 45 046 €. Mzdové náklady na zamestnanca vychádzajú 863 € mesačne, priemerná hrubá mzda v odvetví Ubytovanie a stravovanie v okrese Bratislava I bola v roku 2025 1 625 €.

Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč POD) v Registri účtovných závierok, zber 28. 9. 2026.

Konatelia WATAN KEBAB

Podľa Registra právnických osôb konajú za WATAN KEBAB 2 konatelia. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 2. 10. 2026.

Spoločníci WATAN KEBAB

V registri sú zapísaní 2 spoločníci.

Podiely spoločníkov na vkladoch WATAN KEBAB
Podiely spoločníkov na vkladoch WATAN KEBAB Abdulah Abdul Hassan 50,0 %, Mohammad Shafi Rashidi 50,0 %. Spolu 5 000 €. Abdulah Abdul Hassan: 2 500 €, 50,0 %Mohammad Shafi Rashidi: 2 500 €, 50,0 %50,0 % najväčší podiel
  • Abdulah Abdul Hassan50,0 %
  • Mohammad Shafi Rashidi50,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Abdulah Abdul Hassanod 10. 7. 2019 2 500 €50,0 %
Mohammad Shafi Rashidiod 10. 7. 2019 2 500 €50,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok WATAN KEBAB

Za rok 2025 má WATAN KEBAB v závierke tržby 313 236 €, o 79,9 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +108 786 €. Závierky máme za 7 rokov (2019 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2025: 313 236 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 31 276 € podľa Finančnej správy SR.

Tržby 2025313 tis. €▲ +79,9 % medziročne
Výsledok hospodárenia 2025109 tis. €zisk
Majetok (aktíva) 2025158 tis. €
Vlastné imanie 2025117 tis. €
Záväzky 202541 tis. €26,0 % majetku
Pridaná hodnota 2025190 tis. €
Zisková marža 2025+34,7 %medián odvetvia +2,9 %
Súčet výsledkov za 7 rokov112 tis. €2019 až 2025
Vyrubená daň z príjmov31 tis. €obdobie do 31. 12. 2025

Výkaz ziskov a strát WATAN KEBAB

Súvaha WATAN KEBAB

Všetky čísla zo závierok WATAN KEBAB (7 rokov)
Čísla zo závierok WATAN KEBAB po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
2025313 236 €108 786 €157 727 €116 719 €41 008 €190 438 €+34,7 %
2024174 075 €22 140 €24 326 €4 202 €20 124 €62 884 €+12,7 %
2023144 531 €−12 939 €13 568 €9 237 €4 331 €15 124 €−9,0 %
202267 388 €695 €25 125 €21 926 €3 199 €20 984 €+1,0 %
202148 293 €−3 746 €4 664 €3 016 €1 648 €12 059 €−7,8 %
20206 710 €−3 217 €3 038 €1 783 €1 255 €1 398 €−47,9 %
2019——5 000 €5 000 €———

Riziko: zaplatí WATAN KEBAB?

Peniaze od štátu: WATAN KEBAB

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy WATAN KEBAB

Dátum vzniku WATAN KEBAB je 10. 7. 2019, teda pred 7 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2019. Na časovej osi je spolu 7 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/138808/B
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2019majetok 5 000 €
  3. Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2121065991
  4. Nový spoločník: Abdulah Abdul HassanSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  5. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 7, posledné tržby 313 236 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti WATAN KEBAB

  • Pohostinská činnosť a výroba hotových jedál určených na priamu spotrebu mimo prevádzkových priestorov
  • Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu
  • Prevádzkovanie výdajne stravy
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiach
  • Organizačné zabezpečenie spoločenských podujatí (cateringové služby)
  • Prevádzkovanie taxislužby

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 2. 10. 2026.

WATAN KEBAB v odvetví reštaurácie a pohostinstvá

WATAN KEBAB je v registri v odvetví Reštaurácie a pohostinstvá (SK NACE 56), činnosť reštauračné činnosti. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 78 685 € (6 740 závierok), WATAN KEBAB má 313 236 €, čo je 4,0-násobok mediánu. V okrese Bratislava I je v tomto odvetví 820 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je WATAN KEBAB 151. z 421.

V odvetví v okrese Bratislava I820aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou6 740Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia79 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+2,9 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb WATAN KEBAB, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Ubytovanie a stravovanie v okrese Bratislava I ›

Sídlo WATAN KEBAB: Bratislava - Staré Mesto

WATAN KEBAB sídli na adrese Dunajská 7614/8, 811 08 Bratislava - mestská časť Staré Mesto, okres Bratislava I. V obci Bratislava - Staré Mesto je 45 970 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 45 859. Na tej istej adrese je zapísaných 122 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Bratislava - Staré Mesto45 970aktívnych
Subjektov v okrese Bratislava I45 859aktívnych
V tom istom odvetví820okres Bratislava I
Na tej istej adrese122aktívnych subjektov

Bratislava - Staré Mesto: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava I ›Adresár firiem v okrese Bratislava I ›

WATAN KEBAB: IČO, sídlo a základné údaje

WATAN KEBAB s. r. o. (IČO 52461467) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Staré Mesto, okres Bratislava I. Dátum vzniku je 10. 7. 2019, na trhu je 7 rokov a štatutármi sú Abdulah Abdul Hassan a Mohammad Shafi Rashidi. Za rok 2025 sú v závierke tržby 313 236 € a výsledok hospodárenia +108 786 €, počet zamestnancov podľa registra je 3 až 4.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 2. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieReštauračné činnosti (SK NACE 5611)
Základné imanie5 000 €
Vznik10. 7. 2019
ObecBratislava - Staré Mesto
OkresOkres Bratislava I
Vyrubená daň z príjmov31 276 € (za obdobie do 31. 12. 2025)
Účtovných závierok v registri7

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví reštaurácie a pohostinstvá (SK NACE 56) WATAN KEBAB s. r. o. patrí tržbami do štvrtiny najväčších firiem: za rok 2025 mala 313 236 €, typická firma odvetvia 78 685 €, čo je 4,0-násobok mediánu (medián z 6 740 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 17. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Bratislava I ›Reštaurácie a pohostinstvá: tržby a mzdy ›Reštaurácie a pohostinstvá v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava I ›

Sieť prepojení firmy WATAN KEBAB

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu WATAN KEBAB

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu WATAN KEBAB

  • Tendre6súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 183 tis. €
  • Granty a dotácie69výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 196 tis. €
  • Končiace zmluvy103zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 1 500 €
  • Výhry konkurentov77firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 35 tis. €
  • Diery na trhu1odvetvie chýba v meste Bratislava - Staré Mestotypický nepokrytý dopyt 2 800 €

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Staré Mesto

Energetika Slovensko, a. s.Západoslovenská distribučná, a.s.Rascon Europe central s. r. o.Torreol, s. r. o.O2 Slovakia, s.r.o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Staré Mesto ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 56.10) v okrese Bratislava I

RESTON s.r.o.RAW FOOD s.r.o.RKI, spol. s r. o.Dejzy s.r.o.ALDENTE s. r. o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk