AVENIX GROUP, a.s.
Liptovský Mikuláš · Ostatné poskytovanie úverov
216 €tržby 2023+91 119 €zisk 2023aktívna 8 rokov
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 10. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 18 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -2 866 €
- 19 : tržby 1 500 €, výsledok hospodárenia 262 035 €
- 20 : tržby 2 670 €, výsledok hospodárenia 46 061 €
- 21 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 27 521 €
- 22 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 66 724 €
- 23 : tržby 216 €, výsledok hospodárenia 91 119 €
- 24 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 45 705 €
- 25 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 55 916 €
AVENIX GROUP, a.s. (IČO 51424142), sídlo Liptovský Mikuláš, je v registri zapísaná od 21. 2. 2018 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 10. 10. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2023.
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci AVENIX GROUP
V roku 2025 mala AVENIX GROUP priemerne 0 zamestnancov, osobné náklady v roku 2022 boli 1 622 €.
- Počet zamestnancov
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2025 | 0 | — | — |
| 2022 | — | 1 622 € | — |
| 2021 | — | 1 622 € | — |
| 2020 | — | 1 622 € | — |
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: príloha závierky 2025 (PDF), výkaz 2022 v RÚZ.
Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 3. 10. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2022 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 10. 10. 2026.
Predstavenstvo AVENIX GROUP
Podľa Registra právnických osôb koná za AVENIX GROUP 1 člen predstavenstva. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 10. 10. 2026.
Spoločníci AVENIX GROUP
V registri sú zapísaní 4 spoločníci.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 10. 10. 2026.
Tržby, zisk a majetok AVENIX GROUP
Za rok 2023 má AVENIX GROUP v závierke tržby 216 €, a výsledok hospodárenia +91 119 €. Závierky máme za 8 rokov (2018 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2020: 2 670 €.
Výkaz ziskov a strát AVENIX GROUP
Najvyššie tržby: rok 2020, 2 670 €. Najnižšie: rok 2023, 216 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | — |
| 2024 | — |
| 2023 | 216 € |
| 2022 | — |
| 2021 | — |
| 2020 | 2 670 € |
| 2019 | 1 500 € |
| 2018 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 7 rokoch, strata v 1 roku z 8 rokov. Súčet za celé obdobie: 592 215 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 55 916 € |
| 2024 | 45 705 € |
| 2023 | 91 119 € |
| 2022 | 66 724 € |
| 2021 | 27 521 € |
| 2020 | 46 061 € |
| 2019 | 262 035 € |
| 2018 | −2 866 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha AVENIX GROUP
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 2 895 651 €, vlastné imanie 1 129 115 € a záväzky 1 766 536 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 2 895 651 € | 1 129 115 € | 1 766 536 € |
| 2024 | 2 864 178 € | 1 073 199 € | 1 790 979 € |
| 2023 | 2 670 090 € | 927 495 € | 1 742 595 € |
| 2022 | 2 534 600 € | 836 375 € | 1 698 225 € |
| 2021 | 2 648 562 € | 769 651 € | 1 878 911 € |
| 2020 | 2 652 203 € | 755 131 € | 1 897 072 € |
| 2019 | 710 930 € | 709 069 € | 1 861 € |
| 2018 | 499 194 € | 447 034 € | 52 160 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok AVENIX GROUP (8 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | 55 916 € | 2 895 651 € | 1 129 115 € | 1 766 536 € | −10 829 € | — |
| 2024 | — | 45 705 € | 2 864 178 € | 1 073 199 € | 1 790 979 € | −10 879 € | — |
| 2023 | 216 € | 91 119 € | 2 670 090 € | 927 495 € | 1 742 595 € | −9 639 € | +42 184,7 % |
| 2022 | — | 66 724 € | 2 534 600 € | 836 375 € | 1 698 225 € | −6 175 € | — |
| 2021 | — | 27 521 € | 2 648 562 € | 769 651 € | 1 878 911 € | −2 718 € | — |
| 2020 | 2 670 € | 46 061 € | 2 652 203 € | 755 131 € | 1 897 072 € | −1 226 € | +1 725,1 % |
| 2019 | 1 500 € | 262 035 € | 710 930 € | 709 069 € | 1 861 € | −707 € | +17 469,0 % |
| 2018 | — | −2 866 € | 499 194 € | 447 034 € | 52 160 € | −3 057 € | — |
Riziko: zaplatí AVENIX GROUP?
Peniaze od štátu: AVENIX GROUP
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy AVENIX GROUP
Dátum vzniku AVENIX GROUP je 21. 2. 2018, teda pred 8 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2018. Na časovej osi je spolu 6 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiAkciová spoločnosť · Sa/11082/L
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2018majetok 499 194 €
- Nový spoločník: SNV-DP, s.r.o.Jediný akcionár a.s.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 8.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti AVENIX GROUP
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Poskytovanie úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôt
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
- Factoring a forfaiting
- Finančný leasing
- Administratívne služby
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 10. 10. 2026.
