Viet Nails, s. r. o.
Nová Baňa · Počítačové poradenstvo a činnosti súvisiace s riadením počítačového príslušenstva
8 569 €tržby 2024 ▼ 26 %−1 279 €strata 2024aktívna 9 rokov2 zamestnanci
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 17. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 17 : tržby 5 136 €, výsledok hospodárenia -3 309 €
- 18 : tržby 33 921 €, výsledok hospodárenia 1 541 €
- 19 : tržby 16 921 €, výsledok hospodárenia 75 €
- 20 : tržby 17 090 €, výsledok hospodárenia 989 €
- 21 : tržby 29 040 €, výsledok hospodárenia -1 192 €
- 22 : tržby 17 409 €, výsledok hospodárenia -5 418 €
- 23 : tržby 11 651 €, výsledok hospodárenia -5 676 €
- 24 : tržby 8 569 €, výsledok hospodárenia -1 279 €
Viet Nails, s. r. o. (IČO 51089734) mala v roku 2024 tržby 8 569 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2024, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci Viet Nails
Viet Nails má podľa Registra organizácií ŠÚ SR 2 zamestnancov, osobné náklady v roku 2023 boli 2 087 €.
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2023 | — | 2 087 € | — |
| 2022 | — | 17 440 € | — |
| 2021 | — | 23 846 € | — |
| 2020 | — | 11 164 € | — |
| 2019 | — | 1 423 € | — |
| 2018 | — | 3 276 € | — |
| 2017 | — | 2 955 € | — |
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: výkaz 2023 v RÚZ.
Pásmo: Register organizácií ŠÚ SR. Náklady: výkaz ziskov a strát 2023 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 7. 10. 2026.
Konatelia Viet Nails
Podľa Registra právnických osôb konajú za Viet Nails 2 konatelia. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 17. 10. 2026.
Spoločníci Viet Nails
V registri sú zapísaní 2 spoločníci.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 17. 10. 2026.
Tržby, zisk a majetok Viet Nails
Za rok 2024 má Viet Nails v závierke tržby 8 569 €, o 26,5 % menej než v roku 2023, a výsledok hospodárenia −1 279 €. Závierky máme za 8 rokov (2017 až 2024), najvyššie tržby sú z roku 2018: 33 921 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 340 € podľa Finančnej správy SR.
Výkaz ziskov a strát Viet Nails
Najvyššie tržby: rok 2018, 33 921 €. Najnižšie: rok 2017, 5 136 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2024 | 8 569 € |
| 2023 | 11 651 € |
| 2022 | 17 409 € |
| 2021 | 29 040 € |
| 2020 | 17 090 € |
| 2019 | 16 921 € |
| 2018 | 33 921 € |
| 2017 | 5 136 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 14. 10. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 3 rokoch, strata v 5 rokoch z 8 rokov. Súčet za celé obdobie: −14 269 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2024 | −1 279 € |
| 2023 | −5 676 € |
| 2022 | −5 418 € |
| 2021 | −1 192 € |
| 2020 | 989 € |
| 2019 | 75 € |
| 2018 | 1 541 € |
| 2017 | −3 309 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 14. 10. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- Viet Nails
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je −14,9 %, medián odvetvia +12,5 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | Viet Nails | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2024 | −14,9 % | +12,5 % |
| 2023 | −48,7 % | +10,7 % |
| 2022 | −31,1 % | +9,6 % |
| 2021 | −4,1 % | +9,4 % |
| 2020 | +5,8 % | +9,2 % |
| 2019 | +0,4 % | +6,5 % |
| 2018 | +4,5 % | +6,6 % |
| 2017 | −64,4 % | +7,7 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 14. 10. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 2 z 6 rokov, najviac v roku 2021 (+69,9 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2024 | −26,5 % |
| 2023 | −33,1 % |
| 2022 | −40,1 % |
| 2021 | +69,9 % |
| 2020 | +1,0 % |
| 2019 | −50,1 % |
| 2018 | +560,5 % |
| 2017 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 14. 10. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha Viet Nails
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2024 mala súvaha majetok 16 411 €, vlastné imanie 2 227 € a záväzky 14 184 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2024 | 16 411 € | 2 227 € | 14 184 € |
| 2023 | 21 320 € | −5 490 € | 26 810 € |
| 2022 | 19 050 € | 185 € | 18 865 € |
| 2021 | 28 449 € | 3 104 € | 25 345 € |
| 2020 | 18 664 € | 4 296 € | 14 368 € |
| 2019 | 6 087 € | 3 307 € | 2 780 € |
| 2018 | 9 385 € | 3 232 € | 6 153 € |
| 2017 | 6 379 € | 1 691 € | 4 688 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 14. 10. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok Viet Nails (8 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 8 569 € | −1 279 € | 16 411 € | 2 227 € | 14 184 € | −939 € | −14,9 % |
| 2023 | 11 651 € | −5 676 € | 21 320 € | −5 490 € | 26 810 € | −3 628 € | −48,7 % |
| 2022 | 17 409 € | −5 418 € | 19 050 € | 185 € | 18 865 € | 8 870 € | −31,1 % |
| 2021 | 29 040 € | −1 192 € | 28 449 € | 3 104 € | 25 345 € | 19 581 € | −4,1 % |
| 2020 | 17 090 € | 989 € | 18 664 € | 4 296 € | 14 368 € | 11 432 € | +5,8 % |
| 2019 | 16 921 € | 75 € | 6 087 € | 3 307 € | 2 780 € | 3 136 € | +0,4 % |
| 2018 | 33 921 € | 1 541 € | 9 385 € | 3 232 € | 6 153 € | 5 051 € | +4,5 % |
| 2017 | 5 136 € | −3 309 € | 6 379 € | 1 691 € | 4 688 € | −340 € | −64,4 % |
Riziko: zaplatí Viet Nails?
Viet Nails a verejné zmluvy
V Centrálnom registri zmlúv je 1 zmluva s dodávateľom Viet Nails v objeme 7 646 € z roku 2020. Najväčší objem je s odberateľom Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Banská Štiavnica: 7 646 € v 1 zmluve.
História firmy Viet Nails
Dátum vzniku Viet Nails je 14. 9. 2017, teda pred 9 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2017. Na časovej osi je spolu 5 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnosti112
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2017tržby 5 136 € · majetok 6 379 €
- Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Banská Štiavnica, hodnota zmluvy 7 646 €. Firma vznikla 14. 9. 2017.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2024Závierok máme 8, posledné tržby 8 569 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti Viet Nails
- Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
- Oprava osobných potrieb a potrieb pre domácnosť
- Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky
- Prenájom hnuteľných vecí
- Administratívne služby
- Čistiace a upratovacie služby
- Manikúra
- Služby súvisiace so skrášľovaním tela
- Poskytovanie služieb osobného charakteru
- Prevádzkovanie športových zariadení a zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu
- Výroba bižutérie a suvenírov
- Výroba hračiek a hier
- Výroba strojov a zariadení pre všeobecné účely
- Fotografické služby
- Vydavateľská činnosť, polygrafická výroba a knihárske práce
- Výroba sviečok a tieniacej techniky
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 17. 10. 2026.
Viet Nails v odvetví počítačové programovanie a poradenstvo
Viet Nails je v registri v odvetví Počítačové programovanie a poradenstvo (SK NACE 62), činnosť počítačové poradenstvo a činnosti súvisiace s riadením počítačového príslušenstva. Medián tržieb odvetvia za rok 2024 je 50 067 € (11 506 závierok), Viet Nails má 8 569 €, čo je 17 % mediánu. V okrese Žarnovica je v tomto odvetví 68 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Viet Nails 22. z 23.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 19 872 €, polovica do 50 067 €, tri štvrtiny do 108 281 €; 10 % firiem má viac než 352 200 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 5 170 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 19 872 € |
| medián | 50 067 € |
| horný kvartil | 108 281 € |
| 10 % firiem má viac než | 352 200 € |
| Viet Nails | 8 569 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 17. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- Viet Nails
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby Viet Nails s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | Viet Nails | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2024 | 8 569 € | 50 067 € |
| 2023 | 11 651 € | 49 305 € |
| 2022 | 17 409 € | 48 720 € |
| 2021 | 29 040 € | 46 823 € |
| 2020 | 17 090 € | 45 727 € |
| 2019 | 16 921 € | 45 067 € |
| 2018 | 33 921 € | 43 684 € |
| 2017 | 5 136 € | 42 310 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 14. 10. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2024.
Čísla v tabuľke
| Viet Nails | 8 569 € |
|---|---|
| medián okresu Žarnovica | 60 811 € |
| medián kraja | 45 732 € |
| medián Slovenska | 50 067 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 14. 10. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- SIGNAL - SOFT, spol. s r.o.Kamenica nad Hronom · tržby 19 384 € (2025)
- MH Mamut s.r.o.Lysica · tržby 19 370 € (2025)
- BENNY COMPANY s. r. o.Bratislava - mestská časť Karlova Ves · tržby 19 355 € (2025)
- ATHOS, s.r.o.Košice - mestská časť Západ · tržby 19 345 € (2025)
- Servis Zlatovská s. r. o.Trenčín · tržby 19 342 € (2025)
- LuptakSolutions s. r. o.Sereď · tržby 19 337 € (2025)
- PP-Automation, s.r.o.Spišské Vlachy · tržby 19 327 € (2025)
- Filotimo, s. r. o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 19 326 € (2025)
- CreativeIdeas s.r.o.Bratislava - mestská časť Lamač · tržby 19 316 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Viet Nails, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo Viet Nails: Nová Baňa
Viet Nails sídli na adrese Železničný rad 1605, 968 01 Nová Baňa, okres Žarnovica. V obci Nová Baňa je 1 247 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 3 878. Na tej istej adrese je zapísaných 2 aktívnych subjektov.
Nová Baňa: obyvatelia a dáta ›Okres Žarnovica ›Adresár firiem v okrese Žarnovica ›
Viet Nails: IČO, sídlo a základné údaje
Viet Nails, s. r. o. (IČO 51089734) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Nová Baňa, okres Žarnovica. Dátum vzniku je 14. 9. 2017, na trhu je 9 rokov a štatutármi sú Ing. Radúz Klačko a Thanh Huong Nguyen. Za rok 2024 sú v závierke tržby 8 569 € a výsledok hospodárenia −1 279 €, počet zamestnancov podľa registra je 2.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 17. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Počítačové poradenstvo a činnosti súvisiace s riadením počítačového príslušenstva (SK NACE 6220) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 14. 9. 2017 |
| Obec | Nová Baňa |
| Okres | Okres Žarnovica |
| Vyrubená daň z príjmov | 340 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 9 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 14. 10. 2026.
V odvetví počítačové programovanie a poradenstvo (SK NACE 62) Viet Nails, s. r. o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2024 mala 8 569 €, typická firma odvetvia 50 067 € (medián z 11 506 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 17. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Žarnovica ›Počítačové programovanie a poradenstvo: tržby a mzdy ›Počítačové programovanie a poradenstvo v Banskobystrickom kraji ›Mzdy v okrese Žarnovica ›
Sieť prepojení firmy Viet Nails
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu Viet Nails
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu Viet Nails
- Tendre14súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 509 tis. €
- Granty a dotácie72výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 202 tis. €
- Končiace zmluvy135zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 7 400 €
- Výhry konkurentov66firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 84 tis. €
- Diery na trhu3odvetvia chýbajú v meste Nová Baňatypický nepokrytý dopyt 103 tis. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Zvolen146 zmlúv za 3 roky · 1 933 496 € · naposledy 28. 9. 2026Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.139 zmlúv za 3 roky · 4 876 371 € · naposledy 21. 9. 2026Žilinská univerzita v Žiline, Univerzitný vedecký park Žilinskej univerzity v Žiline67 zmlúv za 3 roky · 141 189 € · naposledy 25. 7. 2024 Všetkých 2 567 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v obci Nová Baňa
Cortizo Slovakia, a.s.Knauf Insulation, s.r.o.Tristone Flowtech Slovakia s.r.o.OPTIMA - KDK s.r.o.ANTHYA s.r.o.Všetky firmy v obci Nová Baňa ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 62.02) v okrese Žarnovica
NBsieť alfa, s.r.o.Nazaret s.r.o.Consella s.r.o.Pridaná hodnota, s.r.o.Chano, s. r. o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.