VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

Nové bývanie Sk, s.r.o.

Levice · Ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce

76 250 €tržby 2023 ▼ 25 %+10 129 €zisk 2023

Fakturačné údaje

Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 8. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

76 250 €tržby 2023 ▼ 25 %
+10 129 €zisk 2023
  1. 17 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia neuvedený
  2. 18 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -2 307 €
  3. 19 : tržby 83 333 €, výsledok hospodárenia 8 371 €
  4. 20 : tržby 250 000 €, výsledok hospodárenia 31 131 €
  5. 21 : tržby 23 333 €, výsledok hospodárenia -7 474 €
  6. 22 : tržby 102 117 €, výsledok hospodárenia 13 642 €
  7. 23 : tržby 76 250 €, výsledok hospodárenia 10 129 €
  8. 24 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 4 128 €
  9. 25 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -19 469 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

Nové bývanie Sk, s.r.o. (IČO 51962951), sídlo Levice, je v registri zapísaná od 28. 9. 2018 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 8. 10. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2023.

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci Nové bývanie Sk

osobné náklady v roku 2022 boli 7 111 €.

Náklady: výkaz ziskov a strát 2022 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 3. 10. 2026.

Konateľ Nové bývanie Sk

Podľa Registra právnických osôb koná za Nové bývanie Sk 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 8. 10. 2026.

Spoločník Nové bývanie Sk

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Podiely spoločníkov na vkladoch Nové bývanie Sk
Podiely spoločníkov na vkladoch Nové bývanie Sk Štefan Kosnovský 100,0 %. Spolu 5 000 €. Štefan Kosnovský: 5 000 €, 100,0 %100,0 % jediný spoločník
  • Štefan Kosnovský100,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Štefan Kosnovskýod 28. 9. 2018 5 000 €100,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok Nové bývanie Sk

Za rok 2023 má Nové bývanie Sk v závierke tržby 76 250 €, o 25,3 % menej než v roku 2022, a výsledok hospodárenia +10 129 €. Závierky máme za 9 rokov (2017 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2020: 250 000 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 340 € podľa Finančnej správy SR.

Tržby 202376 tis. €▼ −25,3 % medziročne
Výsledok hospodárenia 202310 tis. €zisk
Majetok (aktíva) 202585 tis. €
Vlastné imanie 202543 tis. €
Záväzky 202541 tis. €49,0 % majetku
Pridaná hodnota 2025−1 770 €
Zisková marža 2023+13,3 %medián odvetvia +2,0 %
Súčet výsledkov za 9 rokov38 tis. €2017 až 2025
Vyrubená daň z príjmov340 €obdobie do 31. 12. 2025

Výkaz ziskov a strát Nové bývanie Sk

Súvaha Nové bývanie Sk

Všetky čísla zo závierok Nové bývanie Sk (9 rokov)
Čísla zo závierok Nové bývanie Sk po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
2025—−19 469 €84 604 €43 151 €41 453 €−1 770 €—
2024—4 128 €106 889 €62 620 €44 269 €−1 262 €—
202376 250 €10 129 €58 614 €58 492 €122 €16 662 €+13,3 %
2022102 117 €13 642 €73 139 €48 363 €24 776 €34 294 €+13,4 %
202123 333 €−7 474 €94 358 €34 721 €59 637 €19 784 €−32,0 %
2020250 000 €31 131 €70 878 €42 195 €28 683 €68 134 €+12,5 %
201983 333 €8 371 €40 114 €11 064 €29 050 €21 931 €+10,0 %
2018—−2 307 €7 665 €2 693 €4 972 €−299 €—
2017——5 025 €5 000 €25 €——

Riziko: zaplatí Nové bývanie Sk?

Peniaze od štátu: Nové bývanie Sk

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy Nové bývanie Sk

Dátum vzniku Nové bývanie Sk je 28. 9. 2018, teda pred 8 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2017. Na časovej osi je spolu 8 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2017majetok 5 025 €
  2. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/46617/N
  3. Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2120848466
  4. Prvé tržby po 2 rokoch bez tržiebZa rok 2019 firma vykázala 83 333 €.
  5. Nový spoločník: Štefan KosnovskýSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  6. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 9.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti Nové bývanie Sk

  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
  • činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
  • administratívne služby
  • uskutočňovanie stavieb a ich zmien
  • prípravné práce k realizácii stavby
  • dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
  • nákladná cestná doprava vykonaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 8. 10. 2026.

Nové bývanie Sk v odvetví špecializované stavebné práce

Nové bývanie Sk je v registri v odvetví Špecializované stavebné práce (SK NACE 43), činnosť ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce. Medián tržieb odvetvia za rok 2023 je 84 532 € (12 809 závierok), Nové bývanie Sk má 76 250 €, čo je 90 % mediánu. V okrese Levice je v tomto odvetví 2 124 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Nové bývanie Sk 106. z 240.

V odvetví v okrese Levice2 124aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou12 809Slovensko, rok 2023
Medián tržieb odvetvia85 tis. €rok 2023
Medián ziskovej marže+2,0 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Nové bývanie Sk, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Stavebníctvo v okrese Levice ›

Sídlo Nové bývanie Sk: Levice

Nové bývanie Sk sídli na adrese Ulica pod záhradami 6986/70, 934 01 Levice, okres Levice. V obci Levice je 6 004 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 16 545.

Subjektov v obci Levice6 004aktívnych
Subjektov v okrese Levice16 545aktívnych
V tom istom odvetví2 124okres Levice

Levice: obyvatelia a dáta ›Okres Levice ›Adresár firiem v okrese Levice ›

Nové bývanie Sk: IČO, sídlo a základné údaje

Nové bývanie Sk, s.r.o. (IČO 51962951) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Levice, okres Levice. Dátum vzniku je 28. 9. 2018, na trhu je 8 rokov a štatutárom je Štefan Kosnovský. Za rok 2023 sú v závierke tržby 76 250 € a výsledok hospodárenia +10 129 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 8. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieOstatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce (SK NACE 4335)
Základné imanie5 000 €
Vznik28. 9. 2018
ObecLevice
OkresOkres Levice
Vyrubená daň z príjmov340 € (za obdobie do 31. 12. 2025)
Účtovných závierok v registri9

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví špecializované stavebné práce (SK NACE 43) Nové bývanie Sk, s.r.o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2023 mala 76 250 €, typická firma odvetvia 84 532 € (medián z 12 809 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 12. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Levice ›Špecializované stavebné práce: tržby a mzdy ›Špecializované stavebné práce v Nitrianskom kraji ›Mzdy v okrese Levice ›

Sieť prepojení firmy Nové bývanie Sk

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu Nové bývanie Sk

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu Nové bývanie Sk

  • Tendre101súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 1,4 mil. €
  • Granty a dotácie87výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 184 tis. €
  • Končiace zmluvy75zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 59 tis. €
  • Výhry konkurentov407firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 598 tis. €
  • Diery na trhu12odvetví chýba v meste Levicetypický nepokrytý dopyt 1,1 mil. €

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v obci Levice

Haleon Levice, s.r.o.Veľkoobchodný družstevný podnik, akciová…Cloetta Slovakia s.r.o.Camfil s.r.o.ŠPED-TRANS Levice, a.s.Všetky firmy v obci Levice ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 43.39) v okrese Levice

ALMA3, s.r.o.RMM plus s.r.o.RT Best Industry s.r.o.STAMOL, s. r. o.SANTEA - PERSONAL SERVICES, s.r.o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk