L-MAR s.r.o.
Zlaté Moravce · Technické testovanie a analýzy
334 622 €tržby 2025 ▼ 1 %+96 623 €zisk 2025aktívna 8 rokov2 zamestnanci
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 2. 11. 2026 Čo prezradí IČO a ako ho overiť ›
Tržby a zisk rok po roku
- 17 : tržby 34 936 €, výsledok hospodárenia 27 153 €
- 18 : tržby 332 950 €, výsledok hospodárenia 147 798 €
- 19 : tržby 589 856 €, výsledok hospodárenia 229 203 €
- 20 : tržby 416 346 €, výsledok hospodárenia 136 236 €
- 21 : tržby 353 299 €, výsledok hospodárenia 104 415 €
- 22 : tržby 369 984 €, výsledok hospodárenia 125 577 €
- 23 : tržby 346 689 €, výsledok hospodárenia 103 662 €
- 24 : tržby 337 263 €, výsledok hospodárenia 112 597 €
- 25 : tržby 334 622 €, výsledok hospodárenia 96 623 €
L-MAR s.r.o. (IČO 51154455) mala v roku 2025 tržby 334 622 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 11
Zamestnanci L-MAR
L-MAR má podľa Registra organizácií ŠÚ SR 2 zamestnancov, osobné náklady v roku 2025 boli 15 370 €.
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2025 | — | 15 370 € | 11 245 € |
| 2024 | — | 12 306 € | 9 003 € |
| 2023 | — | 6 829 € | 5 068 € |
| 2022 | — | 6 021 € | 4 204 € |
| 2021 | — | 11 252 € | 7 997 € |
| 2020 | — | 27 320 € | 19 345 € |
| 2019 | — | 28 699 € | 20 497 € |
| 2018 | — | 6 153 € | 4 418 € |
Na čo išli osobné náklady v roku 2025
- Mzdy 73 % 11 245 €
- Odvody zamestnávateľa 26 % 4 070 €
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: výkaz 2025 v RÚZ.
Pásmo: Register organizácií ŠÚ SR. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč POD) v Registri účtovných závierok, zber 28. 9. 2026.
Konateľ L-MAR
Podľa Registra právnických osôb koná za L-MAR 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 2. 11. 2026.
Spoločník L-MAR
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- Richard Laktiš100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Richard Laktišod 10. 12. 2020 | 5 000 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok L-MAR
Za rok 2025 má L-MAR v závierke tržby 334 622 €, o 0,8 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +96 623 €. Závierky máme za 9 rokov (2017 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2019: 589 856 €.
Výkaz ziskov a strát L-MAR
Najvyššie tržby: rok 2019, 589 856 €. Najnižšie: rok 2017, 34 936 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 334 622 € |
| 2024 | 337 263 € |
| 2023 | 346 689 € |
| 2022 | 369 984 € |
| 2021 | 353 299 € |
| 2020 | 416 346 € |
| 2019 | 589 856 € |
| 2018 | 332 950 € |
| 2017 | 34 936 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 9 rokoch, strata v 0 rokoch z 9 rokov. Súčet za celé obdobie: 1 083 264 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 96 623 € |
| 2024 | 112 597 € |
| 2023 | 103 662 € |
| 2022 | 125 577 € |
| 2021 | 104 415 € |
| 2020 | 136 236 € |
| 2019 | 229 203 € |
| 2018 | 147 798 € |
| 2017 | 27 153 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- L-MAR
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +28,9 %, medián odvetvia +9,1 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | L-MAR | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | +28,9 % | +9,1 % |
| 2024 | +33,4 % | +6,6 % |
| 2023 | +29,9 % | +5,9 % |
| 2022 | +33,9 % | +5,7 % |
| 2021 | +29,6 % | +6,2 % |
| 2020 | +32,7 % | +5,4 % |
| 2019 | +38,9 % | +4,8 % |
| 2018 | +44,4 % | +5,5 % |
| 2017 | +77,7 % | +7,1 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 2 z 7 rokov, najviac v roku 2019 (+77,2 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | −0,8 % |
| 2024 | −2,7 % |
| 2023 | −6,3 % |
| 2022 | +4,7 % |
| 2021 | −15,1 % |
| 2020 | −29,4 % |
| 2019 | +77,2 % |
| 2018 | +853,0 % |
| 2017 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha L-MAR
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 137 364 €, vlastné imanie 101 623 € a záväzky 35 741 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 137 364 € | 101 623 € | 35 741 € |
| 2024 | 150 876 € | 117 597 € | 33 279 € |
| 2023 | 134 021 € | 108 662 € | 25 359 € |
| 2022 | 167 371 € | 130 577 € | 36 794 € |
| 2021 | 146 564 € | 109 415 € | 37 149 € |
| 2020 | 170 181 € | 141 236 € | 28 945 € |
| 2019 | 324 487 € | 234 203 € | 90 284 € |
| 2018 | 245 758 € | 152 798 € | 92 960 € |
| 2017 | 39 371 € | 32 153 € | 7 218 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok L-MAR (9 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 334 622 € | 96 623 € | 137 364 € | 101 623 € | 35 741 € | 155 219 € | +28,9 % |
| 2024 | 337 263 € | 112 597 € | 150 876 € | 117 597 € | 33 279 € | 163 980 € | +33,4 % |
| 2023 | 346 689 € | 103 662 € | 134 021 € | 108 662 € | 25 359 € | 145 309 € | +29,9 % |
| 2022 | 369 984 € | 125 577 € | 167 371 € | 130 577 € | 36 794 € | 175 174 € | +33,9 % |
| 2021 | 353 299 € | 104 415 € | 146 564 € | 109 415 € | 37 149 € | 153 619 € | +29,6 % |
| 2020 | 416 346 € | 136 236 € | 170 181 € | 141 236 € | 28 945 € | 205 948 € | +32,7 % |
| 2019 | 589 856 € | 229 203 € | 324 487 € | 234 203 € | 90 284 € | 323 396 € | +38,9 % |
| 2018 | 332 950 € | 147 798 € | 245 758 € | 152 798 € | 92 960 € | 193 316 € | +44,4 % |
| 2017 | 34 936 € | 27 153 € | 39 371 € | 32 153 € | 7 218 € | 34 411 € | +77,7 % |
Riziko: zaplatí L-MAR?
Peniaze od štátu: L-MAR
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy L-MAR
Dátum vzniku L-MAR je 15. 11. 2017, teda pred 8 rokmi. Skoršie obchodné meno: Tauranga s.r.o.. Závierky v registri máme od roku 2017. Na časovej osi je spolu 8 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/44869/N
- Zmena obchodného menaPredtým Tauranga s.r.o., odvtedy L-MAR s.r.o.
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2017tržby 34 936 € · majetok 39 371 €
- Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2120629038
- Nový spoločník: Richard LaktišSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 9, posledné tržby 334 622 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti L-MAR
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
- Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
- Administratívne služby
- Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky
- Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
- Prenájom hnuteľných vecí
- Prípravné práce k realizácii stavby
- Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
- Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
- Inžinierska činnosť, stavebné cenárstvo, projektovanie a konštruovanie elektrických zariadení
- Informatívne testovanie, meranie, analýzy a kontroly
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 2. 11. 2026.
L-MAR v odvetví architektonické a inžinierske činnosti
L-MAR je v registri v odvetví Architektonické a inžinierske činnosti (SK NACE 71), činnosť technické testovanie a analýzy. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 51 328 € (7 333 závierok), L-MAR má 334 622 €, čo je 6,5-násobok mediánu. V okrese Zlaté Moravce je v tomto odvetví 165 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je L-MAR 7. z 33.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 22 877 €, polovica do 51 328 €, tri štvrtiny do 162 424 €; 10 % firiem má viac než 540 015 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 7 565 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 22 877 € |
| medián | 51 328 € |
| horný kvartil | 162 424 € |
| 10 % firiem má viac než | 540 015 € |
| L-MAR | 334 622 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 4. 11. 2026; mierka je logaritmická.
- L-MAR
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby L-MAR s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | L-MAR | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 334 622 € | 51 328 € |
| 2024 | 337 263 € | 49 638 € |
| 2023 | 346 689 € | 49 328 € |
| 2022 | 369 984 € | 48 110 € |
| 2021 | 353 299 € | 46 549 € |
| 2020 | 416 346 € | 44 184 € |
| 2019 | 589 856 € | 47 028 € |
| 2018 | 332 950 € | 47 224 € |
| 2017 | 34 936 € | 46 170 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| L-MAR | 334 622 € |
|---|---|
| medián okresu Zlaté Moravce | 33 519 € |
| medián kraja | 50 095 € |
| medián Slovenska | 51 328 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- SCO - DELTA s.r.o.Košice - mestská časť Juh · tržby 841 664 € (2025)
- Výťahy servis s. r. o.Bratislava - mestská časť Petržalka · tržby 839 790 € (2025)
- SPORTER s.r.o.Šaľa · tržby 837 838 € (2024)
- HESCON s.r.o.Trenčín · tržby 831 997 € (2025)
- ROOKS s.r.o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 831 765 € (2025)
- EKO BUILDING SENICA s. r. o.Senica · tržby 830 969 € (2025)
- CEMOS, s. r. o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 830 002 € (2025)
- ARDIS ZH, s.r.o.Žiar nad Hronom · tržby 827 044 € (2025)
- Strucon SK, s. r. o.Bratislava - mestská časť Petržalka · tržby 825 727 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb L-MAR, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Odborné, vedecké a technické činnosti v okrese Zlaté Moravce ›
Sídlo L-MAR: Zlaté Moravce
L-MAR sídli na adrese Gorazdova 3628/17, 953 01 Zlaté Moravce, okres Zlaté Moravce. V obci Zlaté Moravce je 1 884 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 5 721.
Zlaté Moravce: obyvatelia a dáta ›Okres Zlaté Moravce ›Adresár firiem v okrese Zlaté Moravce ›
L-MAR: IČO, sídlo a základné údaje
L-MAR s.r.o. (IČO 51154455) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Zlaté Moravce, okres Zlaté Moravce. Dátum vzniku je 15. 11. 2017, na trhu je 8 rokov a štatutárom je Richard Laktiš. Za rok 2025 sú v závierke tržby 334 622 € a výsledok hospodárenia +96 623 €, počet zamestnancov podľa registra je 2.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 2. 11. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Technické testovanie a analýzy (SK NACE 7120) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 15. 11. 2017 |
| Skoršie názvy | Tauranga s.r.o. |
| Obec | Zlaté Moravce |
| Okres | Okres Zlaté Moravce |
| Účtovných závierok v registri | 10 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví architektonické a inžinierske činnosti (SK NACE 71) L-MAR s.r.o. patrí tržbami do štvrtiny najväčších firiem: za rok 2025 mala 334 622 €, typická firma odvetvia 51 328 €, čo je 6,5-násobok mediánu (medián z 7 333 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 4. 11. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Zlaté Moravce ›Architektonické a inžinierske činnosti: tržby a mzdy ›Architektonické a inžinierske činnosti v Nitrianskom kraji ›Mzdy v okrese Zlaté Moravce ›
Súvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
ATC INDUSTRY LIMITED organizačná zložka
Najväčšie firmy v obci Zlaté Moravce
Secop s. r. o.Estamp Slovakia s.r.o.Bauer Gear Motor Slovakia s.r.o.ViOn, a.s.DANFOSS, spol. s r.o.Všetky firmy v obci Zlaté Moravce ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 71.20) v okrese Zlaté Moravce
Autoškola Paluška, s.r.o.MB elektro servis, s.r.o.REF-CLIM-CONS s.r.o.SportSoftTiming Sk, s.r.o.Revízie VTZE Pinke s. r. o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.