KEBAB 2000 s. r. o.
Bratislava - Nové Mesto · Služby pohostinstiev
175 714 €tržby 2025 ▲ 10 %+18 774 €zisk 2025aktívna 8 rokov4 zamestnanci (2025)
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 11. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 18 : tržby 47 332 €, výsledok hospodárenia -594 €
- 19 : tržby 67 522 €, výsledok hospodárenia 5 969 €
- 20 : tržby 69 319 €, výsledok hospodárenia -6 018 €
- 21 : tržby 73 230 €, výsledok hospodárenia 5 664 €
- 22 : tržby 76 046 €, výsledok hospodárenia 2 438 €
- 23 : tržby 145 106 €, výsledok hospodárenia 9 505 €
- 24 : tržby 160 359 €, výsledok hospodárenia 13 575 €
- 25 : tržby 175 714 €, výsledok hospodárenia 18 774 €
KEBAB 2000 s. r. o. (IČO 51474450) mala v roku 2025 tržby 175 714 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci KEBAB 2000
V roku 2025 mala KEBAB 2000 priemerne 4 zamestnancov, osobné náklady v tom roku boli 19 980 €. Odhad hrubej mzdy zo závierky vychádzajú 306 € mesačne, priemerná hrubá mzda v odvetví Ubytovanie a stravovanie v okrese Bratislava III bola v roku 2025 1 165 €.
- Počet zamestnancov
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2025 | 4 | 19 980 € | — |
| 2024 | — | 7 700 € | — |
| 2023 | — | 6 182 € | — |
| 2022 | — | 5 385 € | — |
| 2021 | — | 1 531 € | — |
| 2020 | — | 1 256 € | — |
| 2019 | — | 344 € | — |
| 2018 | — | 660 € | — |
Mesačne na zamestnanca v roku 2025 a priemerná hrubá mzda
- KEBAB 2000, odhad zo závierky306 €
- Ubytovanie a stravovanie v okrese Bratislava III1 165 €
- Všetky odvetvia v okrese Bratislava III2 276 €
- Ubytovanie a stravovanie na Slovensku1 129 €
Firma: osobné náklady mikro závierky delené 1,362 (odvody zamestnávateľa), počtom a 12 mesiacmi. Mzdy: ŠÚ SR, DATAcube np3110rr, rok 2025, zber 11. 9. 2026. Odbor podľa registra je Ubytovanie a stravovanie, porovnanie je preto orientačné.
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: príloha závierky 2025 (PDF), výkaz 2025 v RÚZ.
Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 30. 9. 2026.
Konateľ KEBAB 2000
Podľa Registra právnických osôb koná za KEBAB 2000 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 10. 2026.
Spoločník KEBAB 2000
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- Agim Ljama100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Agim Ljamaod 14. 2. 2023 | 5 000 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok KEBAB 2000
Za rok 2025 má KEBAB 2000 v závierke tržby 175 714 €, o 9,6 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +18 774 €. Závierky máme za 8 rokov (2018 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2025: 175 714 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 4 991 € podľa Finančnej správy SR.
Výkaz ziskov a strát KEBAB 2000
Najvyššie tržby: rok 2025, 175 714 €. Najnižšie: rok 2018, 47 332 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 175 714 € |
| 2024 | 160 359 € |
| 2023 | 145 106 € |
| 2022 | 76 046 € |
| 2021 | 73 230 € |
| 2020 | 69 319 € |
| 2019 | 67 522 € |
| 2018 | 47 332 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 6 rokoch, strata v 2 rokoch z 8 rokov. Súčet za celé obdobie: 49 313 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 18 774 € |
| 2024 | 13 575 € |
| 2023 | 9 505 € |
| 2022 | 2 438 € |
| 2021 | 5 664 € |
| 2020 | −6 018 € |
| 2019 | 5 969 € |
| 2018 | −594 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- KEBAB 2000
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +10,7 %, medián odvetvia +2,9 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | KEBAB 2000 | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | +10,7 % | +2,9 % |
| 2024 | +8,5 % | +2,0 % |
| 2023 | +6,6 % | +1,0 % |
| 2022 | +3,2 % | −0,1 % |
| 2021 | +7,7 % | −2,5 % |
| 2020 | −8,7 % | −4,3 % |
| 2019 | +8,8 % | 0,0 % |
| 2018 | −1,3 % | 0,0 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 7 z 7 rokov, najviac v roku 2023 (+90,8 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | +9,6 % |
| 2024 | +10,5 % |
| 2023 | +90,8 % |
| 2022 | +3,8 % |
| 2021 | +5,6 % |
| 2020 | +2,7 % |
| 2019 | +42,7 % |
| 2018 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha KEBAB 2000
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 85 392 €, vlastné imanie 18 774 € a záväzky 66 618 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 85 392 € | 18 774 € | 66 618 € |
| 2024 | 44 740 € | 35 539 € | 9 201 € |
| 2023 | 27 368 € | 21 965 € | 5 403 € |
| 2022 | 17 782 € | 12 459 € | 5 323 € |
| 2021 | 16 116 € | 10 021 € | 6 095 € |
| 2020 | 8 714 € | 4 358 € | 4 356 € |
| 2019 | 10 658 € | 10 376 € | 282 € |
| 2018 | 4 547 € | 4 406 € | 141 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok KEBAB 2000 (8 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 175 714 € | 18 774 € | 85 392 € | 18 774 € | 66 618 € | 45 099 € | +10,7 % |
| 2024 | 160 359 € | 13 575 € | 44 740 € | 35 539 € | 9 201 € | 25 787 € | +8,5 % |
| 2023 | 145 106 € | 9 505 € | 27 368 € | 21 965 € | 5 403 € | 19 524 € | +6,6 % |
| 2022 | 76 046 € | 2 438 € | 17 782 € | 12 459 € | 5 323 € | 9 053 € | +3,2 % |
| 2021 | 73 230 € | 5 664 € | 16 116 € | 10 021 € | 6 095 € | 6 220 € | +7,7 % |
| 2020 | 69 319 € | −6 018 € | 8 714 € | 4 358 € | 4 356 € | −4 336 € | −8,7 % |
| 2019 | 67 522 € | 5 969 € | 10 658 € | 10 376 € | 282 € | 6 549 € | +8,8 % |
| 2018 | 47 332 € | −594 € | 4 547 € | 4 406 € | 141 € | 172 € | −1,3 % |
Riziko: zaplatí KEBAB 2000?
KEBAB 2000 a verejné zmluvy
V Centrálnom registri zmlúv je 1 zmluva s dodávateľom KEBAB 2000 z roku 2021.
História firmy KEBAB 2000
Dátum vzniku KEBAB 2000 je 18. 4. 2018, teda pred 8 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2018. Na časovej osi je spolu 10 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/127801/B
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2018tržby 47 332 € · majetok 4 547 €
- Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2120749928
- Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Ružomberok. Firma vznikla 18. 4. 2018.
- Nový spoločník: Agim LjamaSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Nový štatutár: Agim LjamaKonateľ
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 8, posledné tržby 175 714 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti KEBAB 2000
- Pohostinská činnosť a výroba hotových jedál pre výdajne
- Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Výroba potravinárskych výrobkov
- Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
- Skladovanie a pomocné činnosti v doprave
- Kuriérske služby
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
- Ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžok
- Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu
- Prevádzkovanie výdajne stravy
- Poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiach
- Správa trhoviska, tržnice, príležitostného trhu
- Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 10. 2026.
KEBAB 2000 v odvetví reštaurácie a pohostinstvá
KEBAB 2000 je v registri v odvetví Reštaurácie a pohostinstvá (SK NACE 56), činnosť služby pohostinstiev. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 78 685 € (6 740 závierok), KEBAB 2000 má 175 714 €, čo je 2,2-násobok mediánu. V okrese Bratislava III je v tomto odvetví 1 009 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je KEBAB 2000 163. z 453.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 28 731 €, polovica do 78 685 €, tri štvrtiny do 274 546 €; 10 % firiem má viac než 682 043 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 7 694 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 28 731 € |
| medián | 78 685 € |
| horný kvartil | 274 546 € |
| 10 % firiem má viac než | 682 043 € |
| KEBAB 2000 | 175 714 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 15. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- KEBAB 2000
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby KEBAB 2000 s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | KEBAB 2000 | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 175 714 € | 78 685 € |
| 2024 | 160 359 € | 78 424 € |
| 2023 | 145 106 € | 71 990 € |
| 2022 | 76 046 € | 59 132 € |
| 2021 | 73 230 € | 44 924 € |
| 2020 | 69 319 € | 47 466 € |
| 2019 | 67 522 € | 59 884 € |
| 2018 | 47 332 € | 57 619 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| KEBAB 2000 | 175 714 € |
|---|---|
| medián okresu Bratislava III | 87 885 € |
| medián kraja | 92 958 € |
| medián Slovenska | 78 685 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- RUMIDO s. r. o.Humenné · tržby 419 860 € (2025)
- B&O Family s.r.o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 419 756 € (2025)
- AV-Events s. r. o.Zohor · tržby 419 504 € (2025)
- ABM, v.o.s.Bardejov · tržby 418 859 € (2025)
- Food express s.r.o.Galanta · tržby 418 750 € (2024)
- Gastro Smiles s. r. o.Bratislava - mestská časť Devín · tržby 418 684 € (2025)
- Nobin s. r. o.Horná Mičiná · tržby 418 415 € (2025)
- RR EVENTS, s. r. o.Bratislava - mestská časť Petržalka · tržby 418 156 € (2025)
- ČERTÍCI s.r.o.Kráľová pri Senci · tržby 417 723 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb KEBAB 2000, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo KEBAB 2000: Bratislava - Nové Mesto
KEBAB 2000 sídli na adrese Za stanicou 10908/5, 831 04 Bratislava - mestská časť Nové Mesto, okres Bratislava III. V obci Bratislava - Nové Mesto je 24 590 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 47 396. Na tej istej adrese je zapísaných 26 aktívnych subjektov.
Bratislava - Nové Mesto: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava III ›Adresár firiem v okrese Bratislava III ›
KEBAB 2000: IČO, sídlo a základné údaje
KEBAB 2000 s. r. o. (IČO 51474450) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Nové Mesto, okres Bratislava III. Dátum vzniku je 18. 4. 2018, na trhu je 8 rokov a štatutárom je Agim Ljama. Za rok 2025 sú v závierke tržby 175 714 € a výsledok hospodárenia +18 774 €, počet zamestnancov podľa registra je 2.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Služby pohostinstiev (SK NACE 5630) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 18. 4. 2018 |
| Obec | Bratislava - Nové Mesto |
| Okres | Okres Bratislava III |
| Vyrubená daň z príjmov | 4 991 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 9 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví reštaurácie a pohostinstvá (SK NACE 56) KEBAB 2000 s. r. o. má vyššie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 175 714 €, typická firma odvetvia 78 685 €, čo je 2,2-násobok mediánu (medián z 6 740 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 15. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Bratislava III ›Reštaurácie a pohostinstvá: tržby a mzdy ›Reštaurácie a pohostinstvá v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava III ›
Sieť prepojení firmy KEBAB 2000
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu KEBAB 2000
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu KEBAB 2000
- Tendre8súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 177 tis. €
- Granty a dotácie74výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 196 tis. €
- Končiace zmluvy52zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 3 800 €
- Výhry konkurentov77firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 35 tis. €
- Diery na trhu1odvetvie chýba v meste Bratislava - Nové Mesto
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Zvolen359 zmlúv za 3 roky · 3 159 721 € · naposledy 30. 9. 2026Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.80 zmlúv za 3 roky · 161 085 € · naposledy 30. 9. 2026Hotelová akadémia Ľ. Wintera, Stromová 34, 921 01 Piešťany 142 zmlúv za 3 roky · · naposledy 1. 9. 2026 Všetkých 460 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
ELITE Pizzeria - Kebab s. r. o.Mc. KEBAB 1, s.r.o.Kebab 3000 s. r. o.OSTROV COMPANY, s. r. o.FADU, s.r.o.
Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Nové Mesto
Kaufland Slovenská republika v.o.s.GGT a. s.Porsche Slovakia, spol. s r.o.ORLEN Unipetrol Slovakia s. r. o.MH Teplárenský holding, a.s.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Nové Mesto ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 56.30) v okrese Bratislava III
EDAMAME s.r.o.Pho, s. r. o.NP PATISSERIE s.r.o.IMP Trade s.r.o., v likvidáciiSrdcovka & Co. s. r. o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.