Štatistiky Kompletné dáta o firme

BENU Páričkova, s.r.o.

Bratislava - Vrakuňa · Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia

58 877 €tržby 2023 ▼ 41 %−41 733 €strata 2023

Fakturačné údaje

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 5. 11. 2026
Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 6. 11. 2026 Čo prezradí IČO a ako ho overiť ›

Tržby a zisk rok po roku

58 877 €tržby 2023 ▼ 41 %
−41 733 €strata 2023
  1. 18 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -22 €
  2. 19 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -154 €
  3. 20 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -154 €
  4. 21 : tržby 66 757 €, výsledok hospodárenia 3 587 €
  5. 22 : tržby 99 747 €, výsledok hospodárenia -74 656 €
  6. 23 : tržby 58 877 €, výsledok hospodárenia -41 733 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

BENU Páričkova, s.r.o. (IČO 51862107), sídlo Bratislava - mestská časť Vrakuňa, je v registri zapísaná od 11. 8. 2018 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 6. 11. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2023.

Prejsť na časť profilu 11

Zamestnanci BENU Páričkova

V roku 2023 mala BENU Páričkova priemerne 0 zamestnancov, osobné náklady v tom roku boli 27 959 €.

Počet: poznámky účtovnej závierky 2023 v RÚZ, zber 28. 9. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2023 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 4. 10. 2026.

Konateľ BENU Páričkova

Podľa Registra právnických osôb koná za BENU Páričkova 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 6. 11. 2026.

Spoločníci BENU Páričkova

V registri sú zapísaní 2 spoločníci.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 6. 11. 2026.

Kto firmu skutočne vlastní a kde nájsť konečného užívateľa výhod ›

Tržby, zisk a majetok BENU Páričkova

Za rok 2023 má BENU Páričkova v závierke tržby 58 877 €, o 41,0 % menej než v roku 2022, a výsledok hospodárenia −41 733 €. Závierky máme za 6 rokov (2018 až 2023), najvyššie tržby sú z roku 2022: 99 747 €.

Tržby 202359 tis. €▼ −41,0 % medziročne
Výsledok hospodárenia 2023−42 tis. €strata
Majetok (aktíva) 202377 tis. €
Vlastné imanie 202324 tis. €
Záväzky 202353 tis. €68,6 % majetku
Pridaná hodnota 2023−9 213 €
Zisková marža 2023−70,9 %medián odvetvia +4,8 %
Súčet výsledkov za 6 rokov−113 tis. €2018 až 2023

Výkaz ziskov a strát BENU Páričkova

Súvaha BENU Páričkova

Všetky čísla zo závierok BENU Páričkova (6 rokov)
Čísla zo závierok BENU Páričkova po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
202358 877 €−41 733 €76 599 €24 084 €52 515 €−9 213 €−70,9 %
202299 747 €−74 656 €78 987 €7 601 €71 386 €−729 €−74,8 %
202166 757 €3 587 €16 522 €9 257 €7 265 €20 375 €+5,4 %
2020—−154 €4 770 €4 670 €100 €−100 €—
2019—−154 €4 824 €4 824 €—−100 €—
2018—−22 €4 978 €4 978 €———
Odkiaľ sú tržby a zisk a kedy pribudne závierka za ďalší rok ›

Riziko: zaplatí BENU Páričkova?

BENU Páričkova a verejné zmluvy

V Centrálnom registri zmlúv sú 3 zmluvy s dodávateľom BENU Páričkova z rokov 2022 až 2023.

Zmluvy so štátom3Centrálny register zmlúv
Prvá zmluva20224. 2. 2022

História firmy BENU Páričkova

Dátum vzniku BENU Páričkova je 11. 8. 2018, teda pred 8 rokmi. Skoršie obchodné mená: JT Corp, s.r.o., CITY STORAGE, s.r.o.. Závierky v registri máme od roku 2018. Na časovej osi je spolu 14 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/139694/B
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2018majetok 4 978 €
  3. Zmena obchodného menaPredtým JT Corp, s.r.o., odvtedy CITY STORAGE, s.r.o.
  4. Prvé tržby po 3 rokoch bez tržiebZa rok 2021 firma vykázala 66 757 €.
  5. Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.. Firma vznikla 11. 8. 2018.
  6. Nový štatutár: JUDr. Michaela MaťuchováKonateľ
  7. Zmena obchodného menaPredtým CITY STORAGE, s.r.o., odvtedy BENU Páričkova, s.r.o.
  8. Nový spoločník: Mgr. Ján StrigáčSpoločník v.o.s. / s.r.o.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti BENU Páričkova

