VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

ENERGY BEVERAGES SK, s. r. o.

Bratislava - Nové Mesto · Reštauračné činnosti

Fakturačné údaje

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 16. 10. 2026
Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 16. 10. 2026

Tržby a zisk

ENERGY BEVERAGES SK, s. r. o.: závierky v registri má, ale bez riadku s tržbami.

na trhu9 rokov
zmluvy so štátom0

ENERGY BEVERAGES SK, s. r. o. (IČO 50936549), sídlo Bratislava - mestská časť Nové Mesto, je v registri zapísaná od 8. 6. 2017 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 16. 10. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci ENERGY BEVERAGES SK

V roku 2025 mala ENERGY BEVERAGES SK priemerne 0 zamestnancov.

Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 3. 10. 2026.

Konateľ ENERGY BEVERAGES SK

Podľa Registra právnických osôb koná za ENERGY BEVERAGES SK 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 16. 10. 2026.

Spoločník ENERGY BEVERAGES SK

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 16. 10. 2026.

Tržby, zisk a majetok ENERGY BEVERAGES SK

Závierky máme za 9 rokov (2017 až 2025), riadok s tržbami v nich nie je vyplnený. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 340 € podľa Finančnej správy SR.

Majetok (aktíva) 20251 902 €
Vlastné imanie 2025156 €
Záväzky 20251 746 €91,8 % majetku
Pridaná hodnota 2025−350 €
Súčet výsledkov za 9 rokov−4 842 €2017 až 2025
Vyrubená daň z príjmov340 €obdobie do 31. 12. 2025

Výkaz ziskov a strát ENERGY BEVERAGES SK

Súvaha ENERGY BEVERAGES SK

Všetky čísla zo závierok ENERGY BEVERAGES SK (9 rokov)
Čísla zo závierok ENERGY BEVERAGES SK po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
2025—−797 €1 902 €156 €1 746 €−350 €—
2024—−724 €1 902 €954 €948 €−300 €—
2023—−384 €4 476 €1 678 €2 798 €−300 €—
2022—−414 €4 520 €2 062 €2 458 €−300 €—
2021—−385 €4 512 €2 477 €2 035 €−300 €—
2020—−553 €4 477 €2 862 €1 615 €−461 €—
2019—−480 €4 550 €3 415 €1 135 €−480 €—
2018—−255 €4 550 €3 895 €655 €−200 €—
2017—−850 €4 550 €4 150 €400 €−850 €—

Riziko: zaplatí ENERGY BEVERAGES SK?

Peniaze od štátu: ENERGY BEVERAGES SK

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy ENERGY BEVERAGES SK

Dátum vzniku ENERGY BEVERAGES SK je 8. 6. 2017, teda pred 9 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2017. Na časovej osi je spolu 7 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/120339/B
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2017majetok 4 550 €
  3. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 9.
  4. Nový spoločník: Ing. Miroslav MaczkoSpoločník v.o.s. / s.r.o.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti ENERGY BEVERAGES SK

  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
  • Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky
  • Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu
  • Skladovanie a pomocné činnosti v doprave
  • Prenájom hnuteľných vecí
  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
  • Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí
  • Poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiach

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 16. 10. 2026.

ENERGY BEVERAGES SK v odvetví reštaurácie a pohostinstvá

ENERGY BEVERAGES SK je v registri v odvetví Reštaurácie a pohostinstvá (SK NACE 56), činnosť reštauračné činnosti. V okrese Bratislava III je v tomto odvetví 1 009 aktívnych subjektov.

V odvetví v okrese Bratislava III1 009aktívnych subjektov

Ubytovanie a stravovanie v okrese Bratislava III ›

Sídlo ENERGY BEVERAGES SK: Bratislava - Nové Mesto

ENERGY BEVERAGES SK sídli na adrese Stromová 13, 831 01 Bratislava - mestská časť Nové Mesto, okres Bratislava III. V obci Bratislava - Nové Mesto je 24 592 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 47 394. Na tej istej adrese je zapísaných 36 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Bratislava - Nové Mesto24 592aktívnych
Subjektov v okrese Bratislava III47 394aktívnych
V tom istom odvetví1 009okres Bratislava III
Na tej istej adrese36aktívnych subjektov

Bratislava - Nové Mesto: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava III ›Adresár firiem v okrese Bratislava III ›

ENERGY BEVERAGES SK: IČO, sídlo a základné údaje

ENERGY BEVERAGES SK, s. r. o. (IČO 50936549) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Nové Mesto, okres Bratislava III. Dátum vzniku je 8. 6. 2017, na trhu je 9 rokov a štatutárom je Ing. Miroslav Maczko.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 16. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieReštauračné činnosti (SK NACE 5611)
Základné imanie5 000 €
Vznik8. 6. 2017
ObecBratislava - Nové Mesto
OkresOkres Bratislava III
Vyrubená daň z príjmov340 € (za obdobie do 31. 12. 2025)
Účtovných závierok v registri9

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

Sieť prepojení firmy ENERGY BEVERAGES SK

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu ENERGY BEVERAGES SK

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu ENERGY BEVERAGES SK

  • Tendre6súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 183 tis. €
  • Granty a dotácie68výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 196 tis. €
  • Končiace zmluvy103zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 1 500 €
  • Výhry konkurentov77firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 35 tis. €
  • Diery na trhu1odvetvie chýba v meste Bratislava - Nové Mesto

Súvisiace firmy

Rovnaký konateľ alebo spoločník

KOHÚTKA REALITY s.r.o.ARNOLD CAPITAL, s.r.o.

Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Nové Mesto

Kaufland Slovenská republika v.o.s.GGT a. s.Porsche Slovakia, spol. s r.o.ORLEN Unipetrol Slovakia s. r. o.MH Teplárenský holding, a.s.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Nové Mesto ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 56.10) v okrese Bratislava III

BEVANDA s. r. o.Bratislavský Meštiansky Pivovar s. r. o.DaRya, s.r.o.PINO group s.r.o.Food Project s. r. o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk