VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

S&A services s. r. o.

Dolné Saliby · Výroba nealkoholických nápojov a fľaškových vôd

7 176 €tržby 2025 ▼ 57 %−2 657 €strata 2025

Fakturačné údaje

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 18. 10. 2026
Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 18. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

7 176 €tržby 2025 ▼ 57 %
−2 657 €strata 2025
  1. 19 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -304 €
  2. 20 : tržby 929 €, výsledok hospodárenia 187 €
  3. 21 : tržby 3 229 €, výsledok hospodárenia -154 €
  4. 23 : tržby 8 477 €, výsledok hospodárenia -1 475 €
  5. 24 : tržby 16 787 €, výsledok hospodárenia -6 116 €
  6. 25 : tržby 7 176 €, výsledok hospodárenia -2 657 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

S&A services s. r. o. (IČO 52412733) mala v roku 2025 tržby 7 176 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 11

Konatelia S&A services

Podľa Registra právnických osôb konajú za S&A services 2 konatelia. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 18. 10. 2026.

Spoločníci S&A services

V registri sú zapísaní 2 spoločníci.

Podiely spoločníkov na vkladoch S&A services
Podiely spoločníkov na vkladoch S&A services František Zsalkovics 50,0 %, Hajnalka Zsalkovics 50,0 %. Spolu 5 000 €. František Zsalkovics: 2 500 €, 50,0 %Hajnalka Zsalkovics: 2 500 €, 50,0 %50,0 % najväčší podiel
  • František Zsalkovics50,0 %
  • Hajnalka Zsalkovics50,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
František Zsalkovicsod 11. 3. 2023 2 500 €50,0 %
Hajnalka Zsalkovicsod 5. 6. 2019 2 500 €50,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok S&A services

Za rok 2025 má S&A services v závierke tržby 7 176 €, o 57,3 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia −2 657 €. Závierky máme za 6 rokov (2019 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2024: 16 787 €.

Tržby 20257 176 €▼ −57,3 % medziročne
Výsledok hospodárenia 2025−2 657 €strata
Majetok (aktíva) 2025476 €
Vlastné imanie 2025−5 364 €
Záväzky 20255 840 €1 226,9 % majetku
Pridaná hodnota 2025−2 227 €
Zisková marža 2025−37,0 %medián odvetvia +2,0 %
Súčet výsledkov za 6 rokov−11 tis. €2019 až 2025

Výkaz ziskov a strát S&A services

Súvaha S&A services

Všetky čísla zo závierok S&A services (6 rokov)
Čísla zo závierok S&A services po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
20257 176 €−2 657 €476 €−5 364 €5 840 €−2 227 €−37,0 %
202416 787 €−6 116 €1 133 €−2 707 €3 840 €−5 656 €−36,4 %
20238 477 €−1 475 €1 934 €1 934 €—−1 415 €−17,4 %
20213 229 €−154 €4 728 €4 728 €—−94 €−4,8 %
2020929 €187 €4 915 €4 882 €33 €255 €+20,1 %
2019—−304 €4 696 €4 696 €—−147 €—

Riziko: zaplatí S&A services?

Peniaze od štátu: S&A services

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy S&A services

Dátum vzniku S&A services je 5. 6. 2019, teda pred 7 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2019. Na časovej osi je spolu 6 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/44623/T
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2019majetok 4 696 €
  3. Nový spoločník: Hajnalka ZsalkovicsSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  4. Nový spoločník: František ZsalkovicsSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  5. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 6, posledné tržby 7 176 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti S&A services

  • Výroba nápojov
  • Výroba počítačových, elektronických a optických výrobkov
  • Výroba elektrických zariadení a elektrických súčiastok
  • Výroba strojov a zariadení pre všeobecné účely
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Služby súvisiace s produkciou filmov, videozáznamov a zvukových nahrávok
  • Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
  • Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky
  • Služby požičovní
  • Prenájom hnuteľných vecí
  • Administratívne služby
  • Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti
  • Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadení
  • Prevádzkovanie športových zariadení a zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu
  • Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí
  • Oprava osobných potrieb a potrieb pre domácnosť
  • Poskytovanie služieb osobného charakteru
  • Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu
  • Montáž, rekonštrukcia a údržba vyhradených technických zariadení - elektrických

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 18. 10. 2026.

S&A services v odvetví výroba nápojov

S&A services je v registri v odvetví Výroba nápojov (SK NACE 11), činnosť výroba nealkoholických nápojov a fľaškových vôd. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 56 833 € (699 závierok), S&A services má 7 176 €, čo je 13 % mediánu. V okrese Galanta je v tomto odvetví 27 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je S&A services 12. z 13.

V odvetví v okrese Galanta27aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou699Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia57 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+2,0 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb S&A services, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Priemyselná výroba v okrese Galanta ›

Sídlo S&A services: Dolné Saliby

S&A services sídli na adrese 310, 925 02 Dolné Saliby, okres Galanta. V obci Dolné Saliby je 284 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 16 311.

Subjektov v obci Dolné Saliby284aktívnych
Subjektov v okrese Galanta16 311aktívnych
V tom istom odvetví27okres Galanta

Dolné Saliby: obyvatelia a dáta ›Okres Galanta ›Adresár firiem v okrese Galanta ›

S&A services: IČO, sídlo a základné údaje

S&A services s. r. o. (IČO 52412733) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Dolné Saliby, okres Galanta. Dátum vzniku je 5. 6. 2019, na trhu je 7 rokov a štatutármi sú František Zsalkovics a Hajnalka Zsalkovics. Za rok 2025 sú v závierke tržby 7 176 € a výsledok hospodárenia −2 657 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 18. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieVýroba nealkoholických nápojov a fľaškových vôd (SK NACE 1107)
Základné imanie5 000 €
Vznik5. 6. 2019
ObecDolné Saliby
OkresOkres Galanta
Účtovných závierok v registri4

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví výroba nápojov (SK NACE 11) S&A services s. r. o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 7 176 €, typická firma odvetvia 56 833 € (medián z 699 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 18. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Galanta ›Výroba nápojov: tržby a mzdy ›Výroba nápojov v Trnavskom kraji ›Mzdy v okrese Galanta ›

Sieť prepojení firmy S&A services

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu S&A services

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu S&A services

  • Tendre6súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 183 tis. €
  • Granty a dotácie78výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 196 tis. €
  • Končiace zmluvy20zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 7 700 €
  • Výhry konkurentov77firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 35 tis. €
  • Diery na trhu2odvetvia chýbajú v obci Dolné Salibytypický nepokrytý dopyt 107 tis. €

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v obci Dolné Saliby

V-TETAG, s.r.o.PES Team s.r.o.Poľnohospodárska spoločnosť Dolné Saliby…Poľnohospodárske družstvo HrušovStavebniny DoRe, s.r.o.Všetky firmy v obci Dolné Saliby ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 11.07) v okrese Galanta

Mana Roots s. r. o.M-P GROUP s.r.o.Zele jurta s. r. o.PramGa, s.r.o.MRŠ s.r.o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk