Štatistiky Kompletné dáta o firme

LWD s.r.o.

Bratislava - Ružinov · Výroba vrchného ošatenia

100 €tržby 2023 ▼ 99 %−3 556 €strata 2023

Fakturačné údaje

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 6. 11. 2026
Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 6. 11. 2026 Čo prezradí IČO a ako ho overiť ›

Tržby a zisk rok po roku

100 €tržby 2023 ▼ 99 %
−3 556 €strata 2023
  1. 18 : tržby 13 831 €, výsledok hospodárenia 2 359 €
  2. 19 : tržby 67 471 €, výsledok hospodárenia 22 522 €
  3. 20 : tržby -142 €, výsledok hospodárenia -11 476 €
  4. 21 : tržby 11 935 €, výsledok hospodárenia -2 618 €
  5. 22 : tržby 11 788 €, výsledok hospodárenia 4 460 €
  6. 23 : tržby 100 €, výsledok hospodárenia -3 556 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

LWD s.r.o. (IČO 51961008), sídlo Bratislava - mestská časť Ružinov, je v registri zapísaná od 3. 10. 2018 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 6. 11. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2023.

Prejsť na časť profilu 10

Konateľ LWD

Podľa Registra právnických osôb koná za LWD 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Ela Kondapanenikonateľ, spoločník v.o.s. / s.r.o.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 6. 11. 2026.

Spoločník LWD

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Ela Kondapanenispoločník

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 6. 11. 2026.

Kto firmu skutočne vlastní a kde nájsť konečného užívateľa výhod ›

Tržby, zisk a majetok LWD

Za rok 2023 má LWD v závierke tržby 100 €, o 99,2 % menej než v roku 2022, a výsledok hospodárenia −3 556 €. Závierky máme za 6 rokov (2018 až 2023), najvyššie tržby sú z roku 2019: 67 471 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 340 € podľa Finančnej správy SR.

Tržby 2023100 €▼ −99,2 % medziročne
Výsledok hospodárenia 2023−3 556 €strata
Majetok (aktíva) 20236 334 €
Vlastné imanie 20233 786 €
Záväzky 20232 548 €40,2 % majetku
Pridaná hodnota 2023−3 023 €
Zisková marža 2023−3 556,0 %medián odvetvia +1,6 %
Súčet výsledkov za 6 rokov12 tis. €2018 až 2023
Vyrubená daň z príjmov340 €obdobie do 31. 12. 2025

Výkaz ziskov a strát LWD

Súvaha LWD

Všetky čísla zo závierok LWD (6 rokov)
Čísla zo závierok LWD po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
2023100 €−3 556 €6 334 €3 786 €2 548 €−3 023 €−3 556,0 %
202211 788 €4 460 €12 157 €7 342 €4 815 €5 179 €+37,8 %
202111 935 €−2 618 €5 020 €2 882 €2 138 €−2 011 €−21,9 %
2020-142 €−11 476 €18 470 €18 405 €65 €−11 374 €—
201967 471 €22 522 €37 509 €29 881 €7 628 €28 789 €+33,4 %
201813 831 €2 359 €9 755 €7 359 €2 396 €3 156 €+17,1 %
Odkiaľ sú tržby a zisk a kedy pribudne závierka za ďalší rok ›

Riziko: zaplatí LWD?

Peniaze od štátu: LWD

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy LWD

Dátum vzniku LWD je 3. 10. 2018, teda pred 8 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2018. Na časovej osi je spolu 9 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/157477/B
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2018tržby 13 831 € · majetok 9 755 €
  3. Nový spoločník: Ela KondapaneniSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  4. Nový štatutár: Ela KondapaneniKonateľ

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti LWD

  • Odevná výroba
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
  • Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
  • Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
  • Služby požičovní
  • Prenájom hnuteľných vecí
  • Administratívne služby
  • Vedenie účtovníctva
  • Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí
  • Prípravné práce k realizácii stavby
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
  • Sprostredkovanie predaja, prenájmu a kúpy nehnuteľností (realitná činnosť)

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 6. 11. 2026.

LWD v odvetví výroba odevov

LWD je v registri v odvetví Výroba odevov (SK NACE 14), činnosť výroba vrchného ošatenia. Medián tržieb odvetvia za rok 2023 je 37 887 € (1 227 závierok), LWD má 100 €, čo je 0 % mediánu. V okrese Bratislava II je v tomto odvetví 181 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je LWD 77. z 80.

V odvetví v okrese Bratislava II181aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou1 227Slovensko, rok 2023
Medián tržieb odvetvia38 tis. €rok 2023
Medián ziskovej marže+1,6 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb LWD, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Priemyselná výroba v okrese Bratislava II ›

Sídlo LWD: Bratislava - Ružinov

LWD sídli na adrese Záhradnícka 4837/61, 821 08 Bratislava - mestská časť Ružinov, okres Bratislava II. V obci Bratislava - Ružinov je 43 934 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 55 315. Na tej istej adrese je zapísaných 3 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Bratislava - Ružinov43 934aktívnych
Subjektov v okrese Bratislava II55 315aktívnych
V tom istom odvetví181okres Bratislava II
Na tej istej adrese3aktívnych subjektov

Bratislava - Ružinov: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava II ›Adresár firiem v okrese Bratislava II ›

LWD: IČO, sídlo a základné údaje

LWD s.r.o. (IČO 51961008) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Ružinov, okres Bratislava II. Dátum vzniku je 3. 10. 2018, na trhu je 8 rokov a štatutárom je Ela Kondapaneni. Za rok 2023 sú v závierke tržby 100 € a výsledok hospodárenia −3 556 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 6. 11. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieVýroba vrchného ošatenia (SK NACE 1421)
Základné imanie5 000 €
Vznik3. 10. 2018
ObecBratislava - Ružinov
OkresOkres Bratislava II
Vyrubená daň z príjmov340 € (za obdobie do 31. 12. 2025)
Účtovných závierok v registri6

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví výroba odevov (SK NACE 14) LWD s.r.o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2023 mala 100 €, typická firma odvetvia 37 887 € (medián z 1 227 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 6. 11. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Bratislava II ›Výroba odevov: tržby a mzdy ›Výroba odevov v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava II ›

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Ružinov

SLOVNAFT, a.s.Slovenské elektrárne, a.s.Lidl Slovenská republika, s.r.o.Slovak Telekom, a.s.Alza.sk s. r. o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Ružinov ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 14.19) v okrese Bratislava II

LAVACOM s.r.o.Changez s. r. o.AZ-MIHO s.r.o.EL ENTERPRISE, s. r. o.NIDU s. r. o.

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.skDatahorses, kybernetická bezpečnosť