EKO Cleaning Plus, spol. s r.o.
Dolné Vestenice · Generálne čistenie budov
49 547 €tržby 2025 ▲ 3 %+1 982 €zisk 2025aktívna 8 rokov
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 6. 11. 2026 Čo prezradí IČO a ako ho overiť ›
Tržby a zisk rok po roku
- 18 : tržby 20 761 €, výsledok hospodárenia 3 382 €
- 19 : tržby 47 296 €, výsledok hospodárenia 3 160 €
- 20 : tržby 49 197 €, výsledok hospodárenia 4 422 €
- 21 : tržby 48 883 €, výsledok hospodárenia 1 848 €
- 22 : tržby 48 045 €, výsledok hospodárenia 2 387 €
- 23 : tržby 48 911 €, výsledok hospodárenia -672 €
- 24 : tržby 48 216 €, výsledok hospodárenia 2 064 €
- 25 : tržby 49 547 €, výsledok hospodárenia 1 982 €
EKO Cleaning Plus, spol. s r.o. (IČO 51812860) mala v roku 2025 tržby 49 547 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 11
Zamestnanci EKO Cleaning Plus
V roku 2025 mala EKO Cleaning Plus priemerne 0 zamestnancov.
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: príloha závierky 2025 (PDF).
Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026.
Konatelia EKO Cleaning Plus
Podľa Registra právnických osôb konajú za EKO Cleaning Plus 2 konatelia. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 6. 11. 2026.
Spoločníci EKO Cleaning Plus
V registri sú zapísaní 2 spoločníci.
- Katarína Černáková50,0 %
- Pavol Mihálik50,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Katarína Černákováod 7. 4. 2022 | 2 500 € | 50,0 % |
| Pavol Mihálikod 7. 4. 2022 | 2 500 € | 50,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok EKO Cleaning Plus
Za rok 2025 má EKO Cleaning Plus v závierke tržby 49 547 €, o 2,8 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +1 982 €. Závierky máme za 8 rokov (2018 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2025: 49 547 €.
Výkaz ziskov a strát EKO Cleaning Plus
Najvyššie tržby: rok 2025, 49 547 €. Najnižšie: rok 2018, 20 761 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 49 547 € |
| 2024 | 48 216 € |
| 2023 | 48 911 € |
| 2022 | 48 045 € |
| 2021 | 48 883 € |
| 2020 | 49 197 € |
| 2019 | 47 296 € |
| 2018 | 20 761 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 7 rokoch, strata v 1 roku z 8 rokov. Súčet za celé obdobie: 18 573 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 1 982 € |
| 2024 | 2 064 € |
| 2023 | −672 € |
| 2022 | 2 387 € |
| 2021 | 1 848 € |
| 2020 | 4 422 € |
| 2019 | 3 160 € |
| 2018 | 3 382 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- EKO Cleaning Plus
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +4,0 %, medián odvetvia +6,7 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | EKO Cleaning Plus | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | +4,0 % | +6,7 % |
| 2024 | +4,3 % | +4,4 % |
| 2023 | −1,4 % | +2,8 % |
| 2022 | +5,0 % | +2,3 % |
| 2021 | +3,8 % | +2,6 % |
| 2020 | +9,0 % | +2,5 % |
| 2019 | +6,7 % | +2,0 % |
| 2018 | +16,3 % | +2,3 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 4 z 7 rokov, najviac v roku 2019 (+127,8 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | +2,8 % |
| 2024 | −1,4 % |
| 2023 | +1,8 % |
| 2022 | −1,7 % |
| 2021 | −0,6 % |
| 2020 | +4,0 % |
| 2019 | +127,8 % |
| 2018 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha EKO Cleaning Plus
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 27 428 €, vlastné imanie 22 926 € a záväzky 4 502 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 27 428 € | 22 926 € | 4 502 € |
| 2024 | 24 859 € | 20 945 € | 3 914 € |
| 2023 | 22 515 € | 18 881 € | 3 634 € |
| 2022 | 20 623 € | 20 202 € | 421 € |
| 2021 | 22 597 € | 17 815 € | 4 782 € |
| 2020 | 18 953 € | 15 966 € | 2 987 € |
| 2019 | 16 121 € | 11 542 € | 4 579 € |
| 2018 | 14 287 € | 8 382 € | 5 905 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok EKO Cleaning Plus (8 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 49 547 € | 1 982 € | 27 428 € | 22 926 € | 4 502 € | 2 654 € | +4,0 % |
| 2024 | 48 216 € | 2 064 € | 24 859 € | 20 945 € | 3 914 € | 2 519 € | +4,3 % |
| 2023 | 48 911 € | −672 € | 22 515 € | 18 881 € | 3 634 € | −576 € | −1,4 % |
| 2022 | 48 045 € | 2 387 € | 20 623 € | 20 202 € | 421 € | 2 904 € | +5,0 % |
| 2021 | 48 883 € | 1 848 € | 22 597 € | 17 815 € | 4 782 € | 2 264 € | +3,8 % |
| 2020 | 49 197 € | 4 422 € | 18 953 € | 15 966 € | 2 987 € | 5 306 € | +9,0 % |
| 2019 | 47 296 € | 3 160 € | 16 121 € | 11 542 € | 4 579 € | 4 079 € | +6,7 % |
| 2018 | 20 761 € | 3 382 € | 14 287 € | 8 382 € | 5 905 € | 4 361 € | +16,3 % |
Riziko: zaplatí EKO Cleaning Plus?
