Štatistiky Kompletné dáta o firme

IDEÁLNE PROJEKTY, s. r. o.

Žilina · Inžinierske činnosti a súvisiace technické poradenstvo

49 489 €tržby 2025 ▲ 16 %+41 063 €zisk 2025

Fakturačné údaje

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 8. 11. 2026
Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 7. 11. 2026 Čo prezradí IČO a ako ho overiť ›

Tržby a zisk rok po roku

49 489 €tržby 2025 ▲ 16 %
+41 063 €zisk 2025
  1. 18 : tržby 44 410 €, výsledok hospodárenia 11 701 €
  2. 19 : tržby 31 907 €, výsledok hospodárenia 288 €
  3. 20 : tržby 49 706 €, výsledok hospodárenia 4 378 €
  4. 21 : tržby 43 466 €, výsledok hospodárenia 410 €
  5. 22 : tržby 25 090 €, výsledok hospodárenia 91 €
  6. 23 : tržby 34 389 €, výsledok hospodárenia 10 483 €
  7. 24 : tržby 42 656 €, výsledok hospodárenia 13 192 €
  8. 25 : tržby 49 489 €, výsledok hospodárenia 41 063 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

IDEÁLNE PROJEKTY, s. r. o. (IČO 51634571) mala v roku 2025 tržby 49 489 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 11

Zamestnanci IDEÁLNE PROJEKTY

osobné náklady v roku 2024 boli 0 €.

Náklady: výkaz ziskov a strát 2024 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 4. 10. 2026.

Konateľ IDEÁLNE PROJEKTY

Podľa Registra právnických osôb koná za IDEÁLNE PROJEKTY 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Ing. Lukáš Beliškonateľ, spoločník v.o.s. / s.r.o.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 7. 11. 2026.

Spoločník IDEÁLNE PROJEKTY

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Podiely spoločníkov na vkladoch IDEÁLNE PROJEKTY
Podiely spoločníkov na vkladoch IDEÁLNE PROJEKTY Ing. Lukáš Beliš 100,0 %. Spolu 5 000 €. Ing. Lukáš Beliš: 5 000 €, 100,0 %100,0 % jediný spoločník
  • Ing. Lukáš Beliš100,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Ing. Lukáš Belišod 18. 4. 2018 5 000 €100,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Kto firmu skutočne vlastní a kde nájsť konečného užívateľa výhod ›

Tržby, zisk a majetok IDEÁLNE PROJEKTY

Za rok 2025 má IDEÁLNE PROJEKTY v závierke tržby 49 489 €, o 16,0 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +41 063 €. Závierky máme za 8 rokov (2018 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2020: 49 706 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 4 577 € podľa Finančnej správy SR.

Tržby 202549 tis. €▲ +16,0 % medziročne
Výsledok hospodárenia 202541 tis. €zisk
Majetok (aktíva) 2025102 tis. €
Vlastné imanie 202587 tis. €
Záväzky 202515 tis. €14,8 % majetku
Pridaná hodnota 202546 tis. €
Zisková marža 2025+83,0 %medián odvetvia +9,1 %
Súčet výsledkov za 8 rokov82 tis. €2018 až 2025
Vyrubená daň z príjmov4 577 €obdobie do 31. 12. 2025

Výkaz ziskov a strát IDEÁLNE PROJEKTY

Súvaha IDEÁLNE PROJEKTY

Všetky čísla zo závierok IDEÁLNE PROJEKTY (8 rokov)
Čísla zo závierok IDEÁLNE PROJEKTY po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
202549 489 €41 063 €101 659 €86 605 €15 054 €46 006 €+83,0 %
202442 656 €13 192 €58 922 €45 542 €13 380 €15 756 €+30,9 %
202334 389 €10 483 €47 999 €32 350 €15 649 €12 483 €+30,5 %
202225 090 €91 €21 974 €21 867 €107 €273 €+0,4 %
202143 466 €410 €23 366 €21 776 €1 590 €598 €+0,9 %
202049 706 €4 378 €21 537 €21 366 €171 €5 295 €+8,8 %
201931 907 €288 €24 538 €16 988 €7 550 €456 €+0,9 %
201844 410 €11 701 €27 041 €16 701 €10 340 €14 549 €+26,3 %
Odkiaľ sú tržby a zisk a kedy pribudne závierka za ďalší rok ›

Riziko: zaplatí IDEÁLNE PROJEKTY?

Peniaze od štátu: IDEÁLNE PROJEKTY

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy IDEÁLNE PROJEKTY

Dátum vzniku IDEÁLNE PROJEKTY je 18. 4. 2018, teda pred 8 rokmi. Skoršie obchodné mená: IDEÁLNE PROJEKTY, s.r.o., ideálne bývanie, s. r. o.. Závierky v registri máme od roku 2018. Na časovej osi je spolu 7 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/69922/L
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2018tržby 44 410 € · majetok 27 041 €
  3. Zmena obchodného menaPredtým IDEÁLNE PROJEKTY, s.r.o., odvtedy ideálne bývanie, s. r. o.
  4. Zmena obchodného menaPredtým ideálne bývanie, s. r. o., odvtedy IDEÁLNE PROJEKTY, s. r. o.
  5. Nový spoločník: Ing. Lukáš BelišSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  6. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 8, posledné tržby 49 489 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti IDEÁLNE PROJEKTY

  • Inžinierska činnosť, stavebné cenárstvo, projektovanie a konštruovanie elektrických zariadení
  • Výkon činnosti stavbyvedúceho
  • Sprostredkovanie predaja, prenájmu a kúpy nehnuteľností (realitná činnosť)
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
  • Prípravné práce k realizácii stavby
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
  • Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky
  • Administratívne služby
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
  • Prenájom hnuteľných vecí
  • Vydavateľská činnosť, polygrafická výroba a knihárske práce

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 7. 11. 2026.

IDEÁLNE PROJEKTY v odvetví architektonické a inžinierske činnosti

IDEÁLNE PROJEKTY je v registri v odvetví Architektonické a inžinierske činnosti (SK NACE 71), činnosť inžinierske činnosti a súvisiace technické poradenstvo. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 51 247 € (7 336 závierok), IDEÁLNE PROJEKTY má 49 489 €, čo je 97 % mediánu. V okrese Žilina je v tomto odvetví 1 216 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je IDEÁLNE PROJEKTY 192. z 340.

V odvetví v okrese Žilina1 216aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou7 336Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia51 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+9,1 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb IDEÁLNE PROJEKTY, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Odborné, vedecké a technické činnosti v okrese Žilina ›

Sídlo IDEÁLNE PROJEKTY: Žilina

IDEÁLNE PROJEKTY sídli na adrese Rosinská cesta 8862/21, 010 01 Žilina, okres Žilina. V obci Žilina je 21 497 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 34 916. Na tej istej adrese je zapísaných 3 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Žilina21 497aktívnych
Subjektov v okrese Žilina34 916aktívnych
V tom istom odvetví1 216okres Žilina
Na tej istej adrese3aktívnych subjektov

Žilina: obyvatelia a dáta ›Okres Žilina ›Adresár firiem v okrese Žilina ›

IDEÁLNE PROJEKTY: IČO, sídlo a základné údaje

IDEÁLNE PROJEKTY, s. r. o. (IČO 51634571) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Žilina, okres Žilina. Dátum vzniku je 18. 4. 2018, na trhu je 8 rokov a štatutárom je Ing. Lukáš Beliš. Za rok 2025 sú v závierke tržby 49 489 € a výsledok hospodárenia +41 063 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 7. 11. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieInžinierske činnosti a súvisiace technické poradenstvo (SK NACE 7112)
Základné imanie5 000 €
Vznik18. 4. 2018
Skoršie názvyIDEÁLNE PROJEKTY, s.r.o.
ideálne bývanie, s. r. o.
ObecŽilina
OkresOkres Žilina
Vyrubená daň z príjmov4 577 € (za obdobie do 31. 12. 2025)
Účtovných závierok v registri9

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví architektonické a inžinierske činnosti (SK NACE 71) IDEÁLNE PROJEKTY, s. r. o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 49 489 €, typická firma odvetvia 51 247 € (medián z 7 336 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 8. 11. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Žilina ›Architektonické a inžinierske činnosti: tržby a mzdy ›Architektonické a inžinierske činnosti v Žilinskom kraji ›Mzdy v okrese Žilina ›

Súvisiace firmy

Rovnaký konateľ alebo spoločník

IDEÁLNE DOMY, s.r.o.ideálne bývanie, s. r. o.

Najväčšie firmy v obci Žilina

Stredoslovenská energetika, a. s.SUNGWOO HITECH Slovakia s.r.o.Stredoslovenská distribučná, a.s.TIPSPORT SK, a.s.Hyundai Transys Slovakia s. r. o.Všetky firmy v obci Žilina ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 71.12) v okrese Žilina

ETEC, s. r. o.KPI, s. r. o.WYNS, s. r. o.E - GAS, spol. s r.o.DAQE Slovakia s.r.o.

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.skDatahorses, kybernetická bezpečnosť