Štatistiky Kompletné dáta o firme

DOS Group s. r. o.

Košice - Juh · Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.

37 345 €tržby 2025 ▲ 78 %+3 794 €zisk 2025

Fakturačné údaje

Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 28. 10. 2026 Čo prezradí IČO a ako ho overiť ›

Tržby a zisk rok po roku

37 345 €tržby 2025 ▲ 78 %
+3 794 €zisk 2025
  1. 19 : tržby 90 000 €, výsledok hospodárenia 24 221 €
  2. 20 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -41 876 €
  3. 21 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -23 883 €
  4. 22 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 231 €
  5. 23 : tržby 9 350 €, výsledok hospodárenia 172 €
  6. 24 : tržby 21 000 €, výsledok hospodárenia -63 712 €
  7. 25 : tržby 37 345 €, výsledok hospodárenia 3 794 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

DOS Group s. r. o. (IČO 52250342) mala v roku 2025 tržby 37 345 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 11

Zamestnanci DOS Group

V roku 2025 mala DOS Group priemerne 0 zamestnancov.

Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026.

Konatelia DOS Group

Podľa Registra právnických osôb konajú za DOS Group 2 konatelia. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 28. 10. 2026.

Spoločník DOS Group

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Podiely spoločníkov na vkladoch DOS Group
Podiely spoločníkov na vkladoch DOS Group DO Group družstvo 100,0 %. Spolu 5 000 €. DO Group družstvo: 5 000 €, 100,0 %100,0 % jediný spoločník
  • DO Group družstvo100,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
DO Group družstvood 21. 8. 2019 5 000 €100,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Kto firmu skutočne vlastní a kde nájsť konečného užívateľa výhod ›

Tržby, zisk a majetok DOS Group

Za rok 2025 má DOS Group v závierke tržby 37 345 €, o 77,8 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +3 794 €. Závierky máme za 7 rokov (2019 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2019: 90 000 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 810 € podľa Finančnej správy SR.

Tržby 202537 tis. €▲ +77,8 % medziročne
Výsledok hospodárenia 20253 794 €zisk
Majetok (aktíva) 2025770 tis. €
Vlastné imanie 202512 tis. €
Záväzky 2025757 tis. €98,4 % majetku
Pridaná hodnota 2025−1 300 €
Zisková marža 2025+10,2 %medián odvetvia +8,4 %
Súčet výsledkov za 7 rokov−101 tis. €2019 až 2025
Vyrubená daň z príjmov810 €obdobie do 31. 12. 2025

Výkaz ziskov a strát DOS Group

Súvaha DOS Group

Všetky čísla zo závierok DOS Group (7 rokov)
Čísla zo závierok DOS Group po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
202537 345 €3 794 €769 629 €12 305 €757 324 €−1 300 €+10,2 %
202421 000 €−63 712 €670 064 €8 511 €661 553 €8 799 €−303,4 %
20239 350 €172 €662 444 €12 916 €649 528 €−2 726 €+1,8 %
2022—231 €478 714 €12 694 €466 020 €−6 125 €—
2021—−23 883 €481 694 €12 463 €469 231 €−7 560 €—
2020—−41 876 €429 359 €345 €429 014 €−25 141 €—
201990 000 €24 221 €220 977 €29 221 €191 756 €31 841 €+26,9 %
Odkiaľ sú tržby a zisk a kedy pribudne závierka za ďalší rok ›

Riziko: zaplatí DOS Group?

Peniaze od štátu: DOS Group

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy DOS Group

Dátum vzniku DOS Group je 6. 3. 2019, teda pred 7 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2019. Na časovej osi je spolu 6 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/45796/V
  2. Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2120955782
  3. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2019tržby 90 000 € · majetok 220 977 €
  4. Nový spoločník: DO Group družstvoSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  5. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 7, posledné tržby 37 345 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti DOS Group

  • Kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu.
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
  • Administratívne služby
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
  • Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
  • Skladovanie a pomocné činnosti v doprave
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 28. 10. 2026.

DOS Group v odvetví administratívne a kancelárske služby

DOS Group je v registri v odvetví Administratívne a kancelárske služby (SK NACE 82), činnosť ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 42 000 € (24 405 závierok), DOS Group má 37 345 €, čo je 89 % mediánu. V okrese Košice IV je v tomto odvetví 1 408 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je DOS Group 361. z 643.

V odvetví v okrese Košice IV1 408aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou24 405Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia42 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+8,4 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb DOS Group, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Administratívne a podporné služby v okrese Košice IV ›

Sídlo DOS Group: Košice - Juh

DOS Group sídli na adrese Žižkova 4C, 040 01 Košice - mestská časť Juh, okres Košice IV. V obci Košice - Juh je 8 721 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 16 422. Na tej istej adrese je zapísaných 3 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Košice - Juh8 721aktívnych
Subjektov v okrese Košice IV16 422aktívnych
V tom istom odvetví1 408okres Košice IV
Na tej istej adrese3aktívnych subjektov

Košice - Juh: obyvatelia a dáta ›Okres Košice IV ›Adresár firiem v okrese Košice IV ›

DOS Group: IČO, sídlo a základné údaje

DOS Group s. r. o. (IČO 52250342) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Košice - Juh, okres Košice IV. Dátum vzniku je 6. 3. 2019, na trhu je 7 rokov a štatutármi sú Ing. Peter Dosedla a Michaela Dosedlová. Za rok 2025 sú v závierke tržby 37 345 € a výsledok hospodárenia +3 794 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 28. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieOstatné pomocné obchodné činnosti i. n. (SK NACE 8299)
Základné imanie5 000 €
Vznik6. 3. 2019
ObecKošice - Juh
OkresOkres Košice IV
Vyrubená daň z príjmov810 € (za obdobie do 31. 12. 2025)
Účtovných závierok v registri7

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví administratívne a kancelárske služby (SK NACE 82) DOS Group s. r. o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 37 345 €, typická firma odvetvia 42 000 € (medián z 24 405 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 4. 11. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Košice IV ›Administratívne a kancelárske služby: tržby a mzdy ›Administratívne a kancelárske služby v Košickom kraji ›Mzdy v okrese Košice IV ›

Súvisiace firmy

Rovnaký konateľ alebo spoločník

Manuvia, a. s.DO Group družstvoT2 Europe s.r.o.NKD world s. r. o.DeFloyd Group s.r.o.

Najväčšie firmy v mestskej časti Košice - Juh

GymBeam s.r.o.Deutsche Telekom Systems Solutions Slovakia…TRANSSERVIS, a.s. KošiceDeutsche Telekom IT & Telecommunications…Carmeuse Slovakia, s.r.o.Všetky firmy v mestskej časti Košice - Juh ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 82.99) v okrese Košice IV

Pal.Van., s.r.o.ISS projects, s.r.o.PIKOT PIONEERING s. r. o.FamilyGoods, s.r.o.MQS s. r. o.

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.skDatahorses, kybernetická bezpečnosť