VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

GAGA group s.r.o.

Humenné · Reštauračné činnosti

748 447 €tržby 2025 ▲ 3 %+56 569 €zisk 2025

aktívna 7 rokov19 zamestnancov (2025)

Fakturačné údaje

Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 17. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

748 447 €tržby 2025 ▲ 3 %
+56 569 €zisk 2025
  1. 19 : tržby 222 376 €, výsledok hospodárenia -3 281 €
  2. 20 : tržby 248 228 €, výsledok hospodárenia -40 086 €
  3. 21 : tržby 405 251 €, výsledok hospodárenia 32 509 €
  4. 22 : tržby 579 641 €, výsledok hospodárenia 6 350 €
  5. 23 : tržby 745 192 €, výsledok hospodárenia 99 242 €
  6. 24 : tržby 723 296 €, výsledok hospodárenia 33 524 €
  7. 25 : tržby 748 447 €, výsledok hospodárenia 56 569 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

GAGA group s.r.o. (IČO 52136710) mala v roku 2025 tržby 748 447 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci GAGA group

V roku 2025 mala GAGA group priemerne 19 zamestnancov, osobné náklady v tom roku boli 145 275 €. Odhad hrubej mzdy zo závierky vychádzajú 468 € mesačne, priemerná hrubá mzda v odvetví Ubytovanie a stravovanie v okrese Humenné bola v roku 2025 886 €.

Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 28. 9. 2026.

Konateľ GAGA group

Podľa Registra právnických osôb koná za GAGA group 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 17. 10. 2026.

Spoločník GAGA group

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Podiely spoločníkov na vkladoch GAGA group
Podiely spoločníkov na vkladoch GAGA group Stanislav Galamb 100,0 %. Spolu 5 000 €. Stanislav Galamb: 5 000 €, 100,0 %100,0 % jediný spoločník
  • Stanislav Galamb100,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Stanislav Galambod 15. 8. 2024 5 000 €100,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok GAGA group

Za rok 2025 má GAGA group v závierke tržby 748 447 €, o 3,5 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +56 569 €. Závierky máme za 7 rokov (2019 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2025: 748 447 €.

Tržby 2025748 tis. €▲ +3,5 % medziročne
Výsledok hospodárenia 202557 tis. €zisk
Majetok (aktíva) 2025254 tis. €
Vlastné imanie 2025190 tis. €
Záväzky 202564 tis. €25,1 % majetku
Pridaná hodnota 2025231 tis. €
Zisková marža 2025+7,6 %medián odvetvia +2,9 %
Súčet výsledkov za 7 rokov185 tis. €2019 až 2025

Výkaz ziskov a strát GAGA group

Súvaha GAGA group

Všetky čísla zo závierok GAGA group (7 rokov)
Čísla zo závierok GAGA group po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
2025748 447 €56 569 €253 534 €189 826 €63 708 €230 787 €+7,6 %
2024723 296 €33 524 €151 501 €133 257 €18 244 €186 944 €+4,6 %
2023745 192 €99 242 €132 723 €99 733 €32 990 €217 355 €+13,3 %
2022579 641 €6 350 €75 066 €491 €74 575 €54 767 €+1,1 %
2021405 251 €32 509 €54 133 €−5 859 €59 992 €68 285 €+8,0 %
2020248 228 €−40 086 €65 185 €−38 367 €103 552 €−10 621 €−16,1 %
2019222 376 €−3 281 €29 057 €1 719 €27 338 €31 359 €−1,5 %

Riziko: zaplatí GAGA group?

GAGA group a verejné zmluvy

V Centrálnom registri zmlúv je 1 zmluva s dodávateľom GAGA group v objeme 6 749 € z roku 2019. Najväčší objem je s odberateľom Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Humenné: 6 749 € v 1 zmluve.

Zmluvy so štátom1Centrálny register zmlúv
Objem zmlúv6 749 €spolu za všetky roky
Prvá zmluva201928. 2. 2019

História firmy GAGA group

Dátum vzniku GAGA group je 10. 1. 2019, teda pred 7 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2019. Na časovej osi je spolu 9 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/37534/P
  2. Prvú verejnú zmluvu uzavrela do roka od vznikuObjednávateľ Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Humenné, hodnota zmluvy 6 749 €. Firma vznikla 10. 1. 2019.
  3. Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2120906590
  4. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2019tržby 222 376 € · majetok 29 057 €
  5. Nový spoločník: Stanislav GalambSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  6. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 7, posledné tržby 748 447 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti GAGA group

  • Pohostinská činnosť a výroba hotových jedál pre výdajne
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžok
  • Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu
  • Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky
  • Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
  • Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností
  • Poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiach
  • Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
  • Kuriérske služby
  • Prevádzkovanie výdajne stravy
  • Fotografické služby
  • Čistiace a upratovacie služby
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
  • Prenájom hnuteľných vecí
  • Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadení
  • Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí
  • Služby súvisiace s produkciou filmov, videozáznamov a zvukových nahrávok

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 17. 10. 2026.

GAGA group v odvetví reštaurácie a pohostinstvá

GAGA group je v registri v odvetví Reštaurácie a pohostinstvá (SK NACE 56), činnosť reštauračné činnosti. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 78 685 € (6 740 závierok), GAGA group má 748 447 €, čo je 9,5-násobok mediánu. V okrese Humenné je v tomto odvetví 219 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je GAGA group 4. z 73.

V odvetví v okrese Humenné219aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou6 740Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia79 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+2,9 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb GAGA group, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Ubytovanie a stravovanie v okrese Humenné ›

Sídlo GAGA group: Humenné

GAGA group sídli na adrese Štefánikova 6295/16, 066 01 Humenné, okres Humenné. V obci Humenné je 5 611 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 9 280. Na tej istej adrese je zapísaných 4 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Humenné5 611aktívnych
Subjektov v okrese Humenné9 280aktívnych
V tom istom odvetví219okres Humenné
Na tej istej adrese4aktívnych subjektov

Humenné: obyvatelia a dáta ›Okres Humenné ›Adresár firiem v okrese Humenné ›

GAGA group: IČO, sídlo a základné údaje

GAGA group s.r.o. (IČO 52136710) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Humenné, okres Humenné. Dátum vzniku je 10. 1. 2019, na trhu je 7 rokov a štatutárom je Stanislav Galamb. Za rok 2025 sú v závierke tržby 748 447 € a výsledok hospodárenia +56 569 €, počet zamestnancov podľa registra je 10 až 19.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 17. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieReštauračné činnosti (SK NACE 5611)
Základné imanie5 000 €
Vznik10. 1. 2019
ObecHumenné
OkresOkres Humenné
Účtovných závierok v registri7

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví reštaurácie a pohostinstvá (SK NACE 56) GAGA group s.r.o. patrí tržbami medzi 10 % najväčších firiem: za rok 2025 mala 748 447 €, typická firma odvetvia 78 685 €, čo je 9,5-násobok mediánu (medián z 6 740 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 18. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Humenné ›Reštaurácie a pohostinstvá: tržby a mzdy ›Reštaurácie a pohostinstvá v Prešovskom kraji ›Mzdy v okrese Humenné ›

Sieť prepojení firmy GAGA group

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu GAGA group

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu GAGA group

  • Tendre6súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 183 tis. €
  • Granty a dotácie78výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 196 tis. €
  • Končiace zmluvy103zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 1 500 €
  • Výhry konkurentov77firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 35 tis. €
  • Diery na trhu18odvetví chýba v meste Humennétypický nepokrytý dopyt 2,6 mil. €

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v obci Humenné

MECOM GROUP s.r.o.GVP, spol. s r.o. HumennéANDRITZ Slovakia s.r.o.Nexis Fibers a.s.OLDRATI SLOVENSKO s.r.o.Všetky firmy v obci Humenné ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 56.10) v okrese Humenné

Vysočanský P. s.r.o.MERRYS s.r.o.VISLO TRADE s.r.o.SWEET CATHY s.r.o.66 s. r. o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk