AMDtip, s.r.o.
Gelnica · Oprava a údržba motorových vozidiel
1 073 €tržby 2024 ▲ 21 %+644 €zisk 2024aktívna 9 rokov
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 1. 11. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 17 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia neuvedený
- 18 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia neuvedený
- 19 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia neuvedený
- 20 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -800 €
- 21 : tržby 299 €, výsledok hospodárenia -370 €
- 22 : tržby 587 €, výsledok hospodárenia 93 €
- 23 : tržby 887 €, výsledok hospodárenia 539 €
- 24 : tržby 1 073 €, výsledok hospodárenia 644 €
AMDtip, s.r.o. (IČO 50741233) mala v roku 2024 tržby 1 073 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2024, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 10
Konateľ AMDtip
Podľa Registra právnických osôb koná za AMDtip 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 1. 11. 2026.
Spoločník AMDtip
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- Patrik Slivenský100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Patrik Slivenskýod 6. 5. 2017 | 5 000 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok AMDtip
Za rok 2024 má AMDtip v závierke tržby 1 073 €, o 21,0 % viac než v roku 2023, a výsledok hospodárenia +644 €. Závierky máme za 8 rokov (2017 až 2024), najvyššie tržby sú z roku 2024: 1 073 €.
Výkaz ziskov a strát AMDtip
Najvyššie tržby: rok 2024, 1 073 €. Najnižšie: rok 2021, 299 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2024 | 1 073 € |
| 2023 | 887 € |
| 2022 | 587 € |
| 2021 | 299 € |
| 2020 | — |
| 2019 | — |
| 2018 | — |
| 2017 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 3 rokoch, strata v 2 rokoch z 5 rokov. Súčet za celé obdobie: 106 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2024 | 644 € |
| 2023 | 539 € |
| 2022 | 93 € |
| 2021 | −370 € |
| 2020 | −800 € |
| 2019 | — |
| 2018 | — |
| 2017 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- AMDtip
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +60,0 %, medián odvetvia +2,0 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | AMDtip | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2024 | +60,0 % | +2,0 % |
| 2023 | +60,8 % | +1,3 % |
| 2022 | +15,8 % | +0,9 % |
| 2021 | — | +0,8 % |
| 2020 | — | +0,6 % |
| 2019 | — | +0,7 % |
| 2018 | — | +0,7 % |
| 2017 | — | +1,3 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 3 z 3 roky, najviac v roku 2022 (+96,3 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2024 | +21,0 % |
| 2023 | +51,1 % |
| 2022 | +96,3 % |
| 2021 | — |
| 2020 | — |
| 2019 | — |
| 2018 | — |
| 2017 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha AMDtip
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2024 mala súvaha majetok 12 902 €, vlastné imanie 10 106 € a záväzky 2 796 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2024 | 12 902 € | 10 106 € | 2 796 € |
| 2023 | 11 519 € | 9 462 € | 2 057 € |
| 2022 | 10 103 € | 8 923 € | 1 180 € |
| 2021 | 8 986 € | 8 830 € | 156 € |
| 2020 | 8 158 € | 9 200 € | −1 042 € |
| 2019 | 10 000 € | 10 000 € | — |
| 2018 | 10 000 € | 10 000 € | — |
| 2017 | 10 000 € | 10 000 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok AMDtip (8 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 1 073 € | 644 € | 12 902 € | 10 106 € | 2 796 € | 1 073 € | +60,0 % |
| 2023 | 887 € | 539 € | 11 519 € | 9 462 € | 2 057 € | 887 € | +60,8 % |
| 2022 | 587 € | 93 € | 10 103 € | 8 923 € | 1 180 € | 587 € | +15,8 % |
| 2021 | 299 € | −370 € | 8 986 € | 8 830 € | 156 € | 299 € | −123,7 % |
| 2020 | — | −800 € | 8 158 € | 9 200 € | −1 042 € | −500 € | — |
| 2019 | — | — | 10 000 € | 10 000 € | — | — | — |
| 2018 | — | — | 10 000 € | 10 000 € | — | — | — |
| 2017 | — | — | 10 000 € | 10 000 € | — | — | — |
Riziko: zaplatí AMDtip?
Peniaze od štátu: AMDtip
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy AMDtip
Dátum vzniku AMDtip je 6. 5. 2017, teda pred 9 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2017. Na časovej osi je spolu 6 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/41397/V
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2017majetok 10 000 €
- Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2121188256
- Nový spoločník: Patrik SlivenskýSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2024Závierok máme 8, posledné tržby 1 073 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti AMDtip
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb a výroby
- Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla
- Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
- Prípravné stavebné práce k realizácii stavby
- Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
- Podnikanie v oblasti nakladania s iným, ako nebezpečným odpadom
- Poskytovanie služieb v lesníctve a poľovníctve
- Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5t vrátane prípojného vozidla
- Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných, než základných služieb spojených s prenájmom
- Čistiace a upratovacie služby
- Prenájom hnuteľných vecí
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 1. 11. 2026.
AMDtip v odvetví oprava počítačov a potrieb pre domácnosť
AMDtip je v registri v odvetví Oprava počítačov a potrieb pre domácnosť (SK NACE 95), činnosť oprava a údržba motorových vozidiel. Medián tržieb odvetvia za rok 2024 je 59 994 € (4 254 závierok), AMDtip má 1 073 €, čo je 2 % mediánu. V okrese Gelnica je v tomto odvetví 29 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je AMDtip 8. z 8.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 22 057 €, polovica do 59 994 €, tri štvrtiny do 215 909 €; 10 % firiem má viac než 636 438 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 6 107 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 22 057 € |
| medián | 59 994 € |
| horný kvartil | 215 909 € |
| 10 % firiem má viac než | 636 438 € |
| AMDtip | 1 073 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 2. 11. 2026; mierka je logaritmická.
- AMDtip
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby AMDtip s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | AMDtip | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2024 | 1 073 € | 59 994 € |
| 2023 | 887 € | 55 091 € |
| 2022 | 587 € | 53 771 € |
| 2021 | 299 € | 49 922 € |
| 2020 | — | 47 440 € |
| 2019 | — | 49 532 € |
| 2018 | — | 49 264 € |
| 2017 | — | 48 116 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2024.
Čísla v tabuľke
| AMDtip | 1 073 € |
|---|---|
| medián kraja | 47 921 € |
| medián Slovenska | 59 994 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- Leveliq s. r. o.Radošovce · tržby 2 292 € (2025)
- Fortunaway s.r.o.Jabloňovce · tržby 2 240 € (2024)
- GaMax invest, s. r. o.Zvolen · tržby 2 229 € (2025)
- Vitek HQ Systems s. r. o.Bratislava - mestská časť Nové Mesto · tržby 2 193 € (2025)
- Pelotrade, s. r. o.Ružomberok · tržby 1 900 € (2025)
- K.O. Trade s.r.o.Špania Dolina · tržby 1 760 € (2020)
- bar-ned servis s. r. o.Dolná Lehota · tržby 1 654 € (2025)
- Auto Toner Slovakia s.r.o.Modra · tržby 1 620 € (2017)
- BIANstudio s.r.o.Detva · tržby 1 466 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb AMDtip, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo AMDtip: Gelnica
AMDtip sídli na adrese Hnilecká 6, 056 01 Gelnica, okres Gelnica. V obci Gelnica je 657 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 2 856. Na tej istej adrese je zapísaných 2 aktívnych subjektov.
Gelnica: obyvatelia a dáta ›Okres Gelnica ›Adresár firiem v okrese Gelnica ›
AMDtip: IČO, sídlo a základné údaje
AMDtip, s.r.o. (IČO 50741233) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Gelnica, okres Gelnica. Dátum vzniku je 6. 5. 2017, na trhu je 9 rokov a štatutárom je Patrik Slivenský. Za rok 2024 sú v závierke tržby 1 073 € a výsledok hospodárenia +644 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 1. 11. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Oprava a údržba motorových vozidiel (SK NACE 9531) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 6. 5. 2017 |
| Obec | Gelnica |
| Okres | Okres Gelnica |
| Účtovných závierok v registri | 8 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví oprava počítačov a potrieb pre domácnosť (SK NACE 95) AMDtip, s.r.o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2024 mala 1 073 €, typická firma odvetvia 59 994 € (medián z 4 254 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 2. 11. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Gelnica ›Oprava počítačov a potrieb pre domácnosť: tržby a mzdy ›Oprava počítačov a potrieb pre domácnosť v Košickom kraji ›Mzdy v okrese Gelnica ›
Súvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
Najväčšie firmy v obci Gelnica
PRO VITAE n. o.Demo Bau 14 s. r. o.GELNICKÉ LESY, s.r.o., GelnicaL&S KOVO s. r. o.Lekáreň Remedia, s.r.o.Všetky firmy v obci Gelnica ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 45.20) v okrese Gelnica
BK Profilak s. r. o.MF AUTO Garage s. r. o.AUTO-MOTO Plus s.r.o.AUTOSERVIS MAJER s. r. o.L.E. Garage s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.