Sladká bodka s. r. o.
Trenčín · Reštauračné činnosti
21 523 €tržby 2025 ▼ 53 %−20 002 €strata 2025Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 9. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 18 : tržby 554 €, výsledok hospodárenia -3 475 €
- 19 : tržby 49 138 €, výsledok hospodárenia -11 654 €
- 20 : tržby 15 220 €, výsledok hospodárenia 9 673 €
- 21 : tržby 25 760 €, výsledok hospodárenia 20 258 €
- 22 : tržby 43 138 €, výsledok hospodárenia 8 090 €
- 23 : tržby 46 993 €, výsledok hospodárenia 14 084 €
- 24 : tržby 45 985 €, výsledok hospodárenia 13 156 €
- 25 : tržby 21 523 €, výsledok hospodárenia -20 002 €
Sladká bodka s. r. o. (IČO 52066681) mala v roku 2025 tržby 21 523 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci Sladká bodka
V roku 2025 mala Sladká bodka priemerne 0 zamestnancov, osobné náklady v tom roku boli 11 337 €.
- Počet zamestnancov
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2025 | 0 | 11 337 € | — |
| 2024 | — | 13 901 € | — |
| 2023 | — | 13 579 € | — |
| 2022 | — | 11 791 € | — |
| 2021 | — | 624 € | — |
| 2020 | — | 2 023 € | — |
| 2019 | — | 24 080 € | — |
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: príloha závierky 2025 (PDF), výkaz 2025 v RÚZ.
Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 6. 10. 2026.
Konateľ Sladká bodka
Podľa Registra právnických osôb koná za Sladká bodka 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 9. 10. 2026.
Spoločník Sladká bodka
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- Veronika Zuziaková100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Veronika Zuziakováod 14. 5. 2025 | 5 000 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok Sladká bodka
Za rok 2025 má Sladká bodka v závierke tržby 21 523 €, o 53,2 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia −20 002 €. Závierky máme za 8 rokov (2018 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2019: 49 138 €.
Výkaz ziskov a strát Sladká bodka
Najvyššie tržby: rok 2019, 49 138 €. Najnižšie: rok 2018, 554 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 21 523 € |
| 2024 | 45 985 € |
| 2023 | 46 993 € |
| 2022 | 43 138 € |
| 2021 | 25 760 € |
| 2020 | 15 220 € |
| 2019 | 49 138 € |
| 2018 | 554 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 5 rokoch, strata v 3 rokoch z 8 rokov. Súčet za celé obdobie: 30 130 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | −20 002 € |
| 2024 | 13 156 € |
| 2023 | 14 084 € |
| 2022 | 8 090 € |
| 2021 | 20 258 € |
| 2020 | 9 673 € |
| 2019 | −11 654 € |
| 2018 | −3 475 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- Sladká bodka
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je −92,9 %, medián odvetvia +2,9 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | Sladká bodka | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | −92,9 % | +2,9 % |
| 2024 | +28,6 % | +2,0 % |
| 2023 | +30,0 % | +1,0 % |
| 2022 | +18,8 % | −0,1 % |
| 2021 | +78,6 % | −2,5 % |
| 2020 | +63,6 % | −4,3 % |
| 2019 | −23,7 % | 0,0 % |
| 2018 | — | 0,0 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 3 z 6 rokov, najviac v roku 2021 (+69,3 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | −53,2 % |
| 2024 | −2,1 % |
| 2023 | +8,9 % |
| 2022 | +67,5 % |
| 2021 | +69,3 % |
| 2020 | −69,0 % |
| 2019 | +8 769,7 % |
| 2018 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha Sladká bodka
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 96 973 €, vlastné imanie 47 129 € a záväzky 49 844 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 96 973 € | 47 129 € | 49 844 € |
| 2024 | 84 015 € | 67 132 € | 16 883 € |
| 2023 | 71 608 € | 53 976 € | 17 632 € |
| 2022 | 59 937 € | 39 892 € | 20 045 € |
| 2021 | 51 274 € | 31 802 € | 19 472 € |
| 2020 | 28 997 € | 11 543 € | 17 454 € |
| 2019 | 23 813 € | 1 871 € | 21 942 € |
| 2018 | 2 831 € | 1 525 € | 1 306 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok Sladká bodka (8 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 21 523 € | −20 002 € | 96 973 € | 47 129 € | 49 844 € | 3 014 € | −92,9 % |
| 2024 | 45 985 € | 13 156 € | 84 015 € | 67 132 € | 16 883 € | 30 905 € | +28,6 % |
| 2023 | 46 993 € | 14 084 € | 71 608 € | 53 976 € | 17 632 € | 30 736 € | +30,0 % |
| 2022 | 43 138 € | 8 090 € | 59 937 € | 39 892 € | 20 045 € | 21 548 € | +18,8 % |
| 2021 | 25 760 € | 20 258 € | 51 274 € | 31 802 € | 19 472 € | 24 081 € | +78,6 % |
| 2020 | 15 220 € | 9 673 € | 28 997 € | 11 543 € | 17 454 € | 12 728 € | +63,6 % |
| 2019 | 49 138 € | −11 654 € | 23 813 € | 1 871 € | 21 942 € | 13 065 € | −23,7 % |
| 2018 | 554 € | −3 475 € | 2 831 € | 1 525 € | 1 306 € | −2 841 € | −627,3 % |
Riziko: zaplatí Sladká bodka?
Peniaze od štátu: Sladká bodka
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy Sladká bodka
Dátum vzniku Sladká bodka je 23. 11. 2018, teda pred 7 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2018. Na časovej osi je spolu 8 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/37382/R
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2018tržby 554 € · majetok 2 831 €
- Nový štatutár: Veronika ZuziakováKonateľ
- Nový spoločník: Veronika ZuziakováSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 8, posledné tržby 21 523 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti Sladká bodka
- Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu
- Poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiach
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
- Fotografické služby
- Prenájom hnuteľných vecí
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Administratívne služby
- Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky
- Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí
- Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských, zábavných, športových zariadení a zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu
- Čistiace a upratovacie služby
- Prípravné práce k realizácii stavby
- Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
- Oprava osobných potrieb a potrieb pre domácnosť
- Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 9. 10. 2026.
Sladká bodka v odvetví reštaurácie a pohostinstvá
Sladká bodka je v registri v odvetví Reštaurácie a pohostinstvá (SK NACE 56), činnosť reštauračné činnosti. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 78 685 € (6 740 závierok), Sladká bodka má 21 523 €, čo je 27 % mediánu. V okrese Trenčín je v tomto odvetví 440 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Sladká bodka 118. z 162.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 28 731 €, polovica do 78 685 €, tri štvrtiny do 274 546 €; 10 % firiem má viac než 682 043 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 7 694 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 28 731 € |
| medián | 78 685 € |
| horný kvartil | 274 546 € |
| 10 % firiem má viac než | 682 043 € |
| Sladká bodka | 21 523 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 14. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- Sladká bodka
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby Sladká bodka s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | Sladká bodka | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 21 523 € | 78 685 € |
| 2024 | 45 985 € | 78 424 € |
| 2023 | 46 993 € | 71 990 € |
| 2022 | 43 138 € | 59 132 € |
| 2021 | 25 760 € | 44 924 € |
| 2020 | 15 220 € | 47 466 € |
| 2019 | 49 138 € | 59 884 € |
| 2018 | 554 € | 57 619 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| Sladká bodka | 21 523 € |
|---|---|
| medián okresu Trenčín | 70 340 € |
| medián kraja | 75 571 € |
| medián Slovenska | 78 685 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- PEAR pubs s. r. o.Konská · tržby 51 580 € (2025)
- PISTORIA s.r.o.Košice - mestská časť Juh · tržby 51 575 € (2025)
- HAMBO s.r.o.Bidovce · tržby 51 499 € (2023)
- CASECO PP, s. r. o.Batizovce · tržby 51 466 € (2025)
- MAFES, s. r. o.Svätý Kríž · tržby 51 428 € (2025)
- LEKON, s.r.o.Svidník · tržby 51 398 € (2025)
- MEDÁRŇA s. r. o.Slepčany · tržby 51 363 € (2025)
- "U Majstra" s.r.o.Šurany · tržby 51 360 € (2025)
- MIMA a spol. s. r. o.Banská Bystrica · tržby 51 282 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Sladká bodka, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo Sladká bodka: Trenčín
Sladká bodka sídli na adrese Duklianskych hrdinov 875/16, 911 05 Trenčín, okres Trenčín. V obci Trenčín je 12 184 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 19 680. Na tej istej adrese je zapísaných 2 aktívnych subjektov.
Trenčín: obyvatelia a dáta ›Okres Trenčín ›Adresár firiem v okrese Trenčín ›
Sladká bodka: IČO, sídlo a základné údaje
Sladká bodka s. r. o. (IČO 52066681) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Trenčín, okres Trenčín. Dátum vzniku je 23. 11. 2018, na trhu je 7 rokov a štatutárom je Veronika Zuziaková. Za rok 2025 sú v závierke tržby 21 523 € a výsledok hospodárenia −20 002 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 9. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Reštauračné činnosti (SK NACE 5611) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 23. 11. 2018 |
| Obec | Trenčín |
| Okres | Okres Trenčín |
| Účtovných závierok v registri | 8 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví reštaurácie a pohostinstvá (SK NACE 56) Sladká bodka s. r. o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 21 523 €, typická firma odvetvia 78 685 € (medián z 6 740 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 14. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Trenčín ›Reštaurácie a pohostinstvá: tržby a mzdy ›Reštaurácie a pohostinstvá v Trenčianskom kraji ›Mzdy v okrese Trenčín ›
Sieť prepojení firmy Sladká bodka
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu Sladká bodka
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu Sladká bodka
- Tendre9súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 183 tis. €
- Granty a dotácie81výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 196 tis. €
- Končiace zmluvy104zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 1 400 €
- Výhry konkurentov77firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 35 tis. €
- Diery na trhu6odvetví chýba v meste Trenčíntypický nepokrytý dopyt 855 tis. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava983 zmlúv za 3 roky · 12 971 360 € · naposledy 11. 10. 2026Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.247 zmlúv za 3 roky · 403 467 € · naposledy 22. 9. 2026Hotelová akadémia Ľ. Wintera, Stromová 34, 921 01 Piešťany 1153 zmlúv za 3 roky · 174 € · naposledy 1. 9. 2026 Všetkých 1 333 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v obci Trenčín
4MP International, s.r.o.MSM LAND SYSTEMS s.r.o.DEFENCE TRADE SLOVAKIA, s.r.o.LEONI Wiring Systems Slovakia, spol. s r. o.A R A V E R a. s.Všetky firmy v obci Trenčín ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 56.10) v okrese Trenčín
PANDA - Ázijské špeciality N Hung s. r. o.PARTY PRO s. r. o.Bosco restaurant & bowling s. r. o.J. N. MAXX, s.r.o.Masterchef Catering, s. r. o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.