DOM-REALÍT PRÉMIUM s. r. o.
Bratislava - Petržalka · Prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností
26 530 €tržby 2025 ▼ 15 %+2 319 €zisk 2025aktívna 7 rokov
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 3. 11. 2026 Čo prezradí IČO a ako ho overiť ›
Tržby a zisk rok po roku
- 19 : tržby 48 949 €, výsledok hospodárenia 3 405 €
- 20 : tržby 34 690 €, výsledok hospodárenia 10 830 €
- 21 : tržby 45 980 €, výsledok hospodárenia 4 216 €
- 22 : tržby 44 985 €, výsledok hospodárenia 10 099 €
- 23 : tržby 15 284 €, výsledok hospodárenia 2 696 €
- 24 : tržby 31 380 €, výsledok hospodárenia 2 266 €
- 25 : tržby 26 530 €, výsledok hospodárenia 2 319 €
DOM-REALÍT PRÉMIUM s. r. o. (IČO 52228827) mala v roku 2025 tržby 26 530 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 10
Konateľ DOM-REALÍT PRÉMIUM
Podľa Registra právnických osôb koná za DOM-REALÍT PRÉMIUM 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 3. 11. 2026.
Spoločník DOM-REALÍT PRÉMIUM
V registri je zapísaný 1 spoločník.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 3. 11. 2026.
Kto firmu skutočne vlastní a kde nájsť konečného užívateľa výhod ›Tržby, zisk a majetok DOM-REALÍT PRÉMIUM
Za rok 2025 má DOM-REALÍT PRÉMIUM v závierke tržby 26 530 €, o 15,5 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +2 319 €. Závierky máme za 7 rokov (2019 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2019: 48 949 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 340 € podľa Finančnej správy SR.
Výkaz ziskov a strát DOM-REALÍT PRÉMIUM
Najvyššie tržby: rok 2019, 48 949 €. Najnižšie: rok 2023, 15 284 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 26 530 € |
| 2024 | 31 380 € |
| 2023 | 15 284 € |
| 2022 | 44 985 € |
| 2021 | 45 980 € |
| 2020 | 34 690 € |
| 2019 | 48 949 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 7 rokoch, strata v 0 rokoch z 7 rokov. Súčet za celé obdobie: 35 831 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 2 319 € |
| 2024 | 2 266 € |
| 2023 | 2 696 € |
| 2022 | 10 099 € |
| 2021 | 4 216 € |
| 2020 | 10 830 € |
| 2019 | 3 405 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- DOM-REALÍT PRÉMIUM
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +8,7 %, medián odvetvia +8,8 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | DOM-REALÍT PRÉMIUM | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | +8,7 % | +8,8 % |
| 2024 | +7,2 % | +6,0 % |
| 2023 | +17,6 % | +4,1 % |
| 2022 | +22,4 % | +4,6 % |
| 2021 | +9,2 % | +4,4 % |
| 2020 | +31,2 % | +3,4 % |
| 2019 | +7,0 % | +3,2 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 2 z 6 rokov, najviac v roku 2024 (+105,3 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | −15,5 % |
| 2024 | +105,3 % |
| 2023 | −66,0 % |
| 2022 | −2,2 % |
| 2021 | +32,5 % |
| 2020 | −29,1 % |
| 2019 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha DOM-REALÍT PRÉMIUM
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 12 382 €, vlastné imanie 11 042 € a záväzky 1 340 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 12 382 € | 11 042 € | 1 340 € |
| 2024 | 12 344 € | 10 945 € | 1 399 € |
| 2023 | 10 955 € | 8 679 € | 2 276 € |
| 2022 | 18 769 € | 15 983 € | 2 786 € |
| 2021 | 24 968 € | 9 950 € | 15 018 € |
| 2020 | 23 314 € | 19 235 € | 4 079 € |
| 2019 | 10 760 € | 8 405 € | 2 355 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok DOM-REALÍT PRÉMIUM (7 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 26 530 € | 2 319 € | 12 382 € | 11 042 € | 1 340 € | 3 217 € | +8,7 % |
| 2024 | 31 380 € | 2 266 € | 12 344 € | 10 945 € | 1 399 € | 3 170 € | +7,2 % |
| 2023 | 15 284 € | 2 696 € | 10 955 € | 8 679 € | 2 276 € | 3 268 € | +17,6 % |
| 2022 | 44 985 € | 10 099 € | 18 769 € | 15 983 € | 2 786 € | 12 383 € | +22,4 % |
| 2021 | 45 980 € | 4 216 € | 24 968 € | 9 950 € | 15 018 € | 7 264 € | +9,2 % |
| 2020 | 34 690 € | 10 830 € | 23 314 € | 19 235 € | 4 079 € | 14 425 € | +31,2 % |
| 2019 | 48 949 € | 3 405 € | 10 760 € | 8 405 € | 2 355 € | 6 404 € | +7,0 % |
Riziko: zaplatí DOM-REALÍT PRÉMIUM?
