VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

HAMADO s. r. o.

Bardejov · Výroba surového železa, ocele a ferozliatin

173 147 €tržby 2025 ▼ 14 %−6 942 €strata 2025

aktívna 8 rokov1 zamestnanec (2025)

Fakturačné údaje

Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 17. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

173 147 €tržby 2025 ▼ 14 %
−6 942 €strata 2025
  1. 18 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -1 710 €
  2. 19 : tržby 69 223 €, výsledok hospodárenia -9 743 €
  3. 20 : tržby 114 818 €, výsledok hospodárenia -3 768 €
  4. 21 : tržby 112 583 €, výsledok hospodárenia 501 €
  5. 22 : tržby 140 086 €, výsledok hospodárenia 2 511 €
  6. 23 : tržby 128 721 €, výsledok hospodárenia -710 €
  7. 24 : tržby 202 503 €, výsledok hospodárenia 1 436 €
  8. 25 : tržby 173 147 €, výsledok hospodárenia -6 942 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

HAMADO s. r. o. (IČO 51693780) mala v roku 2025 tržby 173 147 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci HAMADO

V roku 2025 mala HAMADO priemerne 1 zamestnanca, osobné náklady v tom roku boli 7 601 €.

Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč POD) v Registri účtovných závierok, zber 30. 9. 2026.

Konatelia HAMADO

Podľa Registra právnických osôb konajú za HAMADO 2 konatelia. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 17. 10. 2026.

Spoločník HAMADO

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 17. 10. 2026.

Tržby, zisk a majetok HAMADO

Za rok 2025 má HAMADO v závierke tržby 173 147 €, o 14,5 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia −6 942 €. Závierky máme za 8 rokov (2018 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2024: 202 503 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 960 € podľa Finančnej správy SR.

Tržby 2025173 tis. €▼ −14,5 % medziročne
Výsledok hospodárenia 2025−6 942 €strata
Majetok (aktíva) 202558 tis. €
Vlastné imanie 2025−1 425 €
Záväzky 202559 tis. €102,5 % majetku
Pridaná hodnota 202516 tis. €
Zisková marža 2025−4,0 %medián odvetvia +2,2 %
Súčet výsledkov za 8 rokov−18 tis. €2018 až 2025
Vyrubená daň z príjmov960 €obdobie do 31. 12. 2025

Výkaz ziskov a strát HAMADO

Súvaha HAMADO

Všetky čísla zo závierok HAMADO (8 rokov)
Čísla zo závierok HAMADO po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
2025173 147 €−6 942 €57 718 €−1 425 €59 143 €15 759 €−4,0 %
2024202 503 €1 436 €38 428 €5 517 €32 911 €13 135 €+0,7 %
2023128 721 €−710 €37 895 €−7 919 €45 814 €8 349 €−0,6 %
2022140 086 €2 511 €26 114 €−7 209 €33 323 €7 472 €+1,8 %
2021112 583 €501 €31 518 €−9 720 €41 238 €6 726 €+0,4 %
2020114 818 €−3 768 €19 420 €−10 221 €29 641 €1 210 €−3,3 %
201969 223 €−9 743 €26 101 €−6 453 €32 554 €−6 745 €−14,1 %
2018—−1 710 €4 436 €3 290 €1 146 €−1 707 €—

Riziko: zaplatí HAMADO?

Peniaze od štátu: HAMADO

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy HAMADO

Dátum vzniku HAMADO je 1. 5. 2018, teda pred 8 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2018. Na časovej osi je spolu 7 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/36302/P
  2. Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2120777164
  3. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2018majetok 4 436 €
  4. Nový spoločník: Mária HarčárováSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  5. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 8, posledné tržby 173 147 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti HAMADO

  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Výroba a hutnícke spracovanie kovov
  • Výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovu
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
  • Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky
  • Administratívne služby
  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
  • Prípravné práce k realizácii stavby

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 17. 10. 2026.

HAMADO v odvetví výroba a spracovanie kovov

HAMADO je v registri v odvetví Výroba a spracovanie kovov (SK NACE 24), činnosť výroba surového železa, ocele a ferozliatin. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 135 927 € (375 závierok), HAMADO má 173 147 €, čo je 1,3-násobok mediánu. V okrese Bardejov je v tomto odvetví 69 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je HAMADO 2. z 7.

V odvetví v okrese Bardejov69aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou375Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia136 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+2,2 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb HAMADO, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Priemyselná výroba v okrese Bardejov ›

Sídlo HAMADO: Bardejov

HAMADO sídli na adrese Pri štadióne 2728/20, 085 01 Bardejov, okres Bardejov. V obci Bardejov je 5 684 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 11 668.

Subjektov v obci Bardejov5 684aktívnych
Subjektov v okrese Bardejov11 668aktívnych
V tom istom odvetví69okres Bardejov

Bardejov: obyvatelia a dáta ›Okres Bardejov ›Adresár firiem v okrese Bardejov ›

HAMADO: IČO, sídlo a základné údaje

HAMADO s. r. o. (IČO 51693780) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bardejov, okres Bardejov. Dátum vzniku je 1. 5. 2018, na trhu je 8 rokov a štatutármi sú Jozef Harčár a Mária Harčárová. Za rok 2025 sú v závierke tržby 173 147 € a výsledok hospodárenia −6 942 €, počet zamestnancov podľa registra je 1.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 17. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieVýroba surového železa, ocele a ferozliatin (SK NACE 2410)
Základné imanie5 000 €
Vznik1. 5. 2018
ObecBardejov
OkresOkres Bardejov
Vyrubená daň z príjmov960 € (za obdobie do 31. 12. 2025)
Účtovných závierok v registri8

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví výroba a spracovanie kovov (SK NACE 24) HAMADO s. r. o. má vyššie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 173 147 €, typická firma odvetvia 135 927 € (medián z 375 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 17. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Bardejov ›Výroba a spracovanie kovov: tržby a mzdy ›Výroba a spracovanie kovov v Prešovskom kraji ›Mzdy v okrese Bardejov ›

Sieť prepojení firmy HAMADO

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu HAMADO

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu HAMADO

  • Tendre62súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 213 tis. €
  • Granty a dotácie71výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 1,3 mil. €
  • Končiace zmluvy7zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 10 tis. €
  • Diery na trhu12odvetví chýba v meste Bardejovtypický nepokrytý dopyt 2,7 mil. €

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v obci Bardejov

MAKOS, a.s.NsP Sv. Jakuba, n.o., BardejovHUDOS s.r.o.CIMBAĽÁK s.r.o.BARDEJOVSKÉ KÚPELE a. s.Všetky firmy v obci Bardejov ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 24.10) v okrese Bardejov

VISION ESTATE, s.r.o.IDEA fashion Slovakia, s. r. o.TEOGROUP, s.r.o.I. P. STEEL s. r. o.Kolcun Business Group s.r.o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk