STEFINA, s. r. o.
Hrabušice · Turistické a iné krátkodobé ubytovanie
19 362 €tržby 2025 ▼ 1 %−678 €strata 2025aktívna 7 rokov1 zamestnanec (2025)
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 1. 11. 2026 Čo prezradí IČO a ako ho overiť ›
Tržby a zisk rok po roku
- 19 : tržby 826 €, výsledok hospodárenia 81 €
- 20 : tržby 2 807 €, výsledok hospodárenia 1 369 €
- 21 : tržby 2 067 €, výsledok hospodárenia 1 590 €
- 22 : tržby 1 527 €, výsledok hospodárenia 1 216 €
- 23 : tržby 1 993 €, výsledok hospodárenia 404 €
- 24 : tržby 19 624 €, výsledok hospodárenia 1 750 €
- 25 : tržby 19 362 €, výsledok hospodárenia -678 €
STEFINA, s. r. o. (IČO 52321827) mala v roku 2025 tržby 19 362 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 11
Zamestnanci STEFINA
V roku 2025 mala STEFINA priemerne 1 zamestnanca, osobné náklady v tom roku boli 4 850 €.
- Počet zamestnancov
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2025 | 1 | 4 850 € | — |
| 2024 | — | 3 984 € | — |
| 2023 | — | 0 € | — |
| 2022 | — | 0 € | — |
| 2021 | — | 0 € | — |
| 2020 | — | 0 € | — |
| 2019 | — | 0 € | — |
Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer na zamestnanca neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: príloha závierky 2025 (PDF), výkaz 2025 v RÚZ.
Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 6. 10. 2026.
Konateľ STEFINA
Podľa Registra právnických osôb koná za STEFINA 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 1. 11. 2026.
Spoločník STEFINA
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- Ing. Štefánia Furmanová100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Ing. Štefánia Furmanováod 16. 4. 2019 | 5 000 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok STEFINA
Za rok 2025 má STEFINA v závierke tržby 19 362 €, o 1,3 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia −678 €. Závierky máme za 7 rokov (2019 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2024: 19 624 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 340 € podľa Finančnej správy SR.
Výkaz ziskov a strát STEFINA
Najvyššie tržby: rok 2024, 19 624 €. Najnižšie: rok 2019, 826 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 19 362 € |
| 2024 | 19 624 € |
| 2023 | 1 993 € |
| 2022 | 1 527 € |
| 2021 | 2 067 € |
| 2020 | 2 807 € |
| 2019 | 826 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 6 rokoch, strata v 1 roku z 7 rokov. Súčet za celé obdobie: 5 732 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | −678 € |
| 2024 | 1 750 € |
| 2023 | 404 € |
| 2022 | 1 216 € |
| 2021 | 1 590 € |
| 2020 | 1 369 € |
| 2019 | 81 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- STEFINA
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je −3,5 %, medián odvetvia +5,0 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | STEFINA | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | −3,5 % | +5,0 % |
| 2024 | +8,9 % | +3,6 % |
| 2023 | +20,3 % | +2,7 % |
| 2022 | +79,6 % | +1,5 % |
| 2021 | +76,9 % | 0,0 % |
| 2020 | +48,8 % | −1,1 % |
| 2019 | +9,8 % | +1,1 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 2 z 5 rokov, najviac v roku 2020 (+239,8 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | −1,3 % |
| 2024 | +884,6 % |
| 2023 | +30,5 % |
| 2022 | −26,1 % |
| 2021 | −26,4 % |
| 2020 | +239,8 % |
| 2019 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha STEFINA
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 11 855 €, vlastné imanie 10 732 € a záväzky 1 123 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 11 855 € | 10 732 € | 1 123 € |
| 2024 | 12 251 € | 11 410 € | 841 € |
| 2023 | 9 731 € | 9 660 € | 71 € |
| 2022 | 9 470 € | 9 255 € | 215 € |
| 2021 | 8 320 € | 8 039 € | 281 € |
| 2020 | 6 692 € | 6 450 € | 242 € |
| 2019 | 5 102 € | 5 081 € | 21 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok STEFINA (7 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 19 362 € | −678 € | 11 855 € | 10 732 € | 1 123 € | 5 359 € | −3,5 % |
| 2024 | 19 624 € | 1 750 € | 12 251 € | 11 410 € | 841 € | 6 530 € | +8,9 % |
| 2023 | 1 993 € | 404 € | 9 731 € | 9 660 € | 71 € | 571 € | +20,3 % |
| 2022 | 1 527 € | 1 216 € | 9 470 € | 9 255 € | 215 € | 1 527 € | +79,6 % |
| 2021 | 2 067 € | 1 590 € | 8 320 € | 8 039 € | 281 € | 1 961 € | +76,9 % |
| 2020 | 2 807 € | 1 369 € | 6 692 € | 6 450 € | 242 € | 1 673 € | +48,8 % |
| 2019 | 826 € | 81 € | 5 102 € | 5 081 € | 21 € | 142 € | +9,8 % |
Riziko: zaplatí STEFINA?
Peniaze od štátu: STEFINA
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy STEFINA
Dátum vzniku STEFINA je 16. 4. 2019, teda pred 7 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2019. Na časovej osi je spolu 6 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/46147/V
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2019tržby 826 € · majetok 5 102 €
- Nový spoločník: Ing. Štefánia FurmanováSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Registrácia pre DPH podľa § 7aIČ DPH SK2120987979 · daň z pridanej hodnoty nefakturuje
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 7, posledné tržby 19 362 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti STEFINA
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžok
- Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností
- Vedenie účtovníctva
- Podriadený finančný agent v podregistri poistenia alebo zaistenia
- Podriadený finančný agent v podregistri doplnkového dôchodkového sporenia
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 1. 11. 2026.
STEFINA v odvetví ubytovanie
STEFINA je v registri v odvetví Ubytovanie (SK NACE 55), činnosť turistické a iné krátkodobé ubytovanie. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 48 769 € (2 292 závierok), STEFINA má 19 362 €, čo je 40 % mediánu. V okrese Spišská Nová Ves je v tomto odvetví 140 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je STEFINA 32. z 39.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 20 311 €, polovica do 48 769 €, tri štvrtiny do 226 376 €; 10 % firiem má viac než 900 565 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 6 054 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 20 311 € |
| medián | 48 769 € |
| horný kvartil | 226 376 € |
| 10 % firiem má viac než | 900 565 € |
| STEFINA | 19 362 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 4. 11. 2026; mierka je logaritmická.
- STEFINA
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby STEFINA s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | STEFINA | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 19 362 € | 48 769 € |
| 2024 | 19 624 € | 47 520 € |
| 2023 | 1 993 € | 48 768 € |
| 2022 | 1 527 € | 48 803 € |
| 2021 | 2 067 € | 41 425 € |
| 2020 | 2 807 € | 44 064 € |
| 2019 | 826 € | 55 863 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| STEFINA | 19 362 € |
|---|---|
| medián okresu Spišská Nová Ves | 39 918 € |
| medián kraja | 46 570 € |
| medián Slovenska | 48 769 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- Area Development s.r.o.Spišská Nová Ves · tržby 44 814 € (2025)
- LUKA HUTA, s.r.o.Šurany · tržby 44 796 € (2025)
- Sedliacky dvor s.r.o.Brezno · tržby 44 775 € (2025)
- REKREA MB s. r. o.Rajecké Teplice · tržby 44 736 € (2025)
- KM-M s.r.o.Tureň · tržby 44 674 € (2025)
- AKOMODO s.r.o.Trenčín · tržby 44 613 € (2025)
- YAMO s. r. o.Brestovany · tržby 44 595 € (2025)
- TRANGO, s.r.o.Turany · tržby 44 559 € (2025)
- MARGO SUN s.r.o.Nové Zámky · tržby 44 477 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb STEFINA, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo STEFINA: Hrabušice
STEFINA sídli na adrese Bernolákova 509/21, 053 15 Hrabušice, okres Spišská Nová Ves. V obci Hrabušice je 333 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 11 169.
Hrabušice: obyvatelia a dáta ›Okres Spišská Nová Ves ›Adresár firiem v okrese Spišská Nová Ves ›
STEFINA: IČO, sídlo a základné údaje
STEFINA, s. r. o. (IČO 52321827) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Hrabušice, okres Spišská Nová Ves. Dátum vzniku je 16. 4. 2019, na trhu je 7 rokov a štatutárom je Ing. Štefánia Furmanová. Za rok 2025 sú v závierke tržby 19 362 € a výsledok hospodárenia −678 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 1. 11. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Turistické a iné krátkodobé ubytovanie (SK NACE 5520) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 16. 4. 2019 |
| Obec | Hrabušice |
| Okres | Okres Spišská Nová Ves |
| Vyrubená daň z príjmov | 340 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 7 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví ubytovanie (SK NACE 55) STEFINA, s. r. o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 19 362 €, typická firma odvetvia 48 769 € (medián z 2 292 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 4. 11. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Spišská Nová Ves ›Ubytovanie: tržby a mzdy ›Ubytovanie v Košickom kraji ›Mzdy v okrese Spišská Nová Ves ›
Súvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
Najväčšie firmy v obci Hrabušice
JUBEMA s.r.o.MXML s. r. o.Autocamping Podlesok s.r.o.MH Transport s.r.o.LABUDA-ASI s.r.o.Všetky firmy v obci Hrabušice ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 55.20) v okrese Spišská Nová Ves
RANČ Podlesok Relax s. r. o.Penzión Kráľov prameň, s.r.o.SEES s. r. o.PATRIOT Corporation spol. s r.o.PEDAR, s. r. o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.