Peniaze od štátu: DOM-REALÍT PRÉMIUM
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy DOM-REALÍT PRÉMIUM
Dátum vzniku DOM-REALÍT PRÉMIUM je 22. 2. 2019, teda pred 7 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2019. Na časovej osi je spolu 5 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/135157/B
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2019tržby 48 949 € · majetok 10 760 €
- Nový spoločník: Radovan VargaSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 7, posledné tržby 26 530 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti DOM-REALÍT PRÉMIUM
- prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
- prenájom hnuteľných vecí
- kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb a výroby
- počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
- administratívne služby
- činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
- vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti
- čistiace a upratovacie služby
- reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky
- fotografické služby
- poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve
- vedenie účtovníctva
- diagnostika kanalizačných potrubí a čistenie kanalizačných systémov
- podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom
- uskutočňovanie stavieb a ich zmien
- skladovanie a pomocné činnosti v doprave
- prípravné práce k realizácii stavby
- dizajnérske činnosti
- sprostredkovanie predaja, prenájmu a kúpy nehnuteľností ( realitná činnosť )
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 3. 11. 2026.
DOM-REALÍT PRÉMIUM v odvetví činnosti v oblasti nehnuteľností
DOM-REALÍT PRÉMIUM je v registri v odvetví Činnosti v oblasti nehnuteľností (SK NACE 68), činnosť prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 45 477 € (16 671 závierok), DOM-REALÍT PRÉMIUM má 26 530 €, čo je 58 % mediánu. V okrese Bratislava V je v tomto odvetví 1 388 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je DOM-REALÍT PRÉMIUM 554. z 792.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 16 100 €, polovica do 45 477 €, tri štvrtiny do 129 733 €; 10 % firiem má viac než 507 074 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 4 033 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 16 100 € |
| medián | 45 477 € |
| horný kvartil | 129 733 € |
| 10 % firiem má viac než | 507 074 € |
| DOM-REALÍT PRÉMIUM | 26 530 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 3. 11. 2026; mierka je logaritmická.
- DOM-REALÍT PRÉMIUM
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby DOM-REALÍT PRÉMIUM s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | DOM-REALÍT PRÉMIUM | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 26 530 € | 45 477 € |
| 2024 | 31 380 € | 41 471 € |
| 2023 | 15 284 € | 39 300 € |
| 2022 | 44 985 € | 39 153 € |
| 2021 | 45 980 € | 36 522 € |
| 2020 | 34 690 € | 38 866 € |
| 2019 | 48 949 € | 41 662 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| DOM-REALÍT PRÉMIUM | 26 530 € |
|---|---|
| medián okresu Bratislava V | 46 564 € |
| medián kraja | 47 376 € |
| medián Slovenska | 45 477 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- VETERAN SERVIS spol. s r. o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 59 326 € (2025)
- Spoločenstvo vlastníkov bytov Štúrova 24 a Zborovská 2Košice - mestská časť Juh · tržby 59 320 € (2025)
- Psychologická ambulancia Boteková, Botek s.r.o.Piešťany · tržby 59 317 € (2025)
- PREDOM spol. s r.o.Bratislava - mestská časť Dúbravka · tržby 59 315 € (2025)
- TURANCAR s.r.o.Nitra · tržby 59 312 € (2025)
- Ignis Altivolans s.r.o.Košice - mestská časť Juh · tržby 59 289 € (2013)
- SLOVKOR-M, s.r.o.Bratislava - mestská časť Petržalka · tržby 59 283 € (2025)
- FINREA s.r.o.Dolný Kubín · tržby 59 276 € (2025)
- J.R.Mediate, s.r.o.Revúca · tržby 59 274 € (2024)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb DOM-REALÍT PRÉMIUM, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo DOM-REALÍT PRÉMIUM: Bratislava - Petržalka
DOM-REALÍT PRÉMIUM sídli na adrese Rovniankova 1660/6, 851 02 Bratislava - mestská časť Petržalka, okres Bratislava V. V obci Bratislava - Petržalka je 32 475 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 34 554. Na tej istej adrese je zapísaných 26 aktívnych subjektov.
Bratislava - Petržalka: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava V ›Adresár firiem v okrese Bratislava V ›
DOM-REALÍT PRÉMIUM: IČO, sídlo a základné údaje
DOM-REALÍT PRÉMIUM s. r. o. (IČO 52228827) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Petržalka, okres Bratislava V. Dátum vzniku je 22. 2. 2019, na trhu je 7 rokov a štatutárom je Radovan Varga. Za rok 2025 sú v závierke tržby 26 530 € a výsledok hospodárenia +2 319 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 3. 11. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností (SK NACE 6820) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 22. 2. 2019 |
| Obec | Bratislava - Petržalka |
| Okres | Okres Bratislava V |
| Vyrubená daň z príjmov | 340 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 7 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví činnosti v oblasti nehnuteľností (SK NACE 68) DOM-REALÍT PRÉMIUM s. r. o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 26 530 €, typická firma odvetvia 45 477 € (medián z 16 671 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 3. 11. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Bratislava V ›Činnosti v oblasti nehnuteľností: tržby a mzdy ›Činnosti v oblasti nehnuteľností v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava V ›
Súvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
SKIN s.r.o.DOM-REALÍT 3 s. r. o.DOM-REALÍT, s.r.o.DOM-REALÍT 4 s.r.o.
Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Petržalka
Faurecia Automotive Slovakia s.r.o.ESET, spol. s r.o.SHELL Slovakia, s.r.o.Mercedes-Benz Slovakia s. r. o.JTI Slovak Republic, s.r.o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Petržalka ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 68.20) v okrese Bratislava V
AUPARK a. s.Cinre property s.r.o.BOWE Group, s.r.o.Svet zdravia Development, a.s.Bory Home III s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.