LORE s.r.o.
Martin · Výroba ostatných kovových výrobkov i. n.
145 840 €tržby 2025 ▲ 119 %+6 777 €zisk 2025aktívna 8 rokov10 zamestnancov (2025)
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 4. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 18 : tržby 4 699 €, výsledok hospodárenia -1 907 €
- 19 : tržby 40 100 €, výsledok hospodárenia -78 142 €
- 20 : tržby 10 338 €, výsledok hospodárenia -12 150 €
- 21 : tržby 12 503 €, výsledok hospodárenia -29 130 €
- 22 : tržby 10 407 €, výsledok hospodárenia -28 861 €
- 23 : tržby 100 068 €, výsledok hospodárenia 46 065 €
- 24 : tržby 66 733 €, výsledok hospodárenia -55 712 €
- 25 : tržby 145 840 €, výsledok hospodárenia 6 777 €
LORE s.r.o. (IČO 51300028) mala v roku 2025 tržby 145 840 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 13. 10. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci LORE
V roku 2025 mala LORE priemerne 10 zamestnancov, osobné náklady v tom roku boli 42 049 €.
- Počet zamestnancov
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2025 | 10 | 42 049 € | 30 749 € |
| 2024 | — | 49 069 € | 35 884 € |
| 2023 | — | 670 € | 494 € |
| 2022 | — | 714 € | 527 € |
| 2021 | — | 699 € | 516 € |
| 2020 | — | 721 € | 532 € |
| 2019 | — | 666 € | 492 € |
Na čo išli osobné náklady v roku 2025
- Mzdy 73 % 30 749 €
- Odvody zamestnávateľa 26 % 11 130 €
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: príloha závierky 2025 (PDF), výkaz 2025 v RÚZ.
Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč POD) v Registri účtovných závierok, zber 1. 10. 2026.
Konatelia LORE
Podľa Registra právnických osôb konajú za LORE 2 konatelia. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 4. 10. 2026.
Spoločníci LORE
V registri sú zapísaní 2 spoločníci.
- Dušan Schudich50,0 %
- MUDr. Bibiana Hroboňová50,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Dušan Schudichod 20. 9. 2024 | 2 500 € | 50,0 % |
| MUDr. Bibiana Hroboňováod 21. 1. 2020 | 2 500 € | 50,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok LORE
Za rok 2025 má LORE v závierke tržby 145 840 €, o 118,5 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +6 777 €. Závierky máme za 8 rokov (2018 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2025: 145 840 €.
Výkaz ziskov a strát LORE
Najvyššie tržby: rok 2025, 145 840 €. Najnižšie: rok 2018, 4 699 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 145 840 € |
| 2024 | 66 733 € |
| 2023 | 100 068 € |
| 2022 | 10 407 € |
| 2021 | 12 503 € |
| 2020 | 10 338 € |
| 2019 | 40 100 € |
| 2018 | 4 699 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 2 rokoch, strata v 6 rokoch z 8 rokov. Súčet za celé obdobie: −153 060 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 6 777 € |
| 2024 | −55 712 € |
| 2023 | 46 065 € |
| 2022 | −28 861 € |
| 2021 | −29 130 € |
| 2020 | −12 150 € |
| 2019 | −78 142 € |
| 2018 | −1 907 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- LORE
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +4,6 %, medián odvetvia +4,0 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | LORE | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | +4,6 % | +4,0 % |
| 2024 | −83,5 % | +3,1 % |
| 2023 | +46,0 % | +2,4 % |
| 2022 | — | +2,4 % |
| 2021 | — | +2,3 % |
| 2020 | — | +1,9 % |
| 2019 | — | +2,1 % |
| 2018 | −40,6 % | +2,7 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 2 z 5 rokov, najviac v roku 2025 (+118,5 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | +118,5 % |
| 2024 | −33,3 % |
| 2023 | +861,5 % |
| 2022 | −16,8 % |
| 2021 | +20,9 % |
| 2020 | −74,2 % |
| 2019 | +753,4 % |
| 2018 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha LORE
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 108 670 €, vlastné imanie −148 060 € a záväzky 256 730 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 108 670 € | −148 060 € | 256 730 € |
| 2024 | 78 017 € | −154 837 € | 232 854 € |
| 2023 | 137 756 € | −99 125 € | 236 881 € |
| 2022 | 63 916 € | −145 190 € | 209 106 € |
| 2021 | 72 124 € | −116 329 € | 188 453 € |
| 2020 | 83 235 € | −87 199 € | 170 434 € |
| 2019 | 43 066 € | −75 049 € | 118 115 € |
| 2018 | 38 093 € | 3 093 € | 35 000 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok LORE (8 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 145 840 € | 6 777 € | 108 670 € | −148 060 € | 256 730 € | 72 805 € | +4,6 % |
| 2024 | 66 733 € | −55 712 € | 78 017 € | −154 837 € | 232 854 € | 10 011 € | −83,5 % |
| 2023 | 100 068 € | 46 065 € | 137 756 € | −99 125 € | 236 881 € | 63 516 € | +46,0 % |
| 2022 | 10 407 € | −28 861 € | 63 916 € | −145 190 € | 209 106 € | −11 470 € | −277,3 % |
| 2021 | 12 503 € | −29 130 € | 72 124 € | −116 329 € | 188 453 € | −14 185 € | −233,0 % |
| 2020 | 10 338 € | −12 150 € | 83 235 € | −87 199 € | 170 434 € | −8 532 € | −117,5 % |
| 2019 | 40 100 € | −78 142 € | 43 066 € | −75 049 € | 118 115 € | −77 389 € | −194,9 % |
| 2018 | 4 699 € | −1 907 € | 38 093 € | 3 093 € | 35 000 € | −1 820 € | −40,6 % |
Riziko: zaplatí LORE?
LORE a verejné zmluvy
V Centrálnom registri zmlúv je 1 zmluva s dodávateľom LORE v objeme 2 160 € z roku 2024. Najväčší objem je s odberateľom Základná škola s materskou školou, Priehradná 11, Martin: 2 160 € v 1 zmluve.
História firmy LORE
Dátum vzniku LORE je 12. 1. 2018, teda pred 8 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2018. Na časovej osi je spolu 10 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/69207/L
- Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2120661147
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2018tržby 4 699 € · majetok 38 093 €
- Nový štatutár: Dušan SchudichKonateľ
- Nový spoločník: MUDr. Bibiana HroboňováSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Základná škola s materskou školou, Priehradná 11, Martin, hodnota zmluvy 2 160 €. Firma vznikla 12. 1. 2018.
- Nový spoločník: Dušan SchudichSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 8, posledné tržby 145 840 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti LORE
- Textilná výroba
- Odevná výroba
- Výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovu
- Výroba počítačových, elektronických a optických výrobkov
- Výroba elektrických zariadení a elektrických súčiastok
- Vývoj, výroba zabezpečovacích systémov alebo poplachových systémov a zariadení umožňujúcich sledovanie pohybu a konania osoby v chránenom objekte, na chránenom mieste alebo v ich okolí
- Prípravné práce k realizácii stavby
- Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu
- Poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiach
- Služby súvisiace s produkciou filmov, videozáznamov a zvukových nahrávok
- Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
- Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
- Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
- Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky
- Dizajnérske činnosti
- Fotografické služby
- Prenájom hnuteľných vecí
- Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadení
- Prevádzkovanie športových zariadení a zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu
- Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí
- Oprava osobných potrieb a potrieb pre domácnosť
- Prevádzkovanie zdravotníckeho zariadenia ambulancie špecializovanej ambulantnej zdravotnej starostlivosti: ambulancia plastickej chirurgie na poskytovanie špecializovanej ambulantnej zdravotnej starostlivosti v špecializačnom odbore plastická chirurgia
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 4. 10. 2026.
LORE v odvetví výroba kovových konštrukcií a výrobkov
LORE je v registri v odvetví Výroba kovových konštrukcií a výrobkov (SK NACE 25), činnosť výroba ostatných kovových výrobkov i. n.. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 101 405 € (5 791 závierok), LORE má 145 840 €, čo je 1,4-násobok mediánu. V okrese Martin je v tomto odvetví 513 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je LORE 62. z 139.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 30 979 €, polovica do 101 405 €, tri štvrtiny do 465 372 €; 10 % firiem má viac než 1 758 361 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 10 042 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 30 979 € |
| medián | 101 405 € |
| horný kvartil | 465 372 € |
| 10 % firiem má viac než | 1 758 361 € |
| LORE | 145 840 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 13. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- LORE
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby LORE s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | LORE | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 145 840 € | 101 405 € |
| 2024 | 66 733 € | 107 696 € |
| 2023 | 100 068 € | 108 875 € |
| 2022 | 10 407 € | 110 957 € |
| 2021 | 12 503 € | 107 902 € |
| 2020 | 10 338 € | 98 554 € |
| 2019 | 40 100 € | 118 146 € |
| 2018 | 4 699 € | 121 089 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| LORE | 145 840 € |
|---|---|
| medián okresu Martin | 94 085 € |
| medián kraja | 130 489 € |
| medián Slovenska | 101 405 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- Hydro Solution, s. r. o.Dražkovce · tržby 365 061 € (2025)
- REGIOCHLAD s.r.o.Rakovice · tržby 364 972 € (2025)
- METAL COLOR s.r.o.Trenčianska Turná · tržby 364 846 € (2025)
- ANIMA MONT, s.r.o.Bohdanovce · tržby 364 524 € (2025)
- komín, s.r.o.Klin · tržby 364 501 € (2025)
- Metal Weld spol. s r. o.Trenčianske Stankovce · tržby 364 189 € (2025)
- E-K s.r.o.Valaliky · tržby 364 033 € (2025)
- MATERMO, spoločnosť s ručením obmedzenýmSpišská Nová Ves · tržby 363 268 € (2025)
- KOVOSPOL, spol. s r.o.Liptovský Hrádok · tržby 363 149 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb LORE, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo LORE: Martin
LORE sídli na adrese Škultétyho 1, 036 01 Martin, okres Martin. V obci Martin je 8 855 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 15 605. Na tej istej adrese je zapísaných 4 aktívnych subjektov.
Martin: obyvatelia a dáta ›Okres Martin ›Adresár firiem v okrese Martin ›
LORE: IČO, sídlo a základné údaje
LORE s.r.o. (IČO 51300028) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Martin, okres Martin. Dátum vzniku je 12. 1. 2018, na trhu je 8 rokov a štatutármi sú Dušan Schudich a MUDr. Bibiana Hroboňová. Za rok 2025 sú v závierke tržby 145 840 € a výsledok hospodárenia +6 777 €, počet zamestnancov podľa registra je 2.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 4. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Výroba ostatných kovových výrobkov i. n. (SK NACE 2599) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 12. 1. 2018 |
| Obec | Martin |
| Okres | Okres Martin |
| Účtovných závierok v registri | 9 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví výroba kovových konštrukcií a výrobkov (SK NACE 25) LORE s.r.o. má vyššie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 145 840 €, typická firma odvetvia 101 405 € (medián z 5 791 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 13. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Martin ›Výroba kovových konštrukcií a výrobkov: tržby a mzdy ›Výroba kovových konštrukcií a výrobkov v Žilinskom kraji ›Mzdy v okrese Martin ›
Sieť prepojení firmy LORE
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu LORE
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu LORE
- Tendre47súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 223 tis. €
- Granty a dotácie84výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 357 tis. €
- Končiace zmluvy29zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 49 tis. €
- Výhry konkurentov236firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 4 600 €
- Diery na trhu13odvetví chýba v meste Martintypický nepokrytý dopyt 6,5 mil. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.444 zmlúv za 3 roky · 521 137 € · naposledy 30. 9. 2026Ministerstvo obrany SR325 zmlúv za 3 roky · 3 492 213 € · naposledy 9. 10. 2026Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Zvolen236 zmlúv za 3 roky · 2 968 370 € · naposledy 7. 10. 2026 Všetkých 792 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
UNICOLOR, s.r.o.Unico Martin SK s. r. o.
Najväčšie firmy v obci Martin
ŽP EKO QELET a.s.Unilabs Slovensko, s. r. o.DS Smith Turpak Obaly, a.s.Martinus, s.r.o.Mountfield SK, s.r.o.Všetky firmy v obci Martin ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 25.99) v okrese Martin
TEAM INDUSTRIES, s.r.o.OMNIA MTK s.r.o.M-TEC, s.r.o.VOLTAMANN s. r. o.Navos MT, s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.