VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

hollys s.r.o.

Košice - Západ · Služby pohostinstiev

59 829 €tržby 2025 ▲ 51 %+28 407 €zisk 2025

Fakturačné údaje

Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 5. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

59 829 €tržby 2025 ▲ 51 %
+28 407 €zisk 2025
  1. 18 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia neuvedený
  2. 19 : tržby 17 983 €, výsledok hospodárenia -35 154 €
  3. 20 : tržby 88 615 €, výsledok hospodárenia -5 925 €
  4. 21 : tržby 74 657 €, výsledok hospodárenia -20 724 €
  5. 22 : tržby 101 055 €, výsledok hospodárenia 2 577 €
  6. 23 : tržby 17 000 €, výsledok hospodárenia 3 277 €
  7. 24 : tržby 39 635 €, výsledok hospodárenia 14 266 €
  8. 25 : tržby 59 829 €, výsledok hospodárenia 28 407 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

hollys s.r.o. (IČO 51690284) mala v roku 2025 tržby 59 829 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci hollys

hollys má podľa Registra organizácií ŠÚ SR 1 zamestnancov, osobné náklady v roku 2025 boli 3 357 €.

Pásmo: Register organizácií ŠÚ SR. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč POD) v Registri účtovných závierok, zber 3. 10. 2026.

Konateľ hollys

Podľa Registra právnických osôb koná za hollys 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 5. 10. 2026.

Spoločník hollys

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Podiely spoločníkov na vkladoch hollys
Podiely spoločníkov na vkladoch hollys Ján Hollý 100,0 %. Spolu 5 000 €. Ján Hollý: 5 000 €, 100,0 %100,0 % jediný spoločník
  • Ján Hollý100,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Ján Hollýod 18. 1. 2023 5 000 €100,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok hollys

Za rok 2025 má hollys v závierke tržby 59 829 €, o 50,9 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +28 407 €. Závierky máme za 8 rokov (2018 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2022: 101 055 €.

Tržby 202560 tis. €▲ +50,9 % medziročne
Výsledok hospodárenia 202528 tis. €zisk
Majetok (aktíva) 20255 008 €
Vlastné imanie 2025−8 275 €
Záväzky 202513 tis. €265,2 % majetku
Pridaná hodnota 202532 tis. €
Zisková marža 2025+47,5 %medián odvetvia +2,9 %
Súčet výsledkov za 8 rokov−13 tis. €2018 až 2025

Výkaz ziskov a strát hollys

Súvaha hollys

Všetky čísla zo závierok hollys (8 rokov)
Čísla zo závierok hollys po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
202559 829 €28 407 €5 008 €−8 275 €13 283 €32 471 €+47,5 %
202439 635 €14 266 €23 132 €−36 683 €59 815 €14 926 €+36,0 %
202317 000 €3 277 €48 643 €−50 950 €99 593 €8 593 €+19,3 %
2022101 055 €2 577 €83 425 €−54 226 €137 651 €38 549 €+2,6 %
202174 657 €−20 724 €4 768 €−56 803 €61 571 €−14 855 €−27,8 %
202088 615 €−5 925 €22 815 €−36 079 €58 894 €−5 095 €−6,7 %
201917 983 €−35 154 €12 300 €−30 154 €42 454 €−64 571 €−195,5 %
2018——5 000 €5 000 €———

Riziko: zaplatí hollys?

hollys a verejné zmluvy

V Centrálnom registri zmlúv sú 2 zmluvy s dodávateľom hollys z rokov 2025 až 2026.

Zmluvy so štátom2Centrálny register zmlúv
Prvá zmluva202530. 7. 2025

História firmy hollys

Dátum vzniku hollys je 1. 5. 2018, teda pred 8 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2018. Na časovej osi je spolu 10 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/43801/V
  2. Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2120751281
  3. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2018majetok 5 000 €
  4. Nový spoločník: Ján HollýSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  5. Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Bytový podnik mesta Košice, s.r.o.. Firma vznikla 1. 5. 2018.
  6. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 8, posledné tržby 59 829 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti hollys

  • Pohostinská činnosť a výroba hotových jedál pre výdajne
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
  • Ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžok
  • Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu
  • Prevádzkovanie výdajne stravy
  • Poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiach
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
  • Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky
  • Dizajnérske činnosti
  • Fotografické služby
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
  • Prenájom hnuteľných vecí
  • Čistiace a upratovacie služby
  • Administratívne služby
  • Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti
  • Výroba potravinárskych výrobkov
  • Výroba nápojov
  • Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadení
  • Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 5. 10. 2026.

hollys v odvetví reštaurácie a pohostinstvá

hollys je v registri v odvetví Reštaurácie a pohostinstvá (SK NACE 56), činnosť služby pohostinstiev. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 78 725 € (6 728 závierok), hollys má 59 829 €, čo je 76 % mediánu. V okrese Košice II je v tomto odvetví 379 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je hollys 69. z 158.

V odvetví v okrese Košice II379aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou6 728Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia79 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+2,9 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb hollys, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Ubytovanie a stravovanie v okrese Košice II ›

Sídlo hollys: Košice - Západ

hollys sídli na adrese Súľovská 32, 040 11 Košice - mestská časť Západ, okres Košice II. V obci Košice - Západ je 7 206 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 13 083.

Subjektov v obci Košice - Západ7 206aktívnych
Subjektov v okrese Košice II13 083aktívnych
V tom istom odvetví379okres Košice II

Košice - Západ: obyvatelia a dáta ›Okres Košice II ›Adresár firiem v okrese Košice II ›

hollys: IČO, sídlo a základné údaje

hollys s.r.o. (IČO 51690284) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Košice - Západ, okres Košice II. Dátum vzniku je 1. 5. 2018, na trhu je 8 rokov a štatutárom je Ján Hollý. Za rok 2025 sú v závierke tržby 59 829 € a výsledok hospodárenia +28 407 €, počet zamestnancov podľa registra je 1.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 5. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieSlužby pohostinstiev (SK NACE 5630)
Základné imanie5 000 €
Vznik1. 5. 2018
ObecKošice - Západ
OkresOkres Košice II
Účtovných závierok v registri7

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví reštaurácie a pohostinstvá (SK NACE 56) hollys s.r.o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 59 829 €, typická firma odvetvia 78 725 € (medián z 6 728 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 12. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Košice II ›Reštaurácie a pohostinstvá: tržby a mzdy ›Reštaurácie a pohostinstvá v Košickom kraji ›Mzdy v okrese Košice II ›

Sieť prepojení firmy hollys

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu hollys

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu hollys

  • Tendre12súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 210 tis. €
  • Granty a dotácie83výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 196 tis. €
  • Končiace zmluvy52zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 4 800 €
  • Výhry konkurentov78firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 35 tis. €
  • Diery na trhu12odvetví chýba v meste Košice - Západtypický nepokrytý dopyt 873 tis. €

Súvisiace firmy

Rovnaký konateľ alebo spoločník

Platz Catering s.r.o.

Najväčšie firmy v mestskej časti Košice - Západ

EMBASE a. s.Východoslovenský ústav srdcových a cievnych…STEEL BUSINESS EUROPE SEDatacomp s.r.o.FeVerto s.r.o.Všetky firmy v mestskej časti Košice - Západ ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 56.30) v okrese Košice II

Lindy Hop s. r. o.SPS Košice, s.r.o.MARIBO Group s.r.o.LUTIX s.r.o.Restaurant K2 Košice, s.r.o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk