Štatistiky Kompletné dáta o firme

ROYAL DEVELOPMENT s.r.o.

Sverepec · Výstavba obytných a neobytných budov

1 500 €tržby 2019 ▲ 108 %+738 €zisk 2019

Fakturačné údaje

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 3. 11. 2026
Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 31. 10. 2026 Čo prezradí IČO a ako ho overiť ›

Tržby a zisk rok po roku

1 500 €tržby 2019 ▲ 108 %
+738 €zisk 2019
  1. 17 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -186 €
  2. 18 : tržby 720 €, výsledok hospodárenia 399 €
  3. 19 : tržby 1 500 €, výsledok hospodárenia 738 €
  4. 20 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -519 €
  5. 21 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -462 €
  6. 22 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -509 €
  7. 23 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -468 €
  8. 24 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -1 345 €
  9. 25 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -1 287 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

ROYAL DEVELOPMENT s.r.o. (IČO 50732111), sídlo Sverepec, je v registri zapísaná od 15. 3. 2017 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 31. 10. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2019.

Prejsť na časť profilu 10

Konateľ ROYAL DEVELOPMENT

Podľa Registra právnických osôb koná za ROYAL DEVELOPMENT 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 31. 10. 2026.

Spoločník ROYAL DEVELOPMENT

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Podiely spoločníkov na vkladoch ROYAL DEVELOPMENT
Podiely spoločníkov na vkladoch ROYAL DEVELOPMENT Tomáš Papšo 100,0 %. Spolu 5 000 €. Tomáš Papšo: 5 000 €, 100,0 %100,0 % jediný spoločník
  • Tomáš Papšo100,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Tomáš Papšood 15. 3. 2017 5 000 €100,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Kto firmu skutočne vlastní a kde nájsť konečného užívateľa výhod ›

Tržby, zisk a majetok ROYAL DEVELOPMENT

Za rok 2019 má ROYAL DEVELOPMENT v závierke tržby 1 500 €, o 108,3 % viac než v roku 2018, a výsledok hospodárenia +738 €. Závierky máme za 9 rokov (2017 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2019: 1 500 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 340 € podľa Finančnej správy SR.

Tržby 20191 500 €▲ +108,3 % medziročne
Výsledok hospodárenia 2019738 €zisk
Majetok (aktíva) 2025144 tis. €
Vlastné imanie 2025611 €
Záväzky 2025143 tis. €99,6 % majetku
Pridaná hodnota 2025−700 €
Zisková marža 2019+49,2 %medián odvetvia +1,5 %
Súčet výsledkov za 9 rokov−3 639 €2017 až 2025
Vyrubená daň z príjmov340 €obdobie do 31. 12. 2025

Výkaz ziskov a strát ROYAL DEVELOPMENT

Súvaha ROYAL DEVELOPMENT

Všetky čísla zo závierok ROYAL DEVELOPMENT (9 rokov)
Čísla zo závierok ROYAL DEVELOPMENT po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
2025—−1 287 €143 951 €611 €143 340 €−700 €—
2024—−1 345 €143 688 €2 648 €141 040 €−772 €—
2023—−468 €143 243 €3 993 €139 250 €−250 €—
2022—−509 €143 718 €4 461 €139 257 €−287 €—
2021—−462 €144 345 €4 970 €139 375 €−247 €—
2020—−519 €144 432 €5 432 €139 000 €−307 €—
20191 500 €738 €145 155 €5 951 €139 204 €1 156 €+49,2 %
2018720 €399 €144 327 €5 213 €139 114 €717 €+55,4 %
2017—−186 €125 814 €4 814 €121 000 €——
Odkiaľ sú tržby a zisk a kedy pribudne závierka za ďalší rok ›

Riziko: zaplatí ROYAL DEVELOPMENT?

Peniaze od štátu: ROYAL DEVELOPMENT

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy ROYAL DEVELOPMENT

Dátum vzniku ROYAL DEVELOPMENT je 15. 3. 2017, teda pred 9 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2017. Na časovej osi je spolu 5 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/34419/R
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2017majetok 125 814 €
  3. Nový spoločník: Tomáš PapšoSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  4. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 9.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti ROYAL DEVELOPMENT

  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
  • Poskytovanie úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôt
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
  • Prenájom hnuteľných vecí
  • Faktoring a forfaiting
  • Podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom
  • Správa a údržba bytového a nebytového fondu v rozsahu voľných živností

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 31. 10. 2026.

ROYAL DEVELOPMENT v odvetví výstavba budov

ROYAL DEVELOPMENT je v registri v odvetví Výstavba budov (SK NACE 41), činnosť výstavba obytných a neobytných budov. Medián tržieb odvetvia za rok 2019 je 59 831 € (6 962 závierok), ROYAL DEVELOPMENT má 1 500 €, čo je 3 % mediánu. V okrese Považská Bystrica je v tomto odvetví 362 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je ROYAL DEVELOPMENT 116. z 117.

V odvetví v okrese Považská Bystrica362aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou6 962Slovensko, rok 2019
Medián tržieb odvetvia60 tis. €rok 2019
Medián ziskovej marže+1,5 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb ROYAL DEVELOPMENT, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Stavebníctvo v okrese Považská Bystrica ›

Sídlo ROYAL DEVELOPMENT: Sverepec

ROYAL DEVELOPMENT sídli na adrese 446, 017 01 Sverepec, okres Považská Bystrica. V obci Sverepec je 227 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 9 847. Na tej istej adrese je zapísaných 4 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Sverepec227aktívnych
Subjektov v okrese Považská Bystrica9 847aktívnych
V tom istom odvetví362okres Považská Bystrica
Na tej istej adrese4aktívnych subjektov

Sverepec: obyvatelia a dáta ›Okres Považská Bystrica ›Adresár firiem v okrese Považská Bystrica ›

ROYAL DEVELOPMENT: IČO, sídlo a základné údaje

ROYAL DEVELOPMENT s.r.o. (IČO 50732111) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Sverepec, okres Považská Bystrica. Dátum vzniku je 15. 3. 2017, na trhu je 9 rokov a štatutárom je Tomáš Papšo. Za rok 2019 sú v závierke tržby 1 500 € a výsledok hospodárenia +738 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 31. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieVýstavba obytných a neobytných budov (SK NACE 4100)
Základné imanie5 000 €
Vznik15. 3. 2017
ObecSverepec
OkresOkres Považská Bystrica
Vyrubená daň z príjmov340 € (za obdobie do 31. 12. 2025)
Účtovných závierok v registri10

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví výstavba budov (SK NACE 41) ROYAL DEVELOPMENT s.r.o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2019 mala 1 500 €, typická firma odvetvia 59 831 € (medián z 6 962 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 3. 11. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Považská Bystrica ›Výstavba budov: tržby a mzdy ›Výstavba budov v Trenčianskom kraji ›Mzdy v okrese Považská Bystrica ›

Súvisiace firmy

Rovnaký konateľ alebo spoločník

TOPA STAV s. r. o.OC REVIVA s. r. o.PK Real Estate s. r. o.Reality NS 2 s.r.o.Reality NS s.r.o.

Najväčšie firmy v obci Sverepec

Metal Scrap Service s.r.o.V&H EU s. r. o.T&D Group s.r.o.MRA s. r. o.RD TRANS s. r. o.Všetky firmy v obci Sverepec ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 41.20) v okrese Považská Bystrica

INREST, s. r. o.H B H , a.s.AKTIV PRO, s.r.o.MGM, s.r.o.NA3 s. r. o.

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.skDatahorses, kybernetická bezpečnosť