  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
  • Prenájom hnuteľných vecí
  • Čistiace a upratovacie služby
  • Administratívne služby
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
  • poskytovanie lekárenskej starostlivosti vo verejnej lekárni

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 6. 11. 2026.

BENU Páričkova v odvetví vedenie firiem a poradenstvo v riadení

BENU Páričkova je v registri v odvetví Vedenie firiem a poradenstvo v riadení (SK NACE 70), činnosť poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia. Medián tržieb odvetvia za rok 2023 je 41 580 € (12 447 závierok), BENU Páričkova má 58 877 €, čo je 1,4-násobok mediánu. V okrese Bratislava II je v tomto odvetví 4 237 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je BENU Páričkova 973. z 2 040.

V odvetví v okrese Bratislava II4 237aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou12 447Slovensko, rok 2023
Medián tržieb odvetvia42 tis. €rok 2023
Medián ziskovej marže+4,8 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb BENU Páričkova, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Odborné, vedecké a technické činnosti v okrese Bratislava II ›

Sídlo BENU Páričkova: Bratislava - Vrakuňa

BENU Páričkova sídli na adrese Begóniová 19, 821 07 Bratislava - mestská časť Vrakuňa, okres Bratislava II. V obci Bratislava - Vrakuňa je 5 258 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 55 321. Na tej istej adrese je zapísaných 3 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Bratislava - Vrakuňa5 258aktívnych
Subjektov v okrese Bratislava II55 321aktívnych
V tom istom odvetví4 237okres Bratislava II
Na tej istej adrese3aktívnych subjektov

Bratislava - Vrakuňa: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava II ›Adresár firiem v okrese Bratislava II ›

BENU Páričkova: IČO, sídlo a základné údaje

BENU Páričkova, s.r.o. (IČO 51862107) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Vrakuňa, okres Bratislava II. Dátum vzniku je 11. 8. 2018, na trhu je 8 rokov a štatutárom je JUDr. Michaela Maťuchová. Za rok 2023 sú v závierke tržby 58 877 € a výsledok hospodárenia −41 733 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 6. 11. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetviePoradenské služby v oblasti podnikania a riadenia (SK NACE 7020)
Základné imanie6 000 €
Vznik11. 8. 2018
Skoršie názvyJT Corp, s.r.o.
CITY STORAGE, s.r.o.
ObecBratislava - Vrakuňa
OkresOkres Bratislava II
Účtovných závierok v registri6

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví vedenie firiem a poradenstvo v riadení (SK NACE 70) BENU Páričkova, s.r.o. má vyššie tržby než typická firma: za rok 2023 mala 58 877 €, typická firma odvetvia 41 580 € (medián z 12 447 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 5. 11. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Bratislava II ›Vedenie firiem a poradenstvo v riadení: tržby a mzdy ›Vedenie firiem a poradenstvo v riadení v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava II ›

Súvisiace firmy

Rovnaký konateľ alebo spoločník

ReFit Medical Center o. z.Klinika ReFit s. r. o.ReFit Services s. r. o.Advokátska kancelária NEXUS SEMPER, s.r.o.FOR US DEVELOPMENT j.s.a.

Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Vrakuňa

GOLDBECK Slovensko s.r.o.SLOVIL s.r.o.DMi TRADING SK, s. r. o.BTK - bývanie, teplo, klimatizácia s.r.o.Aeroengineers International s. r. o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Vrakuňa ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 70.22) v okrese Bratislava II

IBM Slovensko, spol. s r.o. - v slovenskom…COOP Jednota Slovensko, spotrebné družstvoAccenture, s.r.o.1. Deliace centrum, s. r. o.Gotion EMEA Holding s.r.o.

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.skDatahorses, kybernetická bezpečnosť