VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

EL-Maj s.r.o.

Kamenica · Elektrická inštalácia

830 555 €tržby 2025 ▼ 11 %+14 938 €zisk 2025

Fakturačné údaje

Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 17. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

830 555 €tržby 2025 ▼ 11 %
+14 938 €zisk 2025
  1. 17 : tržby 179 721 €, výsledok hospodárenia 14 567 €
  2. 18 : tržby 258 193 €, výsledok hospodárenia 19 153 €
  3. 19 : tržby 417 406 €, výsledok hospodárenia 24 809 €
  4. 20 : tržby 264 312 €, výsledok hospodárenia 15 574 €
  5. 21 : tržby 216 541 €, výsledok hospodárenia 11 804 €
  6. 22 : tržby 473 161 €, výsledok hospodárenia 5 160 €
  7. 23 : tržby 663 285 €, výsledok hospodárenia 36 730 €
  8. 24 : tržby 932 980 €, výsledok hospodárenia 498 €
  9. 25 : tržby 830 555 €, výsledok hospodárenia 14 938 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

EL-Maj s.r.o. (IČO 50675478) mala v roku 2025 tržby 830 555 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci EL-Maj

V roku 2025 mala EL-Maj priemerne 0 zamestnancov.

Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026.

Konatelia EL-Maj

Podľa Registra právnických osôb konajú za EL-Maj 2 konatelia. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 17. 10. 2026.

Spoločník EL-Maj

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 17. 10. 2026.

Tržby, zisk a majetok EL-Maj

Za rok 2025 má EL-Maj v závierke tržby 830 555 €, o 11,0 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +14 938 €. Závierky máme za 9 rokov (2017 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2024: 932 980 €.

Tržby 2025831 tis. €▼ −11,0 % medziročne
Výsledok hospodárenia 202515 tis. €zisk
Majetok (aktíva) 2025102 tis. €
Vlastné imanie 202521 tis. €
Záväzky 202581 tis. €79,5 % majetku
Pridaná hodnota 202537 tis. €
Zisková marža 2025+1,8 %medián odvetvia +4,2 %
Súčet výsledkov za 9 rokov143 tis. €2017 až 2025

Výkaz ziskov a strát EL-Maj

Súvaha EL-Maj

Všetky čísla zo závierok EL-Maj (9 rokov)
Čísla zo závierok EL-Maj po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
2025830 555 €14 938 €101 932 €20 936 €80 996 €37 365 €+1,8 %
2024932 980 €498 €69 649 €5 998 €63 651 €14 646 €+0,1 %
2023663 285 €36 730 €74 544 €42 230 €32 314 €58 412 €+5,5 %
2022473 161 €5 160 €14 065 €10 660 €3 405 €7 754 €+1,1 %
2021216 541 €11 804 €22 067 €17 304 €4 763 €15 088 €+5,5 %
2020264 312 €15 574 €29 762 €21 074 €8 688 €20 287 €+5,9 %
2019417 406 €24 809 €50 407 €30 309 €20 098 €35 567 €+5,9 %
2018258 193 €19 153 €58 479 €24 653 €33 826 €25 969 €+7,4 %
2017179 721 €14 567 €23 999 €19 567 €4 432 €19 714 €+8,1 %

Riziko: zaplatí EL-Maj?

Peniaze od štátu: EL-Maj

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy EL-Maj

Dátum vzniku EL-Maj je 8. 2. 2017, teda pred 9 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2017. Na časovej osi je spolu 7 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/34031/P
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2017tržby 179 721 € · majetok 23 999 €
  3. Nový spoločník: Marián AndraščíkSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  4. Nový štatutár: Mgr. Mária AndraščíkováKonateľ
  5. Registrácia pre DPH podľa § 7aIČ DPH SK2120431489 · daň z pridanej hodnoty nefakturuje
  6. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 9, posledné tržby 830 555 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti EL-Maj

  • Montáž, rekonštrukcia a údržba vyhradených technických zariadení elektrických
  • Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Prípravné práce k realizácii stavby
  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb a výroby
  • Oprava a údržba potrieb pre domácnosť, športových potrieb a výrobkov jemnej mechaniky
  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
  • Výroba elektrických zariadení a elektrických súčiastok
  • Výroba strojov a zariadení pre všeobecné účely
  • Inžinierska činnosť, stavebné cenárstvo, projektovanie a konštruovanie elektrických zariadení

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 17. 10. 2026.

EL-Maj v odvetví špecializované stavebné práce

EL-Maj je v registri v odvetví Špecializované stavebné práce (SK NACE 43), činnosť elektrická inštalácia. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 71 953 € (14 573 závierok), EL-Maj má 830 555 €, čo je 12-násobok mediánu. V okrese Sabinov je v tomto odvetví 3 046 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je EL-Maj 21. z 220.

V odvetví v okrese Sabinov3 046aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou14 573Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia72 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+4,2 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb EL-Maj, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Stavebníctvo v okrese Sabinov ›

Sídlo EL-Maj: Kamenica

EL-Maj sídli na adrese Kamenica 537, 082 71 Kamenica, okres Sabinov. V obci Kamenica je 356 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 8 221. Na tej istej adrese je zapísaných 2 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Kamenica356aktívnych
Subjektov v okrese Sabinov8 221aktívnych
V tom istom odvetví3 046okres Sabinov
Na tej istej adrese2aktívnych subjektov

Kamenica: obyvatelia a dáta ›Okres Sabinov ›Adresár firiem v okrese Sabinov ›

EL-Maj: IČO, sídlo a základné údaje

EL-Maj s.r.o. (IČO 50675478) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Kamenica, okres Sabinov. Dátum vzniku je 8. 2. 2017, na trhu je 9 rokov a štatutármi sú Marián Andraščík a Mgr. Mária Andraščíková. Za rok 2025 sú v závierke tržby 830 555 € a výsledok hospodárenia +14 938 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 17. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieElektrická inštalácia (SK NACE 4321)
Základné imanie5 000 €
Vznik8. 2. 2017
ObecKamenica
OkresOkres Sabinov
Účtovných závierok v registri9

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví špecializované stavebné práce (SK NACE 43) EL-Maj s.r.o. patrí tržbami do štvrtiny najväčších firiem: za rok 2025 mala 830 555 €, typická firma odvetvia 71 953 €, čo je 12-násobok mediánu (medián z 14 573 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 17. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Sabinov ›Špecializované stavebné práce: tržby a mzdy ›Špecializované stavebné práce v Prešovskom kraji ›Mzdy v okrese Sabinov ›

Sieť prepojení firmy EL-Maj

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu EL-Maj

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu EL-Maj

  • Tendre14súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 489 tis. €
  • Granty a dotácie71výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 184 tis. €
  • Končiace zmluvy85zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 21 tis. €
  • Výhry konkurentov65firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 14 tis. €
  • Diery na trhu8odvetví chýba v obci Kamenicatypický nepokrytý dopyt 168 tis. €

Súvisiace firmy

Rovnaký konateľ alebo spoločník

M.M-EL, s. r. o.

Najväčšie firmy v obci Kamenica

EPA BAU s.r.o.DINIS, s.r.o.ELHAR s. r. o.GLADIŠ, s.r.o.ELPO - mont, s.r.o.Všetky firmy v obci Kamenica ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 43.21) v okrese Sabinov

GOMA ELEKTRO, s.r.o.APEM, s. r. o.Martec SK s.r.o.PERUNELEKTRO s. r. o.ELEKTROSLUŽBY - K+G, s. r. o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk