VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

XIAO YING s. r. o.

Žilina · Reštauračné činnosti

278 523 €tržby 2025 ▲ 10 %+33 085 €zisk 2025

Fakturačné údaje

Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 5. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

278 523 €tržby 2025 ▲ 10 %
+33 085 €zisk 2025
  1. 18 : tržby 21 687 €, výsledok hospodárenia 2 433 €
  2. 19 : tržby 69 791 €, výsledok hospodárenia 1 490 €
  3. 20 : tržby 52 934 €, výsledok hospodárenia -29 138 €
  4. 21 : tržby 48 776 €, výsledok hospodárenia -24 557 €
  5. 22 : tržby 128 023 €, výsledok hospodárenia -4 442 €
  6. 23 : tržby 199 145 €, výsledok hospodárenia 20 636 €
  7. 24 : tržby 252 297 €, výsledok hospodárenia 27 499 €
  8. 25 : tržby 278 523 €, výsledok hospodárenia 33 085 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

XIAO YING s. r. o. (IČO 51862883) mala v roku 2025 tržby 278 523 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci XIAO YING

XIAO YING má podľa Registra organizácií ŠÚ SR 5 až 9 zamestnancov, osobné náklady v roku 2025 boli 67 667 €.

Pásmo: Register organizácií ŠÚ SR. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 28. 9. 2026.

Konateľ XIAO YING

Podľa Registra právnických osôb koná za XIAO YING 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 5. 10. 2026.

Spoločník XIAO YING

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Podiely spoločníkov na vkladoch XIAO YING
Podiely spoločníkov na vkladoch XIAO YING Xuejing Chen 100,0 %. Spolu 5 000 €. Xuejing Chen: 5 000 €, 100,0 %100,0 % jediný spoločník
  • Xuejing Chen100,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Xuejing Chenod 14. 9. 2018 5 000 €100,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok XIAO YING

Za rok 2025 má XIAO YING v závierke tržby 278 523 €, o 10,4 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +33 085 €. Závierky máme za 8 rokov (2018 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2025: 278 523 €.

Tržby 2025279 tis. €▲ +10,4 % medziročne
Výsledok hospodárenia 202533 tis. €zisk
Majetok (aktíva) 202572 tis. €
Vlastné imanie 202545 tis. €
Záväzky 202527 tis. €37,7 % majetku
Pridaná hodnota 2025125 tis. €
Zisková marža 2025+11,9 %medián odvetvia +2,9 %
Súčet výsledkov za 8 rokov27 tis. €2018 až 2025

Výkaz ziskov a strát XIAO YING

Súvaha XIAO YING

Všetky čísla zo závierok XIAO YING (8 rokov)
Čísla zo závierok XIAO YING po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
2025278 523 €33 085 €71 822 €44 741 €27 081 €124 783 €+11,9 %
2024252 297 €27 499 €75 291 €31 086 €44 205 €115 796 €+10,9 %
2023199 145 €20 636 €43 555 €3 587 €39 968 €69 698 €+10,4 %
2022128 023 €−4 442 €−316 €−52 941 €52 625 €29 406 €−3,5 %
202148 776 €−24 557 €45 172 €−48 499 €93 671 €−4 836 €−50,3 %
202052 934 €−29 138 €13 164 €−23 942 €37 106 €13 242 €−55,0 %
201969 791 €1 490 €28 180 €6 612 €21 568 €14 945 €+2,1 %
201821 687 €2 433 €10 897 €7 433 €3 464 €7 011 €+11,2 %

Riziko: zaplatí XIAO YING?

XIAO YING a verejné zmluvy

V Centrálnom registri zmlúv je 1 zmluva s dodávateľom XIAO YING z roku 2020.

Zmluvy so štátom1Centrálny register zmlúv
Prvá zmluva202022. 5. 2020

História firmy XIAO YING

Dátum vzniku XIAO YING je 14. 9. 2018, teda pred 8 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2018. Na časovej osi je spolu 9 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/90729/L
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2018tržby 21 687 € · majetok 10 897 €
  3. Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2120841624
  4. Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Žilina. Firma vznikla 14. 9. 2018.
  5. Nový spoločník: Xuejing ChenSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  6. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 8, posledné tržby 278 523 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti XIAO YING

  • Pohostinská činnosť a výroba hotových jedál pre výdajne
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
  • Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky
  • Prenájom hnuteľných vecí
  • Donášková služba

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 5. 10. 2026.

XIAO YING v odvetví reštaurácie a pohostinstvá

XIAO YING je v registri v odvetví Reštaurácie a pohostinstvá (SK NACE 56), činnosť reštauračné činnosti. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 78 707 € (6 727 závierok), XIAO YING má 278 523 €, čo je 3,5-násobok mediánu. V okrese Žilina je v tomto odvetví 684 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je XIAO YING 69. z 264.

V odvetví v okrese Žilina684aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou6 727Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia79 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+2,9 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb XIAO YING, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Ubytovanie a stravovanie v okrese Žilina ›

Sídlo XIAO YING: Žilina

XIAO YING sídli na adrese Mariánske námestie 29/6, 010 01 Žilina, okres Žilina. V obci Žilina je 21 308 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 34 660. Na tej istej adrese je zapísaných 18 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Žilina21 308aktívnych
Subjektov v okrese Žilina34 660aktívnych
V tom istom odvetví684okres Žilina
Na tej istej adrese18aktívnych subjektov

Žilina: obyvatelia a dáta ›Okres Žilina ›Adresár firiem v okrese Žilina ›

XIAO YING: IČO, sídlo a základné údaje

XIAO YING s. r. o. (IČO 51862883) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Žilina, okres Žilina. Dátum vzniku je 14. 9. 2018, na trhu je 8 rokov a štatutárom je Xuejing Chen. Za rok 2025 sú v závierke tržby 278 523 € a výsledok hospodárenia +33 085 €, počet zamestnancov podľa registra je 5 až 9.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 5. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieReštauračné činnosti (SK NACE 5611)
Základné imanie5 000 €
Vznik14. 9. 2018
ObecŽilina
OkresOkres Žilina
Účtovných závierok v registri9

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví reštaurácie a pohostinstvá (SK NACE 56) XIAO YING s. r. o. patrí tržbami do štvrtiny najväčších firiem: za rok 2025 mala 278 523 €, typická firma odvetvia 78 707 €, čo je 3,5-násobok mediánu (medián z 6 727 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 13. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Žilina ›Reštaurácie a pohostinstvá: tržby a mzdy ›Reštaurácie a pohostinstvá v Žilinskom kraji ›Mzdy v okrese Žilina ›

Sieť prepojení firmy XIAO YING

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu XIAO YING

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu XIAO YING

  • Tendre10súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 197 tis. €
  • Granty a dotácie84výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 196 tis. €
  • Končiace zmluvy103zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 1 500 €
  • Výhry konkurentov77firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 35 tis. €
  • Diery na trhu2odvetvia chýbajú v meste Žilinatypický nepokrytý dopyt 1,2 mil. €

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v obci Žilina

Stredoslovenská energetika, a. s.SUNGWOO HITECH Slovakia s.r.o.Stredoslovenská distribučná, a.s.TIPSPORT SK, a.s.Hyundai Transys Slovakia s. r. o.Všetky firmy v obci Žilina ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 56.10) v okrese Žilina

SLOVTREND, s.r.o.spago s. r. o.EL TORO, s.r.o.Walter group, s.r.o.OC-W s.r.o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk