Štatistiky Kompletné dáta o firme

MUDr. Hulaj s.r.o.

Vranov nad Topľou · Činnosti všeobecnej lekárskej praxe

409 743 €tržby 2025 ▼ 1 %+129 170 €zisk 2025

Fakturačné údaje

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 2. 11. 2026
Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 2. 11. 2026 Čo prezradí IČO a ako ho overiť ›

Tržby a zisk rok po roku

409 743 €tržby 2025 ▼ 1 %
+129 170 €zisk 2025
  1. 17 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -567 €
  2. 18 : tržby 157 423 €, výsledok hospodárenia 78 838 €
  3. 19 : tržby 341 144 €, výsledok hospodárenia 159 168 €
  4. 20 : tržby 298 759 €, výsledok hospodárenia 84 348 €
  5. 21 : tržby 333 668 €, výsledok hospodárenia 123 458 €
  6. 22 : tržby 380 402 €, výsledok hospodárenia 143 793 €
  7. 23 : tržby 414 363 €, výsledok hospodárenia 142 100 €
  8. 24 : tržby 414 518 €, výsledok hospodárenia 139 494 €
  9. 25 : tržby 409 743 €, výsledok hospodárenia 129 170 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

MUDr. Hulaj s.r.o. (IČO 50744143) mala v roku 2025 tržby 409 743 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 11

Zamestnanci MUDr. Hulaj

MUDr. Hulaj má podľa Registra organizácií ŠÚ SR 5 až 9 zamestnancov, osobné náklady v roku 2025 boli 143 548 €.

Pásmo: Register organizácií ŠÚ SR. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 28. 9. 2026.

Konatelia MUDr. Hulaj

Podľa Registra právnických osôb konajú za MUDr. Hulaj 2 konatelia. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 2. 11. 2026.

Spoločníci MUDr. Hulaj

V registri sú zapísaní 2 spoločníci.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 2. 11. 2026.

Kto firmu skutočne vlastní a kde nájsť konečného užívateľa výhod ›

Tržby, zisk a majetok MUDr. Hulaj

Za rok 2025 má MUDr. Hulaj v závierke tržby 409 743 €, o 1,2 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +129 170 €. Závierky máme za 9 rokov (2017 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2024: 414 518 €.

Tržby 2025410 tis. €▼ −1,2 % medziročne
Výsledok hospodárenia 2025129 tis. €zisk
Majetok (aktíva) 2025173 tis. €
Vlastné imanie 2025135 tis. €
Záväzky 202538 tis. €22,0 % majetku
Pridaná hodnota 2025312 tis. €
Zisková marža 2025+31,5 %medián odvetvia +15,6 %
Súčet výsledkov za 9 rokov1 000 tis. €2017 až 2025

Výkaz ziskov a strát MUDr. Hulaj

Súvaha MUDr. Hulaj

Všetky čísla zo závierok MUDr. Hulaj (9 rokov)
Čísla zo závierok MUDr. Hulaj po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
2025409 743 €129 170 €172 683 €134 670 €38 013 €312 365 €+31,5 %
2024414 518 €139 494 €175 454 €144 994 €30 460 €320 508 €+33,7 %
2023414 363 €142 100 €183 770 €147 600 €36 170 €322 902 €+34,3 %
2022380 402 €143 793 €215 402 €149 293 €66 109 €303 258 €+37,8 %
2021333 668 €123 458 €196 967 €128 958 €68 009 €258 701 €+37,0 %
2020298 759 €84 348 €105 192 €89 848 €15 344 €212 664 €+28,2 %
2019341 144 €159 168 €193 288 €164 668 €28 620 €259 069 €+46,7 %
2018157 423 €78 838 €111 731 €83 271 €28 460 €120 798 €+50,1 %
2017—−567 €4 433 €4 433 €—−559 €—
Odkiaľ sú tržby a zisk a kedy pribudne závierka za ďalší rok ›

Riziko: zaplatí MUDr. Hulaj?

MUDr. Hulaj a verejné zmluvy

V Centrálnom registri zmlúv je 27 zmlúv s dodávateľom MUDr. Hulaj z rokov 2018 až 2026.

Zmluvy so štátom27Centrálny register zmlúv
Prvá zmluva20181. 7. 2018

História firmy MUDr. Hulaj

Dátum vzniku MUDr. Hulaj je 22. 3. 2017, teda pred 9 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2017. Na časovej osi je spolu 7 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/34321/P
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2017majetok 4 433 €
  3. Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.. Firma vznikla 22. 3. 2017.
  4. Nový spoločník: Mgr. Monika HulajováSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  5. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 9, posledné tržby 409 743 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti MUDr. Hulaj

  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb a výroby
  • činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
  • prevádzkovanie zdravotníckeho zariadenia ambulancie všeobecnej ambulantnej starostlivosti v špecializačnom odbore všeobecná starostlivosť o deti a dorast
  • prevádzkovanie zdravotníckeho zariadenia ambulantnej zdravotnej starostlivosti v ambulancii pevnej ambulantnej pohotovostnej služby pre deti a dorast pre pevný bod Vranov nad Topľou

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 2. 11. 2026.

MUDr. Hulaj v odvetví zdravotníctvo

MUDr. Hulaj je v registri v odvetví Zdravotníctvo (SK NACE 86), činnosť činnosti všeobecnej lekárskej praxe. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 182 699 € (6 339 závierok), MUDr. Hulaj má 409 743 €, čo je 2,2-násobok mediánu. V okrese Vranov nad Topľou je v tomto odvetví 121 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je MUDr. Hulaj 6. z 57.

V odvetví v okrese Vranov nad Topľou121aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou6 339Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia183 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+15,6 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb MUDr. Hulaj, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Zdravotníctvo a sociálna pomoc v okrese Vranov nad Topľou ›

Sídlo MUDr. Hulaj: Vranov nad Topľou

MUDr. Hulaj sídli na adrese Slanská 958, 093 03 Vranov nad Topľou, okres Vranov nad Topľou. V obci Vranov nad Topľou je 3 640 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 10 037.

Subjektov v obci Vranov nad Topľou3 640aktívnych
Subjektov v okrese Vranov nad Topľou10 037aktívnych
V tom istom odvetví121okres Vranov nad Topľou

Vranov nad Topľou: obyvatelia a dáta ›Okres Vranov nad Topľou ›Adresár firiem v okrese Vranov nad Topľou ›

MUDr. Hulaj: IČO, sídlo a základné údaje

MUDr. Hulaj s.r.o. (IČO 50744143) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Vranov nad Topľou, okres Vranov nad Topľou. Dátum vzniku je 22. 3. 2017, na trhu je 9 rokov a štatutármi sú Mgr. Monika Hulajová a MUDr. Metod Hulaj. Za rok 2025 sú v závierke tržby 409 743 € a výsledok hospodárenia +129 170 €, počet zamestnancov podľa registra je 5 až 9.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 2. 11. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieČinnosti všeobecnej lekárskej praxe (SK NACE 8621)
Základné imanie5 000 €
Vznik22. 3. 2017
ObecVranov nad Topľou
OkresOkres Vranov nad Topľou
Účtovných závierok v registri9

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví zdravotníctvo (SK NACE 86) MUDr. Hulaj s.r.o. patrí tržbami do štvrtiny najväčších firiem: za rok 2025 mala 409 743 €, typická firma odvetvia 182 699 €, čo je 2,2-násobok mediánu (medián z 6 339 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 2. 11. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Vranov nad Topľou ›Zdravotníctvo: tržby a mzdy ›Zdravotníctvo v Prešovskom kraji ›Mzdy v okrese Vranov nad Topľou ›

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v obci Vranov nad Topľou

STD DONIVO a.s.COOP Jednota, Vranov nad Topľou, spotrebné…Vranovská nemocnica, a.s.DMJ MARKET, s.r.o.UNIMONT - VMS, s.r.o.Všetky firmy v obci Vranov nad Topľou ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 86.21) v okrese Vranov nad Topľou

Dafima s.r.o.JOMED, spol. s r.o.TADIAMED, s. r. o.EVIKA, spol. s r.o.ORYX B spol. s r.o.

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.skDatahorses, kybernetická bezpečnosť