Štatistiky Kompletné dáta o firme

Sterling Equity s. r. o.

Bratislava - Staré Mesto · Administratívne a pomocné činnosti

4 167 €tržby 2020 ▲ 67 %+22 425 €zisk 2020

Fakturačné údaje

Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 3. 11. 2026 Čo prezradí IČO a ako ho overiť ›

Tržby a zisk rok po roku

4 167 €tržby 2020 ▲ 67 %
+22 425 €zisk 2020
  1. 18 : tržby 5 376 €, výsledok hospodárenia 3 480 €
  2. 19 : tržby 2 500 €, výsledok hospodárenia 983 €
  3. 20 : tržby 4 167 €, výsledok hospodárenia 22 425 €
  4. 21 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 43 242 €
  5. 22 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 19 637 €
  6. 23 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 74 619 €
  7. 24 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 139 781 €
  8. 25 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 2 825 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

Sterling Equity s. r. o. (IČO 51726521), sídlo Bratislava - mestská časť Staré Mesto, je v registri zapísaná od 5. 6. 2018 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 3. 11. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2020.

Prejsť na časť profilu 11

Zamestnanci Sterling Equity

V roku 2025 mala Sterling Equity priemerne 1 zamestnanca, osobné náklady v tom roku boli 10 594 €.

Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 3. 10. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč POD) v Registri účtovných závierok, zber 10. 10. 2026.

Konateľ Sterling Equity

Podľa Registra právnických osôb koná za Sterling Equity 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 3. 11. 2026.

Spoločník Sterling Equity

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Podiely spoločníkov na vkladoch Sterling Equity
Podiely spoločníkov na vkladoch Sterling Equity Z&Z PARTNERS, s.r.o. 100,0 %. Spolu 5 000 €. Z&Z PARTNERS, s.r.o.: 5 000 €, 100,0 %100,0 % jediný spoločník
  • Z&Z PARTNERS, s.r.o.100,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Z&Z PARTNERS, s.r.o.od 12. 8. 2026 5 000 €100,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Kto firmu skutočne vlastní a kde nájsť konečného užívateľa výhod ›

Tržby, zisk a majetok Sterling Equity

Za rok 2020 má Sterling Equity v závierke tržby 4 167 €, o 66,7 % viac než v roku 2019, a výsledok hospodárenia +22 425 €. Závierky máme za 8 rokov (2018 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2018: 5 376 €.

Tržby 20204 167 €▲ +66,7 % medziročne
Výsledok hospodárenia 202022 tis. €zisk
Majetok (aktíva) 2025267 tis. €
Vlastné imanie 2025223 tis. €
Záväzky 202544 tis. €16,5 % majetku
Pridaná hodnota 2025−4 560 €
Zisková marža 2020+538,2 %medián odvetvia +2,5 %
Súčet výsledkov za 8 rokov307 tis. €2018 až 2025

Výkaz ziskov a strát Sterling Equity

Súvaha Sterling Equity

Všetky čísla zo závierok Sterling Equity (8 rokov)
Čísla zo závierok Sterling Equity po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
2025—2 825 €266 781 €222 725 €44 056 €−4 560 €—
2024—139 781 €405 915 €259 900 €146 015 €−8 050 €—
2023—74 619 €312 359 €120 119 €192 240 €−5 486 €—
2022—19 637 €92 223 €65 137 €27 086 €−10 780 €—
2021—43 242 €423 862 €423 742 €120 €−5 622 €—
20204 167 €22 425 €413 504 €402 648 €10 856 €−1 896 €+538,2 %
20192 500 €983 €410 695 €9 463 €401 232 €1 112 €+39,3 %
20185 376 €3 480 €21 905 €8 480 €13 425 €4 500 €+64,7 %
Odkiaľ sú tržby a zisk a kedy pribudne závierka za ďalší rok ›

Riziko: zaplatí Sterling Equity?

Peniaze od štátu: Sterling Equity

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy Sterling Equity

Dátum vzniku Sterling Equity je 5. 6. 2018, teda pred 8 rokmi. Skoršie obchodné mená: Zmena s.r.o., INCOM INVEST, s.r.o.. Závierky v registri máme od roku 2018. Na časovej osi je spolu 10 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/128966/B
  2. Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2120775305
  3. Nový štatutár: Ing. Yuriy Zombor, MBAKonateľ
  4. Zmena obchodného menaPredtým Zmena s.r.o., odvtedy INCOM INVEST, s.r.o.
  5. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2018tržby 5 376 € · majetok 21 905 €
  6. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 8.
  7. Zmena obchodného menaPredtým INCOM INVEST, s.r.o., odvtedy Sterling Equity s. r. o.
  8. Nový spoločník: Z&Z PARTNERS, s.r.o.Spoločník v.o.s. / s.r.o.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti Sterling Equity

  • Administratívne služby
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
  • Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
  • Poskytovanie úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôt
  • Sprostredkovanie poskytovania úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôt
  • Prípravné práce k realizácii stavby
  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 3. 11. 2026.

Sterling Equity v odvetví administratívne a kancelárske služby

Sterling Equity je v registri v odvetví Administratívne a kancelárske služby (SK NACE 82), činnosť administratívne a pomocné činnosti. Medián tržieb odvetvia za rok 2020 je 34 311 € (13 638 závierok), Sterling Equity má 4 167 €, čo je 12 % mediánu. V okrese Bratislava I je v tomto odvetví 5 357 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Sterling Equity 2 151. z 2 381.

V odvetví v okrese Bratislava I5 357aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou13 638Slovensko, rok 2020
Medián tržieb odvetvia34 tis. €rok 2020
Medián ziskovej marže+2,5 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Sterling Equity, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Administratívne a podporné služby v okrese Bratislava I ›

Sídlo Sterling Equity: Bratislava - Staré Mesto

Sterling Equity sídli na adrese Šancová 4007/48, 811 05 Bratislava - mestská časť Staré Mesto, okres Bratislava I. V obci Bratislava - Staré Mesto je 46 012 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 45 823. Na tej istej adrese je zapísaných 76 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Bratislava - Staré Mesto46 012aktívnych
Subjektov v okrese Bratislava I45 823aktívnych
V tom istom odvetví5 357okres Bratislava I
Na tej istej adrese76aktívnych subjektov

Bratislava - Staré Mesto: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava I ›Adresár firiem v okrese Bratislava I ›

Sterling Equity: IČO, sídlo a základné údaje

Sterling Equity s. r. o. (IČO 51726521) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Staré Mesto, okres Bratislava I. Dátum vzniku je 5. 6. 2018, na trhu je 8 rokov a štatutárom je Ing. Yuriy Zombor, MBA. Za rok 2020 sú v závierke tržby 4 167 € a výsledok hospodárenia +22 425 €, počet zamestnancov podľa registra je 1.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 3. 11. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieAdministratívne a pomocné činnosti (SK NACE 8210)
Základné imanie5 000 €
Vznik5. 6. 2018
Skoršie názvyZmena s.r.o.
INCOM INVEST, s.r.o.
ObecBratislava - Staré Mesto
OkresOkres Bratislava I
Účtovných závierok v registri8

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví administratívne a kancelárske služby (SK NACE 82) Sterling Equity s. r. o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2020 mala 4 167 €, typická firma odvetvia 34 311 € (medián z 13 638 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 5. 11. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Bratislava I ›Administratívne a kancelárske služby: tržby a mzdy ›Administratívne a kancelárske služby v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava I ›

Súvisiace firmy

Rovnaký konateľ alebo spoločník

INCOM TRADE s.r.o.Západoslovenská infraštruktúra s. r. o.ARZA s.r.o.EUROBALANCE s.r.o.Z&Z Accounting s. r. o.

Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Staré Mesto

Energetika Slovensko, a. s.Železnice Slovenskej republikyZápadoslovenská distribučná, a.s.Rascon Europe central s. r. o.Torreol, s. r. o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Staré Mesto ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 82.11) v okrese Bratislava I

Deutsche Telekom Services Europe Slovakia…Clarios Slovakia spol. s r.o.RS Integrated Supply Slovakia s. r. o.Bloom Cosmetics s.r.o.Tatra Billing, a. s.

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.skDatahorses, kybernetická bezpečnosť