Peniaze od štátu: EKO Cleaning Plus
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy EKO Cleaning Plus
Dátum vzniku EKO Cleaning Plus je 29. 6. 2018, teda pred 8 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2018. Na časovej osi je spolu 6 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/36720/R
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2018tržby 20 761 € · majetok 14 287 €
- Nový spoločník: Katarína ČernákováSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 8, posledné tržby 49 547 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti EKO Cleaning Plus
- Čistiace a upratovacie služby
- Poskytovanie služieb osobného charakteru
- Administratívne služby
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
- Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí
- Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadení
- Poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiach
- Prenájom hnuteľných vecí
- Služby požičovní
- Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
- Správa a údržba bytoveho a nebytového fondu v rozsahu voľných živností
- Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
- Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti
- Vedenie účtovníctva
- Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
- Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 6. 11. 2026.
EKO Cleaning Plus v odvetví služby pre budovy a úprava krajiny
EKO Cleaning Plus je v registri v odvetví Služby pre budovy a úprava krajiny (SK NACE 81), činnosť generálne čistenie budov. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 46 438 € (4 581 závierok), EKO Cleaning Plus má 49 547 €, čo je 1,1-násobok mediánu. V okrese Prievidza je v tomto odvetví 190 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je EKO Cleaning Plus 23. z 54.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 19 598 €, polovica do 46 438 €, tri štvrtiny do 122 574 €; 10 % firiem má viac než 387 998 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 5 662 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 19 598 € |
| medián | 46 438 € |
| horný kvartil | 122 574 € |
| 10 % firiem má viac než | 387 998 € |
| EKO Cleaning Plus | 49 547 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 7. 11. 2026; mierka je logaritmická.
- EKO Cleaning Plus
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby EKO Cleaning Plus s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | EKO Cleaning Plus | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 49 547 € | 46 438 € |
| 2024 | 48 216 € | 43 149 € |
| 2023 | 48 911 € | 41 934 € |
| 2022 | 48 045 € | 41 245 € |
| 2021 | 48 883 € | 37 739 € |
| 2020 | 49 197 € | 36 995 € |
| 2019 | 47 296 € | 37 767 € |
| 2018 | 20 761 € | 38 265 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| EKO Cleaning Plus | 49 547 € |
|---|---|
| medián okresu Prievidza | 48 747 € |
| medián kraja | 48 503 € |
| medián Slovenska | 46 438 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- CHAMELEON SERVIS, s. r. o.Oponice · tržby 119 322 € (2025)
- AGROSLUŽBY CRKOŇ s.r.o.Horná Breznica · tržby 119 255 € (2025)
- GSK, s. r. o.Viničné · tržby 119 247 € (2025)
- NAJADA s.r.o.Liptovský Mikuláš · tržby 119 216 € (2025)
- Ozonservis, s.r.o.Košice - mestská časť Sídlisko KVP · tržby 118 945 € (2025)
- SBBD, s. r. o.Žilina · tržby 118 800 € (2025)
- WINSTAL SERVICE, s. r. o.Lubina · tržby 118 398 € (2025)
- AUSTIN, s.r.o.Svidník · tržby 118 386 € (2025)
- SaoTec s. r. o.Bratislava - mestská časť Petržalka · tržby 118 347 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb EKO Cleaning Plus, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo EKO Cleaning Plus: Dolné Vestenice
EKO Cleaning Plus sídli na adrese Rudolfa Jašíka 350/6, 972 23 Dolné Vestenice, okres Prievidza. V obci Dolné Vestenice je 283 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 17 825. Na tej istej adrese je zapísaných 7 aktívnych subjektov.
Dolné Vestenice: obyvatelia a dáta ›Okres Prievidza ›Adresár firiem v okrese Prievidza ›
EKO Cleaning Plus: IČO, sídlo a základné údaje
EKO Cleaning Plus, spol. s r.o. (IČO 51812860) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Dolné Vestenice, okres Prievidza. Dátum vzniku je 29. 6. 2018, na trhu je 8 rokov a štatutármi sú Katarína Černáková a Pavol Mihálik. Za rok 2025 sú v závierke tržby 49 547 € a výsledok hospodárenia +1 982 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 6. 11. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Generálne čistenie budov (SK NACE 8121) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 29. 6. 2018 |
| Obec | Dolné Vestenice |
| Okres | Okres Prievidza |
| Účtovných závierok v registri | 9 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví služby pre budovy a úprava krajiny (SK NACE 81) EKO Cleaning Plus, spol. s r.o. má vyššie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 49 547 €, typická firma odvetvia 46 438 € (medián z 4 581 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 7. 11. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Prievidza ›Služby pre budovy a úprava krajiny: tržby a mzdy ›Služby pre budovy a úprava krajiny v Trenčianskom kraji ›Mzdy v okrese Prievidza ›
Súvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
Eko-Klima CE, s.r.o.EKO Cleaning Group, spol. s r.o.EKO Cleaning Top, spol. s r.o.EKO Cleaning One, spol. s r.o.
Najväčšie firmy v obci Dolné Vestenice
ContiTech Vibration Control Slovakia s.r.o.SaarGummi Slovakia s.r.o.VEGUM a. s.PDP s.r.o.SAVYZA, s. r. o.Všetky firmy v obci Dolné Vestenice ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 81.21) v okrese Prievidza
IMPLEO, s.r.o.LIMPID RSP s. r. o.HOFI servis s.r.o.CHCEM MÄSKO s. r. o.Inekora, s. r. o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.