Štatistiky Kompletné dáta o firme

Mata Automotive Slovakia s.r.o. v likvidácii

Nová Ves · Výroba ostatných dielov a príslušenstva pre motorové vozidlá

5 625 070 €tržby 2025 ▲ 14 %+107 909 €zisk 2025

v likvidácii od 1. 8. 2026112 zamestnancov (2025)

Fakturačné údaje

Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 7. 11. 2026 Čo prezradí IČO a ako ho overiť ›

Tržby a zisk rok po roku

5 625 070 €tržby 2025 ▲ 14 %
+107 909 €zisk 2025
  1. 17 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -150 541 €
  2. 18 : tržby 3 704 037 €, výsledok hospodárenia 27 542 €
  3. 19 : tržby 5 274 788 €, výsledok hospodárenia 159 292 €
  4. 20 : tržby 4 881 572 €, výsledok hospodárenia 151 037 €
  5. 21 : tržby 7 958 597 €, výsledok hospodárenia 267 607 €
  6. 22 : tržby 9 050 573 €, výsledok hospodárenia 313 939 €
  7. 23 : tržby 8 962 834 €, výsledok hospodárenia 279 607 €
  8. 24 : tržby 4 938 443 €, výsledok hospodárenia 24 148 €
  9. 25 : tržby 5 625 070 €, výsledok hospodárenia 107 909 €

Daň z príjmov

44 246 € za 2025

Splatná daň z výkazu ziskov a strát (účty 591, 595) · Register účtovných závierok

Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

Mata Automotive Slovakia s.r.o. v likvidácii (IČO 50875574) mala v roku 2025 tržby 5 625 070 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 11

Zamestnanci Mata Automotive Slovakia s.r.o.

V roku 2025 mala Mata Automotive Slovakia s.r.o. priemerne 112 zamestnancov, osobné náklady v tom roku boli 2 366 710 €. Mzdové náklady na zamestnanca vychádzajú 1 207 € mesačne, priemerná hrubá mzda v odvetví Priemyselná výroba v okrese Veľký Krtíš bola v roku 2025 1 184 €.

Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč POD) v Registri účtovných závierok, zber 28. 9. 2026.

Konatelia Mata Automotive Slovakia s.r.o.

Podľa Registra právnických osôb konajú za Mata Automotive Slovakia s.r.o. 3 konatelia. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Doğukan Ertürkkonateľ
Erce Kaslioglukonateľ
Trevor John Mathew-Joneskonateľ, likvidátor

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 7. 11. 2026.

Spoločník Mata Automotive Slovakia s.r.o.

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Podiely spoločníkov na vkladoch Mata Automotive Slovakia s.r.o.
Podiely spoločníkov na vkladoch Mata Automotive Slovakia s.r.o. Mata Ahşap ve Otomotiv San.Tic A.S. 100,0 %. Spolu 250 000 €. Mata Ahşap ve Otomotiv San.Tic A.S.: 250 000 €, 100,0 %100,0 % jediný spoločník
  • Mata Ahşap ve Otomotiv San.Tic A.S.100,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Mata Ahşap ve Otomotiv San.Tic A.S.od 1. 10. 2020 250 000 €100,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Kto firmu skutočne vlastní a kde nájsť konečného užívateľa výhod ›

Tržby, zisk a majetok Mata Automotive Slovakia s.r.o.

Za rok 2025 má Mata Automotive Slovakia s.r.o. v závierke tržby 5 625 070 €, o 13,9 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +107 909 €. Závierky máme za 9 rokov (2017 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2022: 9 050 573 €.

Tržby 20255,63 mil. €▲ +13,9 % medziročne
Výsledok hospodárenia 2025108 tis. €zisk
Majetok (aktíva) 20252,78 mil. €
Vlastné imanie 2025407 tis. €
Záväzky 20252,38 mil. €85,4 % majetku
Pridaná hodnota 20252,87 mil. €
Zisková marža 2025+1,9 %medián odvetvia +2,8 %
Súčet výsledkov za 9 rokov1,18 mil. €2017 až 2025

Výkaz ziskov a strát Mata Automotive Slovakia s.r.o.

Súvaha Mata Automotive Slovakia s.r.o.

Všetky čísla zo závierok Mata Automotive Slovakia s.r.o. (9 rokov)
Čísla zo závierok Mata Automotive Slovakia s.r.o. po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
20255 625 070 €107 909 €2 783 382 €407 057 €2 376 325 €2 872 278 €+1,9 %
20244 938 443 €24 148 €3 424 381 €299 148 €3 125 233 €2 546 684 €+0,5 %
20238 962 834 €279 607 €6 787 565 €554 607 €6 232 958 €4 262 311 €+3,1 %
20229 050 573 €313 939 €7 516 464 €588 939 €6 927 525 €4 121 523 €+3,5 %
20217 958 597 €267 607 €7 535 414 €729 527 €6 805 887 €3 768 272 €+3,4 %
20204 881 572 €151 037 €4 010 020 €461 920 €3 548 100 €2 229 762 €+3,1 %
20195 274 788 €159 292 €3 868 131 €160 884 €3 707 247 €2 551 083 €+3,0 %
20183 704 037 €27 542 €3 588 035 €−22 999 €3 611 034 €1 576 530 €+0,7 %
2017—−150 541 €930 114 €−50 541 €980 655 €−110 714 €—
Odkiaľ sú tržby a zisk a kedy pribudne závierka za ďalší rok ›

Riziko: zaplatí Mata Automotive Slovakia s.r.o.?

Mata Automotive Slovakia s.r.o. a verejné zmluvy

V Centrálnom registri zmlúv je 1 zmluva s dodávateľom Mata Automotive Slovakia s.r.o. z roku 2020.

Zmluvy so štátom1Centrálny register zmlúv
Prvá zmluva20202. 6. 2020

História firmy Mata Automotive Slovakia s.r.o.

Dátum vzniku Mata Automotive Slovakia s.r.o. je 16. 5. 2017, teda pred 9 rokmi. Skoršie obchodné meno: Mata Automotive Slovakia s.r.o.. Závierky v registri máme od roku 2017. Na časovej osi je spolu 14 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/33909/S
  2. Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2120512592
  3. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2017majetok 930 114 €
  4. Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Veľký Krtíš. Firma vznikla 16. 5. 2017.
  5. Nový štatutár: Doğukan ErtürkKonateľ
  6. Nový spoločník: Mata Ahşap ve Otomotiv San.Tic A.S.Spoločník v.o.s. / s.r.o.
  7. Nový štatutár: Trevor John Mathew-JonesKonateľ
  8. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 9, posledné tržby 5 625 070 €.
  9. Zmena obchodného menaPredtým Mata Automotive Slovakia s.r.o., odvtedy Mata Automotive Slovakia s.r.o. v likvidácii.
  10. Zapísaný likvidátor: Trevor John Mathew-JonesLikvidátor

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti Mata Automotive Slovakia s.r.o.

  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • výroba výrobkov z gumy a výrobkov z plastov
  • výroba dielov a príslušenstva pre motorové vozidlá a iné dopravné prostriedky

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 7. 11. 2026.

Mata Automotive Slovakia s.r.o. v odvetví výroba motorových vozidiel

Mata Automotive Slovakia s.r.o. je v registri v odvetví Výroba motorových vozidiel (SK NACE 29), činnosť výroba ostatných dielov a príslušenstva pre motorové vozidlá. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 119 565 € (569 závierok), Mata Automotive Slovakia s.r.o. má 5 625 070 €, čo je 47-násobok mediánu. V okrese Veľký Krtíš je v tomto odvetví 30 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Mata Automotive Slovakia s.r.o. 2. z 8.

V odvetví v okrese Veľký Krtíš30aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou569Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia120 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+2,8 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Mata Automotive Slovakia s.r.o., posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Priemyselná výroba v okrese Veľký Krtíš ›

Sídlo Mata Automotive Slovakia s.r.o.: Nová Ves

Mata Automotive Slovakia s.r.o. sídli na adrese Nová Ves 234, 991 05 Nová Ves, okres Veľký Krtíš. V obci Nová Ves je 42 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 5 847. Na tej istej adrese je zapísaných 2 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Nová Ves42aktívnych
Subjektov v okrese Veľký Krtíš5 847aktívnych
V tom istom odvetví30okres Veľký Krtíš
Na tej istej adrese2aktívnych subjektov

Nová Ves: obyvatelia a dáta ›Okres Veľký Krtíš ›Adresár firiem v okrese Veľký Krtíš ›

Mata Automotive Slovakia s.r.o.: IČO, sídlo a základné údaje

Mata Automotive Slovakia s.r.o. v likvidácii (IČO 50875574) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Nová Ves, okres Veľký Krtíš. Dátum vzniku je 16. 5. 2017, na trhu je 9 rokov a štatutármi sú Doğukan Ertürk, Erce Kaslioglu a 1 ďalší. Za rok 2025 sú v závierke tržby 5 625 070 € a výsledok hospodárenia +107 909 €, počet zamestnancov podľa registra je 100 až 149.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 7. 11. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieVýroba ostatných dielov a príslušenstva pre motorové vozidlá (SK NACE 2932)
Základné imanie250 000 €
Vznik16. 5. 2017
Skoršie názvyMata Automotive Slovakia s.r.o.
ObecNová Ves
OkresOkres Veľký Krtíš
Účtovných závierok v registri11

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví výroba motorových vozidiel (SK NACE 29) Mata Automotive Slovakia s.r.o. v likvidácii patrí tržbami do štvrtiny najväčších firiem: za rok 2025 mala 5 625 070 €, typická firma odvetvia 119 565 €, čo je 47-násobok mediánu (medián z 569 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 8. 11. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Veľký Krtíš ›Výroba motorových vozidiel: tržby a mzdy ›Výroba motorových vozidiel v Banskobystrickom kraji ›Mzdy v okrese Veľký Krtíš ›

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v obci Nová Ves

Forschner Slovakia s. r. o.Medikum, s.r.o.DN-TECH s.r.o.A.ctive s.r.o.Poľovnícke združenie Nová VesVšetky firmy v obci Nová Ves ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 29.32) v okrese Veľký Krtíš

FYSAM Auto Decorative Slovakia s.r.o.

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.skDatahorses, kybernetická bezpečnosť