Štatistiky Kompletné dáta o firme

Apartmány Tatry, s.r.o.

Poprad · Turistické a iné krátkodobé ubytovanie

155 179 €tržby 2025 ▼ 6 %+79 227 €zisk 2025

Fakturačné údaje

Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 1. 11. 2026 Čo prezradí IČO a ako ho overiť ›

Tržby a zisk rok po roku

155 179 €tržby 2025 ▼ 6 %
+79 227 €zisk 2025
  1. 17 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia neuvedený
  2. 18 : tržby 164 €, výsledok hospodárenia -2 291 €
  3. 19 : tržby 38 665 €, výsledok hospodárenia 472 €
  4. 20 : tržby 60 066 €, výsledok hospodárenia -12 781 €
  5. 21 : tržby 76 937 €, výsledok hospodárenia 14 585 €
  6. 22 : tržby 121 972 €, výsledok hospodárenia 4 335 €
  7. 23 : tržby 168 402 €, výsledok hospodárenia 26 580 €
  8. 24 : tržby 165 483 €, výsledok hospodárenia 25 629 €
  9. 25 : tržby 155 179 €, výsledok hospodárenia 79 227 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

Apartmány Tatry, s.r.o. (IČO 51726335) mala v roku 2025 tržby 155 179 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 11

Zamestnanci Apartmány Tatry

V roku 2025 mala Apartmány Tatry priemerne 0 zamestnancov, osobné náklady v roku 2019 boli 606 €.

Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2019 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 15. 10. 2026.

Konateľ Apartmány Tatry

Podľa Registra právnických osôb koná za Apartmány Tatry 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 1. 11. 2026.

Spoločník Apartmány Tatry

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Podiely spoločníkov na vkladoch Apartmány Tatry
Podiely spoločníkov na vkladoch Apartmány Tatry Mgr. Tatiana Fabová 100,0 %. Spolu 5 000 €. Mgr. Tatiana Fabová: 5 000 €, 100,0 %100,0 % jediný spoločník
  • Mgr. Tatiana Fabová100,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Mgr. Tatiana Fabováod 21. 6. 2018 5 000 €100,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Kto firmu skutočne vlastní a kde nájsť konečného užívateľa výhod ›

Tržby, zisk a majetok Apartmány Tatry

Za rok 2025 má Apartmány Tatry v závierke tržby 155 179 €, o 6,2 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +79 227 €. Závierky máme za 9 rokov (2017 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2023: 168 402 €.

Tržby 2025155 tis. €▼ −6,2 % medziročne
Výsledok hospodárenia 202579 tis. €zisk
Majetok (aktíva) 20251,12 mil. €
Vlastné imanie 2025141 tis. €
Záväzky 2025983 tis. €87,5 % majetku
Pridaná hodnota 202551 tis. €
Zisková marža 2025+51,1 %medián odvetvia +5,0 %
Súčet výsledkov za 9 rokov136 tis. €2017 až 2025

Výkaz ziskov a strát Apartmány Tatry

Súvaha Apartmány Tatry

Všetky čísla zo závierok Apartmány Tatry (9 rokov)
Čísla zo závierok Apartmány Tatry po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
2025155 179 €79 227 €1 123 965 €140 756 €983 209 €50 944 €+51,1 %
2024165 483 €25 629 €1 037 144 €61 529 €975 615 €65 532 €+15,5 %
2023168 402 €26 580 €1 074 752 €35 900 €1 038 852 €67 569 €+15,8 %
2022121 972 €4 335 €1 041 280 €9 320 €1 031 960 €39 297 €+3,6 %
202176 937 €14 585 €13 548 €4 985 €8 563 €2 456 €+19,0 %
202060 066 €−12 781 €11 948 €−9 600 €21 548 €−18 720 €−21,3 %
201938 665 €472 €7 106 €3 181 €3 925 €1 550 €+1,2 %
2018164 €−2 291 €3 361 €2 709 €652 €−2 253 €−1 397,0 %
2017——5 151 €5 000 €151 €——
Odkiaľ sú tržby a zisk a kedy pribudne závierka za ďalší rok ›

Riziko: zaplatí Apartmány Tatry?

