Štatistiky Kompletné dáta o firme

BEREMI s.r.o.

Košice - Sever · Prevádzkovanie kultúrnych zariadení a lokalít

55 889 €tržby 2024 ▲ 40 %+806 €zisk 2024

Fakturačné údaje

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 2. 11. 2026
Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 1. 11. 2026 Čo prezradí IČO a ako ho overiť ›

Tržby a zisk rok po roku

55 889 €tržby 2024 ▲ 40 %
+806 €zisk 2024
  1. 18 : tržby 43 959 €, výsledok hospodárenia 853 €
  2. 19 : tržby 19 346 €, výsledok hospodárenia 693 €
  3. 20 : tržby 19 346 €, výsledok hospodárenia 692 €
  4. 21 : tržby 47 282 €, výsledok hospodárenia 4 813 €
  5. 22 : tržby 39 862 €, výsledok hospodárenia -3 639 €
  6. 23 : tržby 40 038 €, výsledok hospodárenia -301 €
  7. 24 : tržby 55 889 €, výsledok hospodárenia 806 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

BEREMI s.r.o. (IČO 51698307) mala v roku 2024 tržby 55 889 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2024, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 10

Konateľ BEREMI

Podľa Registra právnických osôb koná za BEREMI 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 1. 11. 2026.

Spoločník BEREMI

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Podiely spoločníkov na vkladoch BEREMI
Podiely spoločníkov na vkladoch BEREMI Ing. Michal Beca 100,0 %. Spolu 5 000 €. Ing. Michal Beca: 5 000 €, 100,0 %100,0 % jediný spoločník
  • Ing. Michal Beca100,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Ing. Michal Becaod 10. 5. 2018 5 000 €100,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Kto firmu skutočne vlastní a kde nájsť konečného užívateľa výhod ›

Tržby, zisk a majetok BEREMI

Za rok 2024 má BEREMI v závierke tržby 55 889 €, o 39,6 % viac než v roku 2023, a výsledok hospodárenia +806 €. Závierky máme za 7 rokov (2018 až 2024), najvyššie tržby sú z roku 2024: 55 889 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 960 € podľa Finančnej správy SR.

Tržby 202456 tis. €▲ +39,6 % medziročne
Výsledok hospodárenia 2024806 €zisk
Majetok (aktíva) 20241 422 €
Vlastné imanie 20245 806 €
Pridaná hodnota 2024806 €
Zisková marža 2024+1,4 %medián odvetvia +5,4 %
Súčet výsledkov za 7 rokov3 917 €2018 až 2024
Vyrubená daň z príjmov960 €obdobie do 31. 12. 2025

Výkaz ziskov a strát BEREMI

Súvaha BEREMI

Všetky čísla zo závierok BEREMI (7 rokov)
Čísla zo závierok BEREMI po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
202455 889 €806 €1 422 €5 806 €—806 €+1,4 %
202340 038 €−301 €4 370 €2 570 €1 800 €675 €−0,8 %
202239 862 €−3 639 €4 606 €2 606 €2 000 €−2 574 €−9,1 %
202147 282 €4 813 €12 604 €12 604 €—4 813 €+10,2 %
202019 346 €692 €8 238 €6 545 €1 693 €1 041 €+3,6 %
201919 346 €693 €8 239 €6 546 €1 693 €1 041 €+3,6 %
201843 959 €853 €9 934 €5 853 €4 081 €993 €+1,9 %
Odkiaľ sú tržby a zisk a kedy pribudne závierka za ďalší rok ›

Riziko: zaplatí BEREMI?

Peniaze od štátu: BEREMI

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy BEREMI

Dátum vzniku BEREMI je 10. 5. 2018, teda pred 8 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2018. Na časovej osi je spolu 5 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/43841/V
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2018tržby 43 959 € · majetok 9 934 €
  3. Nový spoločník: Ing. Michal BecaSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  4. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2024Závierok máme 7, posledné tržby 55 889 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti BEREMI

  • Prípravné práce k realizácii stavby
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžok
  • Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu
  • Služby súvisiace s produkciou filmov, videozáznamov a zvukových nahrávok
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
  • Inžinierska činnosť, stavebné cenárstvo, projektovanie a konštruovanie elektrických zariadení
  • Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky
  • Čistiace a upratovacie služby
  • Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadení
  • Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 1. 11. 2026.

BEREMI v odvetví umelecké a zábavné činnosti

BEREMI je v registri v odvetví Umelecké a zábavné činnosti (SK NACE 90), činnosť prevádzkovanie kultúrnych zariadení a lokalít. Medián tržieb odvetvia za rok 2024 je 31 004 € (1 577 závierok), BEREMI má 55 889 €, čo je 1,8-násobok mediánu. V okrese Košice I je v tomto odvetví 110 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je BEREMI 16. z 51.

V odvetví v okrese Košice I110aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou1 577Slovensko, rok 2024
Medián tržieb odvetvia31 tis. €rok 2024
Medián ziskovej marže+5,4 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb BEREMI, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Umenie, zábava a rekreácia v okrese Košice I ›

Sídlo BEREMI: Košice - Sever

BEREMI sídli na adrese Suchodolinská 1313/33, 040 01 Košice - mestská časť Sever, okres Košice I. V obci Košice - Sever je 4 373 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 16 497. Na tej istej adrese je zapísaných 5 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Košice - Sever4 373aktívnych
Subjektov v okrese Košice I16 497aktívnych
V tom istom odvetví110okres Košice I
Na tej istej adrese5aktívnych subjektov

Košice - Sever: obyvatelia a dáta ›Okres Košice I ›Adresár firiem v okrese Košice I ›

BEREMI: IČO, sídlo a základné údaje

BEREMI s.r.o. (IČO 51698307) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Košice - Sever, okres Košice I. Dátum vzniku je 10. 5. 2018, na trhu je 8 rokov a štatutárom je Ing. Michal Beca. Za rok 2024 sú v závierke tržby 55 889 € a výsledok hospodárenia +806 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 1. 11. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetviePrevádzkovanie kultúrnych zariadení a lokalít (SK NACE 9031)
Základné imanie5 000 €
Vznik10. 5. 2018
ObecKošice - Sever
OkresOkres Košice I
Vyrubená daň z príjmov960 € (za obdobie do 31. 12. 2025)
Účtovných závierok v registri7

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví umelecké a zábavné činnosti (SK NACE 90) BEREMI s.r.o. má vyššie tržby než typická firma: za rok 2024 mala 55 889 €, typická firma odvetvia 31 004 € (medián z 1 577 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 2. 11. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Košice I ›Umelecké a zábavné činnosti: tržby a mzdy ›Umelecké a zábavné činnosti v Košickom kraji ›Mzdy v okrese Košice I ›

Súvisiace firmy

Rovnaký konateľ alebo spoločník

TREKO, s.r.o.KB-STUDIO s.r.o.Karaoke club s. r. o.

Najväčšie firmy v mestskej časti Košice - Sever

Východoslovenská vodárenská spoločnosť, a.s.ELTRA, s.r.o.STEELINVEST, s.r.o.ANTIK Telecom s.r.o.GreenPharm s. r. o.Všetky firmy v mestskej časti Košice - Sever ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 90.04) v okrese Košice I

Rap - art s.r.o.Rising s. r. o.BEST SERVICES s.r.o.Destiny promotion s.r.o.A - Z Best Production s.r.o.

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.skDatahorses, kybernetická bezpečnosť