Creative fashion s.r.o.
Rimavská Sobota · Skrášľovacie a iné kozmetické služby
7 181 €tržby 2025 ▲ 12 %+474 €zisk 2025aktívna 9 rokov1 zamestnanec
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 27. 10. 2026 Čo prezradí IČO a ako ho overiť ›
Tržby a zisk rok po roku
- 17 : tržby 4 815 €, výsledok hospodárenia -9 €
- 18 : tržby 11 324 €, výsledok hospodárenia -77 €
- 19 : tržby 7 582 €, výsledok hospodárenia -489 €
- 20 : tržby 564 €, výsledok hospodárenia -4 €
- 21 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -494 €
- 22 : tržby 6 289 €, výsledok hospodárenia -157 €
- 23 : tržby 12 487 €, výsledok hospodárenia -127 €
- 24 : tržby 6 400 €, výsledok hospodárenia -1 483 €
- 25 : tržby 7 181 €, výsledok hospodárenia 474 €
Creative fashion s.r.o. (IČO 50865463) mala v roku 2025 tržby 7 181 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 11
Zamestnanci Creative fashion
Creative fashion má podľa Registra organizácií ŠÚ SR 1 zamestnancov, osobné náklady v roku 2025 boli 1 770 €.
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2025 | — | 1 770 € | — |
| 2024 | — | 2 328 € | — |
| 2023 | — | 908 € | — |
| 2022 | — | 832 € | — |
| 2021 | — | 494 € | — |
| 2020 | — | 565 € | — |
| 2019 | — | 884 € | — |
| 2018 | — | 499 € | — |
| 2017 | — | 186 € | — |
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: výkaz 2025 v RÚZ.
Pásmo: Register organizácií ŠÚ SR. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 7. 10. 2026.
Konateľ Creative fashion
Podľa Registra právnických osôb koná za Creative fashion 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 27. 10. 2026.
Spoločník Creative fashion
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- Miroslav Lojka100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Miroslav Lojkaod 29. 1. 2020 | 5 000 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok Creative fashion
Za rok 2025 má Creative fashion v závierke tržby 7 181 €, o 12,2 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +474 €. Závierky máme za 9 rokov (2017 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2023: 12 487 €.
Výkaz ziskov a strát Creative fashion
Najvyššie tržby: rok 2023, 12 487 €. Najnižšie: rok 2020, 564 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 7 181 € |
| 2024 | 6 400 € |
| 2023 | 12 487 € |
| 2022 | 6 289 € |
| 2021 | — |
| 2020 | 564 € |
| 2019 | 7 582 € |
| 2018 | 11 324 € |
| 2017 | 4 815 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 1 roku, strata v 8 rokoch z 9 rokov. Súčet za celé obdobie: −2 366 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 474 € |
| 2024 | −1 483 € |
| 2023 | −127 € |
| 2022 | −157 € |
| 2021 | −494 € |
| 2020 | −4 € |
| 2019 | −489 € |
| 2018 | −77 € |
| 2017 | −9 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- Creative fashion
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +6,6 %, medián odvetvia +4,5 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | Creative fashion | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | +6,6 % | +4,5 % |
| 2024 | −23,2 % | +3,1 % |
| 2023 | −1,0 % | +1,2 % |
| 2022 | −2,5 % | +0,7 % |
| 2021 | — | −0,3 % |
| 2020 | −0,7 % | −0,4 % |
| 2019 | −6,4 % | +0,2 % |
| 2018 | −0,7 % | +0,4 % |
| 2017 | −0,2 % | +1,2 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 3 z 6 rokov, najviac v roku 2018 (+135,2 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | +12,2 % |
| 2024 | −48,7 % |
| 2023 | +98,6 % |
| 2022 | — |
| 2021 | — |
| 2020 | −92,6 % |
| 2019 | −33,0 % |
| 2018 | +135,2 % |
| 2017 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha Creative fashion
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 3 122 €, vlastné imanie 2 636 € a záväzky 486 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 3 122 € | 2 636 € | 486 € |
| 2024 | 2 629 € | 2 161 € | 468 € |
| 2023 | 3 763 € | 3 645 € | 118 € |
| 2022 | 3 836 € | 3 771 € | 65 € |
| 2021 | 3 981 € | 3 928 € | 53 € |
| 2020 | 4 439 € | 4 421 € | 18 € |
| 2019 | 4 506 € | 4 425 € | 81 € |
| 2018 | 5 588 € | 4 914 € | 674 € |
| 2017 | 5 301 € | 4 991 € | 310 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok Creative fashion (9 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 7 181 € | 474 € | 3 122 € | 2 636 € | 486 € | 2 633 € | +6,6 % |
| 2024 | 6 400 € | −1 483 € | 2 629 € | 2 161 € | 468 € | 1 185 € | −23,2 % |
| 2023 | 12 487 € | −127 € | 3 763 € | 3 645 € | 118 € | 781 € | −1,0 % |
| 2022 | 6 289 € | −157 € | 3 836 € | 3 771 € | 65 € | 675 € | −2,5 % |
| 2021 | — | −494 € | 3 981 € | 3 928 € | 53 € | — | — |
| 2020 | 564 € | −4 € | 4 439 € | 4 421 € | 18 € | 564 € | −0,7 % |
| 2019 | 7 582 € | −489 € | 4 506 € | 4 425 € | 81 € | 468 € | −6,4 % |
| 2018 | 11 324 € | −77 € | 5 588 € | 4 914 € | 674 € | 459 € | −0,7 % |
| 2017 | 4 815 € | −9 € | 5 301 € | 4 991 € | 310 € | 177 € | −0,2 % |
Riziko: zaplatí Creative fashion?
Peniaze od štátu: Creative fashion
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy Creative fashion
Dátum vzniku Creative fashion je 28. 4. 2017, teda pred 9 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2017. Na časovej osi je spolu 8 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/31921/S
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2017tržby 4 815 € · majetok 5 301 €
- Nový štatutár: Miroslav LojkaKonateľ
- Nový spoločník: Miroslav LojkaSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 9, posledné tržby 7 181 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti Creative fashion
- kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- organizovanie kultúrnych a spoločenských podujatí
- predaj nápojov a doplnkového tovaru na priamu konzumáciu
- prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
- čistiace a upratovacie služby
- sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
- služby súvisiace so skrášľovaním tela
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 27. 10. 2026.
Creative fashion v odvetví ostatné osobné služby
Creative fashion je v registri v odvetví Ostatné osobné služby (SK NACE 96), činnosť skrášľovacie a iné kozmetické služby. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 29 681 € (4 122 závierok), Creative fashion má 7 181 €, čo je 24 % mediánu. V okrese Rimavská Sobota je v tomto odvetví 176 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Creative fashion 22. z 24.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 10 543 €, polovica do 29 681 €, tri štvrtiny do 60 653 €; 10 % firiem má viac než 193 577 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 3 211 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 10 543 € |
| medián | 29 681 € |
| horný kvartil | 60 653 € |
| 10 % firiem má viac než | 193 577 € |
| Creative fashion | 7 181 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 2. 11. 2026; mierka je logaritmická.
- Creative fashion
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby Creative fashion s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | Creative fashion | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 7 181 € | 29 681 € |
| 2024 | 6 400 € | 28 339 € |
| 2023 | 12 487 € | 26 344 € |
| 2022 | 6 289 € | 24 061 € |
| 2021 | — | 19 899 € |
| 2020 | 564 € | 20 670 € |
| 2019 | 7 582 € | 24 255 € |
| 2018 | 11 324 € | 25 409 € |
| 2017 | 4 815 € | 25 129 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| Creative fashion | 7 181 € |
|---|---|
| medián okresu Rimavská Sobota | 40 789 € |
| medián kraja | 29 030 € |
| medián Slovenska | 29 681 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- Clip Barber s. r. o.Kysucký Lieskovec · tržby 16 858 € (2025)
- LeCare Beauty Spa s. r. o.Galanta · tržby 16 850 € (2025)
- EPS7 SLOVAKIA, s.r.o.Michalovce · tržby 16 844 € (2025)
- Kessel Konštruct s. r. oBratislava - mestská časť Petržalka · tržby 16 832 € (2021)
- Health and Beauty Slovakia, s. r. o.Žilina · tržby 16 831 € (2025)
- PHLUYDUM Q s.r.o.Šemša · tržby 16 822 € (2025)
- GRAPE SK s.r.o.Bardejov · tržby 16 809 € (2025)
- ROYAL LOOK s.r.o.Trenčín · tržby 16 800 € (2025)
- Mayko s.r.o.Baška · tržby 16 796 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Creative fashion, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo Creative fashion: Rimavská Sobota
Creative fashion sídli na adrese Tulipánová 1826/1, 979 01 Rimavská Sobota, okres Rimavská Sobota. V obci Rimavská Sobota je 3 196 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 8 109.
Rimavská Sobota: obyvatelia a dáta ›Okres Rimavská Sobota ›Adresár firiem v okrese Rimavská Sobota ›
Creative fashion: IČO, sídlo a základné údaje
Creative fashion s.r.o. (IČO 50865463) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Rimavská Sobota, okres Rimavská Sobota. Dátum vzniku je 28. 4. 2017, na trhu je 9 rokov a štatutárom je Miroslav Lojka. Za rok 2025 sú v závierke tržby 7 181 € a výsledok hospodárenia +474 €, počet zamestnancov podľa registra je 1.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 27. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Skrášľovacie a iné kozmetické služby (SK NACE 9622) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 28. 4. 2017 |
| Obec | Rimavská Sobota |
| Okres | Okres Rimavská Sobota |
| Účtovných závierok v registri | 9 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví ostatné osobné služby (SK NACE 96) Creative fashion s.r.o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 7 181 €, typická firma odvetvia 29 681 € (medián z 4 122 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 2. 11. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Rimavská Sobota ›Ostatné osobné služby: tržby a mzdy ›Ostatné osobné služby v Banskobystrickom kraji ›Mzdy v okrese Rimavská Sobota ›
Súvisiace firmy
Najväčšie firmy v obci Rimavská Sobota
TAURIS, a.s.CONTINENTAL TOBACCO SLOVAKIA s. r. o.Gemer Pannónia, s.r.o.TE Connectivity Slovakia s.r.o.YURA ELTEC Corporation Slovakia, s.r.o.Všetky firmy v obci Rimavská Sobota ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 96.02) v okrese Rimavská Sobota
Csomai beauty s. r. o.RO-ZET s.r.o.INFINITY SALON s. r. o.HAIR STUDIO KIM, s.r.o.R.K. Štúdio, s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.