Apartmány Tatry a verejné zmluvy

V Centrálnom registri zmlúv je 1 zmluva s dodávateľom Apartmány Tatry z roku 2022.

Zmluvy so štátom1Centrálny register zmlúv
Prvá zmluva202219. 5. 2022

História firmy Apartmány Tatry

Dátum vzniku Apartmány Tatry je 21. 6. 2018, teda pred 8 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2017. Na časovej osi je spolu 8 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2017majetok 5 151 €
  2. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/36571/P
  3. Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2120787504
  4. Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Ministerstvo dopravy a výstavby SR. Firma vznikla 21. 6. 2018.
  5. Nový spoločník: Mgr. Tatiana FabováSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  6. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 9, posledné tržby 155 179 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti Apartmány Tatry

  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
  • ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností
  • poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu
  • činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
  • prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
  • prenájom hnuteľných vecí
  • reklamná, inzertná a propagačná činnosť

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 1. 11. 2026.

Apartmány Tatry v odvetví ubytovanie

Apartmány Tatry je v registri v odvetví Ubytovanie (SK NACE 55), činnosť turistické a iné krátkodobé ubytovanie. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 48 769 € (2 292 závierok), Apartmány Tatry má 155 179 €, čo je 3,2-násobok mediánu. V okrese Poprad je v tomto odvetví 578 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Apartmány Tatry 60. z 162.

V odvetví v okrese Poprad578aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou2 292Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia49 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+5,0 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Apartmány Tatry, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Ubytovanie a stravovanie v okrese Poprad ›

Sídlo Apartmány Tatry: Poprad

Apartmány Tatry sídli na adrese Dlhé hony 5268/9, 058 01 Poprad, okres Poprad. V obci Poprad je 9 481 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 17 230. Na tej istej adrese je zapísaných 7 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Poprad9 481aktívnych
Subjektov v okrese Poprad17 230aktívnych
V tom istom odvetví578okres Poprad
Na tej istej adrese7aktívnych subjektov

Poprad: obyvatelia a dáta ›Okres Poprad ›Adresár firiem v okrese Poprad ›

Apartmány Tatry: IČO, sídlo a základné údaje

Apartmány Tatry, s.r.o. (IČO 51726335) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Poprad, okres Poprad. Dátum vzniku je 21. 6. 2018, na trhu je 8 rokov a štatutárom je Mgr. Tatiana Fabová. Za rok 2025 sú v závierke tržby 155 179 € a výsledok hospodárenia +79 227 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 1. 11. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieTuristické a iné krátkodobé ubytovanie (SK NACE 5520)
Základné imanie5 000 €
Vznik21. 6. 2018
ObecPoprad
OkresOkres Poprad
Účtovných závierok v registri8

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví ubytovanie (SK NACE 55) Apartmány Tatry, s.r.o. má vyššie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 155 179 €, typická firma odvetvia 48 769 €, čo je 3,2-násobok mediánu (medián z 2 292 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 5. 11. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Poprad ›Ubytovanie: tržby a mzdy ›Ubytovanie v Prešovskom kraji ›Mzdy v okrese Poprad ›

Súvisiace firmy

Rovnaký konateľ alebo spoločník

OKTAN, a.s.Byty Poprad, s.r.o.Farma Poľov s. r. o.

Najväčšie firmy v obci Poprad

PETROLTRANS, a.s.TATRAVAGÓNKA a.s.Beko Manufacturing Slovakia spol. s r.o.LUNYS, s.r.o.Hossa family, s. r. o.Všetky firmy v obci Poprad ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 55.20) v okrese Poprad

APLEND, s.r.o.GASTROBAL s.r.o.TatryPEM s. r. o.ZORLAND, s.r.o.SP GATE s. r. o.

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.skDatahorses, kybernetická bezpečnosť