Štatistiky Kompletné dáta o firme

NiKon, s. r. o.

Bratislava - Staré Mesto · Prenájom a lízing rekreačných a športových potrieb

1 149 423 €tržby 2020 ▼ 13 %+348 €zisk 2020

Fakturačné údaje

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 1. 11. 2026
Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 1. 11. 2026

Tržby a zisk rok po roku

1 149 423 €tržby 2020 ▼ 13 %
+348 €zisk 2020
  1. 19 : tržby 1 326 444 €, výsledok hospodárenia 616 €
  2. 20 : tržby 1 149 423 €, výsledok hospodárenia 348 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

NiKon, s. r. o. (IČO 52279146), sídlo Bratislava - mestská časť Staré Mesto, je v registri zapísaná od 18. 4. 2019 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 1. 11. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2020.

Prejsť na časť profilu 11

Zamestnanci NiKon

osobné náklady v roku 2020 boli 598 €.

Náklady: výkaz ziskov a strát 2020 (Úč POD) v Registri účtovných závierok, zber 28. 9. 2026.

Konateľ NiKon

Podľa Registra právnických osôb koná za NiKon 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 1. 11. 2026.

Spoločník NiKon

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Podiely spoločníkov na vkladoch NiKon
Podiely spoločníkov na vkladoch NiKon Géza Horváth 100,0 %. Spolu 5 000 €. Géza Horváth: 5 000 €, 100,0 %100,0 % jediný spoločník
  • Géza Horváth100,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Géza Horváthod 18. 4. 2019 5 000 €100,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Kto firmu skutočne vlastní a kde nájsť konečného užívateľa výhod ›

Tržby, zisk a majetok NiKon

Za rok 2020 má NiKon v závierke tržby 1 149 423 €, o 13,3 % menej než v roku 2019, a výsledok hospodárenia +348 €. Závierky máme za 2 roky (2019 až 2020), najvyššie tržby sú z roku 2019: 1 326 444 €.

Tržby 20201,15 mil. €▼ −13,3 % medziročne
Výsledok hospodárenia 2020348 €zisk
Majetok (aktíva) 2020145 tis. €
Vlastné imanie 20205 963 €
Záväzky 2020139 tis. €95,9 % majetku
Pridaná hodnota 20202 488 €
Zisková marža 2020+0,0 %medián odvetvia +1,7 %
Súčet výsledkov za 2 roky964 €2019 až 2020

Výkaz ziskov a strát NiKon

Súvaha NiKon

Všetky čísla zo závierok NiKon (2 roky)
Čísla zo závierok NiKon po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
20201 149 423 €348 €145 395 €5 963 €139 432 €2 488 €0,0 %
20191 326 444 €616 €523 601 €5 616 €517 985 €1 778 €0,0 %
Odkiaľ sú tržby a zisk a kedy pribudne závierka za ďalší rok ›

Riziko: zaplatí NiKon?

NiKon a verejné zmluvy

V Centrálnom registri zmlúv je 1 zmluva s dodávateľom NiKon z roku 2021.

Zmluvy so štátom1Centrálny register zmlúv
Prvá zmluva20213. 7. 2021

História firmy NiKon

Dátum vzniku NiKon je 18. 4. 2019, teda pred 7 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2019.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/140322/B
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2019tržby 1 326 444 € · majetok 523 601 €
  3. Nový štatutár: Géza HorváthKonateľ
  4. Nový spoločník: Géza HorváthSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  5. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2020Závierok máme 2, posledné tržby 1 149 423 €.
  6. Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Pezinok. Firma vznikla 18. 4. 2019.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti NiKon

  • Prenájom hnuteľných vecí
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
  • Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním osobných údajov
  • Administratívne služby
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
  • Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky
  • Vedenie účtovníctva
  • Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí
  • Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti
  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
  • Čistiace a upratovacie služby
  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
  • Sťahovacie služby
  • Skladovanie a pomocné činnosti v doprave
  • Poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiach
  • Poskytovanie služby vedenia cudzieho motorového vozidla

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 1. 11. 2026.

NiKon v odvetví prenájom a lízing

NiKon je v registri v odvetví Prenájom a lízing (SK NACE 77), činnosť prenájom a lízing rekreačných a športových potrieb. Medián tržieb odvetvia za rok 2020 je 42 128 € (1 875 závierok), NiKon má 1 149 423 €, čo je 27-násobok mediánu. V okrese Bratislava I je v tomto odvetví 423 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je NiKon 21. z 201.

V odvetví v okrese Bratislava I423aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou1 875Slovensko, rok 2020
Medián tržieb odvetvia42 tis. €rok 2020
Medián ziskovej marže+1,7 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb NiKon, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Administratívne a podporné služby v okrese Bratislava I ›

Sídlo NiKon: Bratislava - Staré Mesto

NiKon sídli na adrese Tallerova 4, 811 02 Bratislava - mestská časť Staré Mesto, okres Bratislava I. V obci Bratislava - Staré Mesto je 46 008 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 45 830. Na tej istej adrese je zapísaných 1 153 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Bratislava - Staré Mesto46 008aktívnych
Subjektov v okrese Bratislava I45 830aktívnych
V tom istom odvetví423okres Bratislava I
Na tej istej adrese1 153aktívnych subjektov

Bratislava - Staré Mesto: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava I ›Adresár firiem v okrese Bratislava I ›

NiKon: IČO, sídlo a základné údaje

NiKon, s. r. o. (IČO 52279146) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Staré Mesto, okres Bratislava I. Dátum vzniku je 18. 4. 2019, na trhu je 7 rokov a štatutárom je Géza Horváth. Za rok 2020 sú v závierke tržby 1 149 423 € a výsledok hospodárenia +348 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 1. 11. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetviePrenájom a lízing rekreačných a športových potrieb (SK NACE 7721)
Základné imanie5 000 €
Vznik18. 4. 2019
ObecBratislava - Staré Mesto
OkresOkres Bratislava I
Účtovných závierok v registri2

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví prenájom a lízing (SK NACE 77) NiKon, s. r. o. patrí tržbami medzi 10 % najväčších firiem: za rok 2020 mala 1 149 423 €, typická firma odvetvia 42 128 €, čo je 27-násobok mediánu (medián z 1 875 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 1. 11. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Bratislava I ›Prenájom a lízing: tržby a mzdy ›Prenájom a lízing v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava I ›

Súvisiace firmy

Rovnaký konateľ alebo spoločník

Azuro s. r. o.

Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Staré Mesto

Energetika Slovensko, a. s.Železnice Slovenskej republikyZápadoslovenská distribučná, a.s.Rascon Europe central s. r. o.Torreol, s. r. o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Staré Mesto ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 77.21) v okrese Bratislava I

Office Center Services s. r. o.Splash s.r.o.TIER Mobility Slovakia s. r. o.CTPark Košice II, spol. s r. o.BARKRO s. r. o.

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.skDatahorses, kybernetická bezpečnosť