Štatistiky Kompletné dáta o firme

BPa real estates, s. r. o.

Trenčín · Výstavba obytných a neobytných budov

3 027 €tržby 2025 ▼ 72 %−14 983 €strata 2025

Fakturačné údaje

Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 28. 10. 2026 Čo prezradí IČO a ako ho overiť ›

Tržby a zisk rok po roku

3 027 €tržby 2025 ▼ 72 %
−14 983 €strata 2025
  1. 19 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -1 379 €
  2. 20 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -3 177 €
  3. 21 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -2 811 €
  4. 22 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -21 461 €
  5. 23 : tržby 8 220 €, výsledok hospodárenia 58 718 €
  6. 24 : tržby 10 840 €, výsledok hospodárenia -2 977 €
  7. 25 : tržby 3 027 €, výsledok hospodárenia -14 983 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

BPa real estates, s. r. o. (IČO 52390225) mala v roku 2025 tržby 3 027 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 10

Konateľ BPa real estates

Podľa Registra právnických osôb koná za BPa real estates 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 28. 10. 2026.

Spoločník BPa real estates

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Podiely spoločníkov na vkladoch BPa real estates
Podiely spoločníkov na vkladoch BPa real estates Ing. Branislav Patáčik 100,0 %. Spolu 5 000 €. Ing. Branislav Patáčik: 5 000 €, 100,0 %100,0 % jediný spoločník
  • Ing. Branislav Patáčik100,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Ing. Branislav Patáčikod 4. 6. 2019 5 000 €100,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Kto firmu skutočne vlastní a kde nájsť konečného užívateľa výhod ›

Tržby, zisk a majetok BPa real estates

Za rok 2025 má BPa real estates v závierke tržby 3 027 €, o 72,1 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia −14 983 €. Závierky máme za 7 rokov (2019 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2024: 10 840 €.

Tržby 20253 027 €▼ −72,1 % medziročne
Výsledok hospodárenia 2025−15 tis. €strata
Majetok (aktíva) 2025306 tis. €
Vlastné imanie 202517 tis. €
Záväzky 2025289 tis. €94,5 % majetku
Pridaná hodnota 2025−12 tis. €
Zisková marža 2025−495,0 %medián odvetvia +4,2 %
Súčet výsledkov za 7 rokov12 tis. €2019 až 2025

Výkaz ziskov a strát BPa real estates

Súvaha BPa real estates

Všetky čísla zo závierok BPa real estates (7 rokov)
Čísla zo závierok BPa real estates po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
20253 027 €−14 983 €305 916 €16 931 €288 985 €−12 428 €−495,0 %
202410 840 €−2 977 €313 162 €31 913 €281 249 €5 185 €−27,5 %
20238 220 €58 718 €307 146 €34 890 €272 256 €−4 216 €+714,3 %
2022—−21 461 €177 021 €−23 828 €200 849 €−18 650 €—
2021—−2 811 €49 782 €−2 367 €52 149 €——
2020—−3 177 €52 593 €444 €52 149 €−366 €—
2019—−1 379 €55 351 €3 621 €51 730 €−207 €—
Odkiaľ sú tržby a zisk a kedy pribudne závierka za ďalší rok ›

Riziko: zaplatí BPa real estates?

Peniaze od štátu: BPa real estates

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy BPa real estates

Dátum vzniku BPa real estates je 4. 6. 2019, teda pred 7 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2019. Na časovej osi je spolu 7 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/38403/R
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2019majetok 55 351 €
  3. Nový spoločník: Ing. Branislav PatáčikSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  4. Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2121027590
  5. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 7, posledné tržby 3 027 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti BPa real estates

  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
  • Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky
  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
  • Prípravné práce k realizácii stavby
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
  • Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností
  • Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu
  • Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
  • Inžinierska činnosť, stavebné cenárstvo, projektovanie a konštruovanie elektrických zariadení
  • Fotografické služby
  • Prenájom hnuteľných vecí
  • Sprostredkovanie predaja, prenájmu a kúpy nehnuteľností (realitná činnosť)

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 28. 10. 2026.

BPa real estates v odvetví výstavba budov

BPa real estates je v registri v odvetví Výstavba budov (SK NACE 41), činnosť výstavba obytných a neobytných budov. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 61 719 € (9 886 závierok), BPa real estates má 3 027 €, čo je 5 % mediánu. V okrese Trenčín je v tomto odvetví 585 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je BPa real estates 233. z 244.

V odvetví v okrese Trenčín585aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou9 886Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia62 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+4,2 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb BPa real estates, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Stavebníctvo v okrese Trenčín ›

Sídlo BPa real estates: Trenčín

BPa real estates sídli na adrese I. Olbrachta 7749/9C, 911 01 Trenčín, okres Trenčín. V obci Trenčín je 12 285 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 19 843. Na tej istej adrese je zapísaných 5 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Trenčín12 285aktívnych
Subjektov v okrese Trenčín19 843aktívnych
V tom istom odvetví585okres Trenčín
Na tej istej adrese5aktívnych subjektov

Trenčín: obyvatelia a dáta ›Okres Trenčín ›Adresár firiem v okrese Trenčín ›

BPa real estates: IČO, sídlo a základné údaje

BPa real estates, s. r. o. (IČO 52390225) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Trenčín, okres Trenčín. Dátum vzniku je 4. 6. 2019, na trhu je 7 rokov a štatutárom je Ing. Branislav Patáčik. Za rok 2025 sú v závierke tržby 3 027 € a výsledok hospodárenia −14 983 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 28. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieVýstavba obytných a neobytných budov (SK NACE 4100)
Základné imanie5 000 €
Vznik4. 6. 2019
ObecTrenčín
OkresOkres Trenčín
Účtovných závierok v registri7

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví výstavba budov (SK NACE 41) BPa real estates, s. r. o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 3 027 €, typická firma odvetvia 61 719 € (medián z 9 886 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 4. 11. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Trenčín ›Výstavba budov: tržby a mzdy ›Výstavba budov v Trenčianskom kraji ›Mzdy v okrese Trenčín ›

Súvisiace firmy

Rovnaký konateľ alebo spoločník

BPa project, s. r. o.

Najväčšie firmy v obci Trenčín

4MP International, s.r.o.MSM LAND SYSTEMS s.r.o.DEFENCE TRADE SLOVAKIA, s.r.o.LEONI Wiring Systems Slovakia, spol. s r. o.A R A V E R a. s.Všetky firmy v obci Trenčín ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 41.20) v okrese Trenčín

Keraming a.s.VOD - EKO a.s TrenčínMONOLIT Slovakia, s.r.o.TDS s.r.o.PROTRON Stav s.r.o.

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.skDatahorses, kybernetická bezpečnosť