MONYHUK s.r.o.
Košice - Staré Mesto
12 100 €tržby 2018 ▲ 2 335 %+723 €zisk 2018zaniknutá 27. 11. 2025
Fakturačné údaje
Pozor: subjekt je v registri zrušený ku dňu 27. 11. 2025. Údaje sú posledné zapísané, na doklad ich brať netreba.
RPO ŠÚ SR a FS, 1. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 17 : tržby 497 €, výsledok hospodárenia -3 559 €
- 18 : tržby 12 100 €, výsledok hospodárenia 723 €
MONYHUK s.r.o. (IČO 51135159), sídlo Košice - mestská časť Staré Mesto, je v registri zapísaná od 7. 10. 2017 do 27. 11. 2025 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 1. 10. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2018.
Prejsť na časť profilu 10
Ľudia a vlastníci MONYHUK
Kto je pri firme zapísaný v registri, v koľkých ďalších firmách pôsobí a ako sú tie firmy prepojené.
Tržby, zisk a majetok MONYHUK
Za rok 2018 má MONYHUK v závierke tržby 12 100 €, o 2 334,6 % viac než v roku 2017, a výsledok hospodárenia +723 €. Závierky máme za 2 roky (2017 až 2018), najvyššie tržby sú z roku 2018: 12 100 €.
Výkaz ziskov a strát MONYHUK
Najvyššie tržby: rok 2018, 12 100 €. Najnižšie: rok 2017, 497 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2018 | 12 100 € |
| 2017 | 497 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 1 roku, strata v 1 roku z 2 roky. Súčet za celé obdobie: −2 836 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2018 | 723 € |
| 2017 | −3 559 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha MONYHUK
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2018 mala súvaha majetok 5 915 €, vlastné imanie 5 723 € a záväzky 192 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2018 | 5 915 € | 5 723 € | 192 € |
| 2017 | 3 570 € | 1 441 € | 2 129 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok MONYHUK (2 roky)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2018 | 12 100 € | 723 € | 5 915 € | 5 723 € | 192 € | 915 € | +6,0 % |
| 2017 | 497 € | −3 559 € | 3 570 € | 1 441 € | 2 129 € | −2 254 € | −716,1 % |
Riziko: zaplatí MONYHUK?
Peniaze od štátu: MONYHUK
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy MONYHUK
Dátum vzniku MONYHUK je 7. 10. 2017. Závierky v registri máme od roku 2017.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/42417/V
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2017tržby 497 € · majetok 3 570 €
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2018Závierok máme 2, posledné tržby 12 100 €.
- Zápis zánikuOd tohto dňa subjekt v registri nežije.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
MONYHUK v odvetví reštaurácie a pohostinstvá
MONYHUK je v registri v odvetví Reštaurácie a pohostinstvá (SK NACE 56). Medián tržieb odvetvia za rok 2018 je 57 634 € (5 434 závierok), MONYHUK má 12 100 €, čo je 21 % mediánu. V okrese Košice I je v tomto odvetví 431 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je MONYHUK 187. z 204.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 23 101 €, polovica do 57 634 €, tri štvrtiny do 178 138 €; 10 % firiem má viac než 450 371 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 6 373 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 23 101 € |
| medián | 57 634 € |
| horný kvartil | 178 138 € |
| 10 % firiem má viac než | 450 371 € |
| MONYHUK | 12 100 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 12. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- MONYHUK
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby MONYHUK s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | MONYHUK | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2018 | 12 100 € | 57 634 € |
| 2017 | 497 € | 54 497 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2018.
Čísla v tabuľke
| MONYHUK | 12 100 € |
|---|---|
| medián okresu Košice I | 82 294 € |
| medián kraja | 66 399 € |
| medián Slovenska | 57 634 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- EUFIA s.r.o.Seňa · tržby 29 489 € (2025)
- COMPANY D&G s. r. o.Tornaľa · tržby 29 465 € (2025)
- INAS GROUP s.r.o.Brezno · tržby 29 442 € (2025)
- Slovak restaurant services s. r. o.Bratislava - mestská časť Rača · tržby 29 420 € (2015)
- SK-EM j.s.aBratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 29 416 € (2025)
- MEJD s.r.o.Spišské Vlachy · tržby 29 412 € (2025)
- Reina Group s.r.o.Bratislava - mestská časť Petržalka · tržby 29 400 € (2024)
- PAVLI, s.r.o.Mostová · tržby 29 373 € (2025)
- IM-PRO s. r. o.Banská Bystrica · tržby 29 334 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb MONYHUK, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo MONYHUK: Košice - Staré Mesto
MONYHUK sídli na adrese Krmanová 6, 040 01 Košice - mestská časť Staré Mesto, okres Košice I. V obci Košice - Staré Mesto je 8 694 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 16 386.
Košice - Staré Mesto: obyvatelia a dáta ›Okres Košice I ›Adresár firiem v okrese Košice I ›
MONYHUK: IČO, sídlo a základné údaje
MONYHUK s.r.o. (IČO 51135159) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Košice - Staré Mesto, okres Košice I. Dátum vzniku je 7. 10. 2017, zánik je v registri zapísaný ku dňu 27. 11. 2025, po 8 rokoch. Za rok 2018 sú v závierke tržby 12 100 € a výsledok hospodárenia +723 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 1. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | SK NACE 56300 |
| Vznik | 7. 10. 2017 |
| Zánik | 27. 11. 2025 |
| Obec | Košice - Staré Mesto |
| Okres | Okres Košice I |
| Účtovných závierok v registri | 2 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.
Sieť prepojení firmy MONYHUK
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu MONYHUK
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu MONYHUK
- Tendre12súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 210 tis. €
- Granty a dotácie83výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 196 tis. €
- Končiace zmluvy52zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 4 800 €
- Výhry konkurentov78firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 35 tis. €
- Diery na trhu0odvetví chýba v meste Košice - Staré Mesto
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Zvolen359 zmlúv za 3 roky · 3 159 721 € · naposledy 30. 9. 2026Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.80 zmlúv za 3 roky · 161 085 € · naposledy 30. 9. 2026Hotelová akadémia Ľ. Wintera, Stromová 34, 921 01 Piešťany 142 zmlúv za 3 roky · · naposledy 1. 9. 2026 Všetkých 453 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v mestskej časti Košice - Staré Mesto
Východoslovenská distribučná, a.s.TEPELNÉ HOSPODÁRSTVO spoločnosť s ručením…DSI Slovakia, s.r.o.Caterpillar Slovakia, s. r. o.GlobalLogic Slovakia s.r.o.Všetky firmy v mestskej časti Košice - Staré Mesto ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 56.30) v okrese Košice I
VEGAS GAME CLUB s.r.o.CLAUDE s.r.o.Fusion Group s. r. o.Green mark sk s.r.o.Precise s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.