Sineser s.r.o.
Bratislava - Nové Mesto · Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia
535 €tržby 2018+19 €zisk 2018aktívna 8 rokov
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 31. 10. 2026 Čo prezradí IČO a ako ho overiť ›
Tržby a zisk rok po roku
- 18 : tržby 535 €, výsledok hospodárenia 19 €
Sineser s.r.o. (IČO 51983443), sídlo Bratislava - mestská časť Nové Mesto, je v registri zapísaná od 9. 10. 2018 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 31. 10. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2018.
Prejsť na časť profilu 10
Konateľ Sineser
Podľa Registra právnických osôb koná za Sineser 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 31. 10. 2026.
Spoločníci Sineser
V registri sú zapísaní 2 spoločníci.
- Aiguo Li50,0 %
- Tisl SK s. r. o.50,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Aiguo Liod 28. 5. 2019 | 2 500 € | 50,0 % |
| Tisl SK s. r. o.od 28. 5. 2019 | 2 500 € | 50,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok Sineser
Za rok 2018 má Sineser v závierke tržby 535 €, a výsledok hospodárenia +19 €.
Všetky čísla zo závierok Sineser (1 rok)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2018 | 535 € | 19 € | 5 025 € | 5 019 € | 6 € | 25 € | +3,6 % |
Riziko: zaplatí Sineser?
Peniaze od štátu: Sineser
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy Sineser
Dátum vzniku Sineser je 9. 10. 2018, teda pred 8 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2018. Na časovej osi je spolu 5 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/135758/B
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2018tržby 535 € · majetok 5 025 €
- Nový štatutár: Aiguo LiKonateľ
- Nový spoločník: Aiguo LiSpoločník v.o.s. / s.r.o.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti Sineser
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
- Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky
- Prenájom hnuteľných vecí
- Čistiace a upratovacie služby
- Administratívne služby
- Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí
- Poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiach
- Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu
- Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
- Prípravné práce k realizácii stavby
- Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
- Ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžok
- Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností
- Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 31. 10. 2026.
Sineser v odvetví vedenie firiem a poradenstvo v riadení
Sineser je v registri v odvetví Vedenie firiem a poradenstvo v riadení (SK NACE 70), činnosť poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia. Medián tržieb odvetvia za rok 2018 je 37 076 € (10 037 závierok), Sineser má 535 €, čo je 1 % mediánu. V okrese Bratislava III je v tomto odvetví 3 028 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Sineser 1 341. z 1 368.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 12 329 €, polovica do 37 076 €, tri štvrtiny do 111 443 €; 10 % firiem má viac než 382 371 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 2 667 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 12 329 € |
| medián | 37 076 € |
| horný kvartil | 111 443 € |
| 10 % firiem má viac než | 382 371 € |
| Sineser | 535 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 2. 11. 2026; mierka je logaritmická.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2018.
Čísla v tabuľke
| Sineser | 535 € |
|---|---|
| medián okresu Bratislava III | 49 445 € |
| medián kraja | 40 695 € |
| medián Slovenska | 37 076 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- 3AM, k.s. v likvidáciiČadca · tržby 1 185 € (2014)
- NEXT DEAL, s.r.o.Košice - mestská časť Juh · tržby 1 182 € (2025)
- KOUČING s.r.o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 1 180 € (2020)
- MIDFIN s.r.o.Bratislava - mestská časť Dúbravka · tržby 1 179 € (2025)
- DESIGN-FACTORY MIKITKA s. r. o.Holíč · tržby 1 176 € (2025)
- Grobeo s. r. o.Košice - mestská časť Západ · tržby 1 175 € (2025)
- Poistka s. r. o.Bratislava - mestská časť Podunajské Biskupice · tržby 1 174 € (2025)
- Bios-Medica s.r.o.Zvolen · tržby 1 173 € (2023)
- MA W Trade, s.r.o.Bratislava - mestská časť Petržalka · tržby 1 170 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Sineser, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Odborné, vedecké a technické činnosti v okrese Bratislava III ›
Sídlo Sineser: Bratislava - Nové Mesto
Sineser sídli na adrese Stará Vajnorská 13027/17, 831 04 Bratislava - mestská časť Nové Mesto, okres Bratislava III. V obci Bratislava - Nové Mesto je 24 640 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 47 379. Na tej istej adrese je zapísaných 8 aktívnych subjektov.
Bratislava - Nové Mesto: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava III ›Adresár firiem v okrese Bratislava III ›
Sineser: IČO, sídlo a základné údaje
Sineser s.r.o. (IČO 51983443) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Nové Mesto, okres Bratislava III. Dátum vzniku je 9. 10. 2018, na trhu je 8 rokov a štatutárom je Aiguo Li. Za rok 2018 sú v závierke tržby 535 € a výsledok hospodárenia +19 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 31. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia (SK NACE 7020) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 9. 10. 2018 |
| Obec | Bratislava - Nové Mesto |
| Okres | Okres Bratislava III |
| Účtovných závierok v registri | 1 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví vedenie firiem a poradenstvo v riadení (SK NACE 70) Sineser s.r.o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2018 mala 535 €, typická firma odvetvia 37 076 € (medián z 10 037 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 2. 11. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Bratislava III ›Vedenie firiem a poradenstvo v riadení: tržby a mzdy ›Vedenie firiem a poradenstvo v riadení v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava III ›
Súvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
Tisl SK s. r. o.MNSTS s. r. o.Lleen s. r. o.Aiguo Li, s. r. o.
Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Nové Mesto
Kaufland Slovenská republika v.o.s.GGT a. s.Porsche Slovakia, spol. s r.o.ORLEN Unipetrol Slovakia s. r. o.MH Teplárenský holding, a.s.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Nové Mesto ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 70.22) v okrese Bratislava III
Baramist, s.r.o.TRANSFER International Staff k.s.Greyson Consulting s.r.o.SZILCAR PARTNERS s.r.o.FBA Slovakia, s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.