AVENIX GROUP v odvetví finančné služby
AVENIX GROUP je v registri v odvetví Finančné služby (SK NACE 64), činnosť ostatné poskytovanie úverov. Medián tržieb odvetvia za rok 2023 je 31 596 € (207 závierok), AVENIX GROUP má 216 €, čo je 1 % mediánu. V okrese Liptovský Mikuláš je v tomto odvetví 17 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je AVENIX GROUP 4. z 3.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 7 687 €, polovica do 31 596 €, tri štvrtiny do 131 515 €; 10 % firiem má viac než 708 405 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 982 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 7 687 € |
| medián | 31 596 € |
| horný kvartil | 131 515 € |
| 10 % firiem má viac než | 708 405 € |
| AVENIX GROUP | 216 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 12. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- AVENIX GROUP
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby AVENIX GROUP s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | AVENIX GROUP | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | — | 33 477 € |
| 2024 | — | 30 423 € |
| 2023 | 216 € | 31 596 € |
| 2022 | — | 24 830 € |
| 2021 | — | 23 296 € |
| 2020 | 2 670 € | 25 160 € |
| 2019 | 1 500 € | 40 116 € |
| 2018 | — | 44 363 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- Court of Arbitration, s.r.o.Polomka · tržby 500 € (2016)
- Z - group a. s.Nové Mesto nad Váhom · tržby 350 € (2025)
- Šalamúnová KatarínaBratislava · tržby 325 € (2025)
- BLLNS s. r. o.Košice - mestská časť Dargovských hrdinov · tržby 220 € (2025)
- Finwag s. r. o.Trebišov · tržby 146 € (2025)
- LucRiMax s. r. o.Zvolen · tržby 145 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb AVENIX GROUP, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Finančné a poisťovacie činnosti v okrese Liptovský Mikuláš ›
Sídlo AVENIX GROUP: Liptovský Mikuláš
AVENIX GROUP sídli na adrese Priemyselná 1/2037, 031 01 Liptovský Mikuláš, okres Liptovský Mikuláš. V obci Liptovský Mikuláš je 6 053 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 13 282. Na tej istej adrese je zapísaných 3 aktívnych subjektov.
Liptovský Mikuláš: obyvatelia a dáta ›Okres Liptovský Mikuláš ›Adresár firiem v okrese Liptovský Mikuláš ›
AVENIX GROUP: IČO, sídlo a základné údaje
AVENIX GROUP, a.s. (IČO 51424142) je akciová spoločnosť so sídlom v obci Liptovský Mikuláš, okres Liptovský Mikuláš. Dátum vzniku je 21. 2. 2018, na trhu je 8 rokov a štatutárom je Ing. Vladimír Beníček. Za rok 2023 sú v závierke tržby 216 € a výsledok hospodárenia +91 119 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 10. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Akciová spoločnosť |
|---|---|
| Odvetvie | Ostatné poskytovanie úverov (SK NACE 6492) |
| Základné imanie | 409 000 € |
| Vznik | 21. 2. 2018 |
| Obec | Liptovský Mikuláš |
| Okres | Okres Liptovský Mikuláš |
| Účtovných závierok v registri | 8 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví finančné služby (SK NACE 64) AVENIX GROUP, a.s. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2023 mala 216 €, typická firma odvetvia 31 596 € (medián z 207 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 12. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Liptovský Mikuláš ›Finančné služby: tržby a mzdy ›Mzdy v okrese Liptovský Mikuláš ›
Sieť prepojení firmy AVENIX GROUP
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu AVENIX GROUP
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu AVENIX GROUP
- Tendre4súťaže štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 768 tis. €
- Granty a dotácie83výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 29,4 mil. €
- Končiace zmluvy82zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 80 tis. €
- Výhry konkurentov7firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 132 tis. €
- Diery na trhu8odvetví chýba v meste Liptovský Mikuláštypický nepokrytý dopyt 9,3 mil. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Zvolen27 zmlúv za 3 roky · 128 911 € · naposledy 24. 4. 2026Hlavné mesto SR Bratislava19 zmlúv za 3 roky · 99 773 267 € · naposledy 24. 9. 2026Nitriansky samosprávny kraj18 zmlúv za 3 roky · 19 409 942 € · naposledy 5. 8. 2026 Všetkých 2 494 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
AGROMAT spol. s r.o.NGT17, s.r.o.B.E.A.S. CONSULT s.r.o.SNV-DP, s.r.o.ORAVSKÁ REGISTRATÚRNA, s. r. o.
Najväčšie firmy v obci Liptovský Mikuláš
Tatry mountain resorts, a.s.COOP Jednota Liptovský Mikuláš, spotrebné…CBA VEREX, a.s.COOP LC SEVER, a.s.Savencia Fromage & Dairy SK, a. s.Všetky firmy v obci Liptovský Mikuláš